Novi direktor OpenAI-ja bit će suosnivač Twitcha E

poruka: 9
|
čitano: 4.933
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Novi direktor OpenAI-ja bit će suosnivač Twitcha E".
15 godina
offline
Novi direktor OpenAI-ja bit će suosnivač Twitcha E

Samo da i odandje ga ne otjeraju.

I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Novi direktor OpenAI-ja bit će suosnivač Twitcha E

A jadan. 

 
0 0 hvala 0
10 godina
suspendiran
offline
Novi direktor OpenAI-ja bit će suosnivač Twitcha E

Još jedan u nizu milijardera koji odjeću kupuje u Konzumu i Plodinama

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Novi direktor OpenAI-ja bit će suosnivač Twitcha E

ako je bankman fried, a altman fired, tko se utopio? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
8 0 hvala 0
14 godina
offline
Novi direktor OpenAI-ja bit će suosnivač Twitcha E

Čovijek se nije ni stigao prijaviti na burzu rada, dajte mu malo odmora da skupi pare sa biroa.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Novi direktor OpenAI-ja bit će suosnivač Twitcha E

hahaha bio je iznenđen moj k...., ovo se od početka planiralo samo je trebalo malo besplatnog marketinga nabacit tako da pola svijeta cijeli vikend govori o Open AI, odlična kampanja moram priznat i za Altmana i Microsoft koji bi uskoro mogao prodat svoj udio u Open AI sad kad je sve stručkote pokupio.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Novi direktor OpenAI-ja bit će suosnivač Twitc
nikonja kaže...

hahaha bio je iznenđen moj k...., ovo se od početka planiralo samo je trebalo malo besplatnog marketinga nabacit tako da pola svijeta cijeli vikend govori o Open AI, odlična kampanja moram priznat i za Altmana i Microsoft koji bi uskoro mogao prodat svoj udio u Open AI sad kad je sve stručkote pokupio.

 Vrlo pronicljivo od tebe.
Mozemo zamisliti kako su se pripremali:
Odbor:Altmane idemo ti dati otkaz. Dugo nitko nije cuo nista dobro o nasoj firmi ,a ovo je najbolje sto mozemo napraviti.
Altman: Super ideja. Onda me drugi dan vratite zar ne?
Odbor: Ma jok, samo cemo se pretvarati da hocemo jer onda bi mi morali dati otkaze.

Altman: A sto cu ja i kladim se drugi kljucni ljudi koji bi mogli dati otkaz zbog toga. Hocemo im reci za plan?
Odbor: Ma nema frke sve ce Vas pokupiti Microsoft ,dogovori se to lako.
Altman:To je super za Open AI , ostaje bez mene i kljucnih znanstvenika i inzenjera što je nikakva šteta za takvu reklamu.

Odbor: Naravno da je super za tvrtku. Ljudi naših intelektualnih gabarita će znati cijeniti i razumjeti ovaj genijalan marketinski potez!

16 godina
offline
Novi direktor OpenAI-ja bit će suosnivač Twitcha E

Sapunica se nastavlja:

 

OpenAI cofounder Ilya Sutskever 'deeply regrets' Sam Altman firing. | Mashable

 

AGI je shvatio da je pogrijesio pa se ispricao. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Novi direktor OpenAI-ja bit će suosnivač Twitc
Hoggy kaže...
nikonja kaže...

hahaha bio je iznenđen moj k...., ovo se od početka planiralo samo je trebalo malo besplatnog marketinga nabacit tako da pola svijeta cijeli vikend govori o Open AI, odlična kampanja moram priznat i za Altmana i Microsoft koji bi uskoro mogao prodat svoj udio u Open AI sad kad je sve stručkote pokupio.

 Vrlo pronicljivo od tebe.
Mozemo zamisliti kako su se pripremali:
Odbor:Altmane idemo ti dati otkaz. Dugo nitko nije cuo nista dobro o nasoj firmi ,a ovo je najbolje sto mozemo napraviti.
Altman: Super ideja. Onda me drugi dan vratite zar ne?
Odbor: Ma jok, samo cemo se pretvarati da hocemo jer onda bi mi morali dati otkaze.

Altman: A sto cu ja i kladim se drugi kljucni ljudi koji bi mogli dati otkaz zbog toga. Hocemo im reci za plan?
Odbor: Ma nema frke sve ce Vas pokupiti Microsoft ,dogovori se to lako.
Altman:To je super za Open AI , ostaje bez mene i kljucnih znanstvenika i inzenjera što je nikakva šteta za takvu reklamu.

Odbor: Naravno da je super za tvrtku. Ljudi naših intelektualnih gabarita će znati cijeniti i razumjeti ovaj genijalan marketinski potez!

 

Znaš onu "if it talks like a duck, if it looks like a duck...than it has to be a duck" - plus to da su baš slučajno to napravili preko vikenda kad su burze zatvorene i to uz tako jadno objašnjenje zašto ga uopće otpuštaju.... ne kažem da sam 100% u pravu ali smrdi u svim smjerovima...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice