Outriders

poruka: 22
|
čitano: 8.325
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
online
Outriders

Odlican sci-fi rpg shooter-looter iz 3.  lica. Dostupan demo na steamu. Za one koji planiraju igrati igru , online co-op podrzava do 3 igraca , ima matchmakeing.End game sadrzaj je 

Izlazi 1.4. te dolazi sa podrskom za DSLL . Nadam se da ce do tada ispolirati kontrole za pc jer igra ima djecjih bolesti , ali nista deal-breaking .    

                                                                                                                                                                               

                                                                                                                                                                         

Eire
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Outriders

 Neobično je kako se ovdje nije potegnula ta tema, zanimljivo... Svejedno ću opaliti foru za one koji spadaju u farmere tog demo primjerka :)

I onda je svizac zamotao čokoladu.
16 godina
neaktivan
offline
Prijedlog za gradove gdje se farmaju legosi :)

...farmeri shvaćaju :)

I onda je svizac zamotao čokoladu.
 
0 0 hvala 0
13 godina
online
Outriders

9 h sam ulupao u demo . Cista uzivancija .Nije mi pao niti jedan legendary . Ljudi su danima farmali legendary iteme cisto radi modova. Posto igram i druge igre ne da mi se visit samo na jednoj . Ceka se 01.04. 

Eire
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Outriders
DukeOs kaže...

9 h sam ulupao u demo . Cista uzivancija .Nije mi pao niti jedan legendary . Ljudi su danima farmali legendary iteme cisto radi modova. Posto igram i druge igre ne da mi se visit samo na jednoj . Ceka se 01.04. 

 Pustili su pre-load. PC verzija 01.04. u 18:00 start. Farmali smo lego eto tako... RNG je zeznuta zvjerka, pa ja imam u mnogočemu cikluse od 90 minuta, te tako i kod farmanja. U nekoliko dana 6 komada. Ništa posebno, ali u glavnoj priči će do izražaja doći modificiranje do "ludila" i te stvari neće imati nikakve veze s prvobitnim legosima. 

 

Igra je zakon za povremeno grindanje i odmor od kompliciranih buildova kao Division 2. Autori su fanovi Diablo, pa ima dosta slične mehanike u Outriders. I svaka klasa će biti izbalansirana da možeš imati predobar build kakav ti želiš igrati. Nema ono "ovo je najbolje, ono je najbolje".

Koje klase voliš?

 

 

I onda je svizac zamotao čokoladu.
Poruka je uređivana zadnji put sri 31.3.2021 14:52 (Zeljko B).
13 godina
online
Outriders

Imam dojam da odjednom nakon sluzbenog izlaska u igri pretezno prevladava crvena boja. Demo je bio ok. Nije do postavki  jer ostale igre rade  ok. Igram na 4K , sve ultra. Izgleda ruzno kao Diablo 3 sada  

Eire
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Outriders

ja imam problema s anti-aliasing. naime nebitno što odaberem ali igra izgleda isto, sve nekako lagano muljavo i fali oštrine. 1080p, sve postavke max osim motion blur, texture scaling 100%. kad dignem na više vidi se malo razlike ali praktički je zanemarivo. vidio sam da igra ima problema s time, treba prepravljati config file itd. no ne pomaže ni to. ima netko kakav savjet?

13 godina
online
Outriders

 120fps na 4K ,sve ultra blur off i vsync ,HDR on ,DSLL balanced, Gsync ,slika savrsenstvo. Max level 30 sa Devastatorom , 4 legendary weapona.  End game podsjeca na Diablo3 , oruzja na Destiny 2 i mehanika na Gears of War.Nemam rijeci , igra je zbilja top .

"People Can Fly" su odradili odlican posao..  

Eire
Moj PC  
0 0 hvala 1
8 godina
neaktivan
offline
Re: Outriders

A lag u igri? Koliko vidim to je svima najveći problem, lag i pucanje konekcije sa serverima. Kupio bih igru ali ne želim si upropastiti online sa drugima ako će me stalno izbacivati van iz misija

16 godina
offline
Re: Outriders
Mene je zezalo malo prvi dan, danas super radi.

Igra je onako OK, ništa extra za sada, ali mislim nastaviti, ionako ništa pametnije nema za igrati.
8 godina
neaktivan
offline
Re: Outriders

60 eura, friška igra. mislim da ću radije čekati malo da vidim kakvi su im planovi za dalje. strah me da ću doći do kraja i max levela a end game nezanimljiv na duge staze. demo mi je ok, priča me zanima...

13 godina
online
Re: Outriders

Lag nisam primjetio. Konekcija je malo stekala drugi dan ali iz 2-3 pokusaja sam se logirao. Par puta mi se igra srusila zadnja 2 dana dok sam bio u kampu tak da me nije diralo previse. Developeri su upoznati sa problemom , serveri su im optereceni. Nego mene najvise smeta kad i dal misle popraviti HDR u igri , jer boje su preintenzivne na nekim scenama ( crvena prevladava ) . Nisam se stigao s tim pozabaviti jer farmam kad god mogu.

Eire
13 godina
online
Re: Outriders
Skullscar1989 kaže...

60 eura, friška igra. mislim da ću radije čekati malo da vidim kakvi su im planovi za dalje. strah me da ću doći do kraja i max levela a end game nezanimljiv na duge staze. demo mi je ok, priča me zanima...

Ja sam igru kupio na Gamivo.com za 36 eura ,steam key,preorder.Prica je bezveze , end game je zasad odlican , klasicno farmanje za bolju opremu.Igra je tek izasla i mislim da ce na duge staze biti bolja od Destiny 2.

 

 

Eire
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.4.2021 1:45 (DukeOs).
8 godina
neaktivan
offline
Re: Outriders

gamivo je najjeftiniji trenutno, 45 eura. koliko dugo treba da se narudžba obavi? nisam još kupovao ovdje

 

3 min kasnije sve gotov. skidam igru 

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.4.2021 11:38 (Skullscar1989).
9 godina
offline
Outriders

Igra je trenutno na Steamu na popustu 20 eura. Taman su izašli i neki novi patchevi i updatei

 

Ja sam kupio i prezadovoljan sam, barem zasad, igrao sam oko 6 sati i prezabavna mi je igra, napucavanje i te moći su super, a moram priznati da je i priča dosta dobra. Dijalozi znaju biti smiješni, i naš glavni lik isto, malo zna biti cringe fora, ali je glavna priča zanimljiva i vuče me da igram dalje. 

 

Ako netko bude za igranje u partyu javite se

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Outriders

Uzeo i ja, 15 eura cdkeys.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Outriders
forumaš kaže...

Uzeo i ja, 15 eura cdkeys.

 

stvarno bagatela za igru koja nema nikakvih mtxa.

 

Ja evo igram preko 15 sati dosad, igra mi je sve bolja i bolja. 

2 godine
neaktivan
offline
Outriders

To je bila prva igra koju sam skinuo s Game Passa kad sam uzeo Xbox u 9. mjesecu. Odlicna je i zabavna, zna ponekad bit prekaoticno ako se ide grlom u jagode, ali svakako must play. Dobro da ste me podsjetili da je skinem i nastavim igrat, na pocetku sam malo testirao ponudu na Xboxu pa se nisam odmah vratio. Igrao sam nekih 10-ak sati. 

 

S kim igrate? Ja sam uzeo Devastator 

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.11.2021 9:59 (Combustd).
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Outriders
Combustd kaže...

To je bila prva igra koju sam skinuo s Game Passa kad sam uzeo Xbox u 9. mjesecu. Odlicna je i zabavna, zna ponekad bit prekaoticno ako se ide grlom u jagode, ali svakako must play. Dobro da ste me podsjetili da je skinem i nastavim igrat, na pocetku sam malo testirao ponudu na Xboxu pa se nisam odmah vratio. Igrao sam nekih 10-ak sati. 

 

S kim igrate? Ja sam uzeo Devastator 

 

Ja trickstera, i prezabavan je. A taj agresivan način igre mi je baš pravo osvježenje, skačem sa jednog kraja mape na drugi i koljem šta god mogu

2 godine
neaktivan
offline
Outriders

Ovisi o situaciji i vrsti neprijatelja, ali za razliku od recimo The Division ovdje se ne isplati previse sjedit iza zaklona

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Outriders
Combustd kaže...

Ovisi o situaciji i vrsti neprijatelja, ali za razliku od recimo The Division ovdje se ne isplati previse sjedit iza zaklona

 

je, sasvim drugačije. Meni je i Division bio super, ali kao što rekoh ovo je baš osvježenje. Loot je također super, i dobro je balansirano koliko često dobivaš bolje i lošije iteme. Dobra igra definitivno

14 godina
offline
Outriders

Odigrao SP dio, probao malo multi i OK, sve skupa je prolazno. Division je puno bolja igra, Bordelands također. Bila je 14 eura na cdkeys pa recimo solidnih tridesetak sati napucavanja. Uninstal.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice