Marvel's Spider-Man:Miles Morales

poruka: 6
|
čitano: 2.333
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Marvel's Spider-Man:Miles Morales

Nastavak ili u ovom slucaju ekspanzija na Marvel's Spider-Man u reziji izuzetno talentiranog Insomniac developera.

Igra se nastavlja direktno na radnju prvog dijela i prati "razvoj" Milesa koji je svoje moci dobio slicno kao Peter ali su poprilicno razlicite i utjecu na samu igrivost tojest nacin igranja.

Igra je izasla za Ps4,Ps4 Pro,Ps5 i sada napokon stize i na PC platformu 🥂

 

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://store.steampowered.com/app/1817190/Marvels_SpiderMan_Miles_Morales/&ved=2ahUKEwjSwdW1gq36AhW3XvEDHdwKA30QFnoECBIQBQ&usg=AOvVaw0C6XmjH83dHAGZuWR82H5K

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Marvel's Spider-Man:Miles Morales

Ovako se rade PC portovi,spektakl.

 

Moj PC  
2 0 hvala 1
11 godina
offline
Marvel's Spider-Man:Miles Morales

#Bitanga probaj se strpit do blagdana da igras ovo,atmosfera je fantasticna za Bozic.

 

Edit

Kako se na bugu taga nekoga 🙃

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.10.2022 18:05 (MEGATAMA).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Marvel's Spider-Man:Miles Morales
MEGATAMA kaže...

Ovako se rade PC portovi,spektakl.

 

 To ti je kad imas studio koji je specijaliziran za portanje.

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
11 godina
offline
Re: Marvel's Spider-Man:Miles Morales
Santana kaže...
MEGATAMA kaže...

Ovako se rade PC portovi,spektakl.

 

 To ti je kad imas studio koji je specijaliziran za portanje.

Nixxes mi je bio godinama najbolji studio za portove na kompu i onda ih Sony kupi za portove svojih ekskluziva...ne moze bolje od toga za pc gaming 🥂

 

Krenuo new game+ Moralesa,izabrao fidelity uz 120hz VRR sto je 4k max vizuali,max raytrace i prosjek 50fps....jednostavno spektakl.

Imam dojam da sam u animiranom filmu a ne igri,vizuali,fluidnost animacija,zvukovi,muzika,haptika....Insomniac su svijet za sebe 💪💪💪

 

11 godina
offline
Marvel's Spider-Man:Miles Morales

Ovo nekako djeluje nenormalno prezahtijevno na PCu u usporedbi kako se vrti i kako izgleda na Ps5.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice