The last of us 2

poruka: 841
|
čitano: 217.611
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
offline
Re: The last of us 2
Spacecraft kaže...
Igra je generic pos s tim uvaljivanjem woeknesa.
Mogla je biti neusporedico bolje i nebi ima prosjecne ocjene.

Mislim Ellie pobije sve likove i pusti onog lika Abby na zivotu?
Gtfo.

Di je alternate opcija "kill abby ,yes no?"

 I see your point, ali opet kad se zamislis malo, ipak je Joel ubio njezinog oca zbog Ellie i Abby je samo htjela osvetu, dok je Ellie na kraju valjda skontala da osveta ne donosi nista, oboje su izgubile sebi bitne osobe u zivotu ... bar ja tako nekako gledam, ali razumijem te da. 

Mount Everst aint got shit on me, becouse I am on top of the world.
8 godina
offline
The last of us 2

Meni se cini da je nekima veci problem to kaj se nije odigralo kak bi oni htjeli nego kvaliteta igre.

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
0 0 hvala 0
17 mjeseci
protjeran
offline
The last of us 2

Zamisli likova, kažu da ima prosječne ocjene. To su one Trump alternativne činjenice . Prosjek recenzija na Metacriticu 93, preko 10 milijuna prodanih primjeraka, do nedavno najnagrađivanija igra svih vremena

https://www.statista.com/statistics/1135726/the-last-of-us-part-ii-units-sold/

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_accolades_received_by_The_Last_of_Us_Part_II

 

Pa di su vam muda, napišite mrzim što je Ellie lezba, mrzim onu malu nebinarnu klinku, mrzim nabildane žene, klečavac sam i volim Vicu Batarela.

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.2.2023 8:50 (SaintGriz).
Moj PC  
1 6 hvala 0
13 godina
offline
Re: The last of us 2
SaintGriz kaže...

Zamisli likova, kažu da ima prosječne ocjene. To su one Trump alternativne činjenice . Prosjek recenzija na Metacriticu 93, preko 10 milijuna prodanih primjeraka, do nedavno najnagrađivanija igra svih vremena

https://www.statista.com/statistics/1135726/the-last-of-us-part-ii-units-sold/

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_accolades_received_by_The_Last_of_Us_Part_II

 

Pa di su vam muda, napišite mrzim što je Ellie lezba, mrzim onu malu nebinarnu klinku, mrzim nabildane žene, klečavac sam i volim Vicu Batarela.

 

 Pa govorimo samo o narativnom dijelu igre. Kakve veze ima Metacritic s time? Ukupna ocjena i dalje može biti 9/10 ovisno koliko je kome taj segment bitan. I fino si odrezao user score sa screenshota.

 

Ali velim, sve rasprave nailaze na zid jer je argument uvijek neka debilana ko ova tvoja zadnja rečenica. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
17 mjeseci
protjeran
offline
Re: The last of us 2

Pa igrin najbitni dio je narativ/priča. Što ti misliš da su recezenti ocjenjivali? Pa ocjena je takva kakva je najviše zbog mračne, depresivne priče, koja nije fan service, ubili su Joela da igrača još više emocionalnu uvuku u priču, da je ostao živ to bi bio čisti fan service tebi i takvima. Ostale stvari poput gameplaya, grafike, općenito ispoliranosti samo su dodatno učvrstile ocjenu.

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.2.2023 9:08 (SaintGriz).
13 godina
offline
Re: The last of us 2
SaintGriz kaže...

Pa igrin najbitni dio je narativ/priča. Što ti misliš da su recezenti ocjenjivali? Pa ocjena je takva kakva je najviše zbog mračne, depresivne priče, koja nije fan service, ubili su Joela da igrača još više emocionalnu uvuku u priču, da je ostao živ to bi bio čisti fan service tebi i takvima. Ostale stvari poput gameplaya, grafike, općenito ispoliranosti samo su dodatno učvrstile ocjenu.

 Najmanji je problem što je Joel završio kako je zavšio. Problem je sve drugo što nema veze s vezom. Niti kako je do toga došlo, niti cijeli rasplet događaja nakon toga. Ellie nema nikakav story arc u cijeloj igri. Zaključno sa bezveznim krajem. Još bi nekako i progutao da je igra završila sa scenom na farmi.

 

A ti da si ijednu od tih recenzija pročitao/pogledao, a ne samo lupio prosjek ocjena ko nešto bitno, onda bi vidio da se dosta njih ne osvrće baš pozitivno na sam narativ igre. Ali velim, ne znači da to mora utjecati puno na samu ukupnu ocjenu igre. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
17 mjeseci
protjeran
offline
Re: The last of us 2
Hexfire kaže...
SaintGriz kaže...

Pa igrin najbitni dio je narativ/priča. Što ti misliš da su recezenti ocjenjivali? Pa ocjena je takva kakva je najviše zbog mračne, depresivne priče, koja nije fan service, ubili su Joela da igrača još više emocionalnu uvuku u priču, da je ostao živ to bi bio čisti fan service tebi i takvima. Ostale stvari poput gameplaya, grafike, općenito ispoliranosti samo su dodatno učvrstile ocjenu.

 Najmanji je problem što je Joel završio kako je zavšio. Problem je sve drugo što nema veze s vezom. Niti kako je do toga došlo, niti cijeli rasplet događaja nakon toga. Ellie nema nikakav story arc u cijeloj igri. Zaključno sa bezveznim krajem. Još bi nekako i progutao da je igra završila sa scenom na farmi.

 

A ti da si ijednu od tih recenzija pročitao/pogledao, a ne samo lupio prosjek ocjena ko nešto bitno, onda bi vidio da se dosta njih ne osvrće baš pozitivno na sam narativ igre. Ali velim, ne znači da to mora utjecati puno na samu ukupnu ocjenu igre. 

 Onda mi nismo igrali istu igru, meni Ellie itekako ima jeben story arc. Molim te objasni mi ovo, kako je došlo do čega? Rasplet događaja nakon čega? Slobodno daj oduška, raspiši se, pa da ti ja odgovorim jednakom mjerom.

10 godina
offline
Re: The last of us 2
SaintGriz kaže...

Pa igrin najbitni dio je narativ/priča. Što ti misliš da su recezenti ocjenjivali? Pa ocjena je takva kakva je najviše zbog mračne, depresivne priče, koja nije fan service, ubili su Joela da igrača još više emocionalnu uvuku u priču, da je ostao živ to bi bio čisti fan service tebi i takvima. Ostale stvari poput gameplaya, grafike, općenito ispoliranosti samo su dodatno učvrstile ocjenu.

 Tako i može Kratos šetati šumom i neki sin od dvije ćaće ili dvije matere može ga zatuć s ledja na emotivan način jer mu je Kratos sve živo pobijo i onda Boy preuzima koji ubija sve redom osim tog lgbtq-a koji mu je starog ubijo. 

 

I onda bi ti uletio sa : "Pa ocjena je takva kakva je najviše zbog mračne, depresivne priče, koja nije fan service....

 

 

17 mjeseci
protjeran
offline
Re: The last of us 2
Spacecraft kaže...
SaintGriz kaže...

Pa igrin najbitni dio je narativ/priča. Što ti misliš da su recezenti ocjenjivali? Pa ocjena je takva kakva je najviše zbog mračne, depresivne priče, koja nije fan service, ubili su Joela da igrača još više emocionalnu uvuku u priču, da je ostao živ to bi bio čisti fan service tebi i takvima. Ostale stvari poput gameplaya, grafike, općenito ispoliranosti samo su dodatno učvrstile ocjenu.

 Tako i može Kratos šetati šumom i neki sin od dvije ćaće ili dvije matere može ga zatuć s ledja na emotivan način jer mu je Kratos sve živo pobijo i onda Boy preuzima koji ubija sve redom osim tog lgbtq-a koji mu je starog ubijo. 

 

I onda bi ti uletio sa : "Pa ocjena je takva kakva je najviše zbog mračne, depresivne priče, koja nije fan service....

 

 

 U prvom draftu priče Raganroka Kratos je trebao umrijeti i Boy bi bio glavni lik, tako da...al eto ne bi ga ubio LGBT pa bi ti to mogao progutati, u Last of Us ne možeš. Sve jasno.

9 godina
offline
The last of us 2

 

Last of us 2 ima masu problema koji nemaju veze sa woke svinjarijama, htjeli to priznati ili ne. Prvi problem koji se uopće ne spominje, a to je užasan pacing. Dakle igra u ključnim trenucima kada je stvarno napeto prekida napetu scenu i baca nas među neke potpuno nepoznate likove koji nas uopće ne zanimaju, pogotovo u tom trenutku, gdje onda pola sata šetkamo po šumi ili slično. Onda dalje, glavni pokretač Elliene priče je osveta, to je ok. A glavni pokretač Abbiene priče je to što neki dečkić želi biti curica ili obratno, pa ga njegov lokalni kult hoće ubiti. Potpuno nebitno sada je li woke, transgender i slično, to mi nije sad tu problem, problem je taj što je to DOSADNO. Znači toliko me zaboli ona stvar u postapokaliptičnom svijetu tko želi promijeniti spol. I onda mi s Abby šetamo s tim klincima, idemo po neke lijekove kao da spasimo život nekom liku za kojeg me boli kurac. To se baš sjećam da sam igrao i razmišljao koji ja sad K ovo radim, znači počeo sam navijati za clickere. I tu je glavni problem igre - traje 10-12 sati predugo, odnosno tih 10-12 sati je bio apsolutni višak i bezvezno napuhavanje igre. 

 

I onda kad mislimo da smo na samom kraju igre, odjednom smo prebačeni u Kaliforniju (ako se ne varam) i tad mi je stvarno više dosta, ali tada igra postaje puno bolja. Odjednom je tu vrlo okrutna grupa bajkera koji su stvarno zanimljivi (fat Geralt i ekipa), a oni među ostalim drže zombije na lancima koje mi možemo pokidati i pustiti zombije na njih i raditi kaos. Znači odlična mehanika u igri je uvedena pola sata prije završetka. 

 

Potpuno je sve loše izrežirano i izvedeno, to se moglo i moralo puno bolje. Naprimjer puno bi bolje bilo da smo prvu polovicu igrali s Abby da se probamo naviknuti na nju i da imamo priliku da zavolimo nju i njenu ekipu, to je moglo puno bolje funkcionirati, a onda bi tek bilo teško kada bi krenuli u lov na njih kao Ellie. A ne ovako, odjednom Abby i njena ekipa krenu cviliti "GDJE JE DANNY, UBILI SU DANNYA!!!!!" ono boli me ona stvar za dannya, što se mene tiče i bolje da je krepao. A igra kaže da bi trebali mariti, ma daj nemojte me. 

 

A da ne spominjemo što po gameplayu igra uopće ne napreduje od originala, sve je isto, ne samo što je potpuno linearno nego je i gameplay identičan. 

 

Super je ako vama mnogima to sve ne smeta, super je ako vas brine šta će biti s dannyem, ja sam se tu svađao s ljudima oko ove igre i bio sam u krivu jer ima svako pravo na to da mu se sviđa što god želi, pa bilo to i sranje. 

 

P.S. Igra ima najgoru seks scenu u povijesti, tako da samo zbog toga dobiva još ocjenu manje. 

Moj PC  
6 1 hvala 0
8 godina
offline
Re: The last of us 2
Ovo gore je problem koji se prenio i u seriju.... Previse vremena se razvlaci i trosi na nebitne likove za koje nikoga uopce nije briga, premalo se fokusira na glavne likove i dogadjaje.

Da su uzeli samo cutscene iz igre, slozili ih, ubacili koju minutu gameplaya.....imali bi daleko smislenije epizode.....
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
3 1 hvala 0
13 godina
offline
The last of us 2

Ne planiram ponavljati iste stvari ko prije 3 godine. Koga zanima neka čita temu od početka. Više manje je to ovo što je kolega Cansee napisao, ali ima tu materijala za dublju raspravu. I dalje smatram da je TLOU2 ustvari trebao biti TLOU3, a TLOU2 sa fokusom na Abby ako se je htjelo da lik bude stvarno dobro razrađen, da nama kao igračima uopće bude stalo do njene strane priče i da si jednostavno više investiran u sam lik. Jer ovako je vjerojatno za većinu Abby ispala bad guy, što nikako nije u skladu s onim što su htjeli postići.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
3 0 hvala 1
17 mjeseci
protjeran
offline
Re: The last of us 2

Ne slažem se s ničim od tog što si napisao, mislim da si čak i krivo razumio priču Abby, jelte jer te smetaju LGBT stvari, pa ti je mržnja tu definitivno zamutila malo poglede. Tvoje pravo je da nevoliš igru a moje da konstatiram činjenicu da si debela marginala manjina. Ogromna većina nas voli igru i ne vidimo tvoje izmišljene mane. Jbga pomiri se s tim, i ti i ostala ekipa. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.2.2023 11:16 (SaintGriz).
9 godina
offline
Re: The last of us 2
Hexfire kaže...

Ne planiram ponavljati iste stvari ko prije 3 godine. Koga zanima neka čita temu od početka. Više manje je to ovo što je kolega Cansee napisao, ali ima tu materijala za dublju raspravu. I dalje smatram da je TLOU2 ustvari trebao biti TLOU3, a TLOU2 sa fokusom na Abby ako se je htjelo da lik bude stvarno dobro razrađen, da nama kao igračima uopće bude stalo do njene strane priče i da si jednostavno više investiran u sam lik. Jer ovako je vjerojatno za većinu Abby ispala bad guy, što nikako nije u skladu s onim što su htjeli postići.

 

ovo je ozbiljno dobra ideja, prvi dio priča koju smo imali, drugi dio Abby i njena priča, a u trećem kulminacija sa oba lika. To je stvarno moglo biti jebeno dobro.

 

I onda te pitaju šta se ljutiš, pa ljutim se jer mi je žao koliko su nekvalitetno izvedene stvari koje su imali fantastičnog potencijala. 

 

Al očito danas ne moraš puno pametovati oko igre, samo daj što bolju grafiku i svi igru proglašavaju GOTY GOAT i slično.

9 godina
offline
Re: The last of us 2
SaintGriz kaže...

Ne slažem se s ničim od tog što si napisao, mislim da si čak i krivo razumio priču Abby, jelte jer te smetaju LGBT stvari, pa ti je mržnja tu definitivno zamutila malo poglede. Tvoje pravo je da nevoliš igru a moje da konstatiram činjenicu da si debela marginala manjina. Ogromna većina nas voli igru i ne vidimo tvoje izmišljene mane. Jbga pomiri se s tim, i ti i ostala ekipa. 

 

Ne slažeš se jer nemaš kognitivne i intelektualne sposobnosti da to primjetiš. Samo ti fino uvale grafički bonbon i deri miško, sve prolazi. Mogli su se i zmajevi pojaviti u sred igre, tebi sigurno ne bi smetali.

7 godina
offline
The last of us 2

Ekipa odustanite. Popit ce te kartone, meni izgleda da je ovi lik pzpkfw vol.2. Znaci argumentirano misljenje on pobija sa ne, ti to ne mislis, ti mrzis i diskriminiras. 

 
4 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: The last of us 2
Hexfire kaže...

Ne planiram ponavljati iste stvari ko prije 3 godine. Koga zanima neka čita temu od početka. Više manje je to ovo što je kolega Cansee napisao, ali ima tu materijala za dublju raspravu. I dalje smatram da je TLOU2 ustvari trebao biti TLOU3, a TLOU2 sa fokusom na Abby ako se je htjelo da lik bude stvarno dobro razrađen, da nama kao igračima uopće bude stalo do njene strane priče i da si jednostavno više investiran u sam lik. Jer ovako je vjerojatno za većinu Abby ispala bad guy, što nikako nije u skladu s onim što su htjeli postići.

 Pozdravljam ideju, ovo ima savršenog smisla, da su tako odigrali sumnjam da bi bilo toliko podijeljene publike, ako uopće. Impact priče i likova na igrača bi bio potpun, bez praznog hoda. 

9 godina
offline
Re: The last of us 2
Tututuru kaže...

Ekipa odustanite. Popit ce te kartone, meni izgleda da je ovi lik pzpkfw vol.2. Znaci argumentirano misljenje on pobija sa ne, ti to ne mislis, ti mrzis i diskriminiras. 

 

je je, dobro si ga usporedio.  precrtani. Možda mu je drugi acc

9 godina
offline
The last of us 2

 

s tim da moram biti pošten i reći da je atmosfera u igri vrhunska, kao i grafika i zvukovi. Iako gameplay nije nešto bitno napredovao od jedinice meni je odgovarao i tamo a i u dvojci. Odličan je osjećaj udarca, baš fino mesnat, a i super mi je to "nespretno" pucanje, nije uopće jednostavno nišaniti kada te napadaju, ali je zato stvarno dobar osjećaj kad nekog središ.

 

Tako da ipak mi žao bude samo srat po igri, jer ima stvari koje su dobro napravljene, a to su radili developeri koji znaju svoj posao. Zbog tog svega mi je još više žao što neke stvari nisu bolje izvedene. Ali dobro, šta je tu je.

Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: The last of us 2
_itsmoriarty kaže...
Spacecraft kaže...
Igra je generic pos s tim uvaljivanjem woeknesa.
Mogla je biti neusporedico bolje i nebi ima prosjecne ocjene.

Mislim Ellie pobije sve likove i pusti onog lika Abby na zivotu?
Gtfo.

Di je alternate opcija "kill abby ,yes no?"

 I see your point, ali opet kad se zamislis malo, ipak je Joel ubio njezinog oca zbog Ellie i Abby je samo htjela osvetu, dok je Ellie na kraju valjda skontala da osveta ne donosi nista, oboje su izgubile sebi bitne osobe u zivotu ... bar ja tako nekako gledam, ali razumijem te da. 

 I ja imam tako gledam, jedino bi dodala još 1 sitnicu koja ti da mislit - da je Eli samo ostala na farmi, zapravo bi dobila to što je željela, Abby bi svakako umrla na onom stupu. Time još više priča pokazuje kako osveta i toliko nasilje ništa ne donosi, zato mislim da je Ellie na kraju i odlučila poštedjeti Abby. Razumijem zašto su ljudi htjeli izbor kod završnice, ali po meni to ne znači da je kraj koji smo dobili loš. Iskreno me baš zanima kakva će bit 2. sezona serije, kako će sve prikazati, kojim redom, itd. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.3.2023 9:10 (zeze88).
13 godina
offline
Re: The last of us 2
zeze88 kaže...

 I ja imam tako gledam, jedino bi dodala još 1 sitnicu koja ti da mislit - da je Eli samo ostala na farmi, zapravo bi dobila to što je željela, Abby bi svakako umrla na onom stupu. Time još više priča pokazuje kako osveta i toliko nasilje ništa ne donosi, zato mislim da je Ellie na kraju i odlučila poštedjeti Abby. Razumijem zašto su ljudi htjeli izbor kod završnice, ali po meni to ne znači da je kraj koji smo dobili loš. Iskreno me baš zanima kakva će bit 2. sezona serije, kako će sve prikazati, kojim redom, itd. 

Osim što mi kao igrači ne bi znali da je Ellie dobila što je željela. Meni je taj change of hearth od Ellie bio neuvjerljiv. Zbog čega je pustila Abbey? Da je kraj na farmi ok. Imaš obitelj, farmu, ovce, traktorŠČ. Dođe Tommy koji je ruina onog lika od prije, opterećen duhovima prošlosti. Uvjerava te da je čuo da je negdje na jugu netko vidio nekoga tko sliči Abbey i moraš pod hitno ostaviti sve što ti je na svijetu preostalo i krenuti ponovno u samoubilački pohod. Da ga Ellie u tom trenu odj, ok super. Gotovo. Pomirila se sa svime, ostaje živjeti happily ever after. Shvaća napokon da nasilje samo vodi novom nasilju, a sad za razliku od početka igre opet ima u svom životu nešto vrednije od želje za osvetom. Ovako ona kao lik počne depresivna, ljuta, razočarana i isto tako završi depresivna, ljuta, razočarana. Pa što smo onda radili u 23h igre? Već kad su odlučili da baš mora ponovno tražiti Abbey jer ne smije igra biti samo 20h duga onda bi bilo bolje da ju ubije. Čak da je taj zadnji dio bio DLC u kojem igraš kao Tommy bi možda sveukupno to bolje ispalo.  

 

Serija bi mogla biti puno bolja bez obzira da se i drže istog slijeda događaja jer nisi prisiljen "prekidati" narativni dio sa combat arenama. Iako vidim po komentarima da se neki žale na nedostatak akcije u prvoj sezoni, na prvu mi to ne zvuči kao neki veliki problem. Biti ću pametniji kad pogledam. Jer u seriji možeš komotno potrošiti epizodu dvije samo na lik Abbey koji mora ispasti puno bolji, ako žele da sezona funkcionira. Bilo bi i dobro da cijeli onaj subplot sa kultistima ili što su već bili kompletno izbace ili drastično smanje ako će to značiti više fokusa samo na Abbey.

 

Igre po meni nisu baš neki medij kroz koji je lako ispričati uvjerljivu "circle of violence" priču. Na stranu što takvih priča ima mali milijon i TLOU2 ne donosi ništa posebno novo. Kao što sam i pričao kad je igra izašla, gameplay je jednostavno prezabavan i previše ga je da bi priču shvatio ozbiljno. S jedne strane te igra uvjerava kako je nasilje loše, non stop te pokušava uvjeriti da trebaš sažaljevati sve na svom masovno ubilačkom pohodu, a s druge strane ti da pregršt zabavnih načina kako pobiti sve živo. Nije loše ko Tomb Raider gdje oplakuješ srnu 5 minuta prije nego granade launcherom pobiješ hrpu Rusa, ali opet.

 

Meni osobno nastavka nije trebalo jer je priča bila odlično zaokružena, ali nažalost sve koliko toliko uspješno mora dobiti nastavak. Samo mi je žao da kad se već na nastavak išlo, sama priča nije išla u nekom skroz drugom smjeru nego ovom 100 put prožvakanom. Nije sad da je i prvi dio nešto posebno originalan, ali ipak manje zastupljen, barem u vremenu dok je igra izašla.  

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
17 mjeseci
protjeran
offline
Re: The last of us 2

Ellie ima PTSP, jako zajebanu mentalnu bolest. Ona zbog toga radi nama neshvatljive odluke. Vi na nju gledate iz svog kuta i što bi vama bilo logično a to je sasvim pogrešno, ne ide to tako kada imaš psihički poremećaj. Po meni je kraj dvojke savršen, pokazuje psihički sjebanu Ellie, baš onakvu kakva bi vjerojatno bila i u stvarnosti. Zato mi je savršeno legla odluka developera da Ellie napusti dom s Dinom, te da na kraju poštedi Abby. Jednostavno se uklapa u jako mračnu atmosferu igre, koja nije napravljena da ima happy ending.

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.3.2023 12:43 (SaintGriz).
17 mjeseci
protjeran
offline
The last of us 2

Čovjek objasnio

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
The last of us 2

krenuo igrat, zadovoljan sam zasad. ovu abby mrzin od trenutka kad sam je vidio, bas mi je odvratna ali trenuntno nemam nista pametnije za igrat. drago mi je da sam bio pripremljen za abby i sta je napravila pa mi je bilo nekako lakse. ali da nisam znao za to i krenuo dalje razbio bi play

 
1 0 hvala 0
2 mjeseca
protjeran
offline
The last of us 2

Odlična kolumna, za hejtere, ali i za fanove

https://ffa.hr/gaming-kultura/focus/o-the-last-of-us-2-tri-i-pol-godine-kasnije-analiza-price-remaster-mrznja-i-posljedice/97969/

 

Također potvrda činjenice da je ovo jedna od najprodavanijih igara u povijesti, sa nenormalno ogromnom bazom fanova

https://www.hcl.hr/vijest/lista-najprodavanijih-igara-europi-tijekom-prvog-mjeseca-pomalo-cudna-212653/

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.2.2024 9:43 (Kuun-Lan).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: The last of us 2
Kuun-Lan kaže...

Odlična kolumna, za hejtere, ali i za fanove

https://ffa.hr/gaming-kultura/focus/o-the-last-of-us-2-tri-i-pol-godine-kasnije-analiza-price-remaster-mrznja-i-posljedice/97969/

 

Također potvrda činjenice da je ovo jedna od najprodavanijih igara u povijesti, sa nenormalno ogromnom bazom fanova

https://www.hcl.hr/vijest/lista-najprodavanijih-igara-europi-tijekom-prvog-mjeseca-pomalo-cudna-212653/

 Čudna lista blago rečeno. I bez konkretnih brojki skroz neupotrebljiva. Nema Palworlda recimo (osim ako se u Europi skoro ništa prodao). TLOU2 je imao i upgrade za 10 eura, ne znam ulazi li to na listu kao kupnja. I naravno prodani primjerci ne govore ništa o kvaliteti naslova što jasno sugerira prvi na ljestvici.

 

A i članak je malo li-la jer se čude kako je TLOU2 prodan u više primjeraka od Tekkena 8 i Yakuze. Ne znam u kojem svijetu bi to bilo čudno, a sigurno nije ni škodilo što je TLOU2 izašao tjedan dana ranije.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
offline
The last of us 2

Igra je apsolutno remekdjelo i mislim da cu napravit upgrade cisto da prodjem jos jednom.

Igra generacije 🥂🥂🥂

Moj PC  
1 0 hvala 0
2 mjeseca
protjeran
offline
Re: The last of us 2
MEGATAMA kaže...

Igra generacije 🥂🥂🥂

 Definitivno

7 mjeseci
offline
The last of us 2

Društvo... Totalno sam nov u TLOU svijetu. Odakle krenit? Mogu li odma na part 2 ili moram pt1 prvo? 

Timo: "...samo neinformirani krajnji korisnik moze kupiti AMD proizvod, za igranje."
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: The last of us 2
Da ne kompliciram previše, da. Obavezno odigrati prvi dio.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice