Xbox Series X izdvojena tema

poruka: 6.231
|
čitano: 1.315.883
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
mkexx kaže...

Di si uzeo, koja je cijena ?

 Amazon. 28 eur. 

U don’t have a life. They are telling me. I’m a gamer, i have many lifes.
9 godina
offline
Re: Xbox Series X
Mene kod game passa zanimaju isključivo nove igre, može i kvalitnetne indie igre. Veselim se A Plague tale nastavku i lies of P. Imam game pass godinu dana, nisam ni deset igara odigrao.
13 godina
offline
Xbox Series X

Namjeravam kupiti Xbox S, što osim konzole treba da kupim da igram on line FIFU 23 i Pes. Bune me tu goldovi ultimate i to. 

Who bolan cares
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
dejan1471 kaže...

Namjeravam kupiti Xbox S, što osim konzole treba da kupim da igram on line FIFU 23 i Pes. Bune me tu goldovi ultimate i to. 

 Kupi Gold i to ti bude dovoljno da igraš online.

U don’t have a life. They are telling me. I’m a gamer, i have many lifes.
15 godina
offline
Xbox Series X

Pozdrav, imam problem oko kupovine igara na xboxu u store. Davno sam napravio gamepass vpn na uk i to fercera.

Trenutno pokušavam kupiti gta s x optimized, preko visa zaba kartice gdje sam prebacio u funte GBP. Zatraži autorizaciju tokena itd, ali izbaci grešku.

Pa kako kupiti? Preko paypala, ili paysafe card?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
S obzirom da je dosta zapostavljen uz PS5 i PC, koliko bi se realno moglo tražiti za Series X? Kupljen u 2/22 u Gamershopu, 2 kontrolera i Nacon baterije sa pripadajućim stalkom za punjenje.
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
lars82 kaže...
S obzirom da je dosta zapostavljen uz PS5 i PC, koliko bi se realno moglo tražiti za Series X? Kupljen u 2/22 u Gamershopu, 2 kontrolera i Nacon baterije sa pripadajućim stalkom za punjenje.

 A gle, problem je što je SeX u zadnje vrijeme stalno dostupan. S Amazona sa dostavom dođe oko 4200kn. Ako ideš preko mailbox.de i manje. Probaj sa 4500-4600 za početak pa ćeš vidjeti. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Xbox Series X

Ljudi heeelp, popusti danas istjecu, kako kupiti igre preko microsoft store-a. Imam gamepass preko vpn-a aktiviran na uk regiji. Ali mi ne prolazi visa devizna sa funtama ni paypal. Moram li mijenjat regije na xbox-u ili se adrese billinga moraju podudarat na kartici i accountu?

 

Da li preko cdkeys radi kupnja i aktivacija igre, iako piše ne može se aktivirati u hrvatskoj?

 

https://www.cdkeys.com/grand-theft-auto-v-xbox-series-x-s-uk

Poruka je uređivana zadnji put pon 12.9.2022 10:58 (Assman).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Assman kaže...

Ljudi heeelp, popusti danas istjecu, kako kupiti igre preko microsoft store-a. Imam gamepass preko vpn-a aktiviran na uk regiji. Ali mi ne prolazi visa devizna sa funtama ni paypal. Moram li mijenjat regije na xbox-u ili se adrese billinga moraju podudarat na kartici i accountu?

 

Da li preko cdkeys radi kupnja i aktivacija igre, iako piše ne može se aktivirati u hrvatskoj?

 

https://www.cdkeys.com/grand-theft-auto-v-xbox-series-x-s-uk

 S tom karticom i inače plaćaš preko Interneta? 

 

Možeš kupiti s cdkeys pa onda preko VPN aktiviraš. Većina tako i radi. Ali ne treba niti key biti za UK koliko znam. Moj gamepass je turski, account je UK, a kupio sam recimo Asassing Creed argentinski i preko VPN-a aktivirao.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Re: Xbox Series X
Hexfire kaže...
Assman kaže...

Ljudi heeelp, popusti danas istjecu, kako kupiti igre preko microsoft store-a. Imam gamepass preko vpn-a aktiviran na uk regiji. Ali mi ne prolazi visa devizna sa funtama ni paypal. Moram li mijenjat regije na xbox-u ili se adrese billinga moraju podudarat na kartici i accountu?

 

Da li preko cdkeys radi kupnja i aktivacija igre, iako piše ne može se aktivirati u hrvatskoj?

 

https://www.cdkeys.com/grand-theft-auto-v-xbox-series-x-s-uk

 S tom karticom i inače plaćaš preko Interneta? 

 

Možeš kupiti s cdkeys pa onda preko VPN aktiviraš. Većina tako i radi. Ali ne treba niti key biti za UK koliko znam. Moj gamepass je turski, account je UK, a kupio sam recimo Asassing Creed argentinski i preko VPN-a aktivirao.

 Da tom karticom prolazi npr kupovina na nintendo storeu preko switcha u funtama, vjerojatno jer nintendo im ofišl podršku i sve to. Ali je li moguce kupovat karticama ili paypalom igre sa xbox storea bez vpn-ova itd?

E i to me malo zbunjuje sa vpn-om aktivacija na xboxu itd, misliš preko vpn-a aktivirat na pc microsoft storeu? Mislim kako koristit vpn ako idem direktno preko xbox konzole. A i tipa neke igre koje nude upgrade na X S verziju kao wreckfest, nije li to samo moguce uraditi iz konzole i njihovog storea.

13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Assman kaže...

 Da tom karticom prolazi npr kupovina na nintendo storeu preko switcha u funtama, vjerojatno jer nintendo im ofišl podršku i sve to. Ali je li moguce kupovat karticama ili paypalom igre sa xbox storea bez vpn-ova itd?

E i to me malo zbunjuje sa vpn-om aktivacija na xboxu itd, misliš preko vpn-a aktivirat na pc microsoft storeu? Mislim kako koristit vpn ako idem direktno preko xbox konzole. A i tipa neke igre koje nude upgrade na X S verziju kao wreckfest, nije li to samo moguce uraditi iz konzole i njihovog storea.

 Ne znam do čega je. U svakom slučaju niti ne trebaš imati devizni račun sa funtama. Ja sve plaćam sa svog žiroračuna gdje su kune i kod plaćanja se napravi konverzija. Nisam kupovao igre direkt sa xbox storea pa ne znam.

 

Kupiš na cdkeys i aktiviraš preko xbox web stranice na kompu kojoj pristupiš preko VPN-a zemlje za koju je key. A na konzolu onda instaliraš koju god verziju hoćeš.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
2 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
Assman kaže...
Hexfire kaže...
Assman kaže...

Ljudi heeelp, popusti danas istjecu, kako kupiti igre preko microsoft store-a. Imam gamepass preko vpn-a aktiviran na uk regiji. Ali mi ne prolazi visa devizna sa funtama ni paypal. Moram li mijenjat regije na xbox-u ili se adrese billinga moraju podudarat na kartici i accountu?

 

Da li preko cdkeys radi kupnja i aktivacija igre, iako piše ne može se aktivirati u hrvatskoj?

 

https://www.cdkeys.com/grand-theft-auto-v-xbox-series-x-s-uk

 S tom karticom i inače plaćaš preko Interneta? 

 

Možeš kupiti s cdkeys pa onda preko VPN aktiviraš. Većina tako i radi. Ali ne treba niti key biti za UK koliko znam. Moj gamepass je turski, account je UK, a kupio sam recimo Asassing Creed argentinski i preko VPN-a aktivirao.

 Da tom karticom prolazi npr kupovina na nintendo storeu preko switcha u funtama, vjerojatno jer nintendo im ofišl podršku i sve to. Ali je li moguce kupovat karticama ili paypalom igre sa xbox storea bez vpn-ova itd?

E i to me malo zbunjuje sa vpn-om aktivacija na xboxu itd, misliš preko vpn-a aktivirat na pc microsoft storeu? Mislim kako koristit vpn ako idem direktno preko xbox konzole. A i tipa neke igre koje nude upgrade na X S verziju kao wreckfest, nije li to samo moguce uraditi iz konzole i njihovog storea.

 moguce je kupit s hrv karticom na storu, meni je proslo prije par dana. Pogledaj ako imas dnevni limit za kupovinu preko interneta na kartici pa ti mozda zato nece

2 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
Assman kaže...

Ljudi heeelp, popusti danas istjecu, kako kupiti igre preko microsoft store-a. Imam gamepass preko vpn-a aktiviran na uk regiji. Ali mi ne prolazi visa devizna sa funtama ni paypal. Moram li mijenjat regije na xbox-u ili se adrese billinga moraju podudarat na kartici i accountu?

 

Da li preko cdkeys radi kupnja i aktivacija igre, iako piše ne može se aktivirati u hrvatskoj?

 

https://www.cdkeys.com/grand-theft-auto-v-xbox-series-x-s-uk

 btw na storu imas 2 gta, jedan od20 i nes eura i jedan od 15, uzmi ovaj od 15 dobijes story i online za jeftiniju cijenu

3 godine
neaktivan
offline
Xbox Series X

Da li neko od vas igra na 1080p TV-u i koristi Series S?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xbox Series X
Dragonbane kaže...

Da li neko od vas igra na 1080p TV-u i koristi Series S?

 Igram na 1440p i 4K TV, ali većinom monitor. Zašto pitaš?

13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Ja sam do prije par mjeseci.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
3 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
blackened_bm kaže...
Dragonbane kaže...

Da li neko od vas igra na 1080p TV-u i koristi Series S?

 Igram na 1440p i 4K TV, ali većinom monitor. Zašto pitaš?

 E ništa, treba mi 1080p frend

9 godina
offline
Re: Xbox Series X
Dragonbane kaže...

Da li neko od vas igra na 1080p TV-u i koristi Series S?

 Nemam Series S, ali 1080p je idealan za tu konzolu. Ionako je većina igara 1080p ili manje.

6 godina
offline
Re: Xbox Series X
Dragonbane kaže...

Da li neko od vas igra na 1080p TV-u i koristi Series S?

 Igram ja, reci.

13 godina
offline
Xbox Series X

Gdje je najbolje naručiti Fifu 23 za xbox s mislim gdje je najjeftinije 

Who bolan cares
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Odeš na allkeyshop i provjeriš
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
Xbox Series X

A postoji li na xbox nešto kao ea ultimate gdje ima fifa i još neke novije igre. Na xbox nađem obični ea play ali nema ultimate 

Who bolan cares
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Koliko sam skužio ea play pro (prije bio ultimate) je samo na PC-u zasad.

Ea play ti je besplatan uz gamepass ultimate, ali na njemu su samo starije FIFE.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
offline
Xbox Series X

Ovo me ne cudi uzevsi u obzir koliko su zapeli sa online djelom Infinita

 

https://wccftech.com/head-of-halo-infinite-steps-down-as-microsoft-starts-a-343-industries-restructure/

 

 

 

Takodjer kako se cini Forza Motorsport 8 bi mogla preskocit 2023 ili barem izlazak u prvoj polovici iste godine,nadajmo se da MS ima nesto drugo da popuni AAA praznine.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xbox Series X
koma.... Starfieldu se najviše veselim od novih igri, al poznavajući bethesdu, trebat će jedno pola godine da ispeglaju hrpu release bugova.
Tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi!
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Apachy kaže...
koma.... Starfieldu se najviše veselim od novih igri, al poznavajući bethesdu, trebat će jedno pola godine da ispeglaju hrpu release bugova.

To cemo realno dobit u 2024 ali takodjer ocekujem nevjerovatnu igru.

Tko zna mozda u 2023 uleti novi DOOM,ovi iz ID softwarea su sposobni.

8 godina
offline
Xbox Series X

Ma bit ce Forza i Starfield iduce godine.

Za Forzu ocekujem da bude kak spada, dok sam za Starfield 100% siguran da ce imat hrpu bugova jer boli njih ona stvar. Prolazilo im je prije prolazit ce opet. Zadnji njihov IP koji sam igrao je bio Fallout New Vegas, a mislim da ce i ostat na tome.
Starfield me privlacio dok nisu pokazali onaj gameplay

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.9.2022 13:06 (Santana).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Santana kaže...

Ma bit ce Forza i Starfield iduce godine.

Za Forzu ocekujem da bude kak spada, dok sam za Starfield 100% siguran da ce imat hrpu bugova jer boli njih ona stvar. Prolazilo im je prije prolazit ce opet. Zadnji njihov IP koji sam igrao je bio Fallout New Vegas, a mislim da ce i ostat na tome.
Starfield me privlacio dok nisu pokazali onaj gameplay

Tehnički gledano, radio ga je Obsidian, a Bethesda samo izdala. Za Starfield nisam imao neka očekivanja, a i to je skroz splasnulo nakon one "1000 planets" najave.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
Xbox Series X

Kako da dodam PAypal na xbox ,, acaunt je iz Amerike i uvijek me vraća na zip codu

Who bolan cares
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Xbox Series X

Pozdrav!
Mozete mi pomoc? Trebam kupiti Xbox Wireless Adapter za Windows 10 posto bez tog USB-a, controler i Pc ne komuniciraju bas dobro, drifta i trza svako malo. Controler je skoro nov Elit V2.
Na netu nemogu pronaci original USB adapter da je dostupan, jedino neke imitacije ali ne i original.
Ako mi mozete preporuciti neki da valja, a da nije bacen novac, tj da ce valjati.

Hvala vam! 🍻

Odmori u Istini! :-)
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.9.2022 16:50 (veseli007).
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice