Xbox Series X izdvojena tema

poruka: 6.232
|
čitano: 1.321.546
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Xbox Series X

Uzeo sam u gamershopu, trebalo bi stići kroz par dana. Ovo mi je prva konzola nakon PS2 tako da jedva čekam.

 

Da Gamepass ne postoji, ne bi uopće razmišljao o konzoli. Svaka čast, Phil. 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Trice kaže...

Uzeo sam u gamershopu, trebalo bi stići kroz par dana. Ovo mi je prva konzola nakon PS2 tako da jedva čekam.

 

Da Gamepass ne postoji, ne bi uopće razmišljao o konzoli. Svaka čast, Phil. 

 Rijetko tko ovdje bi.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
offline
Re: Xbox Series X
Trice kaže...

Uzeo game pass ultimate na 3 godine za nešto više od 100 eura, sad mi je još preostalo nabavit series x :)

 

vidim da ima na extreme digital za 4350 s narudžbom, ima li tko s njima iskustva? u komentarima na stranici ih ljudi pljuju za scalping i loš customer service. sljedeća najbolja cijena je gamershop sa 4500

 

jel ovo najjeftinije što se može proći za gamepass? 100 eura 3 godine? je li to preko službenih kanala ili nekih sivih stranica tipa kinguin ili g2a? ispada 20 kn mjesečno, odlična cijena

13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Cansee kaže...

 

jel ovo najjeftinije što se može proći za gamepass? 100 eura 3 godine? je li to preko službenih kanala ili nekih sivih stranica tipa kinguin ili g2a? ispada 20 kn mjesečno, odlična cijena

 Sivo. Službeno niti ne možeš kupiti kad RH još nije podržana. Trebaš key sa "sive" stranice i onda preko VPN-a aktiviraš na M'soft stranici.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
offline
Re: Xbox Series X
Lose je ovo

Coming soon to Game Pass

Today
- Disney Dreamlight Valley
- Opus Magnum
- Train Sim World 3

Sept 13
- Ashes of the Singularity
- DC League of Super-Pets

Sept 14
- You Suck at Parking

Sept 15
- Despot’s Game
- Metal: Hellsinger
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox Series X

Ako gledaš to razdoblje od para dana onda je loše.

Ako gledaš da je prije neki dan došao Death Stranding, Immmortals Phoenix Rising, a uskoro ide novi Plague Tale i Scorn, onda nije tako loše.

PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
9 godina
offline
Re: Xbox Series X
Mislim na ovo razdoblje. Jedino me A Plague Tale Requiem zanima. Hellsinger sam igrao demo i nije mi nista posebno zanimljivo.
16 godina
offline
Re: Xbox Series X

Opus Magnum je top igra!

Board Games Fanatic
2 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
Kakva smeća stavljaju pod zadnje,to nisu istine.Strašno su pali u kvaliteti ponude.Samo te Indie igrice.Komotno se može zvat IndiePass.
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
DeniZg kaže...

Ako gledaš to razdoblje od para dana onda je loše.

Ako gledaš da je prije neki dan došao Death Stranding, Immmortals Phoenix Rising, a uskoro ide novi Plague Tale i Scorn, onda nije tako loše.

 Death Stranding samo na PC gamepass pa je praktički nevezano za ovu temu. Ovo ostalo ok, Immortals nije loša igra ali nije nešto specijalno.

 

Ono što mi smeta u zadnje vrijeme na Gamepassu je što ima previše igara koje spadaju u kategoriju "da nije na Gamepassu nebi ih nikad zaigrao". To je još ok za neke sitnije indie igre da dobiju prostora, ali za ove AA projekte nikako.

Ne znam što misle ti studiji koje je pokupovao Microsoft. Zašto Bethesda recimo ne izda remastere Fallouta ekskluzivno za Gamepass? To bi bio pun pogodak a nije prekompliciran projekt. To je samo jedan primjer.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.9.2022 23:28 (antimadridista).
11 godina
offline
Re: Xbox Series X

Super ideja za ove Bethesda remastere, ali ne vjerujem da je to baš tako jednostavno. Ipak trebaju optimizirati za 2 konzole.

A i mislim da su nažalost završili sa onim programom uljepšavanja starih igara za nove konzole (ne mogu se sjetiti točnog naziva).

PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
Probao sam Fallout 3 koji je još čak i ok jer je dobio fps boost i 4k rezoluciju pa izgleda pristojno iako su stari poligoni i igra je puna bugova. Ali nažalost New Vegas radi još uvijek u 720p što je prava šteta za takvu igru.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Xbox Series X

pozdrav,

 

imam jedno pitanje vezano za xbox-ovu punjivu bateriju.

 

naime, kupio sam jos davno bateriju za xbox contoller koja se puni, originalna od xboxa.

 

eh sad u to vrijeme kad sam ju uzeo tad sam jos imao stariji model controllera sa Micro USB, danas posjedujem noviji controller, baterija radi, ali kada se isprazni ja ustekam USB C u taj noviji kontroller ali mislim da se baterija ne puni?

 

jer je i sama baterija dosla sa tim starijim kabelom.

 

moje pitanje glasi da li je bolje da uzmem za noviji controller novu tu bateriju sa USB C-om ili ?

 

ili je moguce da je baterija odsvirala svoje. nemoguce da se nikako ne puni, evo vec mi je par dana controller ustekan na usb u kompu takodjer imam i onaj dongle od xbox-a ali cim istekam kabel controller se ugasi.

 

hvala.

 

- takodjer sam uz tu bateriju dobio i xbox-ov kabel koji ima ledicu koja pokazuje kad se puni, i kad svjetli bijelo valjda ona je puna ali svejedno se iskljuci controller nakon sto istekam kabel. tako da nisam pametan.

so far, so good.
Poruka je uređivana zadnji put sri 7.9.2022 7:16 (_itsmoriarty).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xbox Series X

Imaš još uvijek stari kontroler koji bi ti mogao poslužiti kao "punjač", pa da onda možeš barem ustanoviti je li baterija dala svoje ili je još ispravna? Moguće da ju noviji kontroler jednostavno ne želi puniti.

6 godina
offline
Re: Xbox Series X
steve90 kaže...

Imaš još uvijek stari kontroler koji bi ti mogao poslužiti kao "punjač", pa da onda možeš barem ustanoviti je li baterija dala svoje ili je još ispravna? Moguće da ju noviji kontroler jednostavno ne želi puniti.

 mislim da sam probao i sa starim i kabel zasvjetli u bijelo, ali i dalje se gasi ali probacu. mada nova baterija nije skupa 25 eura

so far, so good.
11 godina
offline
Xbox Series X

I zalopojke na gamepass su krenule....daleko ranije nego sam mislio posto ga je vecina vas uzela mozda tek unazad godinu dana.

I tu dolazi ono sto ja pricam duze vrijeme....kad u par mjeseci odigrate sve sto vas je privuklo na gamepass to je to.

Nove igre koje bi mogle privuc svakoga pojedinacno su toliko rijetke a indijanaca ima na lopate i ovakva je situacija godinama.

Za nove igrace koji si inace ne mogu priustit igre koje zele odigrat gamepass djeluje kao jackpot jer se barem par igara koje zele nalazi na passu ali kad ih odigraju prvi ce krenut sa kukanjem jer ocekuju da nove AAA igre dolaze na lopate.

Moj PC  
2 2 hvala 0
2 godine
offline
Re: Xbox Series X
MEGATAMA kaže...

I zalopojke na gamepass su krenule....daleko ranije nego sam mislio posto ga je vecina vas uzela mozda tek unazad godinu dana.

I tu dolazi ono sto ja pricam duze vrijeme....kad u par mjeseci odigrate sve sto vas je privuklo na gamepass to je to.

Nove igre koje bi mogle privuc svakoga pojedinacno su toliko rijetke a indijanaca ima na lopate i ovakva je situacija godinama.

Za nove igrace koji si inace ne mogu priustit igre koje zele odigrat gamepass djeluje kao jackpot jer se barem par igara koje zele nalazi na passu ali kad ih odigraju prvi ce krenut sa kukanjem jer ocekuju da nove AAA igre dolaze na lopate.

 Opet otkazujes !? 

11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Sarevok kaže...
MEGATAMA kaže...

I zalopojke na gamepass su krenule....daleko ranije nego sam mislio posto ga je vecina vas uzela mozda tek unazad godinu dana.

I tu dolazi ono sto ja pricam duze vrijeme....kad u par mjeseci odigrate sve sto vas je privuklo na gamepass to je to.

Nove igre koje bi mogle privuc svakoga pojedinacno su toliko rijetke a indijanaca ima na lopate i ovakva je situacija godinama.

Za nove igrace koji si inace ne mogu priustit igre koje zele odigrat gamepass djeluje kao jackpot jer se barem par igara koje zele nalazi na passu ali kad ih odigraju prvi ce krenut sa kukanjem jer ocekuju da nove AAA igre dolaze na lopate.

 Opet otkazujes !? 

Za sad otkazao jedino Spotify......ostalo jos 6-7 pretplata 🤣

 

13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Daj otkaži i bug forum
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
7 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Hexfire kaže...
Daj otkaži i bug forum

Microsoft ima 4 fanboja na ovom forumu ali ti vrijede za 40 drugih,da barem dobijes nesto gratis od njih....makar indijanca.

 

Gospodo vase konstantno cviljenje nece promjenit moj stav,to ste vec trebali shvatit 🥂

Najsigurnije vam je stiskat TD i molit se bogu da ne dobijete moj odgovor na svoje pokusaje trolanja.

 

 

11 godina
offline
Re: Xbox Series X
antimadridista kaže...
DeniZg kaže...

Ako gledaš to razdoblje od para dana onda je loše.

Ako gledaš da je prije neki dan došao Death Stranding, Immmortals Phoenix Rising, a uskoro ide novi Plague Tale i Scorn, onda nije tako loše.

 Death Stranding samo na PC gamepass pa je praktički nevezano za ovu temu. Ovo ostalo ok, Immortals nije loša igra ali nije nešto specijalno.

 

Ono što mi smeta u zadnje vrijeme na Gamepassu je što ima previše igara koje spadaju u kategoriju "da nije na Gamepassu nebi ih nikad zaigrao". To je još ok za neke sitnije indie igre da dobiju prostora, ali za ove AA projekte nikako.

Ne znam što misle ti studiji koje je pokupovao Microsoft. Zašto Bethesda recimo ne izda remastere Fallouta ekskluzivno za Gamepass? To bi bio pun pogodak a nije prekompliciran projekt. To je samo jedan primjer.

Vec sam pisao i o situaciji sa tim izdavacima koje je MS kupio,to ce donjet rezultate krajem ove generacije konzola ili u iducoj jer je Sony imao ugovore za dosta tih najavljenih igara pa su multiplatform za sada.

Druga stavka je sta se svaka od tih igar radi barem 5+ godina...barem kod Bethesde.

MS ce se na ovaj nacin provlacit kroz cjelu ovu generaciju,realno oni sad imaju manje AAA first party ekskluziva koje stvaraju hype nego na prijasnjim konzolama.

Imaju srece sto su ovi iz Sonya krenuli u podosta krivom smijeru 🥂

12 godina
offline
Re: Xbox Series X
Iskreno meni je puno bolja ponuda na ps extra nego na ms, a mislim si uzest xbox
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xbox Series X

ma uzmi si 4 punjive aa baterije sa punjačem iz ikeje i miran si, em su jače od ovih proprietary xbox baterija em je to sve skupa i jeftinije najvjerojatnije

11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Del_Boy97 kaže...

ma uzmi si 4 punjive aa baterije sa punjačem iz ikeje i miran si, em su jače od ovih proprietary xbox baterija em je to sve skupa i jeftinije najvjerojatnije

Ja koristim punjive baterije za xbox konzole godinama i zadovoljan sam.

Onu punjivu bateriju koja se stavi u gamepad sam imao samo za xbox 360 konzolu a i to je dobro rijesenje.

6 godina
offline
Re: Xbox Series X
MEGATAMA kaže...
Del_Boy97 kaže...

ma uzmi si 4 punjive aa baterije sa punjačem iz ikeje i miran si, em su jače od ovih proprietary xbox baterija em je to sve skupa i jeftinije najvjerojatnije

Ja koristim punjive baterije za xbox konzole godinama i zadovoljan sam.

Onu punjivu bateriju koja se stavi u gamepad sam imao samo za xbox 360 konzolu a i to je dobro rijesenje.

 ma da evo uzeo upravo od Varte punjive baterije i onaj adapter s LCD-om te dodatnih 8 baterija sve skupa 25 eura. hvala na savjetu.

so far, so good.
Poruka je uređivana zadnji put sri 7.9.2022 11:48 (_itsmoriarty).
12 godina
offline
Xbox Series X

panasonic eneloop 170kn, 4 komada po 1900mah sa punjačem.  ali mislim da su te rebrandirane kaj se prodaju u ikei. mojim tempom igranja od sat-dva na dan drže mi cca 10 dana.

ima i org battery pack od xboxa za nekih 20-25 eura na amazon.de

Tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi!
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Xbox Series X

LADA, zapamtite ljudi i ne kupujte niš drugo. Vrhunske baterije za niš novaca.

LADDA Punjiva baterija, HR06 AA 1,2 V, 2450 mAh - IKEA

 

Moj PC  
3 0 hvala 0
6 godina
offline
Xbox Series X

ma ja sam uzeo ove Vartine u firmi preko mene, jeftino izasle, samo su 1000mah. bice to dobro.

so far, so good.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Xbox Series X

Ja sam uzeo ovaj set. AA i AAA može puniti. Baterije od 2500 mAh.

 

U don’t have a life. They are telling me. I’m a gamer, i have many lifes.
Poruka je uređivana zadnji put čet 8.9.2022 17:16 (x18x05x).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xbox Series X

Di si uzeo, koja je cijena ?

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice