Xbox Series X izdvojena tema

poruka: 6.231
|
čitano: 1.316.370
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: Xbox Series X
Hazar kaže...
Del_Boy97 kaže...

Hazar a zakaj se jednostavno ne javiš na xbox support i pustiš offišl suportu da te upgrejda na ultimate, ne znam zakaj se jebeš  s ovim i dalje

 

imaj na umu da xbox gamer support nije ofišl, pa ako već i nemaš drugog izbora nego prek njih samo im reci da re rerouteaju

 Misliš samo im dam kod i oni će ga aktivirat?

 mislim da i to možeš, a uštedit ćeš si vrijeme sa prcanjem sebe u mozak

Poruka je uređivana zadnji put pon 8.2.2021 14:38 (Del_Boy97).
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
maxy0 kaže...
Hazar kaže...
maxy0 kaže...

Bas si zakomplicirao 

Javi se ms xboxu na support, oni ce ti mozda rijestiti nesto.. meni su oni u chatu zapravo rekli da si kupim tako preko neke stranice 1 mjesec ultimatea i da ce mi se konvertirat

 A s koje si ti stranice uzeo kod za gp ultimate 1 mjesec? I nisi morao koristiti ni VPN ni manevrirati s regijom itd?

 Sa CDkeys sam uzeo... I nisam morao nista s vpn raditi. Osim ovog prethodno s brazilskim nacinom

 

Isto si onaj worldwide uzeo? https://www.cdkeys.com/xbox-live/memberships/1-month-xbox-game-pass-ultimate-xbox-one-pc

 

Zanimljivo, ja sam taj isti i nije mi radio, jel moguće da sam stvarno dobio krivi kod. Razmišljam da uzmem brazilski 1 mjesec bar ću znat na koju se regiju odnosi. Ovaj kad sam kupio pa mi je pisalo da regija kupljenog koda ne odgovara regiji storea nemam pojma koja je regija kupljenog koda.

 

13 godina
offline
Re: Xbox Series X

Uspio sam jebote!!! Idem si popit pivu od sreće. Kupio sam mjesec dana Brazilskog, ukucao i no problemo, prošlo ko kroz mast.

14 godina
offline
Xbox Series X

Ajde napokon! Drugi put ne diraj regije. Koristi vpn i to je to.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
x18x05x kaže...

Ajde napokon! Drugi put ne diraj regije. Koristi vpn i to je to.

 Na koji način se mijenja VPN?

To trebaš na PC-u štimat?

13 godina
offline
Re: Xbox Series X
juice21 kaže...
x18x05x kaže...

Ajde napokon! Drugi put ne diraj regije. Koristi vpn i to je to.

 Na koji način se mijenja VPN?

To trebaš na PC-u štimat?

 Skineš samo neki program za to, ja sam s Tunnelbearom

 

 

14 godina
offline
Xbox Series X

Od besplatnih VPN-ova jedino Tunnelbear radi provjereno. 

Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Xbox Series X

kupio dirt 5 i na mom 4k tv od 55" ne izgleda bas najbolje, igam na series s... znam da ovo nije bas prava next gen igra ali izgleda losije recimo od ps4 pro dirt rally 2.0 verzije i nekako mi nije toliki gušt igrati, a znam da će i u ostalim nadolzećim igrama uvijek biti rezanja u rezoluciji, detaljima i to neće biti puni doživljaj, bar ne za mene i ostale koji imaju poveći 4k tv... tako da mi je sad samo dvojba prodati series s i kupiti ps5 ili series x

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Ako nije dobila update za Series S/X onda je to verzija za One S. Niš čudno da izgleda loše. Control recimo izgleda katastrofa u običnom izdanju.

Ja se zadnje vrijeme premišljam ima li smisla sa S na X. Ovo što sam igrao, a da je bilo SeS optimizirano je bilo jako dobro. A i ono što vidim po jubitou obećava. Vallhala i Hitman oboje u 60fps lock. Ali ja imam 1080p TV trenutno i nije mi u planu mijenjati još jedno vrijeme.

PS5 nabavljam sigurno, a vidjet ću s vremenom treba li mi X.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
protjeran
offline
Re: Xbox Series X
maxy0 kaže...

kupio dirt 5 i na mom 4k tv od 55" ne izgleda bas najbolje, igam na series s... znam da ovo nije bas prava next gen igra ali izgleda losije recimo od ps4 pro dirt rally 2.0 verzije i nekako mi nije toliki gušt igrati, a znam da će i u ostalim nadolzećim igrama uvijek biti rezanja u rezoluciji, detaljima i to neće biti puni doživljaj, bar ne za mene i ostale koji imaju poveći 4k tv... tako da mi je sad samo dvojba prodati series s i kupiti ps5 ili series x

Vrlo jednostavno, ako ti je 1080p neprihvatljivo i ruzno izgleda na 55" ekranu (meni je 1080p ok na 65") onda uzmi Series X.

 

Series S je budget next-gen konzola i sasvim sigurno daje najvise za te novce, al da je X bolji - naravno...

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.2.2021 20:48 (ansha).
3 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
Moze li mi iko potvrdit jel uk ili neka druga regija podrzava nase kartice?

Mislim kupit gta 4 al sam vidio da se xbox 360 igre ne mogu kupovat sa gift cardima

Dolazi mi series s ovaj tjedan pa da znam
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xbox Series X

Dirt 5 je dobio optimiziranu verziju, ali i dalje ne izgleda bas dobro. Ne smeta mi toliko 1080p koliko manjak ostalih detalja, losije teksture, sjene, detalji auta, pola trave nema. Na 1080p tv se to vjerojatno ne bi primjetilo toliko koliko na malo vecem 4k. Mislim, nije to toliko lose, ali netko tko pomalo pati na grafiku kao recimo ja onda nije bas gust toliki

http://trakt.tv/user/MjezZza
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Pay Pal prolazi većini u ovoj temi koliko sam pratio. Ne znam ide li direktno s kartice.

Čudno mi ovo za 360 igre, si siguran? Koja im je to fora...
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
8 godina
neaktivan
offline
Xbox Series X

Mene kod Series S najviše muči kako on bude vrtio recimo Elder Scrolls VI i slične megahitove.

Ne očekujem čuda, al opet nebi bilo dobro da neke igre ispadnu skroz neigrive na njemu.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
maxy0 kaže...

Dirt 5 je dobio optimiziranu verziju, ali i dalje ne izgleda bas dobro. Ne smeta mi toliko 1080p koliko manjak ostalih detalja, losije teksture, sjene, detalji auta, pola trave nema. Na 1080p tv se to vjerojatno ne bi primjetilo toliko koliko na malo vecem 4k. Mislim, nije to toliko lose, ali netko tko pomalo pati na grafiku kao recimo ja onda nije bas gust toliki

 Meni Elit 2 trese kao da imam vibrator u rukama a ne gamepad. Smanjim vibracije al opet. Samo na toj igri.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
Hajder kaže...

Mene kod Series S najviše muči kako on bude vrtio recimo Elder Scrolls VI i slične megahitove.

Ne očekujem čuda, al opet nebi bilo dobro da neke igre ispadnu skroz neigrive na njemu.

 Nebi rekao da ce biti neigrivo, napraviti ce vjerojatno da radi i u 60fps, ali bi rekao da ce kao sad u dirtu 5 smanjiti detalje svega moguceg, i igru ces zapravo onda igrati u dynamic 1080p rezi sa svim low detaljima

x18x05x kaže...
maxy0 kaže...

Dirt 5 je dobio optimiziranu verziju, ali i dalje ne izgleda bas dobro. Ne smeta mi toliko 1080p koliko manjak ostalih detalja, losije teksture, sjene, detalji auta, pola trave nema. Na 1080p tv se to vjerojatno ne bi primjetilo toliko koliko na malo vecem 4k. Mislim, nije to toliko lose, ali netko tko pomalo pati na grafiku kao recimo ja onda nije bas gust toliki

 Meni Elit 2 trese kao da imam vibrator u rukama a ne gamepad. Smanjim vibracije al opet. Samo na toj igri.

 I meni je treslo pa sam u postavkama iskljucio sve vibracije osim collision ostavio na cca 15%.. sad je ok

http://trakt.tv/user/MjezZza
14 godina
offline
Xbox Series X

Budem probao tako napravit.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Ja sve češće isključujem vibraciju na kontroleru.
Ili su počeli pretjerivati s tim rumble efektima u zadnje vrijeme ili sam ja ostario.
PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Xbox Series X

Ubije ti doživljaj igranja. Stalno nešto drma.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xbox Series X
Demononsouls91 kaže...
Moze li mi iko potvrdit jel uk ili neka druga regija podrzava nase kartice?

Mislim kupit gta 4 al sam vidio da se xbox 360 igre ne mogu kupovat sa gift cardima

Dolazi mi series s ovaj tjedan pa da znam

 Za UK nisam siguran, ali za njemačku radi, upišeš stvarnu adresu, samo pod državu ostavis njemačka i to je to

8 godina
offline
Re: Xbox Series X
Hexfire kaže...
Ako nije dobila update za Series S/X onda je to verzija za One S. Niš čudno da izgleda loše. Control recimo izgleda katastrofa u običnom izdanju.

Ja se zadnje vrijeme premišljam ima li smisla sa S na X. Ovo što sam igrao, a da je bilo SeS optimizirano je bilo jako dobro. A i ono što vidim po jubitou obećava. Vallhala i Hitman oboje u 60fps lock. Ali ja imam 1080p TV trenutno i nije mi u planu mijenjati još jedno vrijeme.

PS5 nabavljam sigurno, a vidjet ću s vremenom treba li mi X.

 Za tu igru ne treba nikakav update. Odma je dosla sa verzijama za sve konzole

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
13 godina
offline
Xbox Series X

Kupio bih još jedan kontroler za xbox seX, gdje mi najbolje (najjeftinije) uzet?

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Xbox Series X
Hazar kaže...

Kupio bih još jedan kontroler za xbox seX, gdje mi najbolje (najjeftinije) uzet?

Probaj "Trotters Independent Traders Co / New York - Paris - Peckham"

13 godina
offline
Re: Xbox Series X
NathanDrek kaže...
Hazar kaže...

Kupio bih još jedan kontroler za xbox seX, gdje mi najbolje (najjeftinije) uzet?

Probaj "Trotters Independent Traders Co / New York - Paris - Peckham"

 Bojim se da je danas i njima prevelika konkurencija s nama dalekog istoka.

14 godina
offline
Xbox Series X

Ekipa naso seriesx  za 655e s shippingom.

R33mba#2892
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
R3nchi kaže...

Ekipa naso seriesx  za 655e s shippingom.

Ne bih nikad platio više od preporučene cijene od 499 $.

 

Radije bih se strpio još, što ću ustvari i napraviti.

 

Iz principa...

14 godina
offline
Re: Xbox Series X

Je u pravu si...

Kontam tu bi onda trebalo i TV novi ubost, i jos igre..

Odusto i ja..

R33mba#2892
3 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
Ne mijenja se jezik u igrama ako stavim njemacki?
13 godina
offline
Xbox Series X

Preporuka za Desperados 3 ako imate gamepass, jako ugodno iznenađenje. To bih sigurno propustio odigrati da nemam na GP. Super je za igranje na kontroleru s obzirom o kakvoj igri se radi. Simpa likovi, dobra glazba, odličan level dizajn i vrhunski gameplay. Preporuka i onima koji igre tog tipa ne igraju jer je dovoljno da ste ljubitelj stealtha i vesterna. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
2 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
Dere li iko series s vamo?
 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice