Xbox Series X izdvojena tema

poruka: 6.231
|
čitano: 1.316.767
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Xbox Series X

Ovaj Gamepass koliko je dobar, toliko me paralizira, jer ne znam gdje bi počeo.

 

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.11.2020 13:57 (DeniZg).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Hehehe, first world problems. Jučer sam skinuo nekih 5 igara koje valjaju iz EA play kataloga. Vjerojatno ću napokon isprobati Andromedu sad kad ju imam "free".
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
3 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X

zbog tebe sam se morao registrirati da te upitam koje su to usluge nepodržane u RH?

 

i ovo iza "muljati sa VPNovima" - molim te prestani tjerati ljude s microsoft platforme s dijeljenjem dezinformacija!

 

0 bodova dodate opreme!  - sta bi ti zelio da dobiješ majstore? 

 

dohvatit cu te se gore za svaku riječ i tebe i ostale samo radi toga, 18 godina igranja i slabog community.a koji konacno moze rasti i ljudima tu da pomognes ti pricas o opremi, kako yoi nije next gen o sucelju kao win8.1 koje je vec tako 4 godine i jos o nekakoj preglednosti (uzmes konzolu da igras igrice a ne da gledas sucelja)

 

ljudi kupite sta vam pase necu A reći protiv PS.a ali ovakve ljude slusati pri odabiru konzole... manite ga se u ogromnome luku

11 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
seriesxs kaže...

zbog tebe sam se morao registrirati da te upitam koje su to usluge nepodržane u RH?

 

i ovo iza "muljati sa VPNovima" - molim te prestani tjerati ljude s microsoft platforme s dijeljenjem dezinformacija!

 

0 bodova dodate opreme!  - sta bi ti zelio da dobiješ majstore? 

 

dohvatit cu te se gore za svaku riječ i tebe i ostale samo radi toga, 18 godina igranja i slabog community.a koji konacno moze rasti i ljudima tu da pomognes ti pricas o opremi, kako yoi nije next gen o sucelju kao win8.1 koje je vec tako 4 godine i jos o nekakoj preglednosti (uzmes konzolu da igras igrice a ne da gledas sucelja)

 

ljudi kupite sta vam pase necu A reći protiv PS.a ali ovakve ljude slusati pri odabiru konzole... manite ga se u ogromnome luku

 Si ti dobro gospon?

samo nešto struže..
6 godina
offline
Re: Xbox Series X
#seriesxs

jel može opis postupka nakon što se kupi konzola...sad će neki reći da ima na 5 i 6 strani...znači kako kupovati igre s xbox store iz Hrvatske nakon što konzolu po prvi put pokreneš...imam ps4pro...ali bi ovu novu generaciju uzeo xbox4 radi Halo i Gears

kupio prvi PS1 nakon toga pauza do PS4PRO...kupio prvi Xbox1 i sad bi išao na Xbox 4
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
3 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X

evo ti moj odgovor prijatelju

 

znači kako kupovati igre s xbox store iz Hrvatske nakon što konzolu po prvi put pokreneš

8 godina
offline
Re: Xbox Series X
seriesxs kaže...

zbog tebe sam se morao registrirati da te upitam koje su to usluge nepodržane u RH?

Da li je HR na popisu podržanih regija/zemalja za Xbox Live Gold i Gamepass? Nije. To što eto radi je igrom slučaja jer MS to ne kontrolira - kompletno suprotno od Playstation Plusa kojeg uredno možeš otići kupiti u SD, aktivirati i igrati.

seriesxs kaže...
i ovo iza "muljati sa VPNovima" - molim te prestani tjerati ljude s microsoft platforme s dijeljenjem dezinformacija!

Kako aktivirati Gamepass bez VPNa?

seriesxs kaže...
0 bodova dodate opreme!  - sta bi ti zelio da dobiješ majstore?

Fakin slušalicu za kontroler! USB kabel!

seriesxs kaže...
dohvatit cu te se gore za svaku riječ i tebe i ostale samo radi toga, 18 godina igranja i slabog community.a koji konacno moze rasti i ljudima tu da pomognes ti pricas o opremi, kako yoi nije next gen o sucelju kao win8.1 koje je vec tako 4 godine i jos o nekakoj preglednosti (uzmes konzolu da igras igrice a ne da gledas sucelja)

Ja sam rekao da je sučelje super i da mi se sviđa - netko drugi je napisao da je konfuzno, ne ja. Jesam lagao kad sam rekao da nema USB kabela i slušalice za razliku od PSa gdje sve to lijepo dobiješ? I čak kontroler ima punjivu bateriju.

 

Tipični fanboy. Ja ću uvijek reći da nešto nije ok i zašto (meni) nije ok, tko je napravio bolje (Sony ili MS) i da li mi se sviđa nešto ili ne. Nije niti Sony cvijeće - cijene su strašne, i dalje nemaju uslugu tipa Gamepass, kočili su crossplatform igranje, dizajn 5ice (MENI OSOBNO) je odvratan...

 

Nemoj se pjeniti jer je netko objektivno napisao da dobiješ manje toga nego od konkurencije i još te rade budalom da moraš preko tamo nekog Kinguina kupovati brazilski Gold.

 

P.S. Bonus pitanje - gdje kupiti konzolu u HR sa HR papirima, gdje je službeni distributer? Imam konzolu iz fakin Mađarske, toliko o tome.

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.11.2020 15:45 (Nuclear_Phoenix).
13 godina
offline
Xbox Series X

Bajdevej

 

Kakva je procedura s reklamacijom konzole kupljene preko gameshop.hr? Oni šalju nekamo van na popravak? 

 

Stavio sam konzolu na prodaju pa čisto da znam, ako tko pita. Došao je samo račun uz nju, nikakvo ovjereno jamstvo, popis servisa ili slično.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Vjerojatno se njima šalje.
Ja sam isto dobio samo račun uz XSX + elektronički račun koji su mi poslali na mail.
PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
8 godina
offline
Re: Xbox Series X
seriesxs kaže...

to sto nije na popisu nemoj govoriti da ne radi jer radi bez problema,

Nigdje ja nisam napisao da NE radi nego da nije SLUŽBENO podržano i što se pravnog dijela tiče (EULA i ostalo), mogu ga ugasiti kad god požele (ali naravno da neće, nisu ludi, to je razumljivo).

seriesxs kaže...
a ljudi koriste vpn i kupuju brazilske codove da bi prosli jeftinije. napravi acc u UK ili DE i sve normalno radi i platis na BF 250 do 300 kn xbox live na godinu dana koji uredno radi code region EU za bilo koju zemlju.

Naravno da koriste, jer ako oni nas tretiraju kao 3rd world country, onda ćemo mi i plaćati po 3rd world country cijenama. Nek se napuše. Kad bude dostupan u HR, kupit ću ga za HR regiju, isto kao što kupujem za PS Plus, Netflix i ostale gluposti. Ne, nemam niti jedan jedini UK/US/Burkina Faso account za niti jednu uslugu osim za - Xbox.

seriesxs kaže...
jos da se tu dotaknem o igri slucaja , sta ti mislis da bi se oni odrekli nas kao kupaca digitalnog contenta?

Ne mogu se odreći kad nisu niti službeno dostupni. Toliko smo im bitni da su i predstavništvo zatvorili u HR a support je u Beogradu. "Dobar dan, dobili ste Majkrosoft hrvatska, izvolte".

seriesxs kaže...
i jos to di je ps plus nezzz 400 500 kn, nebitno necu oipce o PS da nepametujes da sam fanboy paČeniku ;)

Black friday/Božić i ostalo - zadnja tri puta sam ga platio 230kn ili tako nešto. Ali vrlo rado ću ga platiti i 400kn jer dobijem uslugu a ne tugaljivi pogled.

seriesxs kaže...
normalno bez problema javis se sluzbi za korisnike i sve ti odrade i jos im lijepo kazes da si iz CRO i da ti je acc registriran na hotel u UK ili prije na aljasci da neplatis porez VAT ako si kupovao preko US store.a

"Samo" se javiš supportu, "samo" čekaš kao kreten i "samo" se registriraš na hotel u UK dok za PS Plus/Netflix/Deezer/štogod samo uzmeš karticu i platiš. Nemam ja niti vremena niti volje više (nemam 16-18 godina) za kemijanje. Daj da platim i koristim, taman posla da sa nekim Indijcem raspravljam da evo gledam Big Ben kroz prozor.

seriesxs kaže...
ok nema jer svako na te slusalice nece cuti koračaj u igricama hahahahah (nema titi ps5, nisam siguran dolazi mi idući tjedan). u najboljem slucaju kupis hyper x cloud alphu 500kn i preztadvljan si....

A vidiš da nemaš pojma o ničemu. O ovom pričam, ovoj slušalici/headsetu - https://www.amazon.com/Earpiece-Headset-Earbud-Microphone-DualShock/dp/B01EVGW83A . Znači MS je odlučio zašparati $1 troška za slušalicu i još $1 za USB kabel jer misli da smo mi budale. Ne trebaju mi slušalice, na mene ne viče mama da stišam TV a voice je nekako lakše preko ove slušalice pratiti... Bar meni, jel, za tebe ne znam.

seriesxs kaže...
OK, za kabl nisam niti citao od ostalih navedenih gluposti oko yoi i integrirane baterije.... sry sarkazam prijatelju

ali i to da ti odg prvo kupis play and charge kit 20 eura amazon i miran si na elite yoi s boljim slusalicama koji puno puno vise trosi bateriju... ali si opet miran jedno 5 6 dana svaki dan igrajuci oko 4 5 h

a xbox one game pad necu niti komentirati svatko ama bas svatko u svijetu ce ti reci da je to cudo od tehnologije i samo pogledajh nagrade

Da, integrirana baterija je glupost. Ok. Opet, "samo" kupiš play and charge kit ili dobre eneloopice dok Sony to daje free. Kao što sam napisao, onda nije kontroler 450kn nego 600. Odlično.

https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&q=xbox+one+wireless+controller+issues evo pa čitaj i uživaj, na dva kontrolera sam imao taj problem. Nije pomoglo niti nove baterije niti play and charge kit.

seriesxs kaže...
stipso, xbox live 320 kuna na g2a, ukucas 20 eura xbox live gift card i javis se UK sluzbi i oni ti pretvore u godinu dana game pass za eto 500 kn bez VPn.a i nelegalnih sranja

VPN nije nelegalan, znaš. Opet, "samo" se javiš supportu umjesto da ukucaš broj kartice i platiš kao čovjek.

seriesxs kaže...
nisam fanboy samo malo vise od tebe znam Igore Belanu ;) i prestani hejtati 

Evo prvi put čuo za tog lika. Ko je taj?

 

Nepristojan si, nekulturan, vrijeđaš i pričaš glupost. Evo pa malo pročitaj pravila forumanauči quotati i prestani se ponašati kao derište. Jednog dana kad odrasteš pa ne budeš imao vremena prosipati gluposti i pričati sa Indijcem da ti aktivira uslugu koju ne bi trebao imati onda ćeš naučiti cijeniti kad nekom fino platiš i taj netko ti isporuči uslugu/proizvod, neovisno jel to bio taksi, vodoinstalater, Sony, Netflix ili pekara. U EU smo, regija nema odavno a oni se prave grbavi i baš ti i takvi ih ustvari i pomažete sa tim stavom "ma sad ću ja to, idem prvo na VPN, pa zovem support u Bangladešu, napravit ću si i Revolut karticu da mi ne pokradu podatke, pa kad se već mučim mogu i skočiti do Londona da tamo kupim i aktiviram Gold i Gamepass".

 

I još čekam odgovor, gdje je taj uvoznik za RH da si kupim play and charge kit.

 
6 0 hvala 0
14 godina
offline
Xbox Series X

To je uzimao nedavno  gdje je trenutno najpovoljnije za uzet gamepass?

Ne mogu nigdje pronac godinu dana sve nešto po mjesec ili 3 mjeseca usluge.

★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.11.2020 19:24 (oo7).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Xbox Series X

Čovjek je tu 3 sata i odmah dar mar radi.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Xbox Series X
Hexfire kaže...

Bajdevej

 

Kakva je procedura s reklamacijom konzole kupljene preko gameshop.hr? Oni šalju nekamo van na popravak? 

 

Stavio sam konzolu na prodaju pa čisto da znam, ako tko pita. Došao je samo račun uz nju, nikakvo ovjereno jamstvo, popis servisa ili slično.

Više se jamstvo ne ovjerava. Čuvaj račun.

11 godina
offline
Xbox Series X

Forzu Horizon 4 sam testirao na 4k ultra i radi na 120fps na rtx3080.

Cudi me da na XsX nisu mogli stavit barem iste vizuale kao na Xbox one X uz 60fps....

 

https://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2020-forza-horizon-4-series-upgrade-analysis

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Xbox Series X

Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X

ti zivi od quot.ova i nastavi pricati gluposti dok te drugi lajkaju i dizu ti ego... ja sam budala sto se nakon 17 strnica idem upustiti u bilo kakav razgovor. ja ti lijepo gore objasnim kako se radi legalno i da sve platis i supportas microsoft a ne ti udaras pilu naopako. 

 

a play and charge kit sada imas na amazonu 20 € a imao si cijelo ljeto u gamershopu za 120 kn javi im se nepricaju uvezeni musavci na telefon razumijet ces ih... samo se treba informirati a ne tu lupati gluposti... pokazi svoj gamerscore i koliko godina imas gold i sve ce mi biti jasno. ja cu ti svoj pokazati rado :)

 

i nije vrijedanje ako kazem da pricas gluposti to je samo istina.

14 godina
offline
Xbox Series X

Može li mi tko pomoći oko tog gamepass-a, gledam po internetu pretplata godišnja za 12mjeseci xbox live ispada 450kn.. vi ste spominjali za 36 mjeseci cca 700kn da vas je izašlo. 

★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X

naravno tema je da se pomogne ljudima da osposobe xbox da im radi u hrvatskoj. 

11 godina
offline
Re: Xbox Series X
oo7 kaže...

Može li mi tko pomoći oko tog gamepass-a, gledam po internetu pretplata godišnja za 12mjeseci xbox live ispada 450kn.. vi ste spominjali za 36 mjeseci cca 700kn da vas je izašlo. 

 Rasprodali su se ti povoljni 12 month Xbox goldi, US ili brazilski, jer je velika navala.

Sad ti je najpovoljniji od 40-ak Eura za 12 mjeseci.

PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
14 godina
offline
Xbox Series X

Deni točno sam znao da ću od tebe prvog dobiti odgovor sve pohvale glavni si ovdje u xbox temi  i hvala ti!  A ništa uzeti ću sada onda godinu.. pa ću vidjet za dalje hoće bit šta jeftinije. 

★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xbox Series X
oo7 kaže...

Deni točno sam znao da ću od tebe prvog dobiti odgovor sve pohvale glavni si ovdje u xbox temi  i hvala ti!  A ništa uzeti ću sada onda godinu.. pa ću vidjet za dalje hoće bit šta jeftinije. 

 Kupi  3 komada 12 mjeseci gold live iz Brazil, https://www.gamivo.com/product/xbox-live-gold-12-month-brazil

 

Nakon što to kupiš, upali brazilski vpn, otidi na redeem.microsoft.com logiraj se s svojim Xbox live racunom I upisi sva 3 koda. Ukoliko ti kaže dobit extra mj dana ako aktiviras autopayment ili nešto slično, odbi to jer nećeš moći aktivirati treći kod, jer je moguće imati odjednom maximum 36mj.

 

Nakon što aktiviras sva 3 koda, upali xbox, logiraj se i imat ćeš ponudu game pass ultimate 1 euro, klikni na to i onda će ti pisati prebaciti će tvojih 36mj xbox live gold na 36mj Xbox game pass ultimate 

 

I to je to 😊

14 godina
offline
Re: Xbox Series X
MSN kaže...
oo7 kaže...

Deni točno sam znao da ću od tebe prvog dobiti odgovor sve pohvale glavni si ovdje u xbox temi  i hvala ti!  A ništa uzeti ću sada onda godinu.. pa ću vidjet za dalje hoće bit šta jeftinije. 

 Kupi  3 komada 12 mjeseci gold live iz Brazil, https://www.gamivo.com/product/xbox-live-gold-12-month-brazil

 

Nakon što to kupiš, upali brazilski vpn, otidi na redeem.microsoft.com logiraj se s svojim Xbox live racunom I upisi sva 3 koda. Ukoliko ti kaže dobit extra mj dana ako aktiviras autopayment ili nešto slično, odbi to jer nećeš moći aktivirati treći kod, jer je moguće imati odjednom maximum 36mj.

 

Nakon što aktiviras sva 3 koda, upali xbox, logiraj se i imat ćeš ponudu game pass ultimate 1 euro, klikni na to i onda će ti pisati prebaciti će tvojih 36mj xbox live gold na 36mj Xbox game pass ultimate 

 

I to je to 😊

 Kakva je situacija posto ja imam trenutno Game pass ultimate aktivan koji mjesecno obnavljam a drzava mi je postavljena Irska jer tam zivim i radim?

 

Prosle godine sam uzeo gold od godinu dana i onda aktivirao ultimate da se spoji ali mi je prije 2 mjeseca istekao pa mi je automatski pocelo na mjesecnoj bazi pa bi sad htio ovak kombinaciju napraviti sa jeftinim goldom recimo 2 godine.

 

Pretpostavljam da ako uzmem gold live za Brazil gdje si naveo i na kompu upalim brazilski vpn da ce mi automatski spojiti posto imam vec ultimate ak sam dobro pohvatao?

thug life... R.I.P. Marco Simoncelli
12 godina
offline
Xbox Series X

Iskreno nisam siguran kako će to raditi za tebe, znam si već imao aktivan game pass ultimate (kao ti npr) onda ako kupiš brazilski xbox live gold, I klikneš convert dobit ćeš samo samo 3 mj ultimate za 12 mj golda mislim.

 

Ali to se da srediti 😊

 

Pricekas da ti ultimate istekne, isključi ono auto produživanje pretplate. Nakon što ti istekne, kupiš za 2 god brazilski, napraviš sve kako sam ti rekao, preko vpn, te onda kupiš 1mj xbox game pass ultimate code i kada ćeš aktivirati taj kod pitat će te hoćeš li prebaciti live gold 24 mj za game pass ultimate 24mj

Moj PC  
2 0 hvala 1
16 godina
offline
Xbox Series X

Mislim da bi trebalo napravit tutorial za takve stvari, za ljude koji nisu upuceni!

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Ima negdje u temi već... Ne bi bilo loše da je u prvom postu teme.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
Nuclear_Phoenix kaže...

Nigdje ja nisam napisao da NE radi nego da nije SLUŽBENO podržano i što se pravnog dijela tiče (EULA i ostalo), mogu ga ugasiti kad god požele (ali naravno da neće, nisu ludi, to je razumljivo).

 

Naravno da koriste, jer ako oni nas tretiraju kao 3rd world country, onda ćemo mi i plaćati po 3rd world country cijenama. Nek se napuše. Kad bude dostupan u HR, kupit ću ga za HR regiju, isto kao što kupujem za PS Plus, Netflix i ostale gluposti. Ne, nemam niti jedan jedini UK/US/Burkina Faso account za niti jednu uslugu osim za - Xbox.

 

Ne mogu se odreći kad nisu niti službeno dostupni. Toliko smo im bitni da su i predstavništvo zatvorili u HR a support je u Beogradu. "Dobar dan, dobili ste Majkrosoft hrvatska, izvolte".

 

Black friday/Božić i ostalo - zadnja tri puta sam ga platio 230kn ili tako nešto. Ali vrlo rado ću ga platiti i 400kn jer dobijem uslugu a ne tugaljivi pogled.

 

"Samo" se javiš supportu, "samo" čekaš kao kreten i "samo" se registriraš na hotel u UK dok za PS Plus/Netflix/Deezer/štogod samo uzmeš karticu i platiš. Nemam ja niti vremena niti volje više (nemam 16-18 godina) za kemijanje. Daj da platim i koristim, taman posla da sa nekim Indijcem raspravljam da evo gledam Big Ben kroz prozor.

 

A vidiš da nemaš pojma o ničemu. O ovom pričam, ovoj slušalici/headsetu - https://www.amazon.com/Earpiece-Headset-Earbud-Microphone-DualShock/dp/B01EVGW83A . Znači MS je odlučio zašparati $1 troška za slušalicu i još $1 za USB kabel jer misli da smo mi budale. Ne trebaju mi slušalice, na mene ne viče mama da stišam TV a voice je nekako lakše preko ove slušalice pratiti... Bar meni, jel, za tebe ne znam.

 

Da, integrirana baterija je glupost. Ok. Opet, "samo" kupiš play and charge kit ili dobre eneloopice dok Sony to daje free. Kao što sam napisao, onda nije kontroler 450kn nego 600. Odlično.

https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&q=xbox+one+wireless+controller+issues evo pa čitaj i uživaj, na dva kontrolera sam imao taj problem. Nije pomoglo niti nove baterije niti play and charge kit.

 

VPN nije nelegalan, znaš. Opet, "samo" se javiš supportu umjesto da ukucaš broj kartice i platiš kao čovjek.

 

Evo prvi put čuo za tog lika. Ko je taj?

 

Nepristojan si, nekulturan, vrijeđaš i pričaš glupost. Evo pa malo pročitaj pravila forumanauči quotati i prestani se ponašati kao derište. Jednog dana kad odrasteš pa ne budeš imao vremena prosipati gluposti i pričati sa Indijcem da ti aktivira uslugu koju ne bi trebao imati onda ćeš naučiti cijeniti kad nekom fino platiš i taj netko ti isporuči uslugu/proizvod, neovisno jel to bio taksi, vodoinstalater, Sony, Netflix ili pekara. U EU smo, regija nema odavno a oni se prave grbavi i baš ti i takvi ih ustvari i pomažete sa tim stavom "ma sad ću ja to, idem prvo na VPN, pa zovem support u Bangladešu, napravit ću si i Revolut karticu da mi ne pokradu podatke, pa kad se već mučim mogu i skočiti do Londona da tamo kupim i aktiviram Gold i Gamepass".

 

I još čekam odgovor, gdje je taj uvoznik za RH da si kupim play and charge kit.

 

Kaj se pjeniš odmah?

 

Ne vidim gdje je problem sa postavljanjem regije na DE/UK. Plaćanje uredno radi bez VPN-a, ja osobno ne kemijam sa Brazliskim Goldom i uredno plaćam mjesečno Game Pass ultimate sa PBZ VISA Premium karticom. Ne vidim po čemu je to PS u prednosti što smo mi kao "službeno" podržani?

 

Netflix dok nije "službeno" došao u RH, nisi mu mogao ni prismrditi bez VPN-a, o Disney+ sada da ni ne pričam. XBOX live uredno radi kod nas već godinama.

 

I ovo sa baterijama stvarno pričaš bedastoće. OK, tebi je bolje puniti PS kontroler na kabel kad crkava nakon 3 sata igranja (ne daj bože upaliti vibraciju). Meni osobno je bolji MS pristup, ubaciš punjive baterije i deri danima. Doslovno ne vidim gdje je problem imati 8 baterija uvijek punih. Ubaciš pune i opet igraš iz kauča BEŽIČNO. Osim ako PS kontroler držiš na punjenju na powerbanku 

 

Već su ti ljudi pisali, gamershop, uvoznik za RH. Fino dobiješ naš račun, čak i platiš HRV PDV 25%, ako ti je to drago.

8 godina
offline
Re: Xbox Series X

Najbolje ništa ne pisati ovdje koliko vidim. Čovjek me tražio da napišem svoje dojmove, odmah paljba (a nisam napisao ništa netočno, meni ne prolazi plaćanje Golda sa HR karticom - Erste ili ZABA - dok se ne prebacim na VPN. UK acc).

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.11.2020 8:52 (Nuclear_Phoenix).
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Iskreno ne vidim poantu rasprave. Činjenica je da je službena podrška veliki plus Sonyu u usporedbi s Xboxom. I sve rasprave tu prestaju.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
4 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Xbox Series X
a di bi bilo najpovoljnije kupovati igre na disku...vrlo vjerojatno kupim xbox4... međutim prije toga moram riješiti jedan dio igara na ps4pro

s obzirom da mi je fps omiljen žanr...a kupovinom Bethesda tu Microsoft preuzima incijativu na sredini terena...Halo...Gears sve igre po mom guštu (imao Xbox1)

dizajn prvog Xbox i dalje je meni vrh kao i kvalitetna izrada...a tek onaj gamepad...veći nego neke konzole:)

cilj mi je kupiti na disku Halo: Master chief collection

to je prednost Sony kod nas što do polovnih i novih igara za šaku riže je puno lakše doći
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Xbox Series X
HCMAA kaže...
a di bi bilo najpovoljnije kupovati igre na disku...vrlo vjerojatno kupim xbox4... međutim prije toga moram riješiti jedan dio igara na ps4pro

s obzirom da mi je fps omiljen žanr...a kupovinom Bethesda tu Microsoft preuzima incijativu na sredini terena...Halo...Gears sve igre po mom guštu (imao Xbox1)

dizajn prvog Xbox i dalje je meni vrh kao i kvalitetna izrada...a tek onaj gamepad...veći nego neke konzole:)

cilj mi je kupiti na disku Halo: Master chief collection

to je prednost Sony kod nas što do polovnih i novih igara za šaku riže je puno lakše doći

 Najbolje uzet GamePass (Ultimate ako igras i na kompu). Sve Halo igre su u GP-u, mozes ih igrat i na konzoli i na PC-u.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice