Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.576
|
čitano: 4.707.559
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Fallen87 kaže...

Zanimljiva informacija, došao u poslovnicu, dogovorio pretplatu i plejku i još ono neko povezivanje u mozaik, ok 159kn net nakraju, i kažem, dobro, znaci prvih 6 mjeseci je 1kn na pretplatu net? Kaže gopsodin, ne to je bilo samo za BF, otvorim net, odem na njihovu stranicu, odaberem uslugu i imam 10kn popusta na uslugu i 6mjeseci za 1kn, gleda on, nije mu jasno, zove nadređenog. Da, to vam je preko našeg neta, ja vam to ne smijem dati jer dobijem otkaz, u poslovnicama nemate 6 mjeseci za 1kn ako ugovarate uslugu. Ošli doma, ugovorili uslugu preko neta, dobili za 1kn 6mjeseci i za 169kn net narednih 18 mjeseci + 150kn PS(doduše ne znam da li mogu odmah platiti jednokratno plejku kada donesu pa da je 5124 umjesto 5200, al ok). Tko je tu lud i gdje je logika ugovoriti onda u poslovnici a ne preko neta, nije mi jasno.

 to si prelazio sa nekog drugog operatera kod njih? ili si vec bio kod njih bez ugovora?

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MEDO11 kaže...
Fallen87 kaže...

Zanimljiva informacija, došao u poslovnicu, dogovorio pretplatu i plejku i još ono neko povezivanje u mozaik, ok 159kn net nakraju, i kažem, dobro, znaci prvih 6 mjeseci je 1kn na pretplatu net? Kaže gopsodin, ne to je bilo samo za BF, otvorim net, odem na njihovu stranicu, odaberem uslugu i imam 10kn popusta na uslugu i 6mjeseci za 1kn, gleda on, nije mu jasno, zove nadređenog. Da, to vam je preko našeg neta, ja vam to ne smijem dati jer dobijem otkaz, u poslovnicama nemate 6 mjeseci za 1kn ako ugovarate uslugu. Ošli doma, ugovorili uslugu preko neta, dobili za 1kn 6mjeseci i za 169kn net narednih 18 mjeseci + 150kn PS(doduše ne znam da li mogu odmah platiti jednokratno plejku kada donesu pa da je 5124 umjesto 5200, al ok). Tko je tu lud i gdje je logika ugovoriti onda u poslovnici a ne preko neta, nije mi jasno.

 to si prelazio sa nekog drugog operatera kod njih? ili si vec bio kod njih bez ugovora?

 Nemam uslugu niti ugovor kod njih, curini starci imaju, al mi uzimamo net za stan, pa ti mogu povezat kao mozaik da dobiš još 10kn popusta. 

6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
gocc01 kaže...

Ne znam kakav je shop al najeftiniji PS5 bundle 4700kn sa Unchartedom. Imaju trgovinu u Budimpešti, dostava piše 600 forinti šta bi bilo 12 kuna pa mi je to jedino čudno al možda ima još koji korak za međunarodnu dostavu. 

 

https://platinumshop.hu/termek/sony-playstation-5-ps5-cfi-1116a-uncharted-legacy-of-thieves-collection

Tko bi rekao da će mi se znanje mađarskog kad-tad isplatiti 

 

Naznačena cijena je za dostavu unutar Mađarske, a za dostavu u inozemstvo im stoji "detalji uskoro", tako da zasad ništa od toga (osim ako imate neku rodbinu u HU).

 

EDIT: vrlo zanimljiva alternativa je GLS paketomati kao što ih ima kod nas! Naručiš dostavu na paketomat i samo odeš preko i pokupiš.

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.12.2022 9:44 (robogo).
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MagiMagi kaže...

 A da, znam za te njihove šeme, i drugi operateri to rade. i mi.smo nešto tako imali. Valjda da nas nauce/natjeraju da kupujemo online više a poslovnice ostavimo penzicima🤣

Jeftinije im je na duge staze. Umjesto da plaćaš plaće djelatnicima, najam prostora, komunalije, itd. platiš developere i mrežnu infrastrukturu za webshop, i to ti je više-manje to. A kupac sretan i zadovoljan jer ne mora ić u prepuni trgovački centar svađati se i raspravljati s nedovoljno obučenim osobljem. 

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MagiMagi, samo računajte da kad djeca to dobiju i otvore da onda kreće instalacija svih igara. Ako nemate brz internet to i potraje.
Nema ono samo da ubaciš igru u plejku i da odmah igraš.
Ja bi to raspakirao da se ne vidi da je dirano, napravio profil i instalirao sve igre. I onda nazad u kutiju.
Da ne bi bilo da djeca dobiju 25.12, a igraju 26.12🙂
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
mariclius kaže...
MagiMagi, samo računajte da kad djeca to dobiju i otvore da onda kreće instalacija svih igara. Ako nemate brz internet to i potraje.
Nema ono samo da ubaciš igru u plejku i da odmah igraš.
Ja bi to raspakirao da se ne vidi da je dirano, napravio profil i instalirao sve igre. I onda nazad u kutiju.
Da ne bi bilo da djeca dobiju 25.12, a igraju 26.12🙂

 Jel nije najljepša čar u tome da ima malo i čekanja i ambicije dok se pomiče bijela crtica i postotci skinutosti igrice? Pa malo zažmiriš, pa kao okreneš pogled negdje dalje od televizora da "brže" ide jer igraš psihološku igru hahaha. 

16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
mariclius kaže...
MagiMagi, samo računajte da kad djeca to dobiju i otvore da onda kreće instalacija svih igara. Ako nemate brz internet to i potraje.
Nema ono samo da ubaciš igru u plejku i da odmah igraš.
Ja bi to raspakirao da se ne vidi da je dirano, napravio profil i instalirao sve igre. I onda nazad u kutiju.
Da ne bi bilo da djeca dobiju 25.12, a igraju 26.12🙂

 Jadna djeca, dobiju PS5 za Božić i moraju čekati instalaciju. Katastrofa, potraćen Božić.  Daj uozbiljite se, radite debile od tih klinaca danas. Kad vidim kako ih vozikaju starci 200m do škole i ostale gluposti u šoku sam. Preteška im je torba, jadni. 

He who is brave is free.
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Dwyane Wade kaže...

 Jadna djeca, dobiju PS5 za Božić i moraju čekati instalaciju. Katastrofa, potraćen Božić.  Daj uozbiljite se, radite debile od tih klinaca danas. Kad vidim kako ih vozikaju starci 200m do škole i ostale gluposti u šoku sam. Preteška im je torba, jadni. 

Ako smo mi mogli vrtjeti vijak na glavi kazetofona na Commodore 64 i preko sat vremena da bi učitali igre, mogu i oni pričekati da se downloadaju updateovi, tako je!!

6 godina
offline
Sony PlayStation 5

Pitanje......

Ako bi se sada uzela igrica The Witcher 3 za PS4,

da li se polovinom 12 mj dobiva  " free next- gen update" ???

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Da
Moj PC  
0 0 hvala 1
2 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
zato su valjda uzeli ultra brzi najbrzi a1 internet da igraju ipak 25. 🤣
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Isprika svima koji su se našli pogođeni i uvrijeđeni na moj post .
Nisam znao da bi djeca mogli ispasti debili zbog ranije instalacije igara. Ako je to istina onda nema šanse da ikad pređem na A1.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Da se mene pita ja bih im sad dao konzolu, a prve igre tek za Uskrs. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
mariclius kaže...
Isprika svima koji su se našli pogođeni i uvrijeđeni na moj post .
Nisam znao da bi djeca mogli ispasti debili zbog ranije instalacije igara. Ako je to istina onda nema šanse da ikad pređem na A1.

Zamisli samo koje posljedice ostavlja na razvoj djeteta cjelodnevno čekanje da se instalira igra na PS5, užas. Nikad na A1, nikad.

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
robogo kaže...
Dwyane Wade kaže...

 Jadna djeca, dobiju PS5 za Božić i moraju čekati instalaciju. Katastrofa, potraćen Božić.  Daj uozbiljite se, radite debile od tih klinaca danas. Kad vidim kako ih vozikaju starci 200m do škole i ostale gluposti u šoku sam. Preteška im je torba, jadni. 

Ako smo mi mogli vrtjeti vijak na glavi kazetofona na Commodore 64 i preko sat vremena da bi učitali igre, mogu i oni pričekati da se downloadaju updateovi, tako je!!

 Ako sam mogao početkom 90ih od 5 ujutro do 22 navečer bez hrane i vode (jer sam bio uzbuđen da ne velim ko što..) čekati starog da dođe iz Beča i dopelja mi Supernintendo, mogu i današnji pričekat sat-dva-tri da se igrica instalira :D

16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Zasto cekat ako ne moraju. Komplicirate bezveze.
Ako sam ja bio jadan zasto ne bi mogli drugi mentalitet.


Menu bi bilo super da mi netko kupi ps5 s zadnjim updatovima, slozenim accom i omiljenim igrama instaliranim.
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Sony PlayStation 5

Nije to tak jednostavno. Ispalo bude da su kupili rabljeni PS5 !

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gemmy kaže...
Zasto cekat ako ne moraju. Komplicirate bezveze.
Ako sam ja bio jadan zasto ne bi mogli drugi mentalitet.


Menu bi bilo super da mi netko kupi ps5 s zadnjim updatovima, slozenim accom i omiljenim igrama instaliranim.

 Ma ništa im neće biti nek čekaju. Moji odmah skaču ak nema interneta nije im jasno kako se to može desiti da nema interneta na 20 sec.

Previše smo ih razmazili.

3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gemmy kaže...
Zasto cekat ako ne moraju. Komplicirate bezveze.
Ako sam ja bio jadan zasto ne bi mogli drugi mentalitet.


Menu bi bilo super da mi netko kupi ps5 s zadnjim updatovima, slozenim accom i omiljenim igrama instaliranim.

 Nije loša ideja, ali ni ja ni muž to ne znamo napravit 🤣🤣 a iskreno ni ne da mi se, još da nešto pobucam, ovako mogu vikati na njih da su oni sje***🤣 

Ja ću strpljivo čekati da mi pripreme minecraft,  valjda ću doći na red bar kad počne skola🤣

16 godina
offline
Sony PlayStation 5

Jedan ti je invite only, a drugi samo za Prime korisnike. Nema za obične smrtnike... (osim ako se uzme prime za tu kupnju)

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Lovac kaže...

Jedan ti je invite only, a drugi samo za Prime korisnike. Nema za obične smrtnike... (osim ako se uzme prime za tu kupnju)

 

a brate mili uzmeš prime - 45 kuna i kupiš konzolu. Izgleda da sam ja Warren Buffet što plaćam prime redovito

13 godina
offline
Sony PlayStation 5

I isporuka je 30.01.2023

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Sony PlayStation 5

a ovu od 400e prodaje prodavac "cafevitta"... nije scam , uopce

 

ova druga meni pise dostava 101 euro dakle ni to nije bas povoljno

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Sony PlayStation 5

pise da je vec 5+ godina na amazonu. Valjda da je scammer bi ga bannali!?

 
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Hexfire kaže...

Da se mene pita ja bih im sad dao konzolu, a prve igre tek za Uskrs. 

 Ja bi stavio konzolu na ormar i rekao im da je to novi router. Time bi testirao njihovo poznavanje Playstationa. 

11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Trebam vaše mišljenje, dali vrijedi sada kupovati ps5 za 6500kn ili sačekat pro verziju, kakve su prognoze kad bi ona mogla izaći? Zadnji ps koji sam imao je bila 2 slim, kupljena još davne 2004. Mislim igrat rachet and clank, uncharted, the last of us i takve stvari. Ili je bolje sad uzet ps4 pro, pa prodati kad izađe ps5 pro i njega uzeti?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
ZooZ kaže...

Trebam vaše mišljenje, dali vrijedi sada kupovati ps5 za 6500kn ili sačekat pro verziju, kakve su prognoze kad bi ona mogla izaći? Zadnji ps koji sam imao je bila 2 slim, kupljena još davne 2004. Mislim igrat rachet and clank, uncharted, the last of us i takve stvari. Ili je bolje sad uzet ps4 pro, pa prodati kad izađe ps5 pro i njega uzeti?

 ZooZ

Ma kupi sad PS5 i uživaj.

Kad dođe PRO verzija ako ti baš bude trebala ovu prodaj i kupi PRO.

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
ZooZ kaže...

Trebam vaše mišljenje, dali vrijedi sada kupovati ps5 za 6500kn ili sačekat pro verziju, kakve su prognoze kad bi ona mogla izaći? Zadnji ps koji sam imao je bila 2 slim, kupljena još davne 2004. Mislim igrat rachet and clank, uncharted, the last of us i takve stvari. Ili je bolje sad uzet ps4 pro, pa prodati kad izađe ps5 pro i njega uzeti?

 

mislim da ti najbolje ići na ps5, i to sad malo po oglasima provjerit, masa ljudi je kupila na pretplate povoljno pa sada prodaje. Samo treba biti oprezan, ako je cijena preniska vjerojatno je neka prevara u pitanju

16 godina
offline
Sony PlayStation 5

slazem se kupi sada i uzivaj

imas hrpu dobrih naslova, vecina igri je na dobrim popustima

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice