Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.613
|
čitano: 4.732.276
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Q-Tip kaže...

Koliko buke oko Controla, a igra dosadi nakon par sati.  

 

Jedino zbog čega je vrijedi pogledati je RTX, a ni to me ne može natjerati da dođem do kraja. 

 ne pamtim prašinu niti kad je izašla, vise me privlaci concrete genie :D

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
Poruka je uređivana zadnji put uto 2.2.2021 18:20 (bloodborne).
8 godina
offline
Sony PlayStation 5

Mene samo zanima sto je AWE dlc, igra mi je privukla paznju jedino zbog spominjanja s Alan wake u istoj recenici....

 

No, djabe je, igrat ce se barem malo....

Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Pa, jebote više, vi i vaš PC!
Koja vam je kifla više?!
Imate million tema i subova u vezi PC-a, a PS5 ima možda dvije ili tri teme i onda cijelo vrijeme provodite ovdje i serete po PS5, kako ne može ovo, kako ne može ono, kako je loše izvedeno, ne može se usporediti sa performansama PC-a......itd,itd,itd....
Ajde više odskakutajte s ove teme i idite se liječiti u Vrapče, vjerujem da ima još mjesta tamo.
Ja preferiram konzole, nemam muke s cheaterima, hackerima, nema hebade s instaliranjem najnovijih drivera, nema fajta između komponenti, ne moram svakih godinu dana kupovati nove komponente i ne znam što sve ne...
Dođem doma, upalim plejku, stavim sluške, otvorim pivicu i lagano krenem...
E sad, istina da ne vidim svaki atom prašine ispod stopala svog lika dok trčim po hebenim pustopoljinama, ali to i nije toliko bitno, bitna mi je priča, ukupni doživljaj i druženje s ekipom preko mica kad igram neki MP....
Zato, ajde više, zaboli me kifla za PC, lijepo odskakutajte odavde i pustite nas "zatucane PS fanboye" da se međusobno družimo i raspravljamo o glupom i inferiornom PS5!!
Ok?!
Aj bok
 
20 0 hvala 8
13 godina
offline
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
movie kaže...

Ajmo tko nije bacio pogled nega baci da vidi koliko je proveo u 2020 godini uz PS4 i PS5.

 

 

 

Pa šta ti igraš 6.5 sati dnevno 365 dana Fifu :-)

Prije je da Sony broji i kad je igra samo upaljena i ne koristi se.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Cudi me da za GOW nisu odradili native 4k uz 60fps ipak je to last gen igra.

4k checkerboard je i na ps pro uz 30fps.

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...

Cudi me da za GOW nisu odradili native 4k uz 60fps ipak je to last gen igra.

4k checkerboard je i na ps pro uz 30fps.

 Nisam igro još GoW i planiram kad stigne PS5, ali da nema opcije 4k checkerboard 60 fps, igrao bi na 1080p 60fps, tako da je ovo svakako welcome, i hvala im sto su uopce to napravili za igru koja je stara par godina, nisu morali, pogotovo jer ide free uz ps plus pretplatu.

11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Mislim da su najavili podosta prije da ce patchat ps4 ekskluzive za ps5 pa su sa te strane "morali"

Ne smeta me checkerboard ali kao sto rekoh cudno da nisu stavili native 4k.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Sony PlayStation 5

896 sati u 311 dana. 

 

Najviše sam igrao COD Modern Warfare (tu se vjerojatno misli na Warzone), ali mi je smiješna statistika da sam Modern Warfare igrao 246 sati, a ispod piše da sam online igrao 170 sati. A druga igra koju sam najviše igrao je GT Sport 200 sati koju igram samo online. :)

 

Bit će da im query iz baze malo čudno vuče podatke. :)

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...

Cudi me da za GOW nisu odradili native 4k uz 60fps ipak je to last gen igra.

4k checkerboard je i na ps pro uz 30fps.

 Mitch je objasnio prije par postova kako stvari funkcioniraju sa starim PS4 igrama.

 

Što se tiče GOW-a, mislim da je jučer trebao doć update za PS5. (4K/60)

It s just cornflakes...
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Qudek kaže...
MEGATAMA kaže...

Cudi me da za GOW nisu odradili native 4k uz 60fps ipak je to last gen igra.

4k checkerboard je i na ps pro uz 30fps.

 Mitch je objasnio prije par postova kako stvari funkcioniraju sa starim PS4 igrama.

 

Što se tiče GOW-a, mislim da je jučer trebao doć update za PS5. (4K/60)

Ja se referiram na patch koji je dosao jucer,ne mora mi nitko objasnjavat kako funkcioniraju ps4 igre na ps5 u BCu jer to znam.

 

13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Jel netko isprobao novi 4K 60fps update za Division 2? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

133 sata AC Odyssey u lockdownu u ožujku... 680 sati igranja - oko 28 punih dana - e a baš malo igram, što zbog žene, djeteta, posla. Bome me iznenadilo

 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

https://videocardz.com/newz/sony-shipped-4-5-milion-playstation-5-in-2020-consoles-are-being-sold-at-a-loss

 

Sony has shipped 4.5 million PS5 consoles between October to December last year. This is 3.2x more than PS4 consoles at the same time.

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
stiffler13 kaže...

133 sata AC Odyssey u lockdownu u ožujku... 680 sati igranja - oko 28 punih dana - e a baš malo igram, što zbog žene, djeteta, posla. Bome me iznenadilo

 Ma ja mislim da to uopce ne broji tocno pa ja sam potrosio sate i sate

 u rocket league-u nema ga ni u top 3, ali mi je zato cod mw na 1h igranja u top 3.

 Glupost

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
Poruka je uređivana zadnji put sri 3.2.2021 17:52 (bloodborne).
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Meni taj year review nije radio ni prošle godine, ne radi ni ove. "Problemi s učitavanjem stranice". 

 

Možda sam čak imao i ispod 10 sati, pa zato ne radi. Fakat se ne sjećam kad sam zadnji put uključio PS, sve što sam igrao bilo je na PC-ju...

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Sony PlayStation 5

Novi Sale na PS Store - Critics Choice (Napisao sam i u PS4 Temi)

Fifa 21 182Kn,

WD Legion 312Kn,

AC Valhalla 363Kn,

RDR2 230Kn,

Immortals 312Kn,

SW Jedi 198Kn,

Doom Eternal 165Kn,

Resident Evil 3 150Kn

Watch Dogs 2 110Kn

Ghost Of Tsushima (Deal Tjedna) 375 Kn

 

ISPOD $5 

Batman AK (US), Child Of light (US), Limbo, Inside, Skelattack, Saints Row 4, Dragon Ball Xenoverse

 

Sale završava 18.2.

Puno je više igara na popustu nego ih navodi naša ps store stranica (oko 500).

Više igara sam naveo u videu. 

 

Moj PC  
7 0 hvala 5
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Q-Tip kaže...

Meni taj year review nije radio ni prošle godine, ne radi ni ove. "Problemi s učitavanjem stranice". 

 

Možda sam čak imao i ispod 10 sati, pa zato ne radi. Fakat se ne sjećam kad sam zadnji put uključio PS, sve što sam igrao bilo je na PC-ju...

 

Promjeni u urlu samo hr-hr u en-gb. Meni je tako proradilo.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Moje brojke iz 2020
87 Igara i 938h
Najvise sam igrao CoD Warzone 175h a inace ne volim pucačine ni BR igre.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
Q-Tip kaže...

Meni taj year review nije radio ni prošle godine, ne radi ni ove. "Problemi s učitavanjem stranice". 

 

Možda sam čak imao i ispod 10 sati, pa zato ne radi. Fakat se ne sjećam kad sam zadnji put uključio PS, sve što sam igrao bilo je na PC-ju...

 

Promjeni u urlu samo hr-hr u en-gb. Meni je tako proradilo.

 

Pomoglo je. Sad sam dobio istu poruku, ali na engleskom. 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Q-Tip kaže...
Bitanga kaže...
Q-Tip kaže...

Meni taj year review nije radio ni prošle godine, ne radi ni ove. "Problemi s učitavanjem stranice". 

 

Možda sam čak imao i ispod 10 sati, pa zato ne radi. Fakat se ne sjećam kad sam zadnji put uključio PS, sve što sam igrao bilo je na PC-ju...

 

Promjeni u urlu samo hr-hr u en-gb. Meni je tako proradilo.

 

Pomoglo je. Sad sam dobio istu poruku, ali na engleskom. 

 Ni meni ne radi i isto kao i ti nisam nist igrao proslu godinu pa je valjda do toga :)

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Uf God of War sa ovim updateom od danas je čista perverzija. Inače remek djelo od igre, a sad pogotovo.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Igram Spidermana (ne Miles Morales) zadnjih dana i izgleda prekrasno na ps5, milina. Super igra za ubit vrijeme.

Još kad sam na youtubeu vidio usporedbu učitavanja na ps4 i ps5, drago mi je da tek sad igram.
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Sony PlayStation 5

Danas kad sam upalio konzolu, manje vise sve sto imam instalirano je pocelo skidati neki update, medju njima i gow....

 

Naravno, ne ps5 update ili slicno, vec onaj redovni, dosadni apdejt.....

Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Znaci dosao je ja ujutro igrao nije mi nikakav update izbacilo

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
X-Wind kaže...

https://videocardz.com/newz/sony-shipped-4-5-milion-playstation-5-in-2020-consoles-are-being-sold-at-a-loss

 

Sony has shipped 4.5 million PS5 consoles between October to December last year. This is 3.2x more than PS4 consoles at the same time.

I dalje će neki tvrditi da su to traljavo odradili iako su isporučili najviše konzola u tom periodu u povijesti.

3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Hmmmmm....
Ne znam jel da se hvalim, il da me bude sram... 😂😂😂😂
 
4 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
movie kaže...
X-Wind kaže...

https://videocardz.com/newz/sony-shipped-4-5-milion-playstation-5-in-2020-consoles-are-being-sold-at-a-loss

 

Sony has shipped 4.5 million PS5 consoles between October to December last year. This is 3.2x more than PS4 consoles at the same time.

I dalje će neki tvrditi da su to traljavo odradili iako su isporučili najviše konzola u tom periodu u povijesti.

 

Ako gledaš da su isporučili više nego ikad u tom periodu u povijesti onda je to dobar posao. 

Ako gledaš koliko ljudi čeka konzolu i koliko bi ju još htjelo kupiti, a nemaju gdje i maltene se ne zna kad će biti - onda da, to je traljav posao.

Sve ovisi iz kojeg kuta gledaš.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice