Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.582
|
čitano: 4.711.470
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Ajd, ispravit ću se.

Ima šanse za PS5 ekskluzive koje dođu na PC (kao npr. Horizon Zero Dawn).

Za multiplatformske, nema šanse.

PSN - DeniZg80
6 godina
offline
Sony PlayStation 5

Nema sanse 100000000000%

 

Pa to im je najbolja fora sa kojom mame masu ljudi da kupe ps5.Bez toga je to jos jedna obicna konzola i nema sanse za druge platforme.Nemojte me krivo shvatiti.Radit ce na pcu itd ali bez haptic triggera itd..

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ares001 kaže...

Nema sanse 100000000000%

 

Pa to im je najbolja fora sa kojom mame masu ljudi da kupe ps5.Bez toga je to jos jedna obicna konzola i nema sanse za druge platforme.Nemojte me krivo shvatiti.Radit ce na pcu itd ali bez haptic triggera itd..

Ja se nadam da se nece praviti grbavi.Xbox One kontroler je fenomenalan kaj se tice voznji ,osjecas u trigeru kad ti kotac proklizava/blokira,na hapticu bu to jos bolje.

14 godina
offline
Sony PlayStation 5

 

Mogu zamislit kakva je to fora,sad nemrem docekat,aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 

Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Dualsense teardown
PSN:Dacho_223
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Sideswipe kaže...

 

Mogu zamislit kakva je to fora,sad nemrem docekat,aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 

 Ovo je genijalno odradeno. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
Hexfire kaže...
Netko je već stavio to. Nije baš jasno da li je to nešto kao quick resume što ima Xbox, tj. igra je već bila pokrenuta ili je stvarno friški start. U svakom slučaju impresivno.

 

A ono, svi koristimo SSDe već godinama. Meni je sasvim normalno da se igra brzo učitava.

Nije ovo impresivno koliko je žalosno što je PS4 Pro bio brutalno spor.

 imam igre na samsung nvme i nema igre koja se tak brzo ucitava, cak su neke jos uvijek kriminalno spore tipa GTA 5 i RDR 2 niti ima igara kao Ratchet koje iskoristavaju taj SSD za vrijeme igranja

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ako koga zanima, potvrđeno je da će Days Gone na PS5 raditi u 4k60. I sejvovi sa PS4 će se moći prebaciti na PS5.

 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
5 0 hvala 5
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Santana kaže...

 imam igre na samsung nvme i nema igre koja se tak brzo ucitava, cak su neke jos uvijek kriminalno spore tipa GTA 5 i RDR 2 niti ima igara kao Ratchet koje iskoristavaju taj SSD za vrijeme igranja

 

Pričam da naravno na PS5 bude mrvicu brže jer će ekskluzive poput spidermana biti optimirane. Ali ostale igre neće.

A nesposobni user-experience developeri poput Rockstara neće nikad imati pristojno učitavanje. Pa ne može mi se igra minutu učitavati u loading screen (unskippable) i onda još tri minute loadinga da uđeš u story mode. Na PCu na običnom SSDu se RDR2 učitava poprilično brzo.

 

I to sad što se nešto na PS5 učitava 7 sekundi, a na PCu bi 10 sekundi nije ni približno značajno ubrzanje kao sa onog kad se učitava sa HDDa jednu minutu. Ubrzanje postoji, ali za neekskluzive neće biti puno različitije nego što će biti na PCu, jer će rijetko tko programirati dvije različite logike loadinga.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.11.2020 9:30 (Bitanga).
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Na redditu pišu da ljudi dobivaju kodove za 25% popusta za ps+. Na listi je i Hrvatska, to bi onda bilo 328 kuna. Jel bude jeftinije u Sancti za Black Friday? I jel netko već dobio kod od PlayStation-a? Ja još nisam (link)

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.11.2020 10:06 (stiffler13).
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
stiffler13 kaže...

Na redditu pišu da ljudi dobivaju kodove za 25% popusta za ps+. Na listi je i Hrvatska, to bi onda bilo 328 kuna. Jel bude jeftinije u Sancti za Black Friday? I jel netko već dobio kod od PlayStation-a? Ja još nisam

Ne sjećam se koliki popust bude za BF u Sancti, ali tu se negdje kreće, maksimalno 30%. 

 

Što se tiče kodova i popusta, ja tako šta nisam nikada dobio pa ne mogu ni komentirati. Ako kojim slučajem dobijem dat ću nekome kod, meni ne treba. Nedavno sam uzeo pretplatu za američki account. 

4 godine
protjeran
offline
Sony PlayStation 5

Ja ps+ uvijek pamtim najfetiniji na store-u kako sa popustom tako i bez.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ja se nadam da će se PS+ moć odmah jeftinije uzet na release date, budući je toliko blizu crnom petku.

Ipak... ak ne, ne... uzet ću odmah 2 godine, da se ne patim ovako. Ne da mi se davat 65kn za mjesec dana sad da dočekam jeftinijih godinu, jer onda ta godina maltene i nije jeftinija

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Rhodin kaže...

Ja se nadam da će se PS+ moć odmah jeftinije uzet na release date, budući je toliko blizu crnom petku.

Ipak... ak ne, ne... uzet ću odmah 2 godine, da se ne patim ovako. Ne da mi se davat 65kn za mjesec dana sad da dočekam jeftinijih godinu, jer onda ta godina maltene i nije jeftinija

 ja sam prije par dana uzeo na godinu dana i fucka mi se...

 

Bnet: mNik987#2148
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
onda još 15 dana...jel se spava mirno:)
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5

ne vjerujem da bude ispod 350kn unatoc tome, mislim ipak ti daju i X ps ekskluziva na launchu.

koje su vjerojatno vec svi budi vlasnici nadolazece konzole i odigrali, ali sta je tu je.

14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
HCMAA kaže...
onda još 15 dana...jel se spava mirno:)

 Ma kojih 15 dana, meni su već javili da "najvjerojatnije" neće biti 19.11. nego par dana kasnije

6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Pa na eneba je ps+ 12mj bio 210kn za americki account.Uzeo 2 god i miran sam.Ionako mozes na bilo kojem accoubtu igrat sa ps+.Zasto ocete za hrvatsku ps+?
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
@Hcmaa
Tko ti javio?
Meni iz svijeta medija nije dosla nikakva obavijest još fala bogu sto znaci da bu na vrijeme valjda.Ja sam birao preuzimanje u poslovnici jer ne vjerujem dostavnim službama
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.11.2020 11:18 (Ares001).
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...
toxic kaže...

Ekipa,

 

koji tv da uzmem max 50" treba mi za svoju sobicu...

imam doma 65" u dnevnom boravku i 55" klincima u sobi...

 

meni treba do maks 50", na tv bih spajao pc i ps5 koji je u dolasku...

Htio bih vrhunsku sliku po mogucnosti 120hz...

 

Sto se mene tice moze biti i monitor...

imam volan kojeg bih spojio i rokao novi gran turismo itd...

Nemoj 50inch jer je to ajmo rec nestandardna velicina panela pa je i nedostatak recenzija te podaci ciji je to panel itd itd.

 ali to mi je idealna velicina za ovu malu sobicu u kojoj imam i pc...

imao sam 55 incha kojeg sam dao klincima, jednostavno je prevelik za sobu...

 

cak ne mora biti 120hz tv.. moze i 60hz samo da mi daje kvalitetnu sliku... i response time da je dobar.. ipak primarno na njemu mislim igrat ps5 i auto simulacije

Bnet: mNik987#2148
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.11.2020 11:33 (toxic).
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ares001 kaže...
@Hcmaa
Tko ti javio?
Meni iz svijeta medija nije dosla nikakva obavijest još fala bogu sto znaci da bu na vrijeme valjda.Ja sam birao preuzimanje u poslovnici jer ne vjerujem dostavnim službama

 I ja sam stavio u preuzimanje u poslovnici i na moje pitanje "Bliži se 19.11., zanima me dali će baš na taj dan biti moguće preuzeti konzolu u poslovnici u Poreču ili koji dan kasnije?"

 

Dobio sam odgovor: "Poštovani, vjerojatno koji dan kasnije."

13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Malo da se pohvalim jer sam big sony fan haha.

 

Uzimam 85inch Samsung, 120hz, tako da sam miraaaan ne samo za sony ps5 nego i za sve filmove, zapravo ne mislim da ću ikad trebat veći tv od 85 incha.

 

Što se PS5 tiče, jedva čekam Demon Souls koji mi je ionako omiljena igra od prije, a od pre-ordera imam Cyberpunk i AC Valhalla. Mislim da je to dosta za početak.

 

Ja sam uzeo T-com PS5 konzolu i iskreno se nadam da će biti poslana na vrijeme. Igre sam prednaručio, a tv čekam crni-petak, pare sam pripremio, a već kolega koji radi zna da tv ide dolje 25% što je taman cijena koja mi odgovara. Isti tjedan bombastičan tv i konzola ako stigne, nitko sretniji od mene.

 

Još da prokomentiram Ps5, po onom što sam vidio na youtube i pročitao vjerujem da će biti svjetlosnu godinu ispred PS4 PRO koji sam imao do sada, a bio sam i s njim zadovoljan. Jedino me strah da će dosta igara za Q1 2021 događati zbog korone, nadam se ipak da neće jer želim što prije RE Village.

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ares001 kaže...
Pa na eneba je ps+ 12mj bio 210kn za americki account.Uzeo 2 god i miran sam.Ionako mozes na bilo kojem accoubtu igrat sa ps+.Zasto ocete za hrvatsku ps+?

 Zato jer kad istekne PS+ sve PS+ igre su zakljucane. Posto je velikoj vecini HR account glavni za igranje, ocito zele imati sve igre na tom accountu. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5

Nego kolega daj ti reci koji ducan i meni je za oko zapelo par 55" telki.

ali opravdati curi kupovinu od 10+k kn ne mogu uz treba mi za ps5

koji nisam ni preordero, a do proljeca ga zasigurno necu ni vidjeti.

ali valja bar tv nabaviti.

6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
QE55Q80T ti je na mall.hr 6800, nečuveno dobra cijena za taj TV. Za iste pare u SD imaš 55KD-XH9077 Braviu (ako se ne varam). Oba 120 Hz, oba FALD, oba HDMI 2.1.
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ja sam bio kod kolege u dućan i kaže ne mogu ti onu skuplju ps5 konzolu sada srediti, samo digitalnu. Ja mu kažem pa tu sam i htio:)
Kaže da je riješeno i da će mi javiti kad stigne.
Uspio je srediti jedan primjerak, vjerovatno ovo što su davali uz pretplatu na rate.
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
robogo kaže...
QE55Q80T ti je na mall.hr 6800, nečuveno dobra cijena za taj TV. Za iste pare u SD imaš 55KD-XH9077 Braviu (ako se ne varam). Oba 120 Hz, oba FALD, oba HDMI 2.1.

 

Ja sam isto bio zagrijan za taj model, al sam čitao recenzije i ispada da je Q80T ustvari u rangu prošlogodišnjeg Q70R, pa sam odustao od te kupovine i kupio LG OLED.

Nekako vjerujem da i developeri testiraju na LG OLEDima kojih nema milijun modela kao Samsunga i Sonya pa da će i HDR prikaz na njemu biti kako treba. Ipak OLED panela nema toliko vrsta kao svih ovih drugih televizora.

To je neka moja teorijica.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ares001 kaže...
@Hcmaa
Tko ti javio?
Meni iz svijeta medija nije dosla nikakva obavijest još fala bogu sto znaci da bu na vrijeme valjda.Ja sam birao preuzimanje u poslovnici jer ne vjerujem dostavnim službama

 Ovo sam dobio od svijet Medija kao odgovor na pitanje vezano za preuzimanje, Coronu i slično:

 

"

Poštovani,

Ovisno o situaciji ali zasad još ništa nije definirano,ukoliko će biti trebati nekako regulirati svakako ćemo vas povratno obavijestiti.
Pošto poslovnica radi od 09:00h do 22:00h najbolje je doći u poslijepodnevnim satima ukoliko želite izbjeći početnu gužvu.
Ukoliko želite možete sa našim webshopom dogovoriti dostavu na kućnu adresu ako vam ne odgovara dolazak u poslovnicu.
"
Dakle očekujem da planiraju normalno preuzimanje u poslovnici na 19.11.
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Meni dosla poruka iz Svijeta medija nako mog upita.

Pozdrav,

Vaša prednardužba ne ulazi u prvu turu isporuke 19.11. koja je ranije rasprodana.

Drugu isporuku očekujemo krajem prosinca ili početkom siječnja, ali to u ovom trenutku ne možemo sa sigurnošću potvrditi.
😭😭😭😭
Moj PC  
0 0 hvala 1
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Još 8 dana pa budemo imali review običnih smrtnika(USA)
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice