PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.772.295
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Nba 2k20, Tomb Raider i Erica za 10 godina Ps plusa :)

  s obzirom na to da nisam zainteresiran za te igre, niti ću igrati u narednih nekoliko tjedana online igre na ps4, a kupio sam ps plus kod, onda mi je bolje taj kod iskoristiti u osmom mjesecu, jel tako? mislim nije da ima nekih vremenskih ograničenja za to zar ne? 

 

oprostite na nubovskim pitanjima al kad nemam blage veze o tome

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Da, najbolje početkom osmog da stigneš ugrabiti i ove igre i one za kolovoz.

Ni mene ne zanimaju nešto posebno, ali možda isprobam napokon NBA kad ga već hvale toliko.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Nba 2k20, Tomb Raider i Erica za 10 godina Ps plusa :)

Nadam se da se samo salis.

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
11 godina
offline
PlayStation 4

Nba 2k20 sam kupio na PSN akciji prije mjesec dana za cca 20-30 kuna.

Tomb Raider je 5 godina stara igra kojaje isto bila na popustima za šaku kuna.

Erica ni ne znam šta je.

PSN - DeniZg80
Moj PC  
3 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

Taman krenuo napisati kak sam vam ocito krivo pisao o clanku ranije tokom dana za besplatne igre.

Krivo su predvidjeli bas naletio na ovo, bezveze nba koji je nedavno bio 30kn, a tomb raider koji je svako malo 60kn i manje.

 

I to je 10 god vjernosti za clanove. Prejadno 😂

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.6.2020 15:44 (bloodborne).
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Hexfire kaže...
Da, najbolje početkom osmog da stigneš ugrabiti i ove igre i one za kolovoz.

Ni mene ne zanimaju nešto posebno, ali možda isprobam napokon NBA kad ga već hvale toliko.

 U online modove bolje ni ne ulazi. Toliku količinu pay to win elemenata nema ni FIFA. Da ne govorim da postoji input delay od sekundu-dvije tako da je jednostavno nemoguće uopće i igrati online osim ako si teški mazohist.

 

Ali offline je vrhunski, od gameplaya do modova. Možes igrati sa svim ekipama, od onih trenutnih do povijesnih ekipa tipa Celticsi ili Lakersi iz 80-ih, Jordanovi Bullsi i slično.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
antimadridista kaže...
Hexfire kaže...
Da, najbolje početkom osmog da stigneš ugrabiti i ove igre i one za kolovoz.

Ni mene ne zanimaju nešto posebno, ali možda isprobam napokon NBA kad ga već hvale toliko.

 U online modove bolje ni ne ulazi. Toliku količinu pay to win elemenata nema ni FIFA. Da ne govorim da postoji input delay od sekundu-dvije tako da je jednostavno nemoguće uopće i igrati online osim ako si teški mazohist.

 

Ali offline je vrhunski, od gameplaya do modova. Možes igrati sa svim ekipama, od onih trenutnih do povijesnih ekipa tipa Celticsi ili Lakersi iz 80-ih, Jordanovi Bullsi i slično.

 nemoj pricat gluposti... igra nije nikakav pay2win ako je hoces igrat a i ovo za input lag je totalna glupost.. igram je od pocetkka imam 5 maxanih buildova za online dao sam 70kn na pocetku godine ostalo sve zaradio kroz igru.

 

naravno ko krene sad igrat online da je u zaostaku nekih 9mjeseci ali to ne znaci da je igra pay2win.. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.6.2020 16:02 (Pinkyz).
12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
lukaXXkralj kaže...

Otvoria sam jucer konzolu(gornji poklopac samo),nije bilo skoro uopce prasine na glavnom fan-u,to sam dobro stapicima za usi ocistia i sve,mislia san bice nesto bolje,manje ce se cuti...i maloprije me opet izbacilo sa COD MW(Warzone) menija sa istom porukom "ps4 is too hot.Shutting down"

 

Izgleda da cu morat  po onom yt videu skinit gornji i donji poklopac,i doci do hladnjaka i cpu-u da prominim termalnu pastu.

 

Ne izgleda komplicirano uopce,osim dijela kad se moraju odspojit oni kablovi sa maticne ploce,to cu pazit i nadam se ne sjebat....

 

Nije samo problem u PS4, krenulo je ljeto, čini mi se da si negdje na jugu prema dijalektu, pa ako ti je u prostoriji 26+ stupnjeva to će se itekako osjetiti na konzoli.

Upali klimu, rashladi prostoriju na 21-22 stupnja pa vidi imaš li i dalje problema.

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Pinkyz kaže...
antimadridista kaže...
Hexfire kaže...
Da, najbolje početkom osmog da stigneš ugrabiti i ove igre i one za kolovoz.

Ni mene ne zanimaju nešto posebno, ali možda isprobam napokon NBA kad ga već hvale toliko.

 U online modove bolje ni ne ulazi. Toliku količinu pay to win elemenata nema ni FIFA. Da ne govorim da postoji input delay od sekundu-dvije tako da je jednostavno nemoguće uopće i igrati online osim ako si teški mazohist.

 

Ali offline je vrhunski, od gameplaya do modova. Možes igrati sa svim ekipama, od onih trenutnih do povijesnih ekipa tipa Celticsi ili Lakersi iz 80-ih, Jordanovi Bullsi i slično.

 nemoj pricat gluposti... igra nije nikakav pay2win ako je hoces igrat a i ovo za input lag je totalna glupost.. igram je od pocetkka imam 5 maxanih buildova za online dao sam 70kn na pocetku godine ostalo sve zaradio kroz igru.

 

naravno ko krene sad igrat online da je u zaostaku nekih 9mjeseci ali to ne znaci da je igra pay2win.. 

 Daj molim te. Bez da kupuješ VC je gotovo nemoguće doći do 95+ OVR igrača u MyCareer. Treba ti tisuću sati igre. Dok netko tko potroši 100 eura na VC dođe do toga za minutu.

O MyTeamu (NBA 2k verzija Ultimate Teama) da ne pričam. Daju kartice ocjene 99 igračima koji nikad nisu ni zaigrali jednu jedinu utakmicu u karijeri u NBA ligi (tipa Lamelo Ball). Kako doći do tih kartica? Možeš dvaput pogađati. Aha da, kupuješ packove pravim parama. 

 

Igram NBA igre već 10 godina tako da znam što pričam. Igra je teški pay to win.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4

Ja imam 4 igraca u mycareer na 98 bez da sam kupio vc samo kroz igru sam ih grindo.

 

A myteam ni ne smatram.modom tako da o tomw ni ne pricam samo o mycarrer  modu

 

I sta ti vrijedi kupit vc i potrosit na igraca kad oper ga moras igrat za bedzwve skupit..

 

 

Buraz mozda ti svih ovih godina igras nba live 

6 godina
offline
Re: PlayStation 4
znači uz kupnju ps4pro triba i klimu uzeti...ovi iz Sony su onda stvarno shupci...ako su znali znači shupchine...ako nisu znali nesposobne shupchine

kad triba bojkotirati igru TLOU2...onda se može...kad triba bojkotirati radi lošeg hlađenja onda svima glava u pijesku

u slučaju kupnje sljedeće generacije...hlađenje bude glavni preduvjet
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put pon 29.6.2020 21:56 (HCMAA).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Samo za informaciju:

TLoU2 je najprodavanija ps eksluziva u prva 3 dana izlaska :P
Preko 4 milijuna kopija ako se ne varam.
Presisala GoW i Spidermana.
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
Neki dan sam opet iskopao hrpu prašine s heatsinka četvorke Pro.

Nakrkao opet MX-4, ovaj puta skinuo i postavio termalne podloške na sredinu čipova i stavio filtere na usisne kanale i zatvorio sve otvore na konzoli.

Zasad je opet mrtva tišina, vidjet ćemo dalje.

A vjerujem da sama veličina petice ima svoje temelje u sustavu hlađenja.
Poruka je uređivana zadnji put uto 30.6.2020 8:50 (robogo).
15 godina
online
Re: PlayStation 4
robogo kaže...
Neki dan sam opet iskopao hrpu prašine s heatsinka četvorke Pro.

Nakrkao opet MX-4, ovaj puta skinuo i postavio termalne podloške na sredinu čipova i stavio filtere na usisne kanale i zatvorio sve otvore na konzoli.

Zasad je opet mrtva tišina, vidjet ćemo dalje.

A vjerujem da sama veličina petice ima svoje temelje u sustavu hlađenja.

 

Pazi da ne bi bila trajna mrtva tišina :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Koliko vas je zagrijano za Ghost of Tsushima? Igra izlazi za pol mj, ne prica se puno o njoj.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Koliko vas je zagrijano za Ghost of Tsushima? Igra izlazi za pol mj, ne prica se puno o njoj.

 

Ja sam pristojno zainteresiran, volim dobru japansku samuraj priču. Ali čekam prvo reakcije/recenzije, pa ćemo vidjeti. Najviše se bojim da ne bude generična bezvezna priča, a to ću vrlo lako saznati kad izađe. Ali ako ispadne sve kako treba definitivno uzimam.

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
To vjerojatno ostavljam za godišnji. Nije da sam posebno zainteresiran, ali nema baš nešto drugo na vidiku.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Koliko vas je zagrijano za Ghost of Tsushima? Igra izlazi za pol mj, ne prica se puno o njoj.

 To je jedina igra trenutno koja me i zanima, ovo ostalo sve slabo. Cyberpunk cu nabaviti nekad na PS5 ali nisam nesto zagrijan niti me nesto impresionirao onaj gameplay. I Ghost cu nabaviti tek nakon izlaska PS5, imam trenutno jos igara nezavrsenih dovoljno da cu i na PS5 nastaviti s njima pa nemam potrebe jos kupovati 

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.6.2020 11:36 (arnes_king).
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ja cu uzeti GoT sad jer je vjerojatno zadnja eskluziva na ps4 ove godine.
Cyberpunk mozda uzmem poslije tek na ps5, obozavam blade runer atmosferu ali nisam impresioniran, bas mi lose izgleda iz prvog lica
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

Prezentacija od SP povodom igre je bila dobra, ali igra onako dobra a opet nista posebno.

Frend ju je preordero pa cu je vjerojatno i odigrati. E da gogy igrao sam rogue company

mogu ti reci nije losa, mislim da mi se svidjela jos i vise iz razloga sto je 3rd person.

Malo mi je trebalo da se naviknem, a i bio sam u crossplayu jedini na konzoli citavo vrijeme

pa mi je trebalo malo da se ufuram protiv glodavca i tipkovnice. Ali mi djeluje bolje nego apex, fortnite i slicne

pizdarije. Nebi osobno nikad kupio takav tip igre, ali za razbibrigu nije losa. 

9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Super, meni je super kako izgleda, igra je smisljena da konkurira Valorantu. Mix je Overwatcha i CSGO. Ipak si igrao Alpha verziju, jos ce ju doraditi.
Meni djeluje cak i bolje od Valoranta ali nevolim MP igre, samo se zivciram zbog idiota u timu. Igram samo SP igre i uzivam.
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
I ja ću tek na PS5/XSeX igrati Cyber. Do onda će ga koliko toliko ispolirati.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Koliko vas je zagrijano za Ghost of Tsushima? Igra izlazi za pol mj, ne prica se puno o njoj.

Ni najmanje. Pogledao sam malo na yt-u clipove i nije me uopće zainteresiralo. Možda jedino ako borba bude dobra kao u GoW-u (iako je drugačiji tip borbe) onda možda. U suprotnom preskačem. 

9 godina
offline
PlayStation 4

Koliko god je igra štekava jednostavno gameplay je genijalan i rokao sam dosta noćaš Bloodborne, istražio sam sve moguće do Father Gascoigne, bio sam dolje u kanalizaciji išao svagdje gdje god sam mogao riješavao sve što se može riješiti skupljao te echoe. Onda je došla na red Cleric Beast i riješio sam ju iz prve doslovno malo molotovi malo se zaljepio u noge i udri. Kad sam to završio malo se se pojačao statistički upgrejdao oružje otišao sam i na Father Gascoigne i za malo da ga riješim iz prve falio mi je 1 hit kad se pretvori u vukodlaka i zbaga me u tombstone one i kako vukodlak divlja kao da nema sutra spustio me na 0 hp u 2 sekunde i onda mi je trebalo još nekoliko pokušaja no riješio sam ga iz 5 pokušaja. Tu sam stao upalio onu lampu i ugasio sony. Premda prvi put igram BB i svijet je dosta zbunjujući ima tu svega i ono sa malim strahom ideš u novo područje, jer nikad ne znaš kakav je protivnik pa da vas pitam da ne sjebem nešto dok sam u startu, što se tiče dizanja statistika ja dižem pretežno HP,Snagu i izdržljivost. Igram saw clever za sada i onaj štap, dal je previše bitan Bloodtinge i Arcane?  Da nebi kasnije izgorio jer ne dižem to? I što je ovaj Insight? Svaki savijet je dobro došao 

 

https://i.postimg.cc/NjFgSRVM/Bloodborne-20200701011131.jpg

 

https://i.postimg.cc/mgnbstfS/Bloodborne-20200701044853.jpg

 

https://i.postimg.cc/q7CpM4pH/Bloodborne-20200701045557.jpg

 

https://i.postimg.cc/PxsTC9qp/Bloodborne-20200701045712.jpg

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.7.2020 5:27 (BeLLicus).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
A šta sam ti ja rekao? :)

Ljudi u pravilu ostavljaju Arcane i Bloodtinge za new game+ jer kasno dobiješ oružja koja iskorištavaju te statove na pravi način. Možda čak tek u DLC-u

A Insight utječe na to kako tvoj lik vidi svijet, ali prekomplicirano mi je to objašnjavati na mobitelu :). Recimo da trebaš barem 1, a za konkretnije si pogledaj wiki.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
offline
Re: PlayStation 4

 

Insight bi na našem značilo "uvid". I to ti u igri i je uvid u stvarno stanje svijeta oko tebe. Što ih imaš više to ćeš bolje shvaćati što se zapravo događa oko tebe, ali s druge strane to nije baš zdravo za tebe, jer čovjek nema dovoljno jaku snagu uma to provari to sve. Što veći imaš insight to ćeš biti manje otporan na Frenzy štetu poslije u igri. To je utjecaj Lovecrafta i njegovih kozmičkih horora, gdje ljudi često polude pri shvaćanju nekih prastarih tajni. Meni jedna od najzanimljivijih i mističnijih mehanika općenito u igrama, mislim da su to izveli na fenomenalan način.

 

Ali nemoj se brinuti previše oko toga, ja sam pri kraju igre imao 80-90 insighta i svejedno sam mogao i izbjeći Frenzy i sve, tako da nije da će ti to sad baš previše štetiti.

9 godina
offline
PlayStation 4

Mislio sam neki dan da necu BB igrati i narucio TLOU 2 a sad sam se vec previse uvukao u BB, i šta sad a stigao upravo i TLOU2 haha. Nista kad predjem BB, a Ellie neka čeka...

Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
BeLLicus kaže...

Mislio sam neki dan da necu BB igrati i narucio TLOU 2 a sad sam se vec previse uvukao u BB, i šta sad a stigao upravo i TLOU2 haha. Nista kad predjem BB, a Ellie neka čeka...

 

teško je bloodborne prestati, to bude kao droga

15 godina
online
Re: PlayStation 4
Cansee kaže...

teško je bloodborne prestati, to bude kao droga

 

Meni je bilo iznimno lako :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
offline
PlayStation 4

Nove PS4 Igre za Srpanj 2020

 

Izdvojio bih Iron Man VR igru, F1 2020, Destroy All Humans i naravno Ghost of Tsushima kojeg sam već naručio.

Jako mi zanimljivo djeluje Rocket Arena, steta sto nije F2P. 

 

Moj PC  
2 0 hvala 1
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice