PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.795.036
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
6 godina
offline
PlayStation 4

Pada zato da budeš sretan s tih 30. :)

 
3 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Kill Frenzy kaže...

Igra je pobrala max ocjene

 

Nije valjda da će ovi tolerantni koji su danima orgijali po igri sad morati masovno u rikverc i odigrati igru? 

 

 

"Naughty Dog's PS4 swansong is an astonishing, absurdly ambitious epic that goes far and beyond what we could have imagined for a sequel to an all-time classic."

 

"It is a game -- a thrilling, harrowing and thoughtful one. Prepare to be riveted, surprised and, yes, traumatized."

 

"Technically and narratively, it's easily one of the best games available for the PlayStation 4 -- if not the entire generation. Gaming doesn't get much better than this."

 

"Beautifully and even gruesomely crafted, The Last of Us Part II represents the pinnacle of what video games can be. [...] Critics have been asking when video games would “grow up” for years. The real question is this: when will films catch up with video games like The Last of Us Part II?"

 

 

 

 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Onako između redaka mi izgleda da se prvi TLOU igrao radi priče, a manje radi gameplaya, a ovdje je obrnuto.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
1 1 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Q-Tip kaže...
Kill Frenzy kaže...

Igra je pobrala max ocjene

 

Nije valjda da će ovi tolerantni koji su danima orgijali po igri sad morati masovno u rikverc i odigrati igru? 

 

 

"Naughty Dog's PS4 swansong is an astonishing, absurdly ambitious epic that goes far and beyond what we could have imagined for a sequel to an all-time classic."

 

"It is a game -- a thrilling, harrowing and thoughtful one. Prepare to be riveted, surprised and, yes, traumatized."

 

"Technically and narratively, it's easily one of the best games available for the PlayStation 4 -- if not the entire generation. Gaming doesn't get much better than this."

 

"Beautifully and even gruesomely crafted, The Last of Us Part II represents the pinnacle of what video games can be. [...] Critics have been asking when video games would “grow up” for years. The real question is this: when will films catch up with video games like The Last of Us Part II?"

 

 

polako polako, ima i drugih citata iz recenzija, kao npr:

 

"But as a story, as an experience following one of the most critically acclaimed tales ever told in this medium, it sits uncomfortably on a knife's edge, waiting for the passage of time to pull it one way or the other"

 

"...uninteresting new characters burden the story, making Ellie's journey feel conventional and not nearly as captivating as the original."

 

I onda ovo što sam naveo u drugoj temi -"weaker game than original", "story is a complete mess", "uninteresting characters", "boring side story with no payoff"

 

 

Drago mi je da je igra dobila dobre ocjene, ali očito je da neke stvari nisu toliko sjajne, a lako je moguće da je razlog tome trošenje previše energije i vremena na neke političke korektnosti.

Ali dobro, malo ću još škicnuti igru i recenzije, mislim da ću je i uzeti kad bude prvi popust ili tako nešto. 

12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Cansee kaže...
Q-Tip kaže...
Kill Frenzy kaže...

Igra je pobrala max ocjene

 

Nije valjda da će ovi tolerantni koji su danima orgijali po igri sad morati masovno u rikverc i odigrati igru? 

 

 

"Naughty Dog's PS4 swansong is an astonishing, absurdly ambitious epic that goes far and beyond what we could have imagined for a sequel to an all-time classic."

 

"It is a game -- a thrilling, harrowing and thoughtful one. Prepare to be riveted, surprised and, yes, traumatized."

 

"Technically and narratively, it's easily one of the best games available for the PlayStation 4 -- if not the entire generation. Gaming doesn't get much better than this."

 

"Beautifully and even gruesomely crafted, The Last of Us Part II represents the pinnacle of what video games can be. [...] Critics have been asking when video games would “grow up” for years. The real question is this: when will films catch up with video games like The Last of Us Part II?"

 

 

polako polako, ima i drugih citata iz recenzija, kao npr:

 

"But as a story, as an experience following one of the most critically acclaimed tales ever told in this medium, it sits uncomfortably on a knife's edge, waiting for the passage of time to pull it one way or the other"

 

"...uninteresting new characters burden the story, making Ellie's journey feel conventional and not nearly as captivating as the original."

 

I onda ovo što sam naveo u drugoj temi -"weaker game than original", "story is a complete mess", "uninteresting characters", "boring side story with no payoff"

 

 

Drago mi je da je igra dobila dobre ocjene, ali očito je da neke stvari nisu toliko sjajne, a lako je moguće da je razlog tome trošenje previše energije i vremena na neke političke korektnosti.

Ali dobro, malo ću još škicnuti igru i recenzije, mislim da ću je i uzeti kad bude prvi popust ili tako nešto. 

 

Ma jasno da će biti i drugih citata, nije nijedna igra u povijesti dobila 100 posto pozitivnih ocjena, ali moraš priznati da ove negativne treba dugo tražiti u ogromnoj većini pozitivnih. Što bi Steam rekao ovo je "Overwhelmingly positive".

 

Za mene je uvijek TLOU2 uvijek bio day one kupnja, tako će i ostati. Još uz to sljedeći petak imam slobodan dan.  

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
14 godina
offline
PlayStation 4

Jel se može na ps now za windows igrat igre koje kupiš online u store-u?

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4

Jučer sam rekao da ću nekome dati Key viška za Rogue Company Alpha Test, 

Okrenuo sam Random.org 3 puta i key je osvojio bloodborne 

Poslat cu key u poruci

4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...

Jučer sam rekao da ću nekome dati Key viška za Rogue Company Alpha Test, 

Okrenuo sam Random.org 3 puta i key je osvojio bloodborne 

Poslat cu key u poruci

 Pa gogy bit ce mi cast igrati alphu s tobom ;) 

10 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
Vjerovati recenzentima koji su dobili igru 3 tjedna prije da bi lansirali recenziju tjedan dana prije izlaska je totalno suludo. Tek za nekih 10ak dana cu znati sto je prava istina i hocu li promijeniti misljenje. Ali cak i po recenzijama ovim sada, prica bas i nije nesto nahvaljena iako je bila kljucna stavka prve igre...
PeTak
 
1 2 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...

For what it's worth, one reviewer said this about the leaks:
"Let’s address the elephant in the room first and foremost. The leaks. I’ve been desperately holding my tongue for the past couple of weeks on this, but some of the biggest leaks that certain sections of the internet are getting their underwear twisted over? Yeah, they’re not accurate. I might do a video on launch day discussing this in more detail, but if you’re going to skip on this game because of what equates to around half an hour’s worth of discussed content which isn’t even accurate? You’re an idiot."

 

Zivi bili pa vidjeli

Možda je taj rivjuer gey ili transić, tko će ti ga znati. Možda je ovo samo navlakuša za prave muškarčine kako bi ih preobratilo i učlanilo u LGBT? 

Najsigurnije je ekipi koja živi u strahu preskočiti ovu igru.

9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Vjeruj mi, puno drugačiji dojam dobiješ kad ti posalju igru nego kad je sam kupiš, i nekako je teže popljuvati igru ili reći nešto loše.
Ipak je malo osobnije kad ti pošalje igru netko od developera i gledaš ju kao poklon. Ja igre koje mi ne pašu radije odbijem nego da kazem kako je bezveze igra. Bethesda mi je poslala prije tjedan dana Elder Scrolls Greymoor i odbio sam. Dok s druge strane s nekim developerima ostvaris bas super kontakt i nekako cijenis njihov rad i trud. Gledajte na recenzije kao subjektivan dojam.
Drugačije je kad igras igru i kad popljujes neke njene animacije i slicno a drugo je kad ti developer sam kaze kako su imali odredenih problema pa ti je odmah taj problem nekako manji.
Najbolje je sam donijeti odluku i probati, pa ako ti se svidi svidi.
12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Vjeruj mi, puno drugačiji dojam dobiješ kad ti posalju igru nego kad je sam kupiš, i nekako je teže popljuvati igru ili reći nešto loše.
Ipak je malo osobnije kad ti pošalje igru netko od developera i gledaš ju kao poklon. Ja igre koje mi ne pašu radije odbijem nego da kazem kako je bezveze igra. Bethesda mi je poslala prije tjedan dana Elder Scrolls Greymoor i odbio sam. Dok s druge strane s nekim developerima ostvaris bas super kontakt i nekako cijenis njihov rad i trud. Gledajte na recenzije kao subjektivan dojam.
Drugačije je kad igras igru i kad popljujes neke njene animacije i slicno a drugo je kad ti developer sam kaze kako su imali odredenih problema pa ti je odmah taj problem nekako manji.
Najbolje je sam donijeti odluku i probati, pa ako ti se svidi svidi.

Naravno da je, s druge strane ima hrpa youtubera koji si nabijaju preglede tako da poseru nešto što svi drugi hvale, to je već provjerena taktika.

Sve si rekao zadnjom rečenicom.

12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Oni koji su crnili igru su na aparatima, igra kao sto se i ocekivalo je rasturila sve igre ove generacije, jos ekskluziva pa i kompjuterasi i xboksasi na aparatima. Bravo naughty dog nek si im pokazao.
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
nike098 kaže...
Oni koji su crnili igru su na aparatima, igra kao sto se i ocekivalo je rasturila sve igre ove generacije, jos ekskluziva pa i kompjuterasi i xboksasi na aparatima. Bravo naughty dog nek si im pokazao.

 

Kaže se "nek ste im pokazali".

Al, i bez toga si smiješan :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Vjeruj mi, puno drugačiji dojam dobiješ kad ti posalju igru nego kad je sam kupiš, i nekako je teže popljuvati igru ili reći nešto loše.
Ipak je malo osobnije kad ti pošalje igru netko od developera i gledaš ju kao poklon. Ja igre koje mi ne pašu radije odbijem nego da kazem kako je bezveze igra. Bethesda mi je poslala prije tjedan dana Elder Scrolls Greymoor i odbio sam. Dok s druge strane s nekim developerima ostvaris bas super kontakt i nekako cijenis njihov rad i trud. Gledajte na recenzije kao subjektivan dojam.
Drugačije je kad igras igru i kad popljujes neke njene animacije i slicno a drugo je kad ti developer sam kaze kako su imali odredenih problema pa ti je odmah taj problem nekako manji.
Najbolje je sam donijeti odluku i probati, pa ako ti se svidi svidi.

 Još uvijek mi nitko nije odgovorio na pitanje što je to točno drugačije sa recenzijama ove igre u odnosu na druge? Jel sve ostale igre recenzenti plaćaju? Naravno da ne. I jel svaka igra dobiva toliko visoke ocjene koje je dobio TLoU? Ne.

Mislim pa gledam po sebi. Dobio sam dosta igara u životu na poklon i dosta tih igara mi je realno bilo smeće. Zaato bi mi se igra automatski sviđala samo zato što sam ju dobio besplatno? Tako djeca razmišljaju.

 

Svi su uvijek presretni kad neka igra koja im se sviđa dobije visoku ocjenu jer je to znak da je najvjerojatnije dobra. Ali dočim se nekome ne sviđa ili tip igre, ili developeri te igre ili nešto treće, e onda su svi potplaćeni i slično. 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...

Osobno ne volim kad mi netko nesto previse nahvali tek onda ne vjerujem u tu superiornost.

Pa tako i gledam ove reviewe ekipe koja da popljuje igru sony bi ih iskljucio iz buducih "reviewa".

 Da je to istina ti ljudi nebi niti recenzirali The Last of Us nakon što je Days Gone popljuvan u reviewovima. Niti Death Stranding se nije posebno proslavio. Zašto se uzimaju neke stvari za gotovo sa 0 dokaza?

 

Ne kažem da svima TLoU mora biti top igra, može se nekom i ne sviđati. Ali ovo je zbilja jadno da se za svakoga kome se sviđa igra traže razlozi zašto. Ispada da apsolutno nitko na svijetu ne voli ovu igru nego je ili potplaćen ili se boji Sonya. U takve stvari i tolike teorije zavjere nebi povjerovala ni djeca u vrtiću.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
4 godine
neaktivan
offline
PlayStation 4

Pozdrav ljudi. Dvoumim se između kupovine Xbox One X i PS4 Pro. Ono što me najviše privlači su ovi servisi na pretplatu kao Xbox Game Pass, PS Now i EA Access. Na Xboxu prihvača naše kartice neovisno o tome iz koje regije je acc, ali me zanima kako je sa PS-om? Jel ima itko od vas PS Now i/ili EA Access?

 

Hvala vam puno! :)

English, motherf*cker! Do you speak it?
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ugled ,marketing i prodaja. Nemozes usporediti sony eskluzivu ili neki drugi naslov. Sigurno sony bolje plaća recenzije nego drugi. Ista stvar ce biti s Ghost of Tsushima ili cak s cyberpunk 2077.
Pozitivne recenzije bolje prodaju igru.
Naravno da neka indie igra ne moze privuci veliku paznju kao recimo last of us. Recimo da imas 2 milijuna fanova last of us, kako im prodati nastavak? Puno lakse nego neku manju igru.
Tako i cyberpunk, vec postoji velik broj ljudi koji obozavaju projekt red i uz dobar marketing i recenzije većina ce ih kupiti cyberpunk. Cilj je prodaja

Edit: opet spominjes Days Gone ciji tim iza sebe nema postenu igru, koliko igara znas od Bend Studia.
Ista stvar i s Death stranding, da ju nije radio Kojima i da nije Sonijevog marketinga igra bi imala duplo manje ocjene i sigurno nebi cuo ni za days gone ni death stranding.
Poruka je uređivana zadnji put pet 12.6.2020 18:46 (Gogy7).
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
JulesWinnfield kaže...

Pozdrav ljudi. Dvoumim se između kupovine Xbox One X i PS4 Pro. Ono što me najviše privlači su ovi servisi na pretplatu kao Xbox Game Pass, PS Now i EA Access. Na Xboxu prihvača naše kartice neovisno o tome iz koje regije je acc, ali me zanima kako je sa PS-om? Jel ima itko od vas PS Now i/ili EA Access?

 

Hvala vam puno! :)

 Vjerujem da ti je sa PlayStationom još lakše jer je i službeno dostupan u Hrvatskoj. Na Xboxu ne postoji Hrvatska kao zemlja koju možeš odabrati kad praviš account. Neka me netko ispravi ako se nešto promijenilo u zadnje vrijeme.

 

Tako da ti Playstation bez problema prihvaća naše kartice. Jedino PS Now koliko znam nije dostupan u Hrvatskoj. Možda postoje drugi načini, da npr. napraviš poseban account za drugu zemlju gdje je servis podržan. U to oko PS Now nisam previše upućen jer nisam u Hrvatskoj.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Ugled ,marketing i prodaja. Nemozes usporediti sony eskluzivu ili neki drugi naslov. Sigurno sony bolje plaća recenzije nego drugi. Ista stvar ce biti s Ghost of Tsushima ili cak s cyberpunk 2077.
Pozitivne recenzije bolje prodaju igru.
Naravno da neka indie igra ne moze privuci veliku paznju kao recimo last of us. Recimo da imas 2 milijuna fanova last of us, kako im prodati nastavak? Puno lakse nego neku manju igru.
Tako i cyberpunk, vec postoji velik broj ljudi koji obozavaju projekt red i uz dobar marketing i recenzije većina ce ih kupiti cyberpunk. Cilj je prodaja

 Days Gone je Sony ekskluziva pa je igra prosjek i ne možeš je prodati nikome, niti recenzentima niti igračima. Ne može me nitko uvjeriti da je stotine ljudi koji odjednom recenziraju neku igru potplaćeno ili u nekom strahu. Nije svaka Sony ekskluziva dobivala devetke i desetke.

 

Ako je neka igra prosjek, to jednostavno ispliva na površinu kad je toliko recenzija u isto vrijeme. Ne može igra koja je teško sranje pobrati hvalospjeve od 99% ljudi. To bi onda bila teška teorija zavjere, na razini one da je Zemlja ravna ploča.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pet 12.6.2020 18:47 (antimadridista).
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Days Gone ciji tim iza sebe nema postenu igru, koliko igara znas od Bend Studia. Nemaju ugled.
Ista stvar i s Death stranding, da ju nije radio Kojima i da nije Sonijevog marketinga igra bi imala duplo manje ocjene i sigurno nebi cuo ni za days gone ni death stranding.
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

Ne mora biti istina, ali sam malo skeptican. Bolje paziti nego se zajebati.

Meni ne smeta toliko lgbt zajednica koliko me na prvu zasmetalo sto se "politicke" poruke

salju kroz nesto sto me treba zabaviti i odvojiti od realnosti. Samo to, ko koga i zasto jebe puca mi da ne pisem sta.

Ali smatram da gaming industrija i virtualni svijet nisu mjesto gdje se takve stvari trebaju rjesavat.

Ako se pokaze da su leakovi stvarno bili cista farsa super odigrat cu, ako se pokaze istina jebiga preskocit cu.

Imam ionako 10+ igara koje sam zapoceo i jos nisam dovrsio, a i koliko cesto palim konzolu imam sta igrat do izlaska ps6ice.

14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Days Gone ciji tim iza sebe nema postenu igru, koliko igara znas od Bend Studia. Nemaju ugled.
Ista stvar i s Death stranding, da ju nije radio Kojima i da nije Sonijevog marketinga igra bi imala duplo manje ocjene i sigurno nebi cuo ni za days gone ni death stranding.

 Pa eto zašto onda Death Stranding nema 96 na metacriticu? Nije baš da je igra toliko uspješna niti kod recenzenata niti u brojkama prodaje. A radio ju je Kojima. Igra je bila dosta nahajpana prije izlaska a na kraju i nije ispunila sva očekivanja. I to se lijepo vidi u recenzijama. Meni osobno se svidjela, ali to je nešto drugo. 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
4 godine
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
antimadridista kaže...
JulesWinnfield kaže...

Pozdrav ljudi. Dvoumim se između kupovine Xbox One X i PS4 Pro. Ono što me najviše privlači su ovi servisi na pretplatu kao Xbox Game Pass, PS Now i EA Access. Na Xboxu prihvača naše kartice neovisno o tome iz koje regije je acc, ali me zanima kako je sa PS-om? Jel ima itko od vas PS Now i/ili EA Access?

 

Hvala vam puno! :)

 Vjerujem da ti je sa PlayStationom još lakše jer je i službeno dostupan u Hrvatskoj. Na Xboxu ne postoji Hrvatska kao zemlja koju možeš odabrati kad praviš account. Neka me netko ispravi ako se nešto promijenilo u zadnje vrijeme.

 

Tako da ti Playstation bez problema prihvaća naše kartice. Jedino PS Now koliko znam nije dostupan u Hrvatskoj. Možda postoje drugi načini, da npr. napraviš poseban account za drugu zemlju gdje je servis podržan. U to oko PS Now nisam previše upućen jer nisam u Hrvatskoj.

 Hvala ti puno na odgovoru. To za podržanost kod nas znam, samo bih ja radio UK account da se mogu pretplatiti na PS Now i EA Access, jedino ne znam da li se naše kartice onda mogu koristiti? Jer na Xbox Storeu naše rade normalno, bez obzira iz koje regije staviš acc. Ako netko zna i voljan je podijeliti savjet oko PS Now-a, bio bih mu jako zahvalan. :)

English, motherf*cker! Do you speak it?
12 godina
offline
PlayStation 4

Super mi je ovo nalaženje razloga zašto te recenzije uopće ne treba gledati. Izgleda da ovih 96 na metacriticu tako bodu oči da to nije normalno. Dajte još. 

 

 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
Moj PC  
4 0 hvala 0
7 godina
online
PlayStation 4

Jel itko osin mene zagrijan za Demon's Souls remake?

PSN - ediholic
 
5 0 hvala 2
9 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
Za ps now bi ti vjerojatno trebao revolut. Ili se obrati kolegi @x360gamer, mislim da si je on složio ps now
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
kbenzema kaže...
Za ps now bi ti vjerojatno trebao revolut. Ili se obrati kolegi @x360gamer, mislim da si je on složio ps now

 Moras kupiti 3 month subscription ili 1 year i ukucati ga na account i nece traziti adresu tog ps storea us/uk. Za 1 month ti trazi adresu i karticu.

9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Tututuru kaže...

Jel itko osin mene zagrijan za Demon's Souls remake?

 

ja sam na hype vlaku :)))

 

jedva čekam, olakšalo je čekanje Elden Ringa

9 godina
offline
Re: PlayStation 4
I ja se pridruzujem hype vlaku, jedva čekam 😄
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice