Tajanstveno nestala tema: Plants vs. Zombies zaključana tema

poruka: 9
|
čitano: 3.820
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Tajanstveno nestala tema: Plants vs. Zombies

Evo baš odoh pod svoj profil (teme koje pratim) da postam u navedenu temu koju sam osobno i otvoril i u kojoj je bilo poprilično odgovora i zanimanja za nju - kad vidjeh da dotične teme, NEMA.

Ok, idem ja na search i napišem plants - ništa, napišem plant - ništa, napišem puno ime teme, pokaže se nekaj sasvim deseto??

Ima samo "Biljkama protiv zombija" ali to je pod komentari vijesti, ja znam da je tema postojala pod imenom koje sam navel u naslovu.

Također, znam i da u dotičnoj temi nije bilo nikakvih svađa niti neprimjerenih postova koji bi izazvali eventualno lockanje teme- no ona bi opet postojala...?

Jako mi je žao te teme jer je bila popularna kao i sama igra...

 

Zato molim moderatore i nadležne da mi/nam objasne tu situaciju i uzrok iste.

Hvala

 

"You must take your opponent into a deep dark forest where 2+2=5, and the path leading out is only wide enough for one." -Mihail Talj
Moj PC  
2 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Tajanstveno nestala tema: Plants vs. Zombies

e ljudi, stvarno nema smisla da se u temi na odličnu igru ništa ne komentira, dajte nam ss-ove, dajte nam nešto

 

moram odmah reći, prešao sam igru jednom, i sada sa svim biljkama ponovno, sve sam kupio, najbolja kombinacija je kernel-pult + kernel-pult = kernel catapult, to je kada stavite dva mini katapulta kukuruza jedan do drugog vodoravno, na njega stavite ono čudo od 500 SUN, pa enjoy ^^

Ako ocima gledamo, a mozgom vidimo, onda slijepi ljudi nemaju mozga
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Tajanstveno nestala tema: Plants vs. Zombies

Očito da je tu temu obrisao moderator koji tada nije imao pametnijeg posla pa se išao iživljavati na tvojoj temi.

Sjećaš li se možda, je li bilo nekog svađanja ili razgovora s psovkama pa je obrisana?

92% tinejđera sluša turbo folk, pop, rap ili tehno. Ako si među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu rock i metal glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Tajanstveno nestala tema: Plants vs. Zombies
crystal6 kaže...

Očito da je tu temu obrisao moderator koji tada nije imao pametnijeg posla pa se išao iživljavati na tvojoj temi.

Sjećaš li se možda, je li bilo nekog svađanja ili razgovora s psovkama pa je obrisana?

dobro, ajmo prikinut sa svim tim, šta fali, ajmo nastaviti u ovoj temi?

Ako ocima gledamo, a mozgom vidimo, onda slijepi ljudi nemaju mozga
16 godina
offline
RE: Tajanstveno nestala tema: Plants vs. Zombies
crystal6 kaže...

Očito da je tu temu obrisao moderator koji tada nije imao pametnijeg posla pa se išao iživljavati na tvojoj temi.

Sjećaš li se možda, je li bilo nekog svađanja ili razgovora s psovkama pa je obrisana?

Ne, pa napisal sam to u 1. postu!

Nije bilo nikakvih sukoba, spama niti piratluka...

Ljudi su fino komentirali i stavljali slike, mislim da je tema ušla u 3. stranicu i to debelo, prije nego je nestala... :(

You must take your opponent into a deep dark forest where 2+2=5, and the path leading out is only wide enough for one.- Mihail Talj
16 godina
moderator
offline
RE: Tajanstveno nestala tema: Plants vs. Zombies
BannedOnThisForum kaže...

dobro, ajmo prikinut sa svim tim, šta fali, ajmo nastaviti u ovoj temi?

Ni slučajno! Ovo je totalno krivi podforum za takve rasprave i ići će kartoni i lock ako to pokušate.

Otvorite si temu u podforumu gdje pripada i uživajte.

Domagoj
15 godina
offline
RE: Tajanstveno nestala tema: Plants vs. Zombies
Domagoj kaže...
BannedOnThisForum kaže...

dobro, ajmo prikinut sa svim tim, šta fali, ajmo nastaviti u ovoj temi?

Ni slučajno! Ovo je totalno krivi podforum za takve rasprave i ići će kartoni i lock ako to pokušate.

Otvorite si temu u podforumu gdje pripada i uživajte.

Bar objasnite čovjeku gdje je nestala tema

The blue screen of death is the best game I've ever played.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Tajanstveno nestala tema: Plants vs. Zombies
kemal_r kaže...
Domagoj kaže...
BannedOnThisForum kaže...

dobro, ajmo prikinut sa svim tim, šta fali, ajmo nastaviti u ovoj temi?

Ni slučajno! Ovo je totalno krivi podforum za takve rasprave i ići će kartoni i lock ako to pokušate.

Otvorite si temu u podforumu gdje pripada i uživajte.

Bar objasnite čovjeku gdje je nestala tema

već znamo, neki moderator je ili "slučajno" izbrisao temu, ili je namjerno

Ako ocima gledamo, a mozgom vidimo, onda slijepi ljudi nemaju mozga
16 godina
moderator
offline
RE: Tajanstveno nestala tema: Plants vs. Zombies
kemal_r kaže...

Bar objasnite čovjeku gdje je nestala tema

To je bilo prije više od mjesec dana, tko bi se toga sad sjećao. Ako je obrisana, sigurno je bilo razloga, ne brišemo teme samo tako iz dosade.

Domagoj
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice