Huawei P30/P30 Pro izdvojena tema

poruka: 1.926
|
čitano: 546.005
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
protjeran
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
thebatman kaže...
bloodborne kaže...
thebatman kaže...

A p20 serija otisla u zaborav. Nikad vise huawei. 

 zasto te muci p20 ? mislim znam da su zadnje kod tebe u pitanju bili s10+, mi 9t i p30p.
 svi oni zaboravljaju "starije" modele, mislim da je apple barem po pitanju toga u samom vrhu.

 Ja nisam realna biljka, uzmem sve mobitele koje dođu na tržište, ali nekako volim kad firme brinu o korisnicima.

Apple je tu ok, al opet recimo ne žele na stare modele dodat nocni mod kamere npr.

 

 

 a jbg uzevsi u obzir da malo tko brine o starijim telefonima + situaciju u kojoj je huawei s USA uz koronu.
 nekako nisam iznenaden sto su zaboravili p20, + i novi modeli se ne prodaju koliko sam citao bas najbolje ( ocekivano ).
 jbg meni je zao ja sam prezadovoljan sa p30p, ali nemam potrebe zbog nekakvih nijansi uzimati svake godine novi.

 sad imam p30p i 11pm dok idu idu. a gle ima i apple puno svojih pizdarija ja sam rekao oba android i iOS imaju svojih
 mana i prednosti. na androidu volim ovo, na iOSu nesto drugo, ali da mogu uzeo bi ponesto iz oba i spojio u jedno.
 no to bi opet bilo subjektivnog ukusa.

5 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
bloodborne kaže...
thebatman kaže...

A p20 serija otisla u zaborav. Nikad vise huawei. 

 zasto te muci p20 ? mislim znam da su zadnje kod tebe u pitanju bili s10+, mi 9t i p30p.
 svi oni zaboravljaju "starije" modele, mislim da je apple barem po pitanju toga u samom vrhu.

 

R36 kaže...
bloodborne kaže...
thebatman kaže...

A p20 serija otisla u zaborav. Nikad vise huawei. 

 zasto te muci p20 ? mislim znam da su zadnje kod tebe u pitanju bili s10+, mi 9t i p30p.
 svi oni zaboravljaju "starije" modele, mislim da je apple barem po pitanju toga u samom vrhu.

 Tako je...Apple je po tom pitanju najbolji. 

 I kad ce ovo o cemu vi rpicate doci na Iphone? Ili  mnogo stvari o kojima se ovdje prica? Najbolji? Zato sto izdaje novi wallpaper svake godine i milion zakrpa u prvih 15 dana od dana izalska "novog" ios-a? Pogledajte change logovoe od ios-a novih funkcija ni od korova.....

12 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
i bezobzira na te stvari ljudi ga masovno kupuju..
battlenet: SUGARfree#21113
5 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
ProTeinZ kaže...
i bezobzira na te stvari ljudi ga masovno kupuju..

 Ne pricamo o prodajnim rezultatima.....

Teza je kako je Apple super jer daje nadogradnje koje i nisu neke nadogradnje vec vise security patches koje dobijaju i andoridi a funkcijama zaostaje godinama....

Tako i taj P20 ima funkcije koje na iphone nece doci godinama jos i kakva korist od te politike?

12 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Posmatrač kaže...
bloodborne kaže...
thebatman kaže...

A p20 serija otisla u zaborav. Nikad vise huawei. 

 zasto te muci p20 ? mislim znam da su zadnje kod tebe u pitanju bili s10+, mi 9t i p30p.
 svi oni zaboravljaju "starije" modele, mislim da je apple barem po pitanju toga u samom vrhu.

 

R36 kaže...
bloodborne kaže...
thebatman kaže...

A p20 serija otisla u zaborav. Nikad vise huawei. 

 zasto te muci p20 ? mislim znam da su zadnje kod tebe u pitanju bili s10+, mi 9t i p30p.
 svi oni zaboravljaju "starije" modele, mislim da je apple barem po pitanju toga u samom vrhu.

 Tako je...Apple je po tom pitanju najbolji. 

 I kad ce ovo o cemu vi rpicate doci na Iphone? Ili  mnogo stvari o kojima se ovdje prica? Najbolji? Zato sto izdaje novi wallpaper svake godine i milion zakrpa u prvih 15 dana od dana izalska "novog" ios-a? Pogledajte change logovoe od ios-a novih funkcija ni od korova.....

A zašto bi to sve uopće trebalo doći na Iphone. Misliš da nekom neke stvari s Androida na Iphone trebaju. 

 

Ljudi koriste Iphone i uopće se ne zamaraju nadogradnjama.

 

Frend cijeli život je imao Android mobitele tj Samsung i prije 3 godine kupi Iphone X...i dan danas ga ima...i nikad nije rekao : kad će ta nadogradnja ili išta slično. Boli ga ona stvar za nadogradnje jer njemu sve savršeno radi.

A moja žena - pa ja da joj ne nadogradim Iphone na novu verziju IOS-a, ona ne bi znala da postoji nadogradnja., jer se nikad nije bunila da joj nešto ne radi li da joj nešto ne odgovara.

 

Većinu ljudi boli ona stvar za nove IOS-e i Androide...to što se manjina po forumima skupi pa traži dlaku u jajetu i smeta im svako k... e to je manjina., a ne većina.

 

Ostala ekipa kupi mobitel i ne zamara se...dok mi svaku nadogradnju čekamo kako ozebli sunce...

5 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
R36 kaže...
bloodborne kaže...
thebatman kaže...

A p20 serija otisla u zaborav. Nikad vise huawei. 

 zasto te muci p20 ? mislim znam da su zadnje kod tebe u pitanju bili s10+, mi 9t i p30p.
 svi oni zaboravljaju "starije" modele, mislim da je apple barem po pitanju toga u samom vrhu.

 Tako je...Apple je po tom pitanju najbolji. 

 Ova tvoja poruka i ova prethodna su kontradiktorne.... De se dogovori Apple je super zbog nadogradnji ili su one nebitno pa samim tim nije super....

 

Zasto nadogradnju ocekujes ko ozeblo sunce?

Evo ja imam Note 8 i necu dobiti android 10. I? Telefon radi perfektno i ne vidim da ce mi prestati raditi ili da ce mi nesto nedostajati. Cemu tolika fama o nadogradnjama kao da dobijes novi telefon. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.5.2020 21:07 (Posmatrač).
12 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Posmatrač kaže...
R36 kaže...
bloodborne kaže...
thebatman kaže...

A p20 serija otisla u zaborav. Nikad vise huawei. 

 zasto te muci p20 ? mislim znam da su zadnje kod tebe u pitanju bili s10+, mi 9t i p30p.
 svi oni zaboravljaju "starije" modele, mislim da je apple barem po pitanju toga u samom vrhu.

 Tako je...Apple je po tom pitanju najbolji. 

 Ova tvoja poruka i ova prethodna su kontradiktorne.... De se dogovori Apple je super zbog nadogradnji ili su one nebitno pa samim tim nije super....

 

Zasto nadogradnju ocekujes ko ozeblo sunce?

Evo ja imam Note 8 i necu dobiti android 10. I? Telefon radi perfektno i ne vidim da ce mi prestati raditi ili da ce mi nesto nedostajati. Cemu tolika fama o nadogradnjama kao da dobijes novi telefon. 

Šta ti je nejasno...

 

Apple je korisnicima super jer ih ne zanimaju nadogradnje...i kad ih dobe boli ih ona stvar za nadogradnje. Njima je sve isto.

 

Zašto ja očekujem. Pa ja pratim taj mobilni svijet i to me u neku ruku zanima., samim time me i svaka nadogradnja zanima. Znatiželja, ništa posebno.

 

Na S3 sam stavljao custom romove...tad me zanimalo, sad više ne.

 

Pratim ja i automobilski svijet...

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.5.2020 21:14 (R36).
5 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
R36 kaže...
Posmatrač kaže...
R36 kaže...
bloodborne kaže...
thebatman kaže...

A p20 serija otisla u zaborav. Nikad vise huawei. 

 zasto te muci p20 ? mislim znam da su zadnje kod tebe u pitanju bili s10+, mi 9t i p30p.
 svi oni zaboravljaju "starije" modele, mislim da je apple barem po pitanju toga u samom vrhu.

 Tako je...Apple je po tom pitanju najbolji. 

 Ova tvoja poruka i ova prethodna su kontradiktorne.... De se dogovori Apple je super zbog nadogradnji ili su one nebitno pa samim tim nije super....

 

Zasto nadogradnju ocekujes ko ozeblo sunce?

Evo ja imam Note 8 i necu dobiti android 10. I? Telefon radi perfektno i ne vidim da ce mi prestati raditi ili da ce mi nesto nedostajati. Cemu tolika fama o nadogradnjama kao da dobijes novi telefon. 

Šta ti je nejasno...

 

Apple je korisnicima super jer ih ne zanimaju nadogradnje...i kad ih dobe opet ih ne zanimaju. Njima je sve isto.

 

Zašto ja očekujem. Pa ja pratim taj mobilni svijet i to me u neku ruku zanima., samim time me i svaka nadogradnja zanima. Znatiželja, ništa posebno.

 

Na S3 sam stavljao custom romove...tad me zanimalo, sad više ne.

 

Pratim ja i automobilski svijet...

 

 

 Hehehehe ti ne znas sta bi ;) Apple daje ali korinike ne interesuje android ne daje a ti cekas ko ozebo sunce ;) Rjesenj ej jednostavno ;) Kupi iphone ;) 

Zanima i mene ali nij bas da se osjecam uskracenim i da cekam ko ozebo sunce jer ne donose nista novo a apple ni tim svojim cestim nadogradnjama ne donosi nista novo i ostaje behind ;)

12 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Posmatrač kaže...
R36 kaže...
Posmatrač kaže...
R36 kaže...
bloodborne kaže...
thebatman kaže...

A p20 serija otisla u zaborav. Nikad vise huawei. 

 zasto te muci p20 ? mislim znam da su zadnje kod tebe u pitanju bili s10+, mi 9t i p30p.
 svi oni zaboravljaju "starije" modele, mislim da je apple barem po pitanju toga u samom vrhu.

 Tako je...Apple je po tom pitanju najbolji. 

 Ova tvoja poruka i ova prethodna su kontradiktorne.... De se dogovori Apple je super zbog nadogradnji ili su one nebitno pa samim tim nije super....

 

Zasto nadogradnju ocekujes ko ozeblo sunce?

Evo ja imam Note 8 i necu dobiti android 10. I? Telefon radi perfektno i ne vidim da ce mi prestati raditi ili da ce mi nesto nedostajati. Cemu tolika fama o nadogradnjama kao da dobijes novi telefon. 

Šta ti je nejasno...

 

Apple je korisnicima super jer ih ne zanimaju nadogradnje...i kad ih dobe opet ih ne zanimaju. Njima je sve isto.

 

Zašto ja očekujem. Pa ja pratim taj mobilni svijet i to me u neku ruku zanima., samim time me i svaka nadogradnja zanima. Znatiželja, ništa posebno.

 

Na S3 sam stavljao custom romove...tad me zanimalo, sad više ne.

 

Pratim ja i automobilski svijet...

 

 

 Hehehehe ti ne znas sta bi ;) Apple daje ali korinike ne interesuje android ne daje a ti cekas ko ozebo sunce ;) Rjesenj ej jednostavno ;) Kupi iphone ;) 

Zanima i mene ali nij bas da se osjecam uskracenim i da cekam ko ozebo sunce jer ne donose nista novo a apple ni tim svojim cestim nadogradnjama ne donosi nista novo i ostaje behind ;)

Pa rekao sam ti da je to više znatiželja...

 

Moj prvi Iphone i zadnji je bio 3GS.

5 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
R36 kaže...

Stiže vam Android 10, EMUI 10.1...

 

Znam da su kolege pitali za AOD...stiže vam 3D AOD kao na P40 seriji. 

 Kako misliš stiže android 10? Al to nije došlo još?

Sve Vas Volim
4 godine
protjeran
offline
Huawei P30/P30 Pro

Postovani kolege previse se opterecujete nebitnim pizdarijama kratkog zivotnog vijeka.

Vecina vas kao i ja koristi mob za surfanje, drustvene mreze, mailanje i fotkanje.

 

Ja mislim da nista inovatno za to nije potrebno. Uzivajte malo u zivotu hebo te mobitel.

Mobitel ko mobitel danas ga imam sutra cu ga razbit jer mi je pao. Hajde opustite se.

Kupite si telefon prema zeljama/potrebama. I meni fali x opcija na svakom sustavu al onda

si promislim koliko i za sta ih koristim i mislim si daj bjezi telefon ko telefon.

 

Bitno da ssm ziv, zdrav, ljudi koje volim. Mobitela ce uvijek biti, nas nece

Moj PC  
7 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
bloodborne kaže...

Postovani kolege previse se opterecujete nebitnim pizdarijama kratkog zivotnog vijeka.

Vecina vas kao i ja koristi mob za surfanje, drustvene mreze, mailanje i fotkanje.

 

Ja mislim da nista inovatno za to nije potrebno. Uzivajte malo u zivotu hebo te mobitel.

Mobitel ko mobitel danas ga imam sutra cu ga razbit jer mi je pao. Hajde opustite se.

Kupite si telefon prema zeljama/potrebama. I meni fali x opcija na svakom sustavu al onda

si promislim koliko i za sta ih koristim i mislim si daj bjezi telefon ko telefon.

 

Bitno da ssm ziv, zdrav, ljudi koje volim. Mobitela ce uvijek biti, nas nece

 bravo bloodborne  

6 godina
offline
Huawei P30/P30 Pro

Dobio EMUI 10.1...

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Buliman kaže...

Dobio EMUI 10.1...

Đubre mučko , a mi nek čekamo.

 

Koja mreža ili slobodan uređaj.

5 godina
offline
Huawei P30/P30 Pro

Evo ga i kod mene... P30pro, kupljen u tcomu, tcom mreža..

Sve Vas Volim
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro

Na A1 još ništa

13 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
MasterOfDisaster kaže...

Na A1 još ništa

 Meni na A1 stiglo prije nekih tjedan dana... probaj priko Support aplikacije

5 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
anarchyST kaže...
MasterOfDisaster kaže...

Na A1 još ništa

 Meni na A1 stiglo prije nekih tjedan dana... probaj priko Support aplikacije

 E to sam zaboravio napisat, preko settingsa nije našlo ništa dok preko supporta je...

Sve Vas Volim
14 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
anarchyST kaže...
MasterOfDisaster kaže...

Na A1 još ništa

 Meni na A1 stiglo prije nekih tjedan dana... probaj priko Support aplikacije

Ne pronalazi mi ni preko Support aplikacije, ništa strpljen spašen.

10 godina
offline
Huawei P30/P30 Pro

i kakve su razlike na 10.1 ?

Jel ima nešto drastično ili samo šminka?

 

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Dario7 kaže...

i kakve su razlike na 10.1 ?

Jel ima nešto drastično ili samo šminka?

 

 https://preporucamo.com/sto-donosi-emui-10-1-i-kada-stize-na-huawei-mobitele/2020/05/23/

 

tu ti piše

4 godine
protjeran
offline
Huawei P30/P30 Pro

Da se i ja upisem totalno sam zaboravio na 10.1 update i vidim digla se tema.

Pa se sjetih bacio oko medutim teleofca nista.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro

Mreza je T-shrot

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.6.2020 21:03 (Buliman).
12 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Tele2 još ništa😭😭
*# @Frk #*/
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Huawei P30/P30 Pro

Čini mi se da je  na p30 baterija nekih 20% slabija.. 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Lennon12 kaže...

Čini mi se da je  na p30 baterija nekih 20% slabija.. 

Katastrofa, kako je baterija vama koji ste dobili na P30 Pro.

10 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Pitanje, na 10.1 su ostale iste geste ili se dobije ona crta dolje na dnu ekrana za pomicanje iz aplikacije u aplikaciju?
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Dario7 kaže...
Pitanje, na 10.1 su ostale iste geste ili se dobije ona crta dolje na dnu ekrana za pomicanje iz aplikacije u aplikaciju?

 

Iste su geste.

 

Baterija na P30 Pro je ista kao i prije.

4 godine
protjeran
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Frk kaže...
Tele2 još ništa😭😭

 Evo tele ofce

12 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
bloodborne kaže...
Frk kaže...
Tele2 još ništa😭😭

 Evo tele ofce

🥱🤗😱

*# @Frk #*/
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice