Huawei P30/P30 Pro izdvojena tema

poruka: 1.926
|
čitano: 546.010
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Huawei P30/P30 Pro
Ovo ocito nikko ne cita ne pitam uopste za portret mod tj za bokeh efekat vec za ono kruugovi,srca,vrtlog i slicno
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Huawei P30/P30 Pro

Tebe zanimaju animacije, koje se dodaju tokom/nakon fotkanja?

 

Zbog čega malo ne istražiš koje P30 ima mogućnosti, prije ćeš saznat neg čekajući odgovor ovdje, a i na Guglu dobiješ odgovor u roku "keks" a tu je i yt ukolko nisi dobra sa čitanjem.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Huawei P30/P30 Pro
Sve je na engleskom a slaba sam sa engleskim
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Huawei P30/P30 Pro

Imaš uputstva na hrvatskom, srpskom itd. skini sa službene stranice manual na našem jeziku, a i pretpostavljam da ti je meni na P30 na materinjem jeziku, tak da si si već tu olakšala posao.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Steta sta nema mozga u ponudi za kameru.
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Huawei P30/P30 Pro
Jadno.Steta sto ima ovakvih ljudi
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Potpuno si u pravu.
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
A tako ti je to kad je (smart)phone pametniji od većine korisnika....ono za psihološku analizu....daš za telefon 5000 i više kuna i ne znaš ga koristiti...niti se ne trudiš naučiti...pa makar sistemom pokušaj... promašaj...
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put pon 17.6.2019 19:24 (HCMAA).
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Huawei P30/P30 Pro

Izašao update 178...

 

New update for P30 Pro now available.
VOG-LGRP2-OVS 9.1.0.178
DC Dimming, better fingerprint, better photo quality, second face enrollment, low latency bluetooth, better AR measure and bugfixes.

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Huawei P30/P30 Pro

Ljudi, danas mi stigao Huawei p30 lite, to ne sa mojom odlukom, tj riječ je bilo o više mobitla za cijelu obitelj i obitelj je uzela najbolju ponudu pa nije ispalo planirano kako sam mislio P30 (bez lite) .

Znači da mi maskice ne pašu, ako netko zeli kupiti maskicua neda mu se čekati i ako vam je zagorje usput mogu vam prodati uživo.

 

Huawei p30 lite bi takoder prodao, no sad me zanima koliko košta novi, ne koristeni, sa garancijom ? Mislim prihvatliva cijena za  prodavača a i za kupca tj ispod cijene od one koju nudi operater.

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
R36 kaže...

Izašao update 178...

 

New update for P30 Pro now available.
VOG-LGRP2-OVS 9.1.0.178
DC Dimming, better fingerprint, better photo quality, second face enrollment, low latency bluetooth, better AR measure and bugfixes.

To na A1 uređaje stiže OTA za negdje minimum 2 tjedna pa na više 

12 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
MasterOfDisaster kaže...
R36 kaže...

Izašao update 178...

 

New update for P30 Pro now available.
VOG-LGRP2-OVS 9.1.0.178
DC Dimming, better fingerprint, better photo quality, second face enrollment, low latency bluetooth, better AR measure and bugfixes.To na A1 uređaje stiže OTA za negdje minimum 2 tjedna pa na više 

A strpis se...sto ćeš sad...

 

Iz iskustva znam da se ne treba nadogradivat preko ostalih metoda nego službeni jer mijenja podverziju uređaja...

 

Hrvatski Telekom ti je najsporiji... 

10 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Nije ni Tele 2 brz, moj je iz Tele 2 i obicno cekam 2 tjedna.
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
T700 kaže...

Ljudi, danas mi stigao Huawei p30 lite, to ne sa mojom odlukom, tj riječ je bilo o više mobitla za cijelu obitelj i obitelj je uzela najbolju ponudu pa nije ispalo planirano kako sam mislio P30 (bez lite) .

Znači da mi maskice ne pašu, ako netko zeli kupiti maskicua neda mu se čekati i ako vam je zagorje usput mogu vam prodati uživo.

 

Huawei p30 lite bi takoder prodao, no sad me zanima koliko košta novi, ne koristeni, sa garancijom ? Mislim prihvatliva cijena za  prodavača a i za kupca tj ispod cijene od one koju nudi operater.

 

 Za 1900kuna prodajem Huawei P30 Lite, nov nekoristen, kutija jos nije otvorena, naljepnica je čitava.

 

10 godina
offline
Huawei P30/P30 Pro

Jel dobio tko ove freebuds lite, jesuli cemu?

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
thebatman kaže...

Jel dobio tko ove freebuds lite, jesuli cemu?

 Ne, vrijedi za ekipu koja kupi/la mob unutar ovih 2 tjedna tako nesto.

Mi sta smo ga kupili od starta smo dobili k u zube.

7 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Jel ima neko problem da kad napravi drugi whatsapp (aplikacija blizanci za dual sim uređaj) da mu oba otvaraju primarni whatsapp? Neki gadni bug koliko vidim..
 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
bloodborne kaže...
thebatman kaže...

Jel dobio tko ove freebuds lite, jesuli cemu?

 Ne, vrijedi za ekipu koja kupi/la mob unutar ovih 2 tjedna tako nesto.

Mi sta smo ga kupili od starta smo dobili k u zube.

 Mi sta smo ga kupili od starta, smo dobili Huawei Watch GT 

www.youtube.com/TerabitTV
10 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
thebatman kaže...

Jel dobio tko ove freebuds lite, jesuli cemu?

 

Mitohondri kaže...
bloodborne kaže...
thebatman kaže...

Jel dobio tko ove freebuds lite, jesuli cemu?

 Ne, vrijedi za ekipu koja kupi/la mob unutar ovih 2 tjedna tako nesto.

Mi sta smo ga kupili od starta smo dobili k u zube.

 Mi sta smo ga kupili od starta, smo dobili Huawei Watch GT 

 

Kužim sve to, dobit cu te freebuds, pa pitam jesuli cemu ili da prodam...

12 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Besana kaže...
Ne zanima me uopste zamucena pozadina,zanima me cisto evo pšrimjer.Iza mene su stajale zgrade i sa svim tim efektima tipa krug,ovo ono slika je potpuno ista.

 

 

Radi ti po istom sistemu kak radi na bilo kojem fotiću, pogotovo npr FF sa ne znam 1.8 objektivom - znaci ovisi ti o udaljenosti predmeta kojeg želiš oštrog ( istaknutog ) i udaljenosti pozadine od tog predmeta = ako ti je pozadina dalje od tog predmeta biti će ti zamučenije, isto tako ako ti je taj predmet dalje ( u ovom slučaju ako sa npr 5x snimaš ) onda će ti efekt biti bolji..

 

Sad tu još ima par pojedinosti jer ova glavna kamera ti je široka mislim da je 28mm i ima najpliću blendu mislim da je 1.6 a tele je valjda oko 100/120mm i on ima f4 ja mislim ( uz to tele kamera ima manji senzor pa i tu gubi ) tak da je teško odrediti ali probaj imati ak slikaš nekaj blizu sa main kamerom da ti je to kaj slikaš udaljeno od pozadine koju želiš zbluranu jer sve ostalo je kemija koju kamera mora izmišljat jer ne postoji i to kaj izmišlja će napraviti zaqurac.

 

Zato ispada kao joj varaju ja to tak ne mogu dobiti na svom mobu - nije istina nego su mob dali ljudima koji inaće slikaju sa ne znam FF aparatima pa znaju već prirodno kak to iskoristiti za što bolji rezultat jer kod normalnog DSLR-a / mirrorlessa nema izmišljanja bookeha ( zamućene pozadnie ) nego je to normalna fizika veličine sunzora na fokalnu dužinu / blendu i udaljenost predmeta koju slikaš  

4 godine
protjeran
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Mitohondri kaže...
bloodborne kaže...
thebatman kaže...

Jel dobio tko ove freebuds lite, jesuli cemu?

 Ne, vrijedi za ekipu koja kupi/la mob unutar ovih 2 tjedna tako nesto.

Mi sta smo ga kupili od starta smo dobili k u zube.

 Mi sta smo ga kupili od starta, smo dobili Huawei Watch GT 

 Ja sam onda valjda pogodio da ga kupim taman nakon sto su prestali poklanjat watch gt i taman prije nego su poceli dijelit slusalice. Jebeno

 

@batman osobno bi ih prodao i isao na neke bose, sennheiser ili sl.

Doduse ne bas buds jer su od navedenih i skuplje nego huawei, ali.

12 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro

 Pohvalno za Huawei i ažuriranje. Znači M20 Pro je doslovno spreman za nadogradnju Androida Q i samo se čeka da ga Google službeno pusti. Mislim da ni P30 Pro nije daleko.

 

Sad usporedi tu brzinu nadogradnje s nadogradnjama na Samsungu.

9 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
R36 kaže...

 Pohvalno za Huawei i ažuriranje. Znači M20 Pro je doslovno spreman za nadogradnju Androida Q i samo se čeka da ga Google službeno pusti. Mislim da ni P30 Pro nije daleko.

 

Sad usporedi tu brzinu nadogradnje s nadogradnjama na Samsungu.

trenutni samsung flashipovi ce to vidjeti u 2 mjesecu slijedece godine (mjecec prije/poslije), kao svaki put do sada.. 

nije da taj update nesto posebno donosi, ali ono..

12 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
digitall kaže...
R36 kaže...

 Pohvalno za Huawei i ažuriranje. Znači M20 Pro je doslovno spreman za nadogradnju Androida Q i samo se čeka da ga Google službeno pusti. Mislim da ni P30 Pro nije daleko.

 

Sad usporedi tu brzinu nadogradnje s nadogradnjama na Samsungu.

trenutni samsung flashipovi ce to vidjeti u 2 mjesecu slijedece godine (mjecec prije/poslije), kao svaki put do sada.. 

nije da taj update nesto posebno donosi, ali ono..

 Slažem se...ali vidi se da se može kad se hoće.

Ostalima očito nije u interesu. 

10 godina
offline
Huawei P30/P30 Pro

Meni žao kolega iz samsung tema.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
thebatman kaže...

Meni žao kolega iz samsung tema.

Meni zao vas sektasa s poluproizvodima 

4 godine
neaktivan
offline
Huawei P30/P30 Pro

Jedva se riješio p30 pro nakon mj dana korištenja i prešao na s10+...Baterija je bolja na pro i night mode ali sve ostalo samsung je 3 koplja iznad.Sa pixela koji je vrhunski uređaj na p30 pro i sada samsung mogu reći bez suzdržavanja da je huawei android u pokušaju i ništa drugo bez da se netko uvrijedi...Nisam pobornik niti jedne marke ali ljudi budite realni i recite stanje kakvo je a to se odnosi samo na ove koji imaju uređaj a ne klinci sto sto citaju i gledaju videa na netu.Pišem u ovoj temi jer sam bivši korisnik p30 pro(hvala bogu) i da netko koga zanima da kupi zna realno iz prve ruke da nije sve tako bajno kako se piše u ovoj temi...Sad napadajte,necu odgovarati na provokacije a tko god napada zna o cemu pricam i tješi se kao ja prije jer nije baš da su jeftini a bogami ni prodajni.

 
1 4 hvala 1
8 godina
protjeran
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Phonexpert kaže...

Jedva se riješio p30 pro nakon mj dana korištenja i prešao na s10+...Baterija je bolja na pro i night mode ali sve ostalo samsung je 3 koplja iznad.Sa pixela koji je vrhunski uređaj na p30 pro i sada samsung mogu reći bez suzdržavanja da je huawei android u pokušaju i ništa drugo bez da se netko uvrijedi...Nisam pobornik niti jedne marke ali ljudi budite realni i recite stanje kakvo je a to se odnosi samo na ove koji imaju uređaj a ne klinci sto sto citaju i gledaju videa na netu.Pišem u ovoj temi jer sam bivši korisnik p30 pro(hvala bogu) i da netko koga zanima da kupi zna realno iz prve ruke da nije sve tako bajno kako se piše u ovoj temi...Sad napadajte,necu odgovarati na provokacije a tko god napada zna o cemu pricam i tješi se kao ja prije jer nije baš da su jeftini a bogami ni prodajni.

Gotovo je, stekao si dozivotne neprijatelje 

Kako se usudujes nesto napisati protiv huavejia u huavejievskoj temi??

10 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Decko se registrirao neki dan, kredibilitet nula bodova, ali dobro da nam je rekao kako stvari stoje. 😂
 
4 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice