R9 290x Problem prilikom instalacije drivera

poruka: 16
|
čitano: 4.071
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
R9 290x Problem prilikom instalacije drivera

Pozdrav zna li netko u čemu bi mogao biti problem. Grafička radi uredno (basic stvari) pišem s nje, do trenutka kad se instalira driver 1. pokušaj 99% i neka greška, misleći da je windows update rješio sam njega i krenuo drugi driver, doslo je do 63% crni ekran. Jedino kako je opet dobim da radi nakon što se boota je taj da ju uklonim i sa ddu skinem driver. Potom mogu normalno probat druge stvari kao naprimjer flash bios-a. Time sam samo dobio da mi radi u onom jačem modu pošto ima switch na sebi, prije u tom modu nije radila sad se može bootat u oba moda. Ne pregrijava se ili tomu slično, fizički ne vidim oštećenja, promjenjena je i pasta i termalni padovi. Također kompletno očišćena. Ima li netko neku ideju?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: R9 290x Problem prilikom instalacije drivera

Skini gpu z i postaj screenshot.

12 godina
offline
Re: R9 290x Problem prilikom instalacije drivera

Slika poslikana.

9 godina
offline
R9 290x Problem prilikom instalacije drivera

Probaj skinuti neke puno starije drivere. Može biti bilo što. Koruptiran bios, loš vram (meni je ripnuo na gtx 970), problem s napajanjem, windows - driver problem...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
R9 290x Problem prilikom instalacije drivera

Probao sam i to. Prije nego se sruši sustav i dođe do crnog ekrana (sa signalom) iskoči ovaj pop up. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: R9 290x Problem prilikom instalacije drivera

Vjerojatno je kvar u pitanju. Dala je svoje i to je to. Možeš je rastaviti i ubaciti u pećnicu (ima tema o tome) i možda se tako riješi problem. Lemovi se na taj način ponovno učvrste.

 

Prije toga, da eliminiraš softverski problem, ako ti se da, instaliraš čisti OS. Ili još lakše, imaš li gdje, vidi kako radi u nekom drugom računalu.

8 godina
offline
Re: R9 290x Problem prilikom instalacije drivera
Provjeri da nije neki moddani/minerski bios na njoj....
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
R9 290x Problem prilikom instalacije drivera

Preživjela je 10min na 200 stupnjeva sad instaliram driver i pišem upravo sa svježe pečene.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
R9 290x Problem prilikom instalacije drivera

Driver je gore , sad nisam ju još opteretio hahah i to ću probat.

Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
offline
R9 290x Problem prilikom instalacije drivera

Ko nova. Moram je pustit na dugi test.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: R9 290x Problem prilikom instalacije drivera

Ne koristiti furmark za testove. 

12 godina
offline
Re: R9 290x Problem prilikom instalacije drivera
pqweasdyxc kaže...

Ne koristiti furmark za testove. 

 već?

15 godina
offline
Re: R9 290x Problem prilikom instalacije drivera
Unigine Heaven i sl. je sasvim dovoljno za testiranje.
Yippee ki-yay, motherfucker! :)
12 godina
neaktivan
offline
Re: R9 290x Problem prilikom instalacije drivera
Over(C)lock kaže...

Driver je gore , sad nisam ju još opteretio hahah i to ću probat.

 Znači pomoglo pečenje

 

Imam ja jednu 280x, koju se nisam usudio peći. Jednom je radila 3 dana nakon što sam je očistio i stavio novu pastu. I onda opet otkazala. Možda je pečenje vrati u život.

12 godina
offline
R9 290x Problem prilikom instalacije drivera

Je sve radi odradio haven, bacio partiju lola na svim high postavkama (logično u fhd) probo čak i lol miner. Sve radi zasad koliko će to ne znam. Jedino sam instaliro stariji driver zabunom morat ću ga updatat. Nadam se da sad to neće bit problem. AHAH

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
R9 290x Problem prilikom instalacije drivera

Iako je grafička vraćena u život veselje je trajalo oko mjesec dana, potom je isti problem nastao. Potvrđena je teza o kratkotrajnosti metode, javljam update ako se netko slučajno planira se s tim igrat da zna što očekivati.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice