NVIDIA Ampere 30xx izdvojena tema

poruka: 11.274
|
čitano: 1.791.882
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
MEGATAMA kaže...

Ja da nisam onda davno uzeo ovu svoju za 1000eu nebih ju kasnije ili danas kupio sigurno....2100eu za rabljenu niti u ludilu.

 Isto tak..  a mislio sam kako su me oderali sa 7500k za tvornički clockanu 3080tku  

 Tržište je teška banana zadnjih pola godine, ali kaj je najgore ne nazire se kraj.

Lijep pozdrav ;)
15 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Promster kaže...
* * *

Možda ne uništen, ali će biti tj. već sad je neisplativ mainstream korisniku. Dalje će ostati samo najzagriženiji entuzijasti, eto i ja bi već bio na PS5 da ga možeš kupiti (ali barem ide za MSRP kad se može kupiti) i da trenutno imaš kaj za igrati na njemu.

 

Jer, kad ovo i prođe, opet će cijene ostati povišene.

Kolega trolaš temu. Isplativosti gaminga je jedino ako zarađuješ na istom, a ne zarađuje nitko ovdje. PlayStation nije PC niti će ikada biti.

Tema je Amepre 30xx sve ostalo što napišeš je tvoje klasično trolanje.

11 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
user2206 kaže...

 Kad si takav kripto stručnjak i dijeliš ovdje savjete kao veliki, kako to da si svoje ETH prodao u najgorem mogućem trenutku, zaradio si 3-4 puta manje nego si mogao da si sačekao 10 dana?

uhvatila me panika, priznajem

ali to je ionako bilo namijenjeno upgrejdu za novi proc, matičnu i ram, što sam i pokrio, tako da sam sasvim ok s tim

 

da, iz ovog trenutka vidim da sam mogao uzeti i i7 da sam malo pričekao, ali i novi i5 za nešto što sam izmajnao iz zajebancije je sasvim dobar 'vrabac u ruci'

s druge strane već imaš kolega na forumu koji kukaju što nisu prodali dok je bio high, ako nastavi padati i krene lavina panike - kukat će još i više

13 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
MEGATAMA kaže...

Ja da nisam onda davno uzeo ovu svoju za 1000eu nebih ju kasnije ili danas kupio sigurno....2100eu za rabljenu niti u ludilu.

Da, iako sam ja tad govorio da je 1000€ previše i treba čekati bla bla...Evo kako sad ispalo, odličan posao, ali tko mogao znati da nas čeka takav crypto-boom?

 

Još ako imaš PS5, sad apsolutno nema smisla tolko novce davati za grafu.

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.5.2021 16:32 (Promster).
3 godine
protjeran
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Promster kaže...
MEGATAMA kaže...

Ja da nisam onda davno uzeo ovu svoju za 1000eu nebih ju kasnije ili danas kupio sigurno....2100eu za rabljenu niti u ludilu.

Da, iako sam ja tad govorio da je 1000€ previše i treba čekati bla bla...Evo kako sad ispalo, odličan posao, ali tko mogao znati da nas čeka takav crypto-boom?

 

Još ako imaš PS5, sad apsolutno nema smisla tolko novce davati za grafu.

 Ja cu se usuditi reci da od ovih konzola PC gejming nema apsolutno nikakvog smisla. Xbox ima perf 6700xt-3060ti,3070, imas super brzi SSD, danas sutra doci ce i taj DLSS i onaj direct storage. Mislim iskreno, da je i normalno sve sa cijenama opet bi konzole pokidale PC po dobiveno-ulozeno. Steta sto microsoft jos drka sa windows porskom na xbox, ako bi to doslo, onda je PC bas skoro mrtav za sve ove koji nezaradjuju profesionalnim radom. Stvarno moramo polako biti panjevi da kao rekreativci(vecina nas) tuce po 10-15 kila kuna na racunalo samo da bi se igralo.

13 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Ivan Majstorovic kaže...

 Ja cu se usuditi reci da od ovih konzola PC gejming nema apsolutno nikakvog smisla. Xbox ima perf 6700xt-3060ti,3070, imas super brzi SSD, danas sutra doci ce i taj DLSS i onaj direct storage. Mislim iskreno, da je i normalno sve sa cijenama opet bi konzole pokidale PC po dobiveno-ulozeno. Steta sto microsoft jos drka sa windows porskom na xbox, ako bi to doslo, onda je PC bas skoro mrtav za sve ove koji nezaradjuju profesionalnim radom. Stvarno moramo polako biti panjevi da kao rekreativci(vecina nas) tuce po 10-15 kila kuna na racunalo samo da bi se igralo.

Da, pod uvjetom da ti PC primarno ne služi za posao/rad...A i konzole polako dobivaju PC karakteristike, Xbox podržava i 1440p, veći RR, podrška za mouse & keyboard.

 

No nema ni konzola na lageru, ali hvala bogu od kad je ovo sranje počelo nije izašla ni jedna igra vrijedna mog vremena, pa da mi je žao. Imam osjećaj kao da gaming industrija stoji zamrznuta trenutno.

14 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Promster kaže...
Ivan Majstorovic kaže...

 Ja cu se usuditi reci da od ovih konzola PC gejming nema apsolutno nikakvog smisla. Xbox ima perf 6700xt-3060ti,3070, imas super brzi SSD, danas sutra doci ce i taj DLSS i onaj direct storage. Mislim iskreno, da je i normalno sve sa cijenama opet bi konzole pokidale PC po dobiveno-ulozeno. Steta sto microsoft jos drka sa windows porskom na xbox, ako bi to doslo, onda je PC bas skoro mrtav za sve ove koji nezaradjuju profesionalnim radom. Stvarno moramo polako biti panjevi da kao rekreativci(vecina nas) tuce po 10-15 kila kuna na racunalo samo da bi se igralo.

Da, pod uvjetom da ti PC primarno ne služi za posao/rad...A i konzole polako dobivaju PC karakteristike, Xbox podržava i 1440p, veći RR, podrška za mouse & keyboard.

 

No nema ni konzola na lageru, ali hvala bogu od kad je ovo sranje počelo nije izašla ni jedna igra vrijedna mog vremena, pa da mi je žao. Imam osjećaj kao da gaming industrija stoji zamrznuta trenutno.

Od kako sam uzeo 3060 Ti odigrao ovak iz glave Cyberpunk cc 50 sati, Vahalla 110 sati, Divison 2 74 sata, Borerlands 3 50 sati, Metro exodus EE sa ekspanijama 35 sata, Death Stranding 53 sata, The evil within 27 sata...pomalo se napucavao u Battlefieldu V te tu i tamo zaigra NFS Heat i Forzu Horizon 4, te se malo glupirao u RDR 2 online

baš krenuo sa Days Gone i ujedno se skida Wotch Doigs Legion uzeo danas na epic popustu uz kupon. Sve u svemu moglo je bolje, ali moglo je i gore.

15 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Ivan Majstorovic kaže...
Promster kaže...
MEGATAMA kaže...

Ja da nisam onda davno uzeo ovu svoju za 1000eu nebih ju kasnije ili danas kupio sigurno....2100eu za rabljenu niti u ludilu.

Da, iako sam ja tad govorio da je 1000€ previše i treba čekati bla bla...Evo kako sad ispalo, odličan posao, ali tko mogao znati da nas čeka takav crypto-boom?

 

Još ako imaš PS5, sad apsolutno nema smisla tolko novce davati za grafu.

 Ja cu se usuditi reci da od ovih konzola PC gejming nema apsolutno nikakvog smisla. Xbox ima perf 6700xt-3060ti,3070, imas super brzi SSD, danas sutra doci ce i taj DLSS i onaj direct storage. Mislim iskreno, da je i normalno sve sa cijenama opet bi konzole pokidale PC po dobiveno-ulozeno. Steta sto microsoft jos drka sa windows porskom na xbox, ako bi to doslo, onda je PC bas skoro mrtav za sve ove koji nezaradjuju profesionalnim radom. Stvarno moramo polako biti panjevi da kao rekreativci(vecina nas) tuce po 10-15 kila kuna na racunalo samo da bi se igralo.

 Nema smisla onima koji PC imaju iskljucivo radi igara. Meni npr. sve osim graficke treba za druge potrebe, tak da realno meni sve drugo tak i onak treba i jedino graficku moram "extra" kupit, tak da rade to uzmem. Makar cu svakako i konzolu kasnije uzet cisto da odigram koju eksluzivu.

13 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx

Ma nema smisla ni meni koji nisam imao zadnje 2 generacije uopće konzolu, a u to vrijeme nakupio 200+ igara na Steamu, a pitajboga koliko još na ostalim platformama/diskovima.

I svako malo me zna puknut da ponovo odigram igre iz djetinjstva npr. eto nekidan krenuo igrat NFSU2. Gdje da ja sad na PS5/4 odigram NFSU2? Nigdje.

Emulatore da ne spominjem.

Miš i tipkovnica također, na kontroleru sam invalid za bilokakve pucačine.

Bilokakav RTS je na konzoli neigriv ili ne postoji.

A i što se ekskluziva tiče, ne privlače me prekoramenske pucačine iz trečeg lica, a i nešta od ovog što je došlo na PC sam odigrao i uvjerio se da ne propuštam ništa (HZD naročito).

 

 

Ovo je čisto iz gaming perspektive samo. Pohvale na hardveru i to sve, ali meni je nostalgija i MnK još uvijek ogroman kamen spoticanja.

Say hello to my little friend
11 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Promster kaže...
MEGATAMA kaže...

Ja da nisam onda davno uzeo ovu svoju za 1000eu nebih ju kasnije ili danas kupio sigurno....2100eu za rabljenu niti u ludilu.

Da, iako sam ja tad govorio da je 1000€ previše i treba čekati bla bla...Evo kako sad ispalo, odličan posao, ali tko mogao znati da nas čeka takav crypto-boom?

 

Još ako imaš PS5, sad apsolutno nema smisla tolko novce davati za grafu.

Imam Ps5 i od kad sam ga uzeo PC doslovno nisam niti palio sve do Metro Exodus Raytrace.

Uzet cu sad i Xbox Series X za sina pa cu i na njemu ponekad nesto odigrat tako da mi je konfa realno nepotrebna...

Pisao sam prije kako sam bezveze stavio svoju 3080 na ebay za 1700eu i isti dan mi se javio lik da odmah dolazi po nju ali mi je zena rekla sta cu bezveze prodavat da onda necu imat graficku a novac se ionako potrosi tako da sam maknuo oglas isti dan.

 

Veselio sam se Cyberpunku na pcu i to me uzasno razocaralo kakav je to drlog a odmah iza CPa dosao katastrofalno neoptimiziran Medium ali eto na kraju Metro je pokazao sta ova grafa moze pa barem nesto.

15 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Krunoo7 kaže...

Ma nema smisla ni meni koji nisam imao zadnje 2 generacije uopće konzolu, a u to vrijeme nakupio 200+ igara na Steamu, a pitajboga koliko još na ostalim platformama/diskovima.

I svako malo me zna puknut da ponovo odigram igre iz djetinjstva npr. eto nekidan krenuo igrat NFSU2. Gdje da ja sad na PS5/4 odigram NFSU2? Nigdje.

Emulatore da ne spominjem.

Miš i tipkovnica također, na kontroleru sam invalid za bilokakve pucačine.

Bilokakav RTS je na konzoli neigriv ili ne postoji.

A i što se ekskluziva tiče, ne privlače me prekoramenske pucačine iz trečeg lica, a i nešta od ovog što je došlo na PC sam odigrao i uvjerio se da ne propuštam ništa (HZD naročito).

 

 

Ovo je čisto iz gaming perspektive samo. Pohvale na hardveru i to sve, ali meni je nostalgija i MnK još uvijek ogroman kamen spoticanja.

Bravo za post.
Konzole nisu niti će ikada biti PC. Jednako kao što mobitel neće biti PC. Da li se sjećate onog lika koji je ovdje govorio kako arhitekonske crteže i to na terenu gleda na iPhone 4(5) i da mu više nije potreban PC. Jedna velika LOL-čina.
Kupio sam Age of Empires II: Definitive Edition, pola sada iza ponoći nove godine. Kad uhvatim vremena uživam sa rođakom iz Češke. Na kojoj konzoli da igram AOE II?

Sa dobrim kontrolerom (može i XboX-ov i Steamov) svaki PC postaje ultimativna konzola, a konzola i sa najboljim mišem i tipkovnicom nikada neće ni P pd PC-a biti. Exluzive su mudo labudovo kojem se ovdje konzolaši hvale. Lično probao i počeo da igram onaj God of War.. smorio se mlateći onim sjekirama, mačevima i čime već. Bezveze igra.
Sa druge strane pokrenem Half-Life 2 i jeza me prođe svaki put kada vidim onog crna sa ventilom u potiljku.

Svi youtuberi i svi sajtovi koje pratimo je sa RTX 30 serijom rekao da je PC apsolutno nenadj**iv stroj za igranje ali eto to kao da nam je izmaklo ovdje svima.

I nema potrebe spominjati uloženo/dobiveno onda obične karte ili UNO ili Riziko uzimaju titulu kralja uloženo/dobiveno.

Jedino uloženo/dobiveno je bio PS2 koji je tada bio (osim konzole) najjeftiniji DVD Player na tržištu.

16 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Osobno imam Nintendo Switch, PS4Pro (spojene na 65" curved TV) i gaming PC sa ultra wide curved monitirom, dakle pokrio sam čitav spektar (osim Xboxa novijeg, imal sam prvi Xbox davno). U životu sam ostavio jako puno sati na svakakvim platformama, no uvijek na kraju ispada da mi je PC primarna platforma i kad je gaming u pitanju 

Ne sječam se kad sam zadnji puta nekaj pikal na PS-u ili Switch-u, a PC peglam praktički svaku večer - prioretizacija I guess 

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
4 0 hvala 1
11 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Jedan covjek ovo radi solo a Nvidijin Lightspeed studios izdali Quake RTX i od tada mrtvi...

 

Moj PC  
3 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
MEGATAMA kaže...
Promster kaže...
MEGATAMA kaže...

Ja da nisam onda davno uzeo ovu svoju za 1000eu nebih ju kasnije ili danas kupio sigurno....2100eu za rabljenu niti u ludilu.

Da, iako sam ja tad govorio da je 1000€ previše i treba čekati bla bla...Evo kako sad ispalo, odličan posao, ali tko mogao znati da nas čeka takav crypto-boom?

 

Još ako imaš PS5, sad apsolutno nema smisla tolko novce davati za grafu.

Imam Ps5 i od kad sam ga uzeo PC doslovno nisam niti palio sve do Metro Exodus Raytrace.

Uzet cu sad i Xbox Series X za sina pa cu i na njemu ponekad nesto odigrat tako da mi je konfa realno nepotrebna...

Pisao sam prije kako sam bezveze stavio svoju 3080 na ebay za 1700eu i isti dan mi se javio lik da odmah dolazi po nju ali mi je zena rekla sta cu bezveze prodavat da onda necu imat graficku a novac se ionako potrosi tako da sam maknuo oglas isti dan.

 

Veselio sam se Cyberpunku na pcu i to me uzasno razocaralo kakav je to drlog a odmah iza CPa dosao katastrofalno neoptimiziran Medium ali eto na kraju Metro je pokazao sta ova grafa moze pa barem nesto.

 Ma nemojte prodavati sada graficku sto vam je?! Nvidia je rekla da ce nove SKU-e koje izlaze iz tvornica biti ETH limitirani. Dolazi 3080ti sa limitom. Sto mislite ce se dogoditi sa cijenom vase 3080 nelimitirane kada trziste preplave ove sa limitom? Vjeruj te mi, sacekajte jos koji misec, prodajte 3080 za oko 2500 eura i uzmite si 3080ti o ostat ce vam jaca grafa i mozete zenu izvesti, ali nezaboravite prije toga PCR test obaviti. 

 

Ali ovo sa konzolama stojim do svojeg misljenja. Nemojte me klati da nemogu nabaviti normalnu grafu da normalno igram ako nije 800 eura pocetna cijena ili je GT 1030. A znam da se trendovi lako prihvacaju i ostaju medju nama. Sto ako ostane trend da su ove cijene takve kakve jesu sljedecih 2-3 godine? Kupiti racunalo kako bi se njime igrao u ovo vrijeme je isto kao baciti vrecu love u dunav susjedima. Office email mogu doslovno na svom pametnom telefonu srediti, a nekoristim racunalo za nista drugo osim igranja i toga. Pa onda korisnicima kao meni mora biti bas tesko u zivotu da uzmemo takvu graficku kako bi igrali bljutavi CP koji je jedna od najvecih prevara 21st.

11 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Ivan Majstorovic kaže...
MEGATAMA kaže...
Promster kaže...
MEGATAMA kaže...

Ja da nisam onda davno uzeo ovu svoju za 1000eu nebih ju kasnije ili danas kupio sigurno....2100eu za rabljenu niti u ludilu.

Da, iako sam ja tad govorio da je 1000€ previše i treba čekati bla bla...Evo kako sad ispalo, odličan posao, ali tko mogao znati da nas čeka takav crypto-boom?

 

Još ako imaš PS5, sad apsolutno nema smisla tolko novce davati za grafu.

Imam Ps5 i od kad sam ga uzeo PC doslovno nisam niti palio sve do Metro Exodus Raytrace.

Uzet cu sad i Xbox Series X za sina pa cu i na njemu ponekad nesto odigrat tako da mi je konfa realno nepotrebna...

Pisao sam prije kako sam bezveze stavio svoju 3080 na ebay za 1700eu i isti dan mi se javio lik da odmah dolazi po nju ali mi je zena rekla sta cu bezveze prodavat da onda necu imat graficku a novac se ionako potrosi tako da sam maknuo oglas isti dan.

 

Veselio sam se Cyberpunku na pcu i to me uzasno razocaralo kakav je to drlog a odmah iza CPa dosao katastrofalno neoptimiziran Medium ali eto na kraju Metro je pokazao sta ova grafa moze pa barem nesto.

 Ma nemojte prodavati sada graficku sto vam je?! Nvidia je rekla da ce nove SKU-e koje izlaze iz tvornica biti ETH limitirani. Dolazi 3080ti sa limitom. Sto mislite ce se dogoditi sa cijenom vase 3080 nelimitirane kada trziste preplave ove sa limitom? Vjeruj te mi, sacekajte jos koji misec, prodajte 3080 za oko 2500 eura i uzmite si 3080ti o ostat ce vam jaca grafa i mozete zenu izvesti, ali nezaboravite prije toga PCR test obaviti. 

 

Ali ovo sa konzolama stojim do svojeg misljenja. Nemojte me klati da nemogu nabaviti normalnu grafu da normalno igram ako nije 800 eura pocetna cijena ili je GT 1030. A znam da se trendovi lako prihvacaju i ostaju medju nama. Sto ako ostane trend da su ove cijene takve kakve jesu sljedecih 2-3 godine? Kupiti racunalo kako bi se njime igrao u ovo vrijeme je isto kao baciti vrecu love u dunav susjedima. Office email mogu doslovno na svom pametnom telefonu srediti, a nekoristim racunalo za nista drugo osim igranja i toga. Pa onda korisnicima kao meni mora biti bas tesko u zivotu da uzmemo takvu graficku kako bi igrali bljutavi CP koji je jedna od najvecih prevara 21st.

Za ovo sam se bas nedavno salio sa frendom da cu morat prodat grafu kad dodju na 5000 eura jer nisu limitirane za rudarenje 🤣🤣🤣🤣

 

3 godine
protjeran
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
MEGATAMA kaže...
Ivan Majstorovic kaže...
MEGATAMA kaže...
Promster kaže...
MEGATAMA kaže...

Ja da nisam onda davno uzeo ovu svoju za 1000eu nebih ju kasnije ili danas kupio sigurno....2100eu za rabljenu niti u ludilu.

Da, iako sam ja tad govorio da je 1000€ previše i treba čekati bla bla...Evo kako sad ispalo, odličan posao, ali tko mogao znati da nas čeka takav crypto-boom?

 

Još ako imaš PS5, sad apsolutno nema smisla tolko novce davati za grafu.

Imam Ps5 i od kad sam ga uzeo PC doslovno nisam niti palio sve do Metro Exodus Raytrace.

Uzet cu sad i Xbox Series X za sina pa cu i na njemu ponekad nesto odigrat tako da mi je konfa realno nepotrebna...

Pisao sam prije kako sam bezveze stavio svoju 3080 na ebay za 1700eu i isti dan mi se javio lik da odmah dolazi po nju ali mi je zena rekla sta cu bezveze prodavat da onda necu imat graficku a novac se ionako potrosi tako da sam maknuo oglas isti dan.

 

Veselio sam se Cyberpunku na pcu i to me uzasno razocaralo kakav je to drlog a odmah iza CPa dosao katastrofalno neoptimiziran Medium ali eto na kraju Metro je pokazao sta ova grafa moze pa barem nesto.

 Ma nemojte prodavati sada graficku sto vam je?! Nvidia je rekla da ce nove SKU-e koje izlaze iz tvornica biti ETH limitirani. Dolazi 3080ti sa limitom. Sto mislite ce se dogoditi sa cijenom vase 3080 nelimitirane kada trziste preplave ove sa limitom? Vjeruj te mi, sacekajte jos koji misec, prodajte 3080 za oko 2500 eura i uzmite si 3080ti o ostat ce vam jaca grafa i mozete zenu izvesti, ali nezaboravite prije toga PCR test obaviti. 

 

Ali ovo sa konzolama stojim do svojeg misljenja. Nemojte me klati da nemogu nabaviti normalnu grafu da normalno igram ako nije 800 eura pocetna cijena ili je GT 1030. A znam da se trendovi lako prihvacaju i ostaju medju nama. Sto ako ostane trend da su ove cijene takve kakve jesu sljedecih 2-3 godine? Kupiti racunalo kako bi se njime igrao u ovo vrijeme je isto kao baciti vrecu love u dunav susjedima. Office email mogu doslovno na svom pametnom telefonu srediti, a nekoristim racunalo za nista drugo osim igranja i toga. Pa onda korisnicima kao meni mora biti bas tesko u zivotu da uzmemo takvu graficku kako bi igrali bljutavi CP koji je jedna od najvecih prevara 21st.

Za ovo sam se bas nedavno salio sa frendom da cu morat prodat grafu kad dodju na 5000 eura jer nisu limitirane za rudarenje 🤣🤣🤣🤣

 

 Eee, sad je to jos mala sala, ali za koji misec vjv realnost i cinjenica. Ipak je ovo nvidia nisu oni od jucer, ovo vrhunski poslovni potez od njih. Nije njima na pameti da spase nas gejmere, vec vide da AMD nedaje nikakve limite, i sada ako oni uspiju npr provuci da te limitirane neskacu toliko na cijeni jel netiskaju novac, onda je AMD gotov ili ce morati slicnu varijantu zapoceti. MOrate shvatiti da nvidia neprima ove novce sto mi placamo po trgovinama. To su sugavi partneri AIB-ovci koji su cak otisli toliko daleko da salju grafe tek kada narucis jos neki bundle, recimo paletu maticnih ploca(MSI). Bas me zanima kako ce se to prikazati na sveopce trziste, ako svejedno jedna 3070ti bude kostala duplo vise nego msrp a nemoze generirati lovu, e onda je nastupio prihvacanje ovog trenda sto sam naveo gore.

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.5.2021 19:23 (Ivan Majstorovic).
11 godina
offline
Moj PC  
2 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Da li zna nešto o modelima RTX 3050 (Ti) koji bi trebali izaći po mega povoljnim cenama (250 evra) te bi tako nVidia donela RTX karte širokoj igračkoj populaciji. Te grafičke ne bi trebale biti slabije od RTX 2060.

Nedostaje mi zlatno doba grafičkih karti...

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Dosla moja 3060, full black build konacno.

Moj PC  
14 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
R4zOR229 kaže...

Dosla moja 3060, full black build konacno.

Bas ljepa Evga.

Cestitke na prinovi u obitelji 😄

7 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
R4zOR229 kaže...

Dosla moja 3060, full black build konacno.

 

Srce mi je stalo kada sam vidio lopatice od ventilatora, ja mislio da se radi o kapljicama 

I want to believe
14 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Ako je 3060 za gejmsnje, realno i nije neka sreca.. U rangu 2060s kolko sam gledo.
R33mba#2892
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx

Upališ DLSS i imaš 120 fpsa na 1440p

 

11 godina
suspendiran
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
R3nchi kaže...
Ako je 3060 za gejmsnje, realno i nije neka sreca.. U rangu 2060s kolko sam gledo.

 

Bliže je RTX2070 Super nego RTX2060 Super

11 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx

Ma gtx1080ti je vjecna! To svaki put skuzim kad vidim ovakav graf.

Survivor - eye of the tiger
15 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
R3nchi kaže...
Ako je 3060 za gejmsnje, realno i nije neka sreca.. U rangu 2060s kolko sam gledo.

 Meni na 2560x1080 i 75hz vise nego dovoljno za sve.

8 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
metallic kaže...

Ma gtx1080ti je vjecna! To svaki put skuzim kad vidim ovakav graf.

 najveci zajeb koji je nvidia napravila

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
3 godine
protjeran
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
R3nchi kaže...
Ako je 3060 za gejmsnje, realno i nije neka sreca.. U rangu 2060s kolko sam gledo.

 Ma kako kazu, bliza je 2070s nego 2060, a i covjek ju je kupio vise manje msrp ako se nevaram kako je rekao. Ima 12GB Vrma + dlss sto ce biti dovoljno za 1440p, a covjek ima widescreen 1080p. U svakom slucaju napravio je odlican/uravnotezen posao, realan je i na 1080p netreba mu nista vise od ove 3060, a da nespominjem cijenu po kojoj ju je dobio.

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.5.2021 11:32 (Ivan Majstorovic).
14 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Snaga DLSS-a

 

Moj PC  
6 0 hvala 1
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice