NVIDIA Ampere 30xx izdvojena tema

poruka: 11.274
|
čitano: 1.785.214
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
online
Re: NVIDIA Ampere 30xx
MGloc kaže...

Sumnjam da ce izaci, 3050 posto nije izasla ni 2050.Ono sto se moze ocekivati je Gtx 2660 po nekakvoj logici ali isto ne mora 100% biti.Koji procesor imas ? 

 Imam i3 2100 (Pod Moj PC) i i3 6100 koji koristim ljeti u hladnijoj prostoriji...

Ma bitno mi je što manja potrošnja i da može vrtiti WoT na medium 50-70 FPS (1080p je reza).

Nisam ja ništa prčko.
6 godina
protjeran
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
MEGATAMA kaže...
Riot kaže...
MEGATAMA kaže...

Nova igra,jedna od najljepsih na trzistu.

Pogledaj vram usage na 4k i postavkama......

Mozda je nesto pogresno u ovom videu ali po mom iskustvu na 4k/ultra 99% igara dodje do max 6gb vrama.

 

 Vidit ćeš uskoro kad budu izlazile prave next gen AAA igre, 10 gb vrama na 4k kartici je sramotno malo i samo budala može pravdati takav potez od Nvidie. Ni ti ne vjeruješ u to što govoriš zato i imaš potrebu sam sebe uvjeravati da će biti dovoljno.

Opet ti sa vrijedjanjem,nece ti ni ovaj acount dugo izdrzat....pripremi novi.

 to je vrijeđanje jedino ako si odrastao u samostanu 

 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Ja se igram a Vi momci ? :)

Bas mi je drago sto do sada nisam igrao Control

 

sto se tice 8gb vrama ionak me boli tuki... po potrebi cu smanjit nebitan detalj i gotovo iako ja igram na 1440p a 4k samo poneki naslov...

Bnet: mNik987#2148
Moj PC  
8 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
toxic kaže...

Ja se igram a Vi momci ? :)

Bas mi je drago sto do sada nisam igrao Control

 

sto se tice 8gb vrama ionak me boli tuki... po potrebi cu smanjit nebitan detalj i gotovo iako ja igram na 1440p a 4k samo poneki naslov...

 

samo uživaj kolega :)

 

dobre si razlike uhvatio, baš se fino vidi sa i bez rt

 

osobno isto igram na 1440p i vjerujem da će mi na toj rezi biti 8 gb dovoljno, a i ako bude nekad negdje štucalo, kao što si rekao, smanjim koji detalj i to je to. Ionako sam uzeo grafu za godinu do dvije, onda mislim mijenjati

14 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Nije mi jasno jesam li ja jedini koji se ovog sjeća s prezentacije ili je baš u trendu vram circle jeark.

https://www.nvidia.com/en-us/geforce/news/rtx-io-gpu-accelerated-storage-technology/

 

https://www.tomshardware.com/news/microsoft-directstorage-api-windows-2021-gaming-nvme-ssds-nivida-rtx

 

 

Koliko sam vidio i na PS5 prezentaciji je to istaknuto kao veliki feature jer omogućuje bolje iskorištavanje gpu memorije i brže loadanje. 

 

Mene sad zanima kako će se ovo odraziti na Intel vs AMD zbog pcie 4.0, iako dok ta tehnologija postane relevantna vjerojatno će i intel sa svojim 14+++++++ node-om doći na pcie 4.0

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Cansee kaže...
toxic kaže...

Ja se igram a Vi momci ? :)

Bas mi je drago sto do sada nisam igrao Control

 

sto se tice 8gb vrama ionak me boli tuki... po potrebi cu smanjit nebitan detalj i gotovo iako ja igram na 1440p a 4k samo poneki naslov...

 

samo uživaj kolega :)

 

dobre si razlike uhvatio, baš se fino vidi sa i bez rt

 

osobno isto igram na 1440p i vjerujem da će mi na toj rezi biti 8 gb dovoljno, a i ako bude nekad negdje štucalo, kao što si rekao, smanjim koji detalj i to je to. Ionako sam uzeo grafu za godinu do dvije, onda mislim mijenjati

 

 

Ma na 1440p ima da vozi bar 3 godine bez problema, pa sada rade igre na 4k u 60 fpsa,a baš da će u godinu dana biti drastični pad pa da jedna rtx 3070 bude slaba za 1440p nema teoretske šanse, to što pojedinci ovdje trolaju i priželjkuju takav scenarij zato što ne mogu ili ne žele kupiti Nvidiu po toj cijeni njihov problem, uhvatili se svi tih 8 gb rama ko gladni s*at.

Kako onda jedna 3080 sa 10gb šije dobrano rtx 2080ti sa 11? Pojedinci kao da su jučer ušli u svijet hardvera i drže se brojki video memorije kao da je ista presudna za svaki segment napretka grafičke kartice. Uvjerit će se da su u krivu uskoro kada izađe AMD sa 16gb VRAM-a pa kada ju jedna rtx 3080 prepiša sa svojih mizernih 10.

9 godina
protjeran
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Aha lobotomizirani, mi smo ljubomorni moroni jer ne želimo dati 40% veću cifru od msrp za karticu koja će postati zastarjela za dvije godine, zbilja zvuči kao dobra prilika 

 
6 4 hvala 0
15 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Spitfire_zg kaže...

Aha lobotomizirani, mi smo ljubomorni moroni jer ne želimo dati 40% veću cifru od msrp za karticu koja će postati zastarjela za dvije godine, zbilja zvuči kao dobra prilika 

 

Pa onda čekaš godinu i kusur dana pa kupiš polovnu karticu po MSRP cijeni, nema potrebe po pljuvanju proizvoda koji ne posjeduješ, niti želiš posjedovati ili je nešto treće u pitanju? AMD MSRP cijene će biti veće nego kod Nvidije u nižem rangu, zar stvarno misliš da će se kod nas ili bilo gdje drugdje prodavati po toj famoznoj MSRP cijeni? Čini mi se da će biti šok realnosti kada jedna rx 6800 bude također koštala preko 5000kn. Cijene su takve kakve su,a komponente se i dalje prodaju masovno, tko si može priušiti može, tko ne jbg, jednostavno, kao i kod automobila. Bmw košta 50 000 eura, ne mogu ga kupit pa ću kenjat kako je taj auto smeće i kako ne vrijedi toliko? Ako su ti komponente gluposti i bacanje novca zašto si uopće na ovom forumu gdje se skupljaju entuzijasti kojima nije žao uložiti lovu u novi komad hardvera?

9 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Zato što će on nama svima pokazati šta je dobra kupnja, i kupit ce pravu karticu u pravom trenutku, pa cemo mi vidjet svoga boga. Al takvi koji najvise seru ce na kraju kupiti gtx1060 2021. Mislim to je potpuno uredu što se mene tice, samo ne volim kad mi se sere konstantno. Ja sam svjestan da je kartica koju sam kupio skuplja nego sto bi trebala biti, ali mi nije toliko skuplja da ju ne mogu uzeti, i hocu je sada, i to je to. Mogao sam cekati sest mjeseci ili godinu dana, samo kad su komponente u pitanju uvijek se moze cekati. Uvijek ce izaci nesto novo, to tako ide. A future proof je bigfoot u PC svijetu, ne postoji. Uvijek ima bolje, brže, više, jače.
11 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Do nedavno smo gledali rtx2080ti po 1200-1400eu i sad kad mozemo dobit tu klasu za 500-700eu opet nije dobro.

 

Inace sto se tice vram koristenja,ovaj kanal je dobar i lik je benchao dosta igara u 8k i vidi se allocated i dedicated vram usage u benchovima...

Sta mislite do koliko ide u prosjeku vram na 8K.......

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 8.11.2020 12:35 (MEGATAMA).
Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Nije problem trenutno 10gb vrama, vec to sta se nece dugo cekati na 3080 modele sa podebljanom kolicinom memorije pa kasnije kad ampere izađe iz mode za 2 godine vise nitko nece htjet karticu sa 10gb vrama sto zbog igara koje ce skociti sa potraznjom sto zbog modela koji nude vecu kolicinu memorije.

 

Osobno bi rađe grafu sa vise sporijeg nego manje brzeg vrama, jer u gamingu ne igra neku ulogu brzina vrama ali kolicina vec da.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
ActionReaction kaže...

Nije problem trenutno 10gb vrama, vec to sta se nece dugo cekati na 3080 modele sa podebljanom kolicinom memorije pa kasnije kad ampere izađe iz mode za 2 godine vise nitko nece htjet karticu sa 10gb vrama sto zbog igara koje ce skociti sa potraznjom sto zbog modela koji nude vecu kolicinu memorije.

 

Osobno bi rađe grafu sa vise sporijeg nego manje brzeg vrama, jer u gamingu ne igra neku ulogu brzina vrama ali kolicina vec da.

Isto kao da kazes da netko nece kupit rtx2060/70/80 jer postoje super varijante.

Nvidie se uvjek prodaju bilo nove ili polovne.

15 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
MEGATAMA kaže...

Do nedavno smo gledali rtx2080ti po 1200-1400eu i sad kad mozemo dobit tu klasu za 500-700eu opet nije dobro.

 

Inace sto se tice vram koristenja,ovaj kanal je dobar i lik je benchao dosta igara u 8k i vidi se allocated i dedicated vram usage u benchovima...

Sta mislite do koliko ide u prosjeku vram na 8K.......

 

 Ajd mi reci koja je razlika 1440p, 4K ili 8K bench kad su teksture loadane u VRAM identične, odnosno nijedna igra nema 4k ili 8k teksture?

Očekivano jendza nema neke razlike, FOV je isti, što bi više loadao?

9 godina
protjeran
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Lobotomac, itekako ima razloga pljuvati po navedenom proizvodu jer je svakoj racionalnoj osobi jasno da je nvidia tim ružnim potezom s malo memorije igrala na to da za dvije, najviše tri godine nemaš izbora već ćeš morati uzeti njihovu novu generaciju ukoliko ne planiraš smanjivati postavke.

A ljudi konstantno pljuvaju cansee, jer pojedinci konstantno pokušavaju opravdati kupnju iste a neki su išli tako daleko da je nazivaju i best buy!?

I dok je istina da se na kraju uvijek možeš vaditi na to da imaš pravo raditi što hoćeš sa svojom lovom (argument i za ekipu koja stalke plaća 1000$) stvari su ipak malo kompliciranije. Ako recimo od desetorice njih dvoje pristane na napuhane cijene- prodavači nemaju potrebe mijenjati iste jer imaju dovoljno za račune i plaće. Nažalost, za njima kroz skorije vrijeme slijede još i dvoje-troje koji nemaju strpljenja čekati mjesecima da se trgovci urazume i tako na kraju svi plaćamo ekstra a ekipa se smije i trlja ruke. A da dućani muljaju svima je jasno po velikim razlikama cijena, kao i po gotovo identičnoj marži na 3070 i 3080!?

Dakle, samo nemojte racionalizirati da se radi o odličnim karticama i dobroj kupovini pa vam nitko neće ni srati. 

Što se mene osobno tiče, planirao sam prelazak na 1440p i bio spreman pljunuti 4 soma za isto, no ostao sam neugodno iznenađen razvojem događaja. Uključujući tu i amd koji ide u drugu krajnost i gomila memoriju kako bi opravdao više cijene bez dlssa i kako ne bi morao dodatno kaskadno smanjivati cijene slabijih kartica koje slijede. Na kraju ostajem na fhd, kupujem si novi bic i na proljeće putujem u beč. Jednostavno zvuči bolje nego da se osjećam popišano i pokradeno od neke pohlepne američke korporacije

Toliko od mene na temu

 
7 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Rhodin kaže...
MEGATAMA kaže...

Do nedavno smo gledali rtx2080ti po 1200-1400eu i sad kad mozemo dobit tu klasu za 500-700eu opet nije dobro.

 

Inace sto se tice vram koristenja,ovaj kanal je dobar i lik je benchao dosta igara u 8k i vidi se allocated i dedicated vram usage u benchovima...

Sta mislite do koliko ide u prosjeku vram na 8K.......

 

 Ajd mi reci koja je razlika 1440p, 4K ili 8K bench kad su teksture loadane u VRAM identične, odnosno nijedna igra nema 4k ili 8k teksture?

Očekivano jendza nema neke razlike, FOV je isti, što bi više loadao?

Ovo je zafrkancija ili?

Objasni onda nesto evo vrlo jednostavno....zasto ti sjene na ultra ili recimo visok msaa dizu ram usage,zasto ti je vram usage visi na 4k nego na 1440p itd itd...mogu ti navodit desetine primjera....evo objasni kad po tvoke samo rezolucija tekstura utjece na vram usage?....

10 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Dao Bog da vam u buduće plasiraju kartica od 11gb i po ovim cijenama i po predobrim performansama.

Hoćete i onda pljuvat po svemu??

Ovakav rast nevidije se ne viđa svako malo, ali nekima nikako dosta.

Šta si mislio da će ti kuhat peglat i muda milovat??

Idi i napravi novu temu nvidia rtx 3*** serija govno s manjkom vram memorije. 

Idete mi na živce malo je reći, i to sve debili koji nemaju kartice.

Svaki koji je kupio karticu je malo reći oduševljen jer za te novce su prije godine mogli uzet samo 2080 i to ne super već običnu koja je rame uz rame sa 1080ti iz 2016e.

Nedjelju ste mi pokvarili jer ste toksični i poglupljujete ostatak novih člamova ovog foruma gdje čovjek dođe da se informira a ne da izađe gluplji no šta je ušo.

Bero
Moj PC  
7 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx

Što je nabolje većina njih igra na 1080p i žale se na nedostatak memorije.

3 godine
protjeran
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
MEGATAMA kaže...

Isto kao da kazes da netko nece kupit rtx2060/70/80 jer postoje super varijante.

Nvidie se uvjek prodaju bilo nove ili polovne.

 To kaj pricas nema veze s vezom, super verzije imaju samo malo vece taktove.

15 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Spitfire_zg kaže...

Lobotomac, itekako ima razloga pljuvati po navedenom proizvodu jer je svakoj racionalnoj osobi jasno da je nvidia tim ružnim potezom s malo memorije igrala na to da za dvije, najviše tri godine nemaš izbora već ćeš morati uzeti njihovu novu generaciju ukoliko ne planiraš smanjivati postavke.

A ljudi konstantno pljuvaju cansee, jer pojedinci konstantno pokušavaju opravdati kupnju iste a neki su išli tako daleko da je nazivaju i best buy!?

I dok je istina da se na kraju uvijek možeš vaditi na to da imaš pravo raditi što hoćeš sa svojom lovom (argument i za ekipu koja stalke plaća 1000$) stvari su ipak malo kompliciranije. Ako recimo od desetorice njih dvoje pristane na napuhane cijene- prodavači nemaju potrebe mijenjati iste jer imaju dovoljno za račune i plaće. Nažalost, za njima kroz skorije vrijeme slijede još i dvoje-troje koji nemaju strpljenja čekati mjesecima da se trgovci urazume i tako na kraju svi plaćamo ekstra a ekipa se smije i trlja ruke. A da dućani muljaju svima je jasno po velikim razlikama cijena, kao i po gotovo identičnoj marži na 3070 i 3080!?

Dakle, samo nemojte racionalizirati da se radi o odličnim karticama i dobroj kupovini pa vam nitko neće ni srati. 

Što se mene osobno tiče, planirao sam prelazak na 1440p i bio spreman pljunuti 4 soma za isto, no ostao sam neugodno iznenađen razvojem događaja. Uključujući tu i amd koji ide u drugu krajnost i gomila memoriju kako bi opravdao više cijene bez dlssa i kako ne bi morao dodatno kaskadno smanjivati cijene slabijih kartica koje slijede. Na kraju ostajem na fhd, kupujem si novi bic i na proljeće putujem u beč. Jednostavno zvuči bolje nego da se osjećam popišano i pokradeno od neke pohlepne američke korporacije

Toliko od mene na temu

 

Hahaha, ne mogu da se ne nasmijem na ovo. Ti stvarno misliš da će zbog tvog bojkota, mog ili nekog desetog Nvidia ili bilo koja druga velika korporacija promjeniti taktiku? Ako ciljaš na domaće trgovine neće ni oni mijenjati taktiku jer uvijek će netko kupiti po toj cijeni, da neće cijena bi išla dolje jer im je u cilju prodati, logično, ne? Ponavljam ista stvar kao i sa automobilom ili bilo čime drugim što spada pod "luksuz". Oni štancaju grafičke za globalno tržište, amerikancu jednom nije puno pljunuti 600 dolara za grafulju i za 3 godine zamjeniti istu, uostalom uvijek je i bila špranca ako želiš biti u toku sa hardverom da se mijenja svako malo. Druga stvar je što to nisu cijene prihvatljive za naše standarde i što naši lupaju maržu, ali to je i logično jer žele zaraditi, marža ide na sve pa tako i na komponente i ne vidim čemu toliko isčuđavanje cijenama. Meni se čini da si ti isfrustriran što si mislio da ćeš za 4000kn dobiti ne znam kakvu high end grafičku, a realnost je drugačija. I ja bi bio nasretniiji da mi ova grafička što sam kupio vrti sve u 4k na ultra detaljima bar 10 godine, ali nažalost to nejde tako.

Poruka je uređivana zadnji put ned 8.11.2020 13:26 (lobotomac90).
16 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Nego u svezi DLSS 2 ili kako se vec zove to cudo...

 

Prva verzija je navodno bila koma za razliku od druge verzije koje je navodno fantasticna

 

 

Moje pitanje je sljedece... Radi li DLSS 2 normalno na 2080Ti ili iskljucivo zahtijeva Ampere grafulju?

 

AMD Ryzen 3900X; asrock B450 Pro4; Crucial 2X8 Gb 2400@2666 Mhz; Nvidia GeForce Palit 2080Ti; SSD Samsung EVO 500 Gb
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Kant kaže...

Nego u svezi DLSS 2 ili kako se vec zove to cudo...

 

Prva verzija je navodno bila koma za razliku od druge verzije koje je navodno fantasticna

 

 

Moje pitanje je sljedece... Radi li DLSS 2 normalno na 2080Ti ili iskljucivo zahtijeva Ampere grafulju?

 

 Radi normalno na svim RTX grafama.

11 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Kant kaže...

Nego u svezi DLSS 2 ili kako se vec zove to cudo...

 

Prva verzija je navodno bila koma za razliku od druge verzije koje je navodno fantasticna

 

 

Moje pitanje je sljedece... Radi li DLSS 2 normalno na 2080Ti ili iskljucivo zahtijeva Ampere grafulju?

 

Radi na Turingu sve sto i na Ampere.

11 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
ActionReaction kaže...
MEGATAMA kaže...

Isto kao da kazes da netko nece kupit rtx2060/70/80 jer postoje super varijante.

Nvidie se uvjek prodaju bilo nove ili polovne.

 To kaj pricas nema veze s vezom, super verzije imaju samo malo vece taktove.

Googlaj rtx2060 vs 2060 super.

16 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
MEGATAMA kaže...
Kant kaže...

Nego u svezi DLSS 2 ili kako se vec zove to cudo...

 

Prva verzija je navodno bila koma za razliku od druge verzije koje je navodno fantasticna

 

 

Moje pitanje je sljedece... Radi li DLSS 2 normalno na 2080Ti ili iskljucivo zahtijeva Ampere grafulju?

 

Radi na Turingu sve sto i na Ampere.

 

Ona igra, Control, podrzava RT i DLSS 2?

AMD Ryzen 3900X; asrock B450 Pro4; Crucial 2X8 Gb 2400@2666 Mhz; Nvidia GeForce Palit 2080Ti; SSD Samsung EVO 500 Gb
15 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Kant kaže...
MEGATAMA kaže...

Radi na Turingu sve sto i na Ampere.

 

Ona igra, Control, podrzava RT i DLSS 2?

Da

It is always darkest just before the dawn.
10 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Znam da nema veze s temom ali vidim da ovdje dolazi najviše ljudi. Trenutno sam u procesu zamjene mog cooler master 212x  coolera.

Prešao bih na vodeno hlađenje, malo radi estetike ali i temperatura niza nebi bilo loše.

Na temi 'Vodeno hlađenje' preporuke su samo za arctick.

Pregledao cijelu nabavu i suzio sam si listu hlađenja koja su mi upala u oko.

 

1. arctic freezer II 280  arctic freezer II 360

2. Corsair 115i rgb platinum  Corsair 150i pro xt

3. Fractal design celsius 36

4. Deep cool castle ex 360  280

5.NZXT kraken 63 ili 73 

 

Najbitnija stavka mi je tišina, volio bih da tokom gaminga ne prelazi 45 db a temperaturu na prelazi 65 stupnjeva ako moze nize naravno da sam za to.

S obzirom da sam stavio modele novac nije problem eto lijepo vas molim za savjet.

 

Bero
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Bero_ng95 kaže...

Znam da nema veze s temom ali vidim da ovdje dolazi najviše ljudi. Trenutno sam u procesu zamjene mog cooler master 212x  coolera.

Prešao bih na vodeno hlađenje, malo radi estetike ali i temperatura niza nebi bilo loše.

Na temi 'Vodeno hlađenje' preporuke su samo za arctick.

Pregledao cijelu nabavu i suzio sam si listu hlađenja koja su mi upala u oko.

 

1. arctic freezer II 280  arctic freezer II 360

2. Corsair 115i rgb platinum  Corsair 150i pro xt

3. Fractal design celsius 36

4. Deep cool castle ex 360  280

5.NZXT kraken 63 ili 73 

 

Najbitnija stavka mi je tišina, volio bih da tokom gaminga ne prelazi 45 db a temperaturu na prelazi 65 stupnjeva ako moze nize naravno da sam za to.

S obzirom da sam stavio modele novac nije problem eto lijepo vas molim za savjet.

 

Ja ti mogu preporučiti Corsair 115i PRO... najtiše AIO koje sam ikada isprobao i hladi odlično. Probao sam Kraken i Antec... sva tri su bili mlažnjaci naspram ovog.

It is always darkest just before the dawn.
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.11.2020 15:00 (mrsmith).
8 godina
neaktivan
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Bero_ng95 kaže...

Znam da nema veze s temom ali vidim da ovdje dolazi najviše ljudi. Trenutno sam u procesu zamjene mog cooler master 212x  coolera.

Prešao bih na vodeno hlađenje, malo radi estetike ali i temperatura niza nebi bilo loše.

Na temi 'Vodeno hlađenje' preporuke su samo za arctick.

Pregledao cijelu nabavu i suzio sam si listu hlađenja koja su mi upala u oko.

 

1. arctic freezer II 280  arctic freezer II 360

2. Corsair 115i rgb platinum  Corsair 150i pro xt

3. Fractal design celsius 36

4. Deep cool castle ex 360  280

5.NZXT kraken 63 ili 73 

 

Najbitnija stavka mi je tišina, volio bih da tokom gaminga ne prelazi 45 db a temperaturu na prelazi 65 stupnjeva ako moze nize naravno da sam za to.

S obzirom da sam stavio modele novac nije problem eto lijepo vas molim za savjet.

 

 Ako ideš na vodu ili idi pošteno sa custom loop hlađenjem ili ostani na dobrom starom provjerenom zraku sa Noctuom NH-D15.

 

AIO je s oproštenjem svima koji ga koriste "drek".

#YOLO
16 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
mrsmith kaže...
Kant kaže...
MEGATAMA kaže...

Radi na Turingu sve sto i na Ampere.

 

Ona igra, Control, podrzava RT i DLSS 2?

Da

 

A nista... ce da se pogleda veceras onda... pa da vidimo o cemu toliko bruje internetrovi!

 

Koje igre jos podrzavaju RT/DLSS?

AMD Ryzen 3900X; asrock B450 Pro4; Crucial 2X8 Gb 2400@2666 Mhz; Nvidia GeForce Palit 2080Ti; SSD Samsung EVO 500 Gb
15 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
AdR03 kaže...

 Ako ideš na vodu ili idi pošteno sa custom loop hlađenjem ili ostani na dobrom starom provjerenom zraku sa Noctuom NH-D15.

 

AIO je s oproštenjem svima koji ga koriste "drek".

To je bio i moj zaključak kad sam isprobao NZXT Krakena nakon Noctue D15 i Dark Rocka.... ali ovaj Corsair H115i PRO me oduševio, zato kažem da ga mogu slobodno preporučiti. Super tih je i hladi dobro.

 

Da ni ne spominjem stari Antec AIO (Kuhler 1250... bio je skup u 3pm, a glasan da ti pamet stane).

It is always darkest just before the dawn.
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.11.2020 15:01 (mrsmith).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice