NVIDIA Ampere 30xx izdvojena tema

poruka: 11.274
|
čitano: 1.780.543
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
MEGATAMA kaže...

Meni je naprimjer velika razlika 30 vs 60fps ali probao sam dosta igara u 120fps i zakljucio da iako kuzim nekakvu razliku to je toliko sitno da apsolutno nije vrijedno da rezem detalje da bih postigao tih 120fps.

 

EDIT:

A tek razliku 120 vs 144fps je nemoguce skuzit.....osim Spidermanu i mozda par clanova foruma koji ce se sad nadovezat 🥂

 Pa mozda vidim razliku između 60 i 120 fps-a nije mi bitna, a ne igram takve igre gdje bi mi bila bitna.

60fps-a mi je cist dost i drago mi je da vecina igara to podrzava (ako ne sve za sada )

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
13 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
BeLLicus kaže...

Nikad više ni jedna konzola u moj stan ući neće, za slideshow scenarije mi je dovoljan projektor. 

 BeLLicus

Daj ne muljaj hvalio si plejku i igre na PS4 temi i sad si promjenio priču. 

Slabom jebcu i dlake smetaju kaže stara narodna.

13 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Santana kaže...
MEGATAMA kaže...

Meni je naprimjer velika razlika 30 vs 60fps ali probao sam dosta igara u 120fps i zakljucio da iako kuzim nekakvu razliku to je toliko sitno da apsolutno nije vrijedno da rezem detalje da bih postigao tih 120fps.

 

EDIT:

A tek razliku 120 vs 144fps je nemoguce skuzit.....osim Spidermanu i mozda par clanova foruma koji ce se sad nadovezat 🥂

 Pa mozda vidim razliku između 60 i 120 fps-a nije mi bitna, a ne igram takve igre gdje bi mi bila bitna.

60fps-a mi je cist dost i drago mi je da vecina igara to podrzava (ako ne sve za sada )

 Ja sam jedan od onih sa poremećajem očito, čak mi miš na dekstopu leti kad probam 144hz monitor, kad se vratim na svoj 60hz ko da mi sve šteka odvratno.

 

Isto kad od kolege uzmem s20 ultra u ruke sa 120hz ekran pa se vratim na svoj s10..

 

Budi sretan šta nemaš taj problem, već gledam neki ekran sa više herca... :D

9 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Santana kaže...
MEGATAMA kaže...

Meni je naprimjer velika razlika 30 vs 60fps ali probao sam dosta igara u 120fps i zakljucio da iako kuzim nekakvu razliku to je toliko sitno da apsolutno nije vrijedno da rezem detalje da bih postigao tih 120fps.

 

EDIT:

A tek razliku 120 vs 144fps je nemoguce skuzit.....osim Spidermanu i mozda par clanova foruma koji ce se sad nadovezat 🥂

 Pa mozda vidim razliku između 60 i 120 fps-a nije mi bitna, a ne igram takve igre gdje bi mi bila bitna.

60fps-a mi je cist dost i drago mi je da vecina igara to podrzava (ako ne sve za sada )

 

meni isto, samo nek je stabilnih 60fps i sve može

9 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
MEGATAMA kaže...
BeLLicus kaže...
MEGATAMA kaže...
BeLLicus kaže...

Nikad više ni jedna konzola u moj stan ući neće, za slideshow scenarije mi je dovoljan projektor. 

 Shvacam perspektivu ali cinjenica je da su Ps5 i XsX jaci od tvoje konfiguracije pa bi trebali i nudit vise. 

 Badave kad ce na 99% igara biti lock 4k/30fpsa što je meni gadljivo. Na kompu se igram 1440p u 100+ fpsa u većini igara. Što je aspolutni užitak.

 Kako se cini vecina ako ne i sve igre ce nudit i 60fps pa cak i 120fps modove, svakako kolosalna promjena od 30 ili sub 30fps prosle i ove generacije konzola.

 

Na kakvim ti to postavkama igras nove igre da imas 100+ fps na 1440p?

Ili igras kao vecina ovog foruma na low igre stare 15 godina.... 

 Sve novije igre rade u vise manje minimalno 100 frejmova na high/ultra detaljima evo bas intezivno igram division 2 ovih dana igra iz 2018 jel 95 avg fps. Jedino gdje je fps izmedju 60,70 je ac odyssey i rdr2 ali te su igre sramotno optimizirane. Dok Fc 5, Metro exodus, forza horizon 4, battlefield v i tako dalje, rade kao podmazane. Ovo na low stare 15 godina si ti glup nekad ili se pravis samo?

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.9.2020 17:06 (BeLLicus).
9 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
hummer0 kaže...
BeLLicus kaže...

Nikad više ni jedna konzola u moj stan ući neće, za slideshow scenarije mi je dovoljan projektor. 

 BeLLicus

Daj ne muljaj hvalio si plejku i igre na PS4 temi i sad si promjenio priču. 

Slabom jebcu i dlake smetaju kaže stara narodna.

 Odlicne igre ali nazalost u 30fpsa sto mi je bilo grozno iskustvo. Plejka nije bila kod mene ni 6mj. Prodao sam je jel. Samo PC ubuduce. 

15 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Da, fuj igrat kvalitetne ekskluzive bez mikrotransakcija u 30-60 fps

 

Gle, Pc oduvijek imam, controller ne volim pretjerano, al PS5 uzimam. Previše ima igara koje nigdje drugdje ne možeš zaigrat, a dobre su, da ne bih progutao ponos i odigrao ih na controlleru .

 

To i činjenica da će skoro sve biti 4k60Hz bi ti trebalo biti dovoljno. ako je bilo 4K na PS4Pro, ne vidim razloga da na PS5 ne bude u 60Hz - pogotovo znajuć da dobar dio ima podršku za 8k

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
BeLLicus kaže...
hummer0 kaže...
BeLLicus kaže...

Nikad više ni jedna konzola u moj stan ući neće, za slideshow scenarije mi je dovoljan projektor. 

 BeLLicus

Daj ne muljaj hvalio si plejku i igre na PS4 temi i sad si promjenio priču. 

Slabom jebcu i dlake smetaju kaže stara narodna.

 Odlicne igre ali nazalost u 30fpsa sto mi je bilo grozno iskustvo. Plejka nije bila kod mene ni 6mj. Prodao sam je jel. Samo PC ubuduce. 

 Nije ti to od 30 FPS-a to ti je od nejebice.

16 godina
offline
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Koliko vidim vi ste skrenuli totalno s teme no nema veze sve se veze uz gaming zivci napeti kao zica na gitari.
Složio bih se da je grozno iskustvo ekskluzivu na 30fps a igrati, umjesto uzivanja jedva čekaš kraj od očaja. Što se ps5 tiče već vidim da će se ponovit situacija kao za Ampere, što se amd a  tiče daj Bože da naprave dobru karticu.
Naprave li dobru karticu bit će mi cill gledati kako će se cijene spustit jer realno kao i pola svijeta zelim 3080, amd sta god da napravi kupit neću najveći razlog je softver.
 

Bero
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Sto se tice Zotaca i onih 20 000 grafa, izgleda da je to samo bio neki tehnicki error izmedju Amazona i Zotaca.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

A što je pošlo po zlu općenito? Proizvodnja? Corona virus? Ponuda/potražnja? Mislim da su imali i previše vremena da naprave dovoljno kartica. Nikad se ovakva stvar nije desila a isto se dogodilo i sa konzolama... Uvijek si day 1 mogao kupiti što god izišlo, mobiteli,grafa,konzole...

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
BeLLicus kaže...

A što je pošlo po zlu općenito? Proizvodnja? Corona virus? Ponuda/potražnja? Mislim da su imali i previše vremena da naprave dovoljno kartica. Nikad se ovakva stvar nije desila a isto se dogodilo i sa konzolama... Uvijek si day 1 mogao kupiti što god izišlo, mobiteli,grafa,konzole...

 Njihovo sluzbeno objasnjenje je da nisu ocekivali takav demand ali naravno to je apsolutno sranje. Vjerojatno novi cip i memorija kojih ima jako malo. Ali sve sto itko ima su spekulacije, neke bolje neke losije

4 godine
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
hahhaajaads kaže...

Sto se tice Zotaca i onih 20 000 grafa, izgleda da je to samo bio neki tehnicki error izmedju Amazona i Zotaca.

 Nema tu "tehničkog errora"..  Amazon je naručio količinu koju Zotac nije mogao isporučiti i ovi sada tu narudžbu povukli, zajedno sa svim narudžbama od strane krajnjih kupaca... Kartica nema, niti će ih biti prije 11-12 mjeseca, a iskreno i da ima, moraš biti mnogo blesav da kupiš po cijeni koju sada drže... 

15 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
NoDe31 kaže...
hahhaajaads kaže...

Sto se tice Zotaca i onih 20 000 grafa, izgleda da je to samo bio neki tehnicki error izmedju Amazona i Zotaca.

 Nema tu "tehničkog errora"..  Amazon je naručio količinu koju Zotac nije mogao isporučiti i ovi sada tu narudžbu povukli, zajedno sa svim narudžbama od strane krajnjih kupaca... Kartica nema, niti će ih biti prije 11-12 mjeseca, a iskreno i da ima, moraš biti mnogo blesav da kupiš po cijeni koju sada drže... 

 Ali izjava da nisu dobili i niti će... Baš me zanima da Amazon neće dobit više nijednu Zotac karticu, taj model, ikad... yeah, right

Bit će ko akcije u RH - imamo Iphone X po 30% popusta - dođeš u dućan, "ne, imali smo 3, ti su prodani, sad imamo ove koji idu po punoj cijeni"

 

Iphone X je placeholder za ikoji proizvod.

11 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Greska je u tome sto je Amazon na svoju ruku prihvatio 20000 narudzbi a ovi to ne mogu isporucit.

Ali koja je to steta za Zotac.....propustena lova...prilika.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
hahhaajaads kaže...

Sto se tice Zotaca i onih 20 000 grafa, izgleda da je to samo bio neki tehnicki error izmedju Amazona i Zotaca.

Verfügbar ab 12.11.2020 - Zotac Trinity

Verfügbar ab 01.10.2020 - MSI GeForce RTX 3080 Ventus 3X OC

informacija sa Cyberport.de

Ne šalju u HR niti na mailboxde.com

TheVeka
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.9.2020 18:29 (TheVeka).
10 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
NoDe31 kaže...
hahhaajaads kaže...

Sto se tice Zotaca i onih 20 000 grafa, izgleda da je to samo bio neki tehnicki error izmedju Amazona i Zotaca.

 Nema tu "tehničkog errora"..  Amazon je naručio količinu koju Zotac nije mogao isporučiti i ovi sada tu narudžbu povukli, zajedno sa svim narudžbama od strane krajnjih kupaca... Kartica nema, niti će ih biti prije 11-12 mjeseca, a iskreno i da ima, moraš biti mnogo blesav da kupiš po cijeni koju sada drže... 

 Vjerovatno da... Ma 12 mjesec, tad je i Futura kod nas rekla da ce primit vecu kolicinu 3080tki po nizim cijenama.

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.9.2020 18:31 (hahhaajaads).
15 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

ok ljudi mozete mi samo objasniti čemu tolika nestrpljivost???? Pa biti će grafi neće nikuda pobjeći

be Cool
Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Horned Reaer kaže...

ok ljudi mozete mi samo objasniti čemu tolika nestrpljivost???? Pa biti će grafi neće nikuda pobjeći

 Ne mozemo ti objasniti ako ti to ne razumijes jebiga. Entuzijazam, hype, mogu ti rec za sebe osobno da otkako sam cuo glasine stedio sam za nju i zacrtao sam si pola godine prije izlaska da cu ja tu karticu imati na izlasku sto si prije nisam mogao priustit. Stvar je u razocaranju.

12 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Pc gaming i 3080 za 1000 eura je za papke.
Plejstejšn 5 je budućnost.
Od pc gaminga jedino priznam 360hz monitor i 1080p na low postavkama.
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.9.2020 18:59 (mislioc).
 
1 2 hvala 0
12 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
mislioc kaže...

 Njemu sam poslao poruku cisto da vidim sto ce mi rec. Inace ovo nije uslikana prava kutija za razliku od ostalih stvari koje prodaje tako da je ovaj oglas jako mutan. Ako pogledas sliku, vidit ces da je ovo croppani low res image koji pitanje jel ono sto on ima. 

11 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Znaci oni testovi su bili legit. 

Fantasticno je kako je Nvidia rasporedila modele u ovoj seriji, imamo 3090 koja je u biti Titan a kosta nekih 1000eu manje nego prosli Titan ako se dobro sjecam a brza je oko 50% od njega, iduce imamo 3080 koja je samo 10-15% slabija od Titana i u prosloj seriji je na toj poziciji bila 2080ti po 1200eu a sad to dobivamo za 699eu.

Da barem nije korona doba pa ne bi bilo niti ovakvih nestasica ali sta se moze osim cekat. 

 

https://wccftech.com/nvidia-geforce-rtx-3090-10-15-percent-faster-geforce-rtx-3080-in-4k-gaming-confirms-limited-supply-at-launch/

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.9.2020 19:46 (MEGATAMA).
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Mogu biti do njega za 2minute, ali to je pegla jer me jednostavno ne zanima :)

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
MEGATAMA kaže...

Znaci oni testovi su bili legit. 

Fantasticno je kako je Nvidia rasporedila modele u ovoj seriji, imamo 3090 koja je u biti Titan a kosta nekih 1000eu manje nego prosli Titan ako se dobro sjecam a brza je oko 50% od njega, iduce imamo 3080 koja je samo 10-15% slabija od Titana i u prosloj seriji je na toj poziciji bila 2080ti po 1200eu a sad to dobivamo za 699eu.

Da barem nije korona doba pa ne bi bilo niti ovakvih nestasica ali sta se moze osim cekat. 

 

https://wccftech.com/nvidia-geforce-rtx-3090-10-15-percent-faster-geforce-rtx-3080-in-4k-gaming-confirms-limited-supply-at-launch/

 Ne znam ja kojih to 699eu... 

6 godina
protjeran
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Synthium kaže...
MEGATAMA kaže...

Znaci oni testovi su bili legit. 

Fantasticno je kako je Nvidia rasporedila modele u ovoj seriji, imamo 3090 koja je u biti Titan a kosta nekih 1000eu manje nego prosli Titan ako se dobro sjecam a brza je oko 50% od njega, iduce imamo 3080 koja je samo 10-15% slabija od Titana i u prosloj seriji je na toj poziciji bila 2080ti po 1200eu a sad to dobivamo za 699eu.

Da barem nije korona doba pa ne bi bilo niti ovakvih nestasica ali sta se moze osim cekat. 

 

https://wccftech.com/nvidia-geforce-rtx-3090-10-15-percent-faster-geforce-rtx-3080-in-4k-gaming-confirms-limited-supply-at-launch/

 Ne znam ja kojih to 699eu... 

 onih koji su ostali u novčanicima ljudima koji su htjeli kupiti karticu zbog fantastične nvidije 😂😂

11 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Blago vama koji igrate na 60hz i to vam je super, al stvarno blago vama. Da sam takav uštedio bi si puno para i živaca dosada  a i na sljedećoj kupnji PC-a. Ako mi igra nema 1% low 120 fps-a i više i stabilne frametime-ove nema šanse da ju igram. Doduše u kompetitivnim FPS-ovima sam 13,14 godina pa sam vjerojatno zato takav.

BF4: hrv_hrciii
 
1 0 hvala 1
8 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Hrci kaže...

Blago vama koji igrate na 60hz i to vam je super, al stvarno blago vama. Da sam takav uštedio bi si puno para i živaca dosada  a i na sljedećoj kupnji PC-a. Ako mi igra nema 1% low 120 fps-a i više i stabilne frametime-ove nema šanse da ju igram. Doduše u kompetitivnim FPS-ovima sam 13,14 godina pa sam vjerojatno zato takav.

 znaci nejebica i kod tebe dijagnosticirana :P

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
11 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx

Sve znaš 

BF4: hrv_hrciii
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice