The Walking Dead

poruka: 3.294
|
čitano: 398.602
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
The Walking Dead

Gleda li ko od forumaša ovu seriju, koja   obara rekorde gledanosti ?  {#} Najavljena je i 2 sezona sa 13 epizoda.

 

IMDB   ocena:   9.4/10 (14,504 votes)

Ne postoje naši stalni prijatelji i naši stalni neprijatelji, postoje samo naši stalni interesi. Winston Churchill
15 godina
neaktivan
offline
The Walking Dead

ja ju uvijek idem pogledat na fox crime i uvijek prođe dok se ja ponovo sjetim :D

baš me zanima kakva je serija, kažu da je bolja i od nekih filmova...

downloado bi, al nemam tolko prostora na hdd..jedino da skinem jednu, brišem, skinem drugu, brišem...

Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat -Atom
15 godina
neaktivan
offline
RE: The Walking Dead
Torrent rari redovito, danas izlazi nova 6 ta epizoda.
Serija, je za sad jako dobra, treba navuć temu oko zombija, koja je obrađena i prožvakana, ali barem su se vratili "original" zombi, ovi koji trće i sl. Stari poluraspadniti spori zombi koji samo te žele papati.. Inaće ja sam obožavatelj horrora, posebno zombija, samo što takvi filmovi niše nisu u "modi", danas je to više stvaranja osjećaja gađenja u gledatelja, nego pokušaj stvaranja straha. Nadam se da se serija ne bude pojela sama i redatelji i scenaristi pogubili.
15 godina
neaktivan
offline
The Walking Dead

Zna 'ko kada je (dan i sati), zaboravia sam pogledat prvu epizodu, pa sam uspia tek drugu ili trecu a nemam pojma kada je to bilo i u koliko sati...

AATF DarkSons.com 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depres
14 godina
offline
Re: The Walking Dead

ljudi kad bi trebala počet nastavak 1 sezone koliko se sječam prva za sad ima 6 epizoda

 

dali zna itko??

 

pozdrav{#}

 

13 godina
offline
Re: The Walking Dead

POČELA JE....IZASLE SU TI 2 EPIZODE DRUGE SEZONE.....ak ti trebaju il nemozes naci javi se na PM

14 godina
offline
Re: The Walking Dead
svake subote na fox crimu u 23 20..uzivajte
GAMERS DONT DIE, THEY RESPAWN Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
13 godina
offline
Re: The Walking Dead

Vi koji gledate, kakva Vam je druga sezona, imam osjecaj ko da se mašta gubi pomalo ....radnja stoji......

 

 

15 godina
offline
Re: The Walking Dead

Da, malo, po malo serija počinje ličiti na sapunicu.

13 godina
offline
Re: The Walking Dead
Jack Sparrow kaže...

Da, malo, po malo serija počinje ličiti na sapunicu.

 Ova Sofija ak ne misli ostarit snimajući nastavke...nek se sama pojavi....

a i pravi dokaz da žene nemogu bez k.....:) sad se ljepo vidi... hahaha

12 godina
neaktivan
offline
Re: The Walking Dead
$rky kaže...
Jack Sparrow kaže...

Da, malo, po malo serija počinje ličiti na sapunicu.

 Ova Sofija ak ne misli ostarit snimajući nastavke...nek se sama pojavi....

a i pravi dokaz da žene nemogu bez k.....:) sad se ljepo vidi... hahaha

haha,tocno to...a ovaj stari debil cuva zombije u staji....

vatefak is going on :D
13 godina
offline
Re: The Walking Dead

da, ne svidja mi se kako lik razmislja i mogu se kladit da ce zbog njega neki problem ispast...u sljedecoj epizodi....

14 godina
offline
The Walking Dead

nema akcije ko u 1 sezoni..dosadno za gledat {#}

GAMERS DONT DIE, THEY RESPAWN
13 godina
offline
Re: The Walking Dead

Istina sa prvom sezonom su nas navukli... rijetko koja me bas dobije tako u prvoj epizodi i zaljepi za stolicu....valda ce popravit to ubrzo....

13 godina
offline
The Walking Dead

Koliko je prva sezona bila odlična toliko je ova druga sr*nje

15 godina
offline
Re: The Walking Dead
Volume kaže...

Koliko je prva sezona bila odlična toliko je ova druga sr*nje

Si pogledao sedmu epizodu?

Odličan rasplet događaja i ima nešto akcije pogotovo pred kraj.

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.11.2011 15:43 (Hyperion).
14 godina
offline
Re: The Walking Dead
zadnja mi je bila 5 jos moram dalje..ja gledam online jer mi se neda skidat..ti skidas ili?
GAMERS DONT DIE, THEY RESPAWN
15 godina
offline
Re: The Walking Dead
MilkMan kaže...
zadnja mi je bila 5 jos moram dalje..ja gledam online jer mi se neda skidat..ti skidas ili?

Yep

14 godina
protjeran
offline
The Walking Dead

Brutalna ova 7. epizoda, nakon zadnje 2-3 pomalo usporene, ova nagovještava jaaako zanimljive stvari, jedva čekam :)

15 godina
neaktivan
offline
The Walking Dead

Evo nastavio s gledanjem, 7. epizoda je super, a i ono spominjanje Portala me baš iznenadilo, super. {#}

I think a lot of cynicism has dropped away from my shoulders since I stopped drinking...
13 godina
offline
Re: The Walking Dead

hvala bogu:)

13 godina
offline
Re: The Walking Dead
Domido kaže...

Brutalna ova 7. epizoda, nakon zadnje 2-3 pomalo usporene, ova nagovještava jaaako zanimljive stvari, jedva čekam :)

Ovu sa tvog avatara bi trebalo tako poprat....bez obzira sto imam iphone :)

evo jednostavno sam moro to napisat sad mozemo dalje o seriji....:):)

13 godina
offline
The Walking Dead

Evo i ja pogleda 7. epizodu i moram priznati da je bolja od ovoga što sam do sada vidija. Pogotovo je kraj jeb*n. I fala qurcu da se više nema traženja one male

15 godina
online
The Walking Dead

Prva sezona je bila stvarno dobra, dok je ova druga dosadna.

Nadam se da će se dogoditi neki zaplet ili nešto jer ovo do sada je bilo dosadno za poluditi {#}

15 godina
moderator
offline
The Walking Dead

Odlična je sedma epizoda,konačno malo akcije.

 

A sad osmu moramo čekati 2mj.{#}

سمندری ڈاکو
12 godina
neaktivan
offline
The Walking Dead

Gledao sam prvu sezonu prek ljeta, i sad drugu sezonu od prve do ove zadnje sedme epizode. Vidi se malo da su pretvorili u sapunicu ali nema veze, pošto je to jedina zombie apocalypse serija igdje bolje je i to nego ništa. Ali vjerujem da će to popraviti u nadolazećim epizodama i nadam se trećoj sezoni.

13 godina
offline
The Walking Dead

Imam jedno pitanje u vezi serije i sada ove iduce (8.) epizode. 

 

Koliko znam serija ide u Americi svaku nedjelju u 9 navecer, i na torrente dolazi par sati poslije, a koliko vidim jucer nije bila.

Trazio sam malo po netu i nasao trailer za iducu epizodu (LINK) i kazu da ta epizoda izlazi 12.2.2012. Dal' netko zna cemu stanka od 3mj izmedju 7-8 epizode? {#}

 

 

Inace, serija je stvarno odlicna.

15 godina
neaktivan
offline
The Walking Dead

Da ne izbace sve prebrzo, tako su zadnji put pa se čekalo godinu dana na iduću sezonu.

I think a lot of cynicism has dropped away from my shoulders since I stopped drinking...
12 godina
neaktivan
offline
Re: The Walking Dead
xRyder kaže...

Dal' netko zna cemu stanka od 3mj izmedju 7-8 epizode? {#}

2 mjeseca je stanka, just sayin'...

Remember, remember the Fifth of November, The Gunpowder Treason and Plot, I know of no reason Why Gunpowder Treason Should ever be forgot.
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.12.2011 16:47 (Mr.greenx).
13 godina
offline
Re: The Walking Dead
Aha, i mislio sam da je to, samo mi je bilo cudno.
Mr.greenx kaže...

2 mjeseca je stanka, just sayin'...

Ok sorry, 2mj. :)

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice