Volan za PC ali kvalitetan i dobar :D

poruka: 160
|
čitano: 52.942
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
protjeran
offline
Re: Volan za PC ali kvalitetan i dobar :D
nixass kaže...

kakav je feel generalno?

probaj usporedjivat FFB izmedju Asseto Corse vs. svi ostali, mislim da je AC par stepenica iznad svih po tom pitanju.

probaj isto tako naci preporucene postavke za FFB na netu (centar, spring, damper, itd) i ako ti se da poigrati sa clippingom

 Ac je zaista vrhunska hc simulacija, meni osobno jedina koja se iznimno priblizila prastarom rfactoru sto se tice osjecaja na volanu i opcenito fizike(i dan danas to nije nadmaseno barem po onome sto sam citao koliko je cega ukucano u fiziku a i osobnog sam misljenja da je tako), u rfactoru doslovno osjetim amortizere i promjenu visine ovdje to bas i nije na toj razini. Neznam za druge no u Ac nisam uspio osposobiti da kad kocim da mi volan daje nekakvu informaciju?, u rfactoru je to tako dobro napravljeno da je to nevjerovatno. Steta sto interes za hc simulacije nije veci.

15 godina
offline
Volan za PC ali kvalitetan i dobar :D

ja do danas nisam bio svjestan koliko je zapravo s volanom i lakse igrati nego s gamepadom..

Jednostavno imam kontrolu kada mi auto preklize puuuno vecu... 

 

Forza motorsport 7 radi jako dobro... jos project cars 2 nisam probao...

 

sad gledam settinge kako netko ima i npr u assetto corso vecina u cpanelu drzi strenght na 100% a igri stave gain na 55-80% kako tko..

 

sada testiram 100% i 55% gain..

Bnet: mNik987#2148
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Volan za PC ali kvalitetan i dobar :D

Oce mozda tko bacit danas assetto corsu ? Ja mogu napravit server, vi sam recite koje aute i koju stazu zelite 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Volan za PC ali kvalitetan i dobar :D
toxic kaže...

ja do danas nisam bio svjestan koliko je zapravo s volanom i lakse igrati nego s gamepadom..

Jednostavno imam kontrolu kada mi auto preklize puuuno vecu... 

Osobno da više nemam volan uopće ni jednu vožnju više ne bih ni isprobao. Dok probaš volan više nema natrag.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
15 godina
offline
Re: Volan za PC ali kvalitetan i dobar :D
hahhaajaads kaže...

Oce mozda tko bacit danas assetto corsu ? Ja mogu napravit server, vi sam recite koje aute i koju stazu zelite 

 ja bi ali sam totalni pocetnik.

evo odvozio sam monzu 1966 desetak puta :)

testiram aute itd... no kako god

 

dodaj me na steam: alokin987 (tamo mi je nick newbieonfire)

Bnet: mNik987#2148
16 godina
offline
Re: Volan za PC ali kvalitetan i dobar :D
hahhaajaads kaže...

Oce mozda tko bacit danas assetto corsu ? Ja mogu napravit server, vi sam recite koje aute i koju stazu zelite 

Ja nemam grafu u kompu trenutno, osim ako Intel integrirka može tjerat 34" UW 🤓

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
10 godina
offline
Re: Volan za PC ali kvalitetan i dobar :D
toxic kaže...

 ja bi ali sam totalni pocetnik.

evo odvozio sam monzu 1966 desetak puta :)

testiram aute itd... no kako god

 

dodaj me na steam: alokin987 (tamo mi je nick newbieonfire)

 Nista danas ipak, budem sutra nekad predvecer, dodam te...

10 godina
offline
Volan za PC ali kvalitetan i dobar :D

momci, t300 rs gt edition ili t500 rs?

 

i kako bi bilo najlakse modat t500 rs da se shifteri okrecu s volanom?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Volan za PC ali kvalitetan i dobar :D

T500 je stara verzija, T300RS je nasljednik i ako je ikako moguce uzmi tu GT verziju jer dolazi sa puno boljim papucicama.

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
11 godina
offline
Volan za PC ali kvalitetan i dobar :D

ako nekog zanima svaki dan se vozi druga staza  a aute kako dogovorimo, gt3, wtcr, ekipa starija 29+ god, nismo nikakvi pro, ima i zabave sudara svega, za sada nas je 6-10 kako se skupimo, ako nekog zanima nek se javi pa posaljem discord invite. manje vise svi na volanima par njih na joystickima al rade dobra vremena :)

 

server je uvijek online

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.10.2020 14:25 (dennocro).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Volan za PC ali kvalitetan i dobar :D

Bok,

 

imate li kakav savjet koji volan uzeti osmogodisnjem djetetu da je ok, a da je otprilike oko 500-600kn

 

naletio sam na ovaj, ali nisam pametan

 

https://pevex.hr/volan-speedlink-trailblazer-ps4-xbox-ps3-293439.html?fbclid=IwAR0BjDl1tA3-JsxrJLkQKwXZHgHeanko64cVPWglZE5zE7elvRj4k7veaJM

 

 

Hvala!

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Volan za PC ali kvalitetan i dobar :D
stap_za_pecanje kaže...

Bok,

 

imate li kakav savjet koji volan uzeti osmogodisnjem djetetu da je ok, a da je otprilike oko 500-600kn

 

naletio sam na ovaj, ali nisam pametan

 

https://pevex.hr/volan-speedlink-trailblazer-ps4-xbox-ps3-293439.html?fbclid=IwAR0BjDl1tA3-JsxrJLkQKwXZHgHeanko64cVPWglZE5zE7elvRj4k7veaJM

 

 

Hvala!

Malo kasno, ali ovaj možda https://www.uzishop.hr/volani/48195-racing-wheel-thrustmaster-ferrari-legend-red-ps3-pc.html.
Inače ispod tisuću nešto kn nema dobrog volana, niti nema force feedback i lošije su kvalitete.

Give a man a fish; you have fed him for today. Teach a man how to fish; and you have fed him for a lifetime
12 godina
neaktivan
offline
Volan za PC ali kvalitetan i dobar :D

preporuka volana do 1000 kn?

 

I drugo pitanje, ako se rastegne buđet, kakav je g29?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Volan za PC ali kvalitetan i dobar :D
maminho #74 kaže...

preporuka volana do 1000 kn?

 

I drugo pitanje, ako se rastegne buđet, kakav je g29?

 za te novce najbolji ako se jos malo protegnes. do 1000kn tesko da ces naci a da valja.

12 godina
neaktivan
offline
Volan za PC ali kvalitetan i dobar :D

Puno para je to

 

 

a onaj momo stari, našo sam na njuškalu za 500kn

 

on ima force feeback

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Volan za PC ali kvalitetan i dobar :D

Da li netko ima iskustva sa Thrustmaster TMX volanom?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Volan za PC ali kvalitetan i dobar :D

ja sam se dvoumio izmedju njega i g29, al nisam nasao po dobroj cijeni pa sam uzeo g920, al to je dobar za entry

13 godina
offline
Re: Volan za PC ali kvalitetan i dobar :D

To se i ja dvoumim, a znam da će mi kad tad dojadit pa da će neko vrijeme stajati sa strane. :$
Trenutno G920 mogu kupiti za cca 2000 kn, dok TMX mi se nudi za 1500 kn, pa ne znam ako mi se G920 isplati za 500 kn više.

10 godina
offline
Re: Volan za PC ali kvalitetan i dobar :D
Zylvio kaže...

To se i ja dvoumim, a znam da će mi kad tad dojadit pa da će neko vrijeme stajati sa strane. :$
Trenutno G920 mogu kupiti za cca 2000 kn, dok TMX mi se nudi za 1500 kn, pa ne znam ako mi se G920 isplati za 500 kn više.

 Pricekaj black friday, ako se dobro sjecam G29 (ili 920) su isli po 1400 u mall.hr i vani isto ispod 200€ (oko 170€), suludo je davat 2000kn na G29/920 pa cak i ovaj novi G923 koji zapravo ima updated firmware na trueforce i to je to. 

11 godina
offline
Re: Volan za PC ali kvalitetan i dobar :D

ja sam ga platio 150€ pa mi je bio jeftiniji od tmx a mislim da je malo bolji

13 godina
offline
Volan za PC ali kvalitetan i dobar :D

Naletio sam na G29 jako malo korišten za tik ispod 1000 kuna, tako da sam happy. Jedino mi je žao što nemam PS4 već Xbox, ali kaj ćeš. Za PC će biti oke. 😊

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Volan za PC ali kvalitetan i dobar :D
dennocro kaže...

ja sam ga platio 150€ pa mi je bio jeftiniji od tmx a mislim da je malo bolji

 Ja sam novi G29 platio 122€ sa dostavom iz amazona, ganc novi 

12 godina
neaktivan
offline
Volan za PC ali kvalitetan i dobar :D

kaj mislite o logitech momu, je da je star, ali vidim da je dosta hvaljen

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Volan za PC ali kvalitetan i dobar :D
maminho #74 kaže...

kaj mislite o logitech momu, je da je star, ali vidim da je dosta hvaljen

 On je vise za ove F1 trke (ili GT) ili pak igre kao Forza Motorsport/Horizon posto volan nema 900 stupnjeva, radije probaj nac Driving Force Pro ili GT, ja sam jednog GTa prodao za 450kn prije cca godinu i pol tak da bi sad trebao kostat ono cca 300-400kn.

5 godina
offline
Re: Volan za PC ali kvalitetan i dobar :D
maminho #74 kaže...

kaj mislite o logitech momu, je da je star, ali vidim da je dosta hvaljen

 

Odlican volan imam svoga od negdje 2007. kad sam ga kupio za Richard Burns Rally. Dosta sam ga vozio tad, a sad ga koristim za ETS 2.

 

Volan i dan danas radi kao iz ducana. Doslovce nema mrtvog hoda, FF kao i prvi dan. Al ja ga nisam rasturao nego vozio normalno, a i inace cuvam stvari pa je do toga valjda.

 

Najveca mana mu je po meni malo malen kotac volana. Za neke formule ok, al sad za kamione bi ipak da je malo veci!

 

Mozes ovdje vidjet kako izgleda kod mene sa addonom.

 

 (nekakve kartoncice zalijepio prek zelenih ledica jer mi bodu oci u mraku)

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.11.2020 20:44 (Chayy).
11 godina
offline
Re: Volan za PC ali kvalitetan i dobar :D
hahhaajaads kaže...
dennocro kaže...

ja sam ga platio 150€ pa mi je bio jeftiniji od tmx a mislim da je malo bolji

 Ja sam novi G29 platio 122€ sa dostavom iz amazona, ganc novi 

 a znam amazon ima dobre akcije. da sad idem kupovati mozda bi bi bilo tako.

10 godina
offline
Re: Volan za PC ali kvalitetan i dobar :D
Chayy kaže...
maminho #74 kaže...

kaj mislite o logitech momu, je da je star, ali vidim da je dosta hvaljen

 

Odlican volan imam svoga od negdje 2007. kad sam ga kupio za Richard Burns Rally. Dosta sam ga vozio tad, a sad ga koristim za ETS 2.

 

Volan i dan danas radi kao iz ducana. Doslovce nema mrtvog hoda, FF kao i prvi dan. Al ja ga nisam rasturao nego vozio normalno, a i inace cuvam stvari pa je do toga valjda.

 

Najveca mana mu je po meni malo malen kotac volana. Za neke formule ok, al sad za kamione bi ipak da je malo veci!

 

Mozes ovdje vidjet kako izgleda kod mene sa addonom.

 

 (nekakve kartoncice zalijepio prek zelenih ledica jer mi bodu oci u mraku)

 Vidio sam da se moze napravit mod i za 900 stupnjeva, ono, volan je ostao kolko je no logitech profilier mu prikaze da je 900 stupnjeva, da to napravis (a vjerovatno bi trebao otvarat volan i printat neke dijelove) bilo bi top.

11 godina
offline
Volan za PC ali kvalitetan i dobar :D

Evo ako neko želi g920 volan prodajem :) logi pc xbox. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Volan za PC ali kvalitetan i dobar :D

znači uzeo sam MOMO na kraju, za početak FFB igranja, e sad imam problem, kak nariktat FFB, znači desna lampica ne svijetli

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Volan za PC ali kvalitetan i dobar :D
Sve se spojebalo. Nez ni sam kak. U assetto corsi ne delaju gas i kočnica. U grid autosportu volan skrene u jednu stranu i trese ko lud, u f1 isto skrene u jednu stranu, pol tog ne dela i nemrem se

kretat

__________________

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice