Auti - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 77.115
|
čitano: 13.264.339
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
J(CRO) kaže...

Da, bio sam u tokicu prije sat i pol i dečki po broju šasije provjerili. Radi se o CVT mjenjaču EDIT: tiptronic li multitronic? Gledao sam rabljene Getribe kreću im se cijene oko 1000 do 1400 eura. Ali su rabljene pa mi je lutrija. Jel postoji još kakva opcija za razmotrit? Volio bih znati prije nego li mi majstor bubne cifru za reparaciju i padnem na guzicu

 

EDIT: u pravu si 2.7 je unutra 

 kao što ti je Tonchek rekao: Multitronic, krivo sam napisao u postu.

15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
J(CRO) kaže...

Bok dečki, treba mi vaša pomoć. Radi se u Audi A5 coupe 2008 godište. 3.0 2.7 V6 motor 140 Kw. Automatik, navodno 8 brzina multitronic (tu je problem jer ne znam ni sam).

Auto mi je stao nasred ceste, fizički mogu micat mjenjač i mijenjat brzine ali ne prima, radi u leru. Znaci šaltam mijenjac bez problema ali kad stisnem gas vrti ga na mjestu. Ne trese, ne dimi, ništa ne kapa, ne gasi se auto.  
Odveo sam ga do lokalnog mehaničara i on je pozvao covjeka koji se bavi reparacijom getriba tih automatika (Balija Getribe ili tako nešto) Od njega sam dobio informaciju da se radi o ZF mjenjaču i da je pukao lanac u getribi te da će to trebati mijenjati zajedno sa wandlerom. Popravak cca 1500 eura. Sljedeći dan sam se raspitao i dobio broj od majstora Periše iz Vinkovaca. Po informacijama o autu je rekao da se radi o CVT mjenjaču i da tu ne postoji wangler, te da bi popravak bio oko 1700-2000 eura s time da može bit i 3000 da ne može rec dok ne vidi auto.

 

Jel itko imao slična iskustva i može savjet kako da postupim dalje. Dobrodošle su i preporuke majstora koji bi mi mogli ovo riješiti.

 Niti jedan ozbiljan servis ti neće dati cijenu dok se getriba ne rastavi. Ja znam samo jedan u okolici Čakovca servis ( Auto Moment  - imaš na fejsu podatke )koji se bavi svim vrstama getriba. ALi to ti je pretpostavljam  predaleko....

Ponosni vlasnik PS3 i nekoliko desetaka original igara / http://www.accredo.hr/ http://www.mcsi-design.net/
12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Znao sam za slučajeve gdje je išlo i do 3000€ za totalnu reparaciju getribe te. Jednostavno te Audijeve nisu neka sreća

11 godina
offline
Auti - ultimativna tema

To je CVT iliti multironic. Na tim getribama treba mjenjati ulje svakih 60tkm.  Naravno auto je promjenio barem 3 vlasnika i pitaj boga kak je mjenjac odrzavan.  Popravak ti je cca 2000 eura. Rabljenu ne kupovat ni u ludilu da nebi platio drugu getribu + reparaciju za mjesec dana....

PSN:Tomislav025
12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Kakav ti se motor pokazao? jer inače ni taj 2.7 V6 nije neka sreća

12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Kakvo je vaše mišljenje o CV?
Osobno mislim i uvjerio sam se da je to prevara.Čudi me da netko ne pokrene kolektivnu tužbu protiv tog CV smeća

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.1.2024 15:08 (sstrmi).
12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Imam samo iskustva sa toyotom CHR sa 120 konja. Jako bučan i jako trom, vozio se Zg-Zd i natrag te ne bih više 

 

Btw pošto mi je post na prošloj stranici skroz na dnu pa nije viđen, što mislite o CR-V-u? Ima tko kakvih iskustava tu s njom i što biste predložili kao alternativu tom autu? Oko 20k eurića

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.1.2024 9:27 (maks0806).
10 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ima tko kakva iskustva sa malo boljom dijagnostikom/obdom od onih od par eura sa alija ? Imam trenutno bas tu sa alija, uspjesno pobrisal greske ali malo "steka" i dosta cesto se odspoji i nece se spojit nazad, htio bi nesto da mozda mogu vidjet vise parametara od onih osnovnih, moze cak i nesta di ide sa laptopa direkt na auto do nekakvih 100-150€, bez godisnjih clanarina jer se nece cesto koristit a ak mi zatreba ili nekom drugom da mogu lagano vidjet razne parametre, resetirat servis itd i naravno da radi na dosta auta, a ne da su japanci/koreanci izostavljeni

 

Edit: nesto govore o Xtool A30M, ima tko ?

 

maks0806

 

Imal CRVa pa mogu nest rec, bio je manualac 1.6 iDTEC 88kw, imaju problem (mozda ne svi ali cital sam da dosta njih) kak oni to zovu, sa nakupljanjem kondenzacije na dvomasenom zamasnjaku i tad ti se dogadja da tipa ispod 5 stupnjeva i to u prvih ~2km, auto ti skace u prvoj brzini dok otpustas kvacilo ( fix koji je meni radio (a koji su i drugi koristili) je da ga u mjestu ubacim u trecu i pustam kvacilo dok ne pocne hvatat i trunku dodam gasa, tad dvomaseni skine tu kondenzaciju i tad si miran tjedan dana). Automatski ne znam kakav je, ali ima jedan na honda oglasima na fbu sa 1.6 idtec 118kw kojem je zamjenjen automatski mjenjac sa reduktorom na ispod 90tkm (i nesto pored toga da ga je izaslo valjda 14k€ + pdv, ako ga je stvarno tolko izaslo onda ga je netko ozenil za jedno 10k-11k €), i za autocestu po meni glupost kao i vecina SUVova, vozis se tipa 150 a kao da ides 250, dok sad u obicnom civicu sa istim motorom, 195kmh a stabilan da ga mogu sa jednim prstom vozit...

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.1.2024 19:14 (hahhaajaads).
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Inače pod CV sam mislio car vertical 😅

12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Just found this amazing item on AliExpress. Check it out! 

€139.53 43%OFF | THINKCAR Thinkscan Plus S7 S6 S4 Obd2 Scanner Car Diagnostic Tools Automotivo Scanner Auto Diagnosis Tool Code Reader 28 Resets

https://a.aliexpress.com/_mO7AoQW

16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Ako posjeduješ laptop tada ti je najbolje uzeti ISTA+ licencu za njihov program i nekakav obd konektor za spajanje laptopa s obd portom i proći češ bolje nego da uzimaš nekakav gotov kineski obd tool s ekranom.

12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ja imam godišnju licencu za VAG OBDELEVEN i samo riječi hvale za tu dijagnostiku. Od kodiranja do brisanja greški itd., a prednost mi je da ne moram laptop imat sa sobom u autu nego imam preko mobitela. Postoji i za BMW. Svaka preporuka. 

12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
hahhaajaads kaže...

Ima tko kakva iskustva sa malo boljom dijagnostikom/obdom od onih od par eura sa alija ? Imam trenutno bas tu sa alija, uspjesno pobrisal greske ali malo "steka" i dosta cesto se odspoji i nece se spojit nazad, htio bi nesto da mozda mogu vidjet vise parametara od onih osnovnih, moze cak i nesta di ide sa laptopa direkt na auto do nekakvih 100-150€, bez godisnjih clanarina jer se nece cesto koristit a ak mi zatreba ili nekom drugom da mogu lagano vidjet razne parametre, resetirat servis itd i naravno da radi na dosta auta, a ne da su japanci/koreanci izostavljeni

 

Edit: nesto govore o Xtool A30M, ima tko ?

 

maks0806

 

Imal CRVa pa mogu nest rec, bio je manualac 1.6 iDTEC 88kw, imaju problem (mozda ne svi ali cital sam da dosta njih) kak oni to zovu, sa nakupljanjem kondenzacije na dvomasenom zamasnjaku i tad ti se dogadja da tipa ispod 5 stupnjeva i to u prvih ~2km, auto ti skace u prvoj brzini dok otpustas kvacilo ( fix koji je meni radio (a koji su i drugi koristili) je da ga u mjestu ubacim u trecu i pustam kvacilo dok ne pocne hvatat i trunku dodam gasa, tad dvomaseni skine tu kondenzaciju i tad si miran tjedan dana). Automatski ne znam kakav je, ali ima jedan na honda oglasima na fbu sa 1.6 idtec 118kw kojem je zamjenjen automatski mjenjac sa reduktorom na ispod 90tkm (i nesto pored toga da ga je izaslo valjda 14k€ + pdv, ako ga je stvarno tolko izaslo onda ga je netko ozenil za jedno 10k-11k €), i za autocestu po meni glupost kao i vecina SUVova, vozis se tipa 150 a kao da ides 250, dok sad u obicnom civicu sa istim motorom, 195kmh a stabilan da ga mogu sa jednim prstom vozit...

 Hvala na odgovoru, uzeo sam manualca 4x4 sa 160 konja. Ma imao sam civica type S 2.2d i sjajan je, ali sam preko 2m visok a i robustan sam pa mi je postao poprilično neudoban i pretvrd za svakodnevnicu, a s panoramskim krovom i prenizak za glavetinu koju imam. I ta ogromna vrata što ima pa se ne mogu izvući nikako u većini parkinga je isto problem, pa je zato baš teška srca završio u oglasniku. Ugl, zasad se CR-V čini kao sjajan auto bez imalo duše. 

 

P.S. Jel negdje možda u temi netko savjetovao već prednju i zadnju kameru? 
P.P.S. Našao temu za navedeno

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.1.2024 15:25 (maks0806).
15 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Zna li netko koliko bi koštala zamjena radija za KIU SW, 2018. godište?

TrustNo1
11 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
mazy651 kaže...

Ja imam godišnju licencu za VAG OBDELEVEN i samo riječi hvale za tu dijagnostiku. Od kodiranja do brisanja greški itd., a prednost mi je da ne moram laptop imat sa sobom u autu nego imam preko mobitela. Postoji i za BMW. Svaka preporuka. 

 Da samo sa tom igrackom treba jako paziti. Kad zbrikas neki modul onda si u opasnom problemu...  

PSN:Tomislav025
10 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Uzel sam Xtool A30M za 160€, lifetime licenca, hrpa opcija za hrpa auta, 2way komunikacija. Ovi gore su ono, ne znam, onaj Thinkscan trebas za svaku opciju posebno placat 30$ godisnje, ISTA+ je kolko vidim bmw only... Javim kad dodje i kad probam kak radi na Hondi

16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
hahhaajaads kaže...

Javim kad dodje i kad probam kak radi na Hondi

 Čekam utiske da možda uzmem i ja, imamo dvije Accordice.

LOL: Crobrother
13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ja koristim mc linker+ za 45$ sa alija.

To mi je bolje od obd elevena jer sami adapter radi sa caristom, forscanom, opl monitorom pa nisam ogranicen samo na vag i bmw.

Vec sam kodirao krekanom caristom na par vw i uredno radi kao i original adapter.

Kod cariste je fora sto nije server based kodiranje kao na obd eleven pa ne moras placat usrane kredite, dovoljno je krekanu verziju skinut sa mobilism foruma 

14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

pa to radi sa bilo kojom pravom kopijom elm327 adaptera od 5-6$. Ovo za 160€ je ipak ozbiljnija igračka.

Poruka je uređivana zadnji put ned 28.1.2024 14:18 (Memphis).
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Za taj novac se jako dobro pokazao delphi, ali da ga koristiš na engleskom jer im je koma prijevod, to je najjeftinija donekle okej varijanta

12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
omomomomoomm kaže...
mazy651 kaže...

Ja imam godišnju licencu za VAG OBDELEVEN i samo riječi hvale za tu dijagnostiku. Od kodiranja do brisanja greški itd., a prednost mi je da ne moram laptop imat sa sobom u autu nego imam preko mobitela. Postoji i za BMW. Svaka preporuka. 

 Da samo sa tom igrackom treba jako paziti. Kad zbrikas neki modul onda si u opasnom problemu...  

 Jasna stvar, nije namjenjena za korištenje nekom laiku koji nema pojma što i kako radi. Ipak treba imati dozu znanja da se s njome igra, ali također uvijek postoji opcija "reverse" tako da i ako nešto se slučajno zezne može se vratiti natrag po koracima ili učitati backup.

16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
hahhaajaads kaže...

Uzel sam Xtool A30M za 160€, lifetime licenca, hrpa opcija za hrpa auta, 2way komunikacija. Ovi gore su ono, ne znam, onaj Thinkscan trebas za svaku opciju posebno placat 30$ godisnje, ISTA+ je kolko vidim bmw only... Javim kad dodje i kad probam kak radi na Hondi

 Sjeti se napisati kako si zadovoljan pa da imamo info iz prve ruke, gledajući na netu čini se kao jako dobra stvar za ne previše novaca ako ima sve ono što navode da nudi. Tnx

5 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
mazy651 kaže...

Ja imam godišnju licencu za VAG OBDELEVEN i samo riječi hvale za tu dijagnostiku. Od kodiranja do brisanja greški itd., a prednost mi je da ne moram laptop imat sa sobom u autu nego imam preko mobitela. Postoji i za BMW. Svaka preporuka. 

 Postoji i za toyotu... A za sve ostale modele radi dijagnostika i brisanje gresaka ali ne radi kodiranje i adaptacija

domac5 kaže...

Ja koristim mc linker+ za 45$ sa alija.

To mi je bolje od obd elevena jer sami adapter radi sa caristom, forscanom, opl monitorom pa nisam ogranicen samo na vag i bmw.

Vec sam kodirao krekanom caristom na par vw i uredno radi kao i original adapter.

Kod cariste je fora sto nije server based kodiranje kao na obd eleven pa ne moras placat usrane kredite, dovoljno je krekanu verziju skinut sa mobilism foruma 

 Ima i OBD eleven krakovan ;) Ja ima pro licencu koja me je izasla free ;)

mazy651 kaže...
omomomomoomm kaže...
mazy651 kaže...

Ja imam godišnju licencu za VAG OBDELEVEN i samo riječi hvale za tu dijagnostiku. Od kodiranja do brisanja greški itd., a prednost mi je da ne moram laptop imat sa sobom u autu nego imam preko mobitela. Postoji i za BMW. Svaka preporuka. 

 Da samo sa tom igrackom treba jako paziti. Kad zbrikas neki modul onda si u opasnom problemu...  

 Jasna stvar, nije namjenjena za korištenje nekom laiku koji nema pojma što i kako radi. Ipak treba imati dozu znanja da se s njome igra, ali također uvijek postoji opcija "reverse" tako da i ako nešto se slučajno zezne može se vratiti natrag po koracima ili učitati backup.

 reverse? Gdje? Ima backup ali ga moras rucno vratiti tj samo iz njega procitas kako je bilo i to rucno ukucas ili sam ja nesto previdio?

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Posmatrač kaže...
mazy651 kaže...

Ja imam godišnju licencu za VAG OBDELEVEN i samo riječi hvale za tu dijagnostiku. Od kodiranja do brisanja greški itd., a prednost mi je da ne moram laptop imat sa sobom u autu nego imam preko mobitela. Postoji i za BMW. Svaka preporuka. 

 Postoji i za toyotu... A za sve ostale modele radi dijagnostika i brisanje gresaka ali ne radi kodiranje i adaptacija

domac5 kaže...

Ja koristim mc linker+ za 45$ sa alija.

To mi je bolje od obd elevena jer sami adapter radi sa caristom, forscanom, opl monitorom pa nisam ogranicen samo na vag i bmw.

Vec sam kodirao krekanom caristom na par vw i uredno radi kao i original adapter.

Kod cariste je fora sto nije server based kodiranje kao na obd eleven pa ne moras placat usrane kredite, dovoljno je krekanu verziju skinut sa mobilism foruma 

 Ima i OBD eleven krakovan ;) Ja ima pro licencu koja me je izasla free ;)

mazy651 kaže...
omomomomoomm kaže...
mazy651 kaže...

 

 Da, ima obd eleven krekan a sta si uspio s njim otkljucat?

To je server based aplikacija i neces nista kodirat dok se ne kupe krediti

5 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
domac5 kaže...
Posmatrač kaže...
mazy651 kaže...

Ja imam godišnju licencu za VAG OBDELEVEN i samo riječi hvale za tu dijagnostiku. Od kodiranja do brisanja greški itd., a prednost mi je da ne moram laptop imat sa sobom u autu nego imam preko mobitela. Postoji i za BMW. Svaka preporuka. 

 Postoji i za toyotu... A za sve ostale modele radi dijagnostika i brisanje gresaka ali ne radi kodiranje i adaptacija

domac5 kaže...

Ja koristim mc linker+ za 45$ sa alija.

To mi je bolje od obd elevena jer sami adapter radi sa caristom, forscanom, opl monitorom pa nisam ogranicen samo na vag i bmw.

Vec sam kodirao krekanom caristom na par vw i uredno radi kao i original adapter.

Kod cariste je fora sto nije server based kodiranje kao na obd eleven pa ne moras placat usrane kredite, dovoljno je krekanu verziju skinut sa mobilism foruma 

 Ima i OBD eleven krakovan ;) Ja ima pro licencu koja me je izasla free ;)

mazy651 kaže...
omomomomoomm kaže...
mazy651 kaže...

 

 Da, ima obd eleven krekan a sta si uspio s njim otkljucat?

To je server based aplikacija i neces nista kodirat dok se ne kupe krediti

 Sutra mi dolazi moj auto A4 b9 pa ti javim sta sam odradio ali na starom a4 b7 sam codirao pojaseve da ne piste....Adaptacija i codiranje se rade lokalno. Server based je koristenje aplikacija.....I ne skida kredite jer ti krediti trebaju samo za aplikacije koje su u stvari samo skripte. Sve to mozes i sam odraditi ako znas sta radis..... 

Poruka je uređivana zadnji put čet 1.2.2024 8:39 (Posmatrač).
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Posmatrač kaže...
domac5 kaže...
Posmatrač kaže...
mazy651 kaže...

Ja imam godišnju licencu za VAG OBDELEVEN i samo riječi hvale za tu dijagnostiku. Od kodiranja do brisanja greški itd., a prednost mi je da ne moram laptop imat sa sobom u autu nego imam preko mobitela. Postoji i za BMW. Svaka preporuka. 

 Postoji i za toyotu... A za sve ostale modele radi dijagnostika i brisanje gresaka ali ne radi kodiranje i adaptacija

domac5 kaže...

Ja koristim mc linker+ za 45$ sa alija.

To mi je bolje od obd elevena jer sami adapter radi sa caristom, forscanom, opl monitorom pa nisam ogranicen samo na vag i bmw.

Vec sam kodirao krekanom caristom na par vw i uredno radi kao i original adapter.

Kod cariste je fora sto nije server based kodiranje kao na obd eleven pa ne moras placat usrane kredite, dovoljno je krekanu verziju skinut sa mobilism foruma 

 Ima i OBD eleven krakovan ;) Ja ima pro licencu koja me je izasla free ;)

mazy651 kaže...
omomomomoomm kaže...
mazy651 kaže...

 

 Da, ima obd eleven krekan a sta si uspio s njim otkljucat?

To je server based aplikacija i neces nista kodirat dok se ne kupe krediti

 Sutra mi dolazi moj auto A4 b9 pa ti javim sta sam odradio ali na starom a4 b7 sam codirao pojaseve da ne piste....Adaptacija i codiranje se rade lokalno. Server based je koristenje aplikacija.....I ne skida kredite jer ti krediti trebaju samo za aplikacije koje su u stvari samo skripte. Sve to mozes i sam odraditi ako znas sta radis..... 

 To je onda ubiti rucno kodiranje kao na vcds. Nisam znao da to moze preko njihove apk

11 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Ja sam si na A4 B9 iskljucio pojas, stavio needle sweep i ukljucio opciu,dvije u MMI-u. Pazi ako ti auto ima virtual kokpit i ako ces pokusavati aktivirati sport layout da se ne sjebes. Virtual mora imati zadnju verziju softwarea ako to zelis napravit. Ja znam jednoga koji je od virtuala napravio ciglu... 

 

Kakav B9 si uzeo?

PSN:Tomislav025
5 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
omomomomoomm kaže...

Ja sam si na A4 B9 iskljucio pojas, stavio needle sweep i ukljucio opciu,dvije u MMI-u. Pazi ako ti auto ima virtual kokpit i ako ces pokusavati aktivirati sport layout da se ne sjebes. Virtual mora imati zadnju verziju softwarea ako to zelis napravit. Ja znam jednoga koji je od virtuala napravio ciglu... 

 

Kakav B9 si uzeo?

 2.0 190 KS automatik karavan 2018 godiste. Imam od dodatne opreme 4-way electric lumbar support, sport paket (spusten, sportska sjedista, crno nebo u kabini), Audi Phone Box with wireless charging, MMI Navigation (SD card-based), Rear-view camera plus serijska oprema koje ima more kao sto znas...Nemam VC ali imam onaj kombinovani. Planiram ukljuciti par stvari kao sto su mape na komandnoj tabli i sl. Nista specijalno. I ugradicu najvjerovatnije pandora smart pro alarm sa satelitskim pracenjem. De mi reci ovo. Koje je tvoj godiste i ima li androdi auto. Nigdje ne mogu naci da li je serijski ili ne. Negdje kazu serijski, negdje kazu serijski ali od 2017 ili 2018 godine i sl. Treba mi auto doci za koji dan.....

5 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
domac5 kaže...
Posmatrač kaže...
domac5 kaže...
Posmatrač kaže...
mazy651 kaže...

Ja imam godišnju licencu za VAG OBDELEVEN i samo riječi hvale za tu dijagnostiku. Od kodiranja do brisanja greški itd., a prednost mi je da ne moram laptop imat sa sobom u autu nego imam preko mobitela. Postoji i za BMW. Svaka preporuka. 

 Postoji i za toyotu... A za sve ostale modele radi dijagnostika i brisanje gresaka ali ne radi kodiranje i adaptacija

domac5 kaže...

Ja koristim mc linker+ za 45$ sa alija.

To mi je bolje od obd elevena jer sami adapter radi sa caristom, forscanom, opl monitorom pa nisam ogranicen samo na vag i bmw.

Vec sam kodirao krekanom caristom na par vw i uredno radi kao i original adapter.

Kod cariste je fora sto nije server based kodiranje kao na obd eleven pa ne moras placat usrane kredite, dovoljno je krekanu verziju skinut sa mobilism foruma 

 Ima i OBD eleven krakovan ;) Ja ima pro licencu koja me je izasla free ;)

mazy651 kaže...
omomomomoomm kaže...
mazy651 kaže...

 

 Da, ima obd eleven krekan a sta si uspio s njim otkljucat?

To je server based aplikacija i neces nista kodirat dok se ne kupe krediti

 Sutra mi dolazi moj auto A4 b9 pa ti javim sta sam odradio ali na starom a4 b7 sam codirao pojaseve da ne piste....Adaptacija i codiranje se rade lokalno. Server based je koristenje aplikacija.....I ne skida kredite jer ti krediti trebaju samo za aplikacije koje su u stvari samo skripte. Sve to mozes i sam odraditi ako znas sta radis..... 

 To je onda ubiti rucno kodiranje kao na vcds. Nisam znao da to moze preko njihove apk

 Moze sve sto i vcds ali moras imati pro plan koji mouzes dobiti i na zaobilazni nacin ;) Cak su ti i upustva ista. Recimo ukljucivanje mape na dasboardu kosta 100 kredita a mozes rucno odraditi za minut....

Poruka je uređivana zadnji put čet 1.2.2024 14:20 (Posmatrač).
11 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Ako u pretincu(ispod naslona za ruku) imas dva usb-a onda imas android auto a ako imas samo jedan usb onda nemas. Vidim da imas manji mmi tako da vjerojatno nemas AA ali to ti se sredi za cca 300 eura.  Koliko ti auto ima km? Moj ti je savjet da odmah napravis izmjenu ulja u stronicu jer su osjetljivi na to.  Steta sto nema LED svjetla al hebiga. 

PSN:Tomislav025
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice