Auti - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 77.114
|
čitano: 13.263.039
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Vjerojatno jer pištolj zeza.

13 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Tenk nije sigurno pun jer ga nismo preko godinu dana točili, a auto je neku kilometražu od tad ipak napravio.

Mislio sam da je do pištolja pa sam probao na drugoj bengi, ali isti problem. Kupit bocu pa probat na taj način i sad sam baš vidio na netu da Audiji Q serije imaju dva spremnika, jedan gornji i donji pa da solucija može biti da ga se parkira na uzbrdici i proba natankati iz boce. Moguće da je gornji spremnik pun i zato pištolj ne da protok, a donji je isprazan i zato se senzor pali...

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Keops kaže...

Tenk nije sigurno pun jer ga nismo preko godinu dana točili, a auto je neku kilometražu od tad ipak napravio.

Mislio sam da je do pištolja pa sam probao na drugoj bengi, ali isti problem. Kupit bocu pa probat na taj način i sad sam baš vidio na netu da Audiji Q serije imaju dva spremnika, jedan gornji i donji pa da solucija može biti da ga se parkira na uzbrdici i proba natankati iz boce. Moguće da je gornji spremnik pun i zato pištolj ne da protok, a donji je isprazan i zato se senzor pali...

 Ako je pod garancijom, servis neka oni razmišljaju i pune na nizbrdicama.

12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Nije to besplatno.

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ivanzu kaže...

Nije to besplatno.

 A za što služi garancija 5 godina.

Svaka neispravnost vozila koja nije pruzroćena nepažnjom vozaća spada pod garu, pogotovo ako je to poznata greška na tom modelu.

 

Edit: imaš u Porshe Croatiji broj telefona za pritužbe ( funkcionira ).

Poruka je uređivana zadnji put sub 25.12.2021 19:42 (Tiby).
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Dopunjavanje adbluea ne spada pod garanciju. Da je tako onda bi besplatno dobio pun rezeorvar kada mi se upali lampica za rezervu goriva.

Poruka je uređivana zadnji put sub 25.12.2021 21:57 (ivanzu).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Keops kaže...

Tenk nije sigurno pun jer ga nismo preko godinu dana točili, a auto je neku kilometražu od tad ipak napravio.

Mislio sam da je do pištolja pa sam probao na drugoj bengi, ali isti problem. Kupit bocu pa probat na taj način i sad sam baš vidio na netu da Audiji Q serije imaju dva spremnika, jedan gornji i donji pa da solucija može biti da ga se parkira na uzbrdici i proba natankati iz boce. Moguće da je gornji spremnik pun i zato pištolj ne da protok, a donji je isprazan i zato se senzor pali...

 

Evo ako nekog zanima, ili ako nekog google dovede na temu. Uspio sam jedva 6-7 L natankati na bengi i 3 L preko boce što je jako dugo trajalo. Dakle očito je da nije pun, ali iz nekog razloga se mora jako jako sporo točiti jer inače izlijeva. 

15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

A vjerovanto ima neko jako gusto sito, pa treba polako točiti.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. | R.I.P. What.CD 11/2016
9 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
simeparanoja kaže...
MedO1337 kaže...

Pozdrav,

 

ima li netko iskustva s narudžbom felgi sa stranice felgenoutlet?

 

Cijene su im vrlo povoljne, a izbor velik.

 

 

 Ja sam ih kontaktirao,dok su jos imali dostavu u HR,razmijenili par mailova,uredno i brzo odgovarali

Hrio sam naruciti one njihove R3h03 felge,no dok sam pogledao sve recenzije felgi,shopa i slicno i odlucio da cu ih naruciti izgleda da su prestali slati u HR

Prema odgovoru,pozicionirani u DE imaju odredjeni limit slanja u odredjenu drzavu i kad ga dosegnu vise ne salju (mada sam prvi put cuo za to, malo neobicno s obzirom da smo u EU)

Koliko sam shvatio,planiraju opet slati u HR 2023-e

 

Ako ti se ne da komplicirati sa mailbox i slicno,svakako prrporuka za alufelge

Brzi,spremni pomoci,postarina nije skupa (100kn,narucio 3 seta kod njih u zadnjih par godina) i znaju imati cesto felge na akciji

 Puno hvala na odgovoru. Mislio sam da dostavljaju u HR, pa mi se to činilo kao super opcija, uz mailbox.de troškove mi felge ispadnu otprilike jednako kao i kod nas (Tomason TN1 16").

Nisam znao za alufelge.hr, baš sad gledam, nije loš izbor!

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
MedO1337 kaže...

 Ja sam ih kontaktirao,dok su jos imali dostavu u HR,razmijenili par mailova,uredno i brzo odgovarali

Hrio sam naruciti one njihove R3h03 felge,no dok sam pogledao sve recenzije felgi,shopa i slicno i odlucio da cu ih naruciti izgleda da su prestali slati u HR

Prema odgovoru,pozicionirani u DE imaju odredjeni limit slanja u odredjenu drzavu i kad ga dosegnu vise ne salju (mada sam prvi put cuo za to, malo neobicno s obzirom da smo u EU)

Koliko sam shvatio,planiraju opet slati u HR 2023-e

 

Ako ti se ne da komplicirati sa mailbox i slicno,svakako prrporuka za alufelge

Brzi,spremni pomoci,postarina nije skupa (100kn,narucio 3 seta kod njih u zadnjih par godina) i znaju imati cesto felge na akciji

 Puno hvala na odgovoru. Mislio sam da dostavljaju u HR, pa mi se to činilo kao super opcija, uz mailbox.de troškove mi felge ispadnu otprilike jednako kao i kod nas (Tomason TN1 16").

Nisam znao za alufelge.hr, baš sad gledam, nije loš izbor!

 Prohibited goods na mailboxde: "

  1. TVs over 21 inch, LCDs over 21 inch, packaged furniture above 15 kg, subwoofers and speakers over 5 kg, toilet bowls, sinks, mirrors, white goods over 5 kg (especially kitchen appliances, washing machines, refrigerators, cooker hoods, hobs, ovens etc.), bumpers, spoilers, car fenders, car exhausts, large car parts, bicycles (except children\'s bikes)."
Di2 & EPS FTW!
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ivanoile kaže...
MedO1337 kaže...

 Ja sam ih kontaktirao,dok su jos imali dostavu u HR,razmijenili par mailova,uredno i brzo odgovarali

Hrio sam naruciti one njihove R3h03 felge,no dok sam pogledao sve recenzije felgi,shopa i slicno i odlucio da cu ih naruciti izgleda da su prestali slati u HR

Prema odgovoru,pozicionirani u DE imaju odredjeni limit slanja u odredjenu drzavu i kad ga dosegnu vise ne salju (mada sam prvi put cuo za to, malo neobicno s obzirom da smo u EU)

Koliko sam shvatio,planiraju opet slati u HR 2023-e

 

Ako ti se ne da komplicirati sa mailbox i slicno,svakako prrporuka za alufelge

Brzi,spremni pomoci,postarina nije skupa (100kn,narucio 3 seta kod njih u zadnjih par godina) i znaju imati cesto felge na akciji

 Puno hvala na odgovoru. Mislio sam da dostavljaju u HR, pa mi se to činilo kao super opcija, uz mailbox.de troškove mi felge ispadnu otprilike jednako kao i kod nas (Tomason TN1 16").

Nisam znao za alufelge.hr, baš sad gledam, nije loš izbor!

 Prohibited goods na mailboxde: "

  1. TVs over 21 inch, LCDs over 21 inch, packaged furniture above 15 kg, subwoofers and speakers over 5 kg, toilet bowls, sinks, mirrors, white goods over 5 kg (especially kitchen appliances, washing machines, refrigerators, cooker hoods, hobs, ovens etc.), bumpers, spoilers, car fenders, car exhausts, large car parts, bicycles (except children\'s bikes)."

 bolje gledat ponudu na ebay i ako netko dostavlja direktno u hrvatsku, pa oni de dostavljaju nista sto ima vise od 2 kg....

Ne slušaj nikoga, ostani svoj
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Astra na 48Hz bez dampiranog krova,kutija za slušanje(nije za brp), i maybe 700w rms na pojačalu za sub(dragster dwp226). Voltaža ispod 14v nije padala. I svi prozori i vrata zatvoreni. Na jedna otvorena vrata je 139db.

Živjeti u svijetu i pritom ne biti svjestan smisla svijeta isto je kao i lutati velikom knjižnicom i pritom ne doticati knjige
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ramzocro-HCR kaže...

Astra na 48Hz bez dampiranog krova,kutija za slušanje(nije za brp), i maybe 700w rms na pojačalu za sub(dragster dwp226). Voltaža ispod 14v nije padala. I svi prozori i vrata zatvoreni. Na jedna otvorena vrata je 139db.

 Nikad nisam shvacao "korisnost" ni "bitnost" takvog podatka...

 Isto ko i velicina bicepsa kod bodybuildera...

 

 Jedino sto mi je zanimljivo je dobra vrijednost napona.

Truth in engineering.
12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Batista kaže...
ramzocro-HCR kaže...

Astra na 48Hz bez dampiranog krova,kutija za slušanje(nije za brp), i maybe 700w rms na pojačalu za sub(dragster dwp226). Voltaža ispod 14v nije padala. I svi prozori i vrata zatvoreni. Na jedna otvorena vrata je 139db.

 Nikad nisam shvacao "korisnost" ni "bitnost" takvog podatka...

 Isto ko i velicina bicepsa kod bodybuildera...

 

 Jedino sto mi je zanimljivo je dobra vrijednost napona.

 Nisam ni 200€ uložio. Prvo je bilo za gušt, kasnije sam počeo filozofirati, ne sviđa mi se u kojem smjeru sam krenuo.

 

V meter mi je u pepeljari skriven i spojen drito na pojačalo. Kad se frontovi uključe napajanje bude na 13.6v drop u full tiltu. 50 kvadrata žica, pojačana masa, 120A alt. I akumulator exide premium 77Ah(veći nestane nažalost). S time da sigurno sam se tak bez muzike vozio jedno 5god. Bio je uvijek plan stavit muziku, ali počinjem pretjerivati... Slobodan hod 14.8v punjenje. 

 

Brijem da neću ić dalje od ovoga s ovim autom. Treba neki shitbox nabaviti za takve stvari.. 

 

 

A išao sam mjeriti jer frend nabavio uređaj pa reko zašto ne lol. Da je nabavio dynojet prcao bih ga svakih par dana da neš drugo probam da vidim kolko kw mogu iz groba izvući, a ovo sam sad mjerio i više nikad probably.

Živjeti u svijetu i pritom ne biti svjestan smisla svijeta isto je kao i lutati velikom knjižnicom i pritom ne doticati knjige
16 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Nekakvi E Ford Mustang jarac, eto Škode Superb poderala strujič Fordeka kao krpu.

 

AMD,........is that Epyc or what?
13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Na ovo govno su nakeljili Mustang, sramota a ne Mustang. 1.9 TDI star 20 godina prije dođe do 200 nego ovo već sam rekao što.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Poruka je uređivana zadnji put sri 29.12.2021 22:20 (vrinho).
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
vrinho kaže...

Na ovo govno su nakeljili Mustang, sramota a ne Mustang. 1.9 TDI star 20 godina prije dođe do 200 nego ovo već sam rekao što.

Kao da je i stari original Mustang pojam kvalitete, a dalje znamo tipičan Američki stari mišičavac=troši kao kamion.Više ljudi se okreče za legendarnim Japancima, i to u Americi ili domovini Mustangerosa.

 

AMD,........is that Epyc or what?
12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Ajd se bolje drži AMD-a nego da pišeš takve gluposti.

10 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
rambox kaže...
vrinho kaže...

Na ovo govno su nakeljili Mustang, sramota a ne Mustang. 1.9 TDI star 20 godina prije dođe do 200 nego ovo već sam rekao što.

Kao da je i stari original Mustang pojam kvalitete, a dalje znamo tipičan Američki stari mišičavac=troši kao kamion.Više ljudi se okreče za legendarnim Japancima, i to u Americi ili domovini Mustangerosa.

 

 Kog boli k kolko trosi Mustang u Americi, onaj tko ima za Mustang ima i za pun tank koji je tamo i dalje bagatela (iako je podosta poskupio, ali opet je bagatela za razliku kod nas), Mustang je mrcina i po meni ikona, jedino sta je postao poznat po tome da vozaci doticnog auta vole bacit publiku pod kotace... 

 

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ivanzu kaže...

Ajd se bolje drži AMD-a nego da pišeš takve gluposti.

  plačem...

13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Rambox ne pričaj gluposti, Mustang je legenda u Americi i auto za kojim se svatko okreće baš kao za ovim JDM autima. Zapravo me iznenadilo koliko ljudi zna da je ovo Skyline na videu jer veliki dio Amera ne zna ni naći Japan na zemljopisnoj karti. Nešto slično da netko kod nas uveze tog istog R32, garant 99.9% ljudi bi mislilo da je to neka krntija a da mu recimo spomeneš 2JZ (je znam da je toyota, razmišljam o supri trenutno) mislili bi da je to neka mješavina gemišta

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Poruka je uređivana zadnji put sri 29.12.2021 23:00 (vrinho).
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ivanzu kaže...

Ajd se bolje drži AMD-a nego da pišeš takve gluposti.

 Pa napiši ti još bolje korisne gluposti, a ne da se ljutiš kad neko pljuje na Američku Auto industriju.

 

Moš se ljutit kolko hočeš, ali Japanci i Koreanci pregazili su Američku auto industriju.Da nema Forda uh, pa na kaj bi Ameri spali fučkaj ga sad.S obzirom na potpuno različitu poslovnu filozofiju, Japanci vs Ameri njima se u budučnosti loše piše.

vrinho kaže...

Rambox ne pričaj gluposti, Mustang je legenda u Americi i auto za kojim se svatko okreće baš kao za ovim JDM autima. Zapravo me iznenadilo koliko ljudi zna da je ovo Skyline na videu jer veliki dio Amera ne zna ni naći Japan na zemljopisnoj karti. Nešto slično da netko kod nas uveze tog istog R32, garant 99.9% ljudi bi mislilo da je to neka krntija a da mu recimo spomeneš 2JZ (je znam da je toyota, razmišljam o supri trenutno) mislili bi da je to neka mješavina gemišta

Za žutom modernom verzijom,  za tim se okreče samo šmrkava i narajcana mlađa genercija.To je auto za razvaljivanje+šminkanje, jedni drugima pokazuju hrpu mišičavog lima kojoj u budučnosit prijeti prestanak proizvodnje.

 

https://www.caranddriver.com/news/g36005989/best-selling-cars-2021/

 

Stari Ford Mustang  je legenda "recimo", ali preostali ili preživjeli starci služe samo kao ukras(preskupo+cijena raste)pa se večinom voze samo penzionerski i po suhom.

 

Namjerno sam stavil razbacanog Ševru Kamariča, fino se slaže sa žutanjkom iako u praksi nemaju istu reputaciju.Molim gledat samo u curu, to je puno korisnije ali i ljekovitije.

 

 

 

AMD,........is that Epyc or what?
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.12.2021 0:31 (rambox).
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
rambox kaže...
ivanzu kaže...

Ajd se bolje drži AMD-a nego da pišeš takve gluposti.

 Pa napiši ti još bolje korisne gluposti, a ne da se ljutiš kad neko pljuje na Američku Auto industriju.

 

Moš se ljutit kolko hočeš, ali Japanci i Koreanci pregazili su Američku auto industriju.Da nema Forda uh, pa na kaj bi Ameri spali fučkaj ga sad.S obzirom na potpuno različitu poslovnu filozofiju, Japanci vs Ameri njima se u budučnosti loše piše.

vrinho kaže...

Rambox ne pričaj gluposti, Mustang je legenda u Americi i auto za kojim se svatko okreće baš kao za ovim JDM autima. Zapravo me iznenadilo koliko ljudi zna da je ovo Skyline na videu jer veliki dio Amera ne zna ni naći Japan na zemljopisnoj karti. Nešto slično da netko kod nas uveze tog istog R32, garant 99.9% ljudi bi mislilo da je to neka krntija a da mu recimo spomeneš 2JZ (je znam da je toyota, razmišljam o supri trenutno) mislili bi da je to neka mješavina gemišta

Za žutom modernom verzijom,  za tim se okreče samo šmrkava i narajcana mlađa genercija.To je auto za razvaljivanje+šminkanje, jedni drugima pokazuju hrpu mišičavog lima kojoj u budučnosit prijeti prestanak proizvodnje.

 

https://www.caranddriver.com/news/g36005989/best-selling-cars-2021/

 

Stari Ford Mustang  je legenda "recimo", ali preostali ili preživjeli starci služe samo kao ukras(preskupo+cijena raste)pa se večinom voze samo penzionerski i po suhom.

 

Namjerno sam stavil razbacanog Ševru Kamariča, fino se slaže sa žutanjkom iako u praksi nemaju istu reputaciju.Molim gledat samo u curu, to je puno korisnije ali i ljekovitije.

 

 

 

 Koje ti gluposti valjas 

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
vrinho kaže...

Rambox ne pričaj gluposti, Mustang je legenda u Americi i auto za kojim se svatko okreće baš kao za ovim JDM autima. Zapravo me iznenadilo koliko ljudi zna da je ovo Skyline na videu jer veliki dio Amera ne zna ni naći Japan na zemljopisnoj karti. Nešto slično da netko kod nas uveze tog istog R32, garant 99.9% ljudi bi mislilo da je to neka krntija a da mu recimo spomeneš 2JZ (je znam da je toyota, razmišljam o supri trenutno) mislili bi da je to neka mješavina gemišta

 Tih Mustanga je jako puno u njemackoj jos pogotovo od kad se proizvodi u EU i ima V6 motor, al ih je jako puno i sa 5.0 motorom.

 

A da se svi za tim autom okrecu bas i nije istina. jer ih ima jako puno.

 

Al za WRX STI i novim i starim to si u pravu tu se okrecu svi jer gdje god da prodem svi gledaju u auto, cak i oni koji vozaju auta 2-3 puta skuplja od njega. jer ih imas recimo 250-300 u citavoj njemackoj a tih mustanga recimo u gradu sa 100 000 stanovnika ima najmanje  50 ako ne i vise... dugim rijecima ima ih malo manje od GTIa

Ne slušaj nikoga, ostani svoj
13 godina
online
Auti - ultimativna tema

Jel moguce ikako besplatno azurirati navigaciju u Renault Capturu?

Preko njihovog Toolboxa se placa oko 70€.

16 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Simpatično fučkaj ga sad, ali ajd ti budi kupac jedne takve bivše limene kocke leda.

 

https://www.jutarnji.hr/autoklub/aktualno/iz-japana-krenuli-kao-honde-i-toyote-u-vladivostok-uplovili-kao-sante-leda-15139878

AMD,........is that Epyc or what?
12 godina
online
Auti - ultimativna tema

Isplati li se kod osiguranja uzet Vuča i asistencija opciju? Nije neka cijena, 66kn, no jel to mazanje ociju ili se isplati?

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Tony1999 kaže...

Isplati li se kod osiguranja uzet Vuča i asistencija opciju? Nije neka cijena, 66kn, no jel to mazanje ociju ili se isplati?

 Kak se nebi isplatilo? Nikad ne znas kad ce ti auto stat, da ti i guma pukne puno je faktora oces je uopce moc sam promjenit, dovoljno je da ti zapece izmedu felge i glavcine, kad sam balansirao gume covjek je sa tubingom moro nabijat po gumi da je odljepi s glavcine, nema sanse da bi to ja uspio sam po mraku 

12 godina
online
Auti - ultimativna tema

Hvala

 

Laqo ima ovih dana popust 200kn s kodom PAVLE200 pa tko ima registraciju kroz sljedećih mjesec dana isplati se uzeti.

11 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ima netko iskustva sa Audijem A3 TDI (8V) 2013. Tražim neki auto do 12k €

2.0 TDI teško naći ispod 230k km, dok 1.6 ima dosta, dali bolje ići na 2.0 sa 50k km više ili na 1.6?

Imaju kakvih problema koje treba posebno paziti kod kupnje.

 

 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice