Hrvatske autoceste - ENC aplikacija

poruka: 9
|
čitano: 2.727
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Hrvatske autoceste - ENC aplikacija

Možda bi bilo zanimljivo da Bug napravi osvrt na ogromni fijasko s novom verzijom HAC ENC mobilne aplikacije? https://play.google.com/store/apps/details?id=hr.hac.enc_mobile&hl=hr&gl=US
Za neupućene ukratko - staru aplikaciju su ugasili, a nova, koja je zamišljena kao automatska zamjena za staru, ne radi (rade migraciju podataka već desetak dana pa su u aplikaciji, koja je puštena u produkciju, prikazana pogrešna stanja računa).

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Hrvatske autoceste - ENC aplikacija

Ček, stvarno su to napravili? Tko je radio aplikaciju?

 

Vjerojatno igraju na kartu zabrane putovanja pa imaju vremena za migraciju podataka 

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
13 godina
offline
Re: Hrvatske autoceste - ENC aplikacija

Da, nažalost su to stvarno napravili - pročitaj komentare "zadovoljnih" korisnika i sve će ti biti jasno.

7 godina
protjeran
offline
Hrvatske autoceste - ENC aplikacija

BUG-ovo urednistvo putuje samo Online, iz Zagreba do Zagreba im ne treba ni ENC ni autoput.

Pa vidis i sam da je potres "50km nedaleko od Zagreba", a ne "10km od Siska" ili "5km od Petrinje".

 

Kad bude potres u Dubrovniku, pisat ce "potres 600km nedaleko od Zagreba".

Centralizirana drzava; ENC, autoput, nebitan - autoput sluzi za opljackat turiste i to je to.

 

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher... Cyberpunk for PCMR
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Hrvatske autoceste - ENC aplikacija
Pa nece pisati potres 10km od Špičkovine ili 10km od Horna već 50km od Zg-a ili 45km od Beča.

Vise ljudi se zna orjentirati po nekom vecem gradu.
Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
13 godina
offline
Hrvatske autoceste - ENC aplikacija

Upravo izašla nadogradnja - promijenili su tekst poruke unutar aplikacije kako se ne prikazuje ispravno stanje računa gdje su umjesto 24.12.2020. (koji je bio naveden do danas) stavili 31.12.2020. kao datum kad bi sve trebalo proraditi. Ludilo...

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 29.12.2020 15:38 (kipo).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Hrvatske autoceste - ENC aplikacija

I sad se sjeti koliko si imao novaca na računu..

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Hrvatske autoceste - ENC aplikacija
Jos veca ludost je to sto Aircash aplikacija (koja nema veze s Hrvatskim cestama) prikazuje stvarno stanje racuna...
16 godina
online
Hrvatske autoceste - ENC aplikacija

I u keksu se vidi dobro stanje.

Do not approach me unannounced – especially while I am eating!
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice