Philips 43PUS6101 mrtvi pikseli

poruka: 5
|
čitano: 2.173
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Philips 43PUS6101 mrtvi pikseli

Pozdrav, naime na navedenom modelu TV-a pojavio mi mrtvi piksel (izgleda kao više njih, 1-3). U principu neprimjetni skroz, vidljivi samo iz blizine od nekakvih metar do metar i pol i pored njih jedan skroz mali jedva vidljiv.

Tv je kupljen u Metro-u, ima još garanciju pa me zanima kakva je Phillipsova politika po pitanju mrtvih piksela? Reklamirati ili ne?

 

 

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
Philips 43PUS6101 mrtvi pikseli

Evo usmjeriti ćemo garfield1 na ovaj upit 

SkorvY
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Philips 43PUS6101 mrtvi pikseli
marijan88 kaže...

Pozdrav, naime na navedenom modelu TV-a pojavio mi mrtvi piksel (izgleda kao više njih, 1-3). U principu neprimjetni skroz, vidljivi samo iz blizine od nekakvih metar do metar i pol i pored njih jedan skroz mali jedva vidljiv.

Tv je kupljen u Metro-u, ima još garanciju pa me zanima kakva je Phillipsova politika po pitanju mrtvih piksela? Reklamirati ili ne?

 

 

 

 Pa ako  garancija još važi, onda možeš dat pod garanciju. Ali ako ti ne smeta, onda ne trebaš...

9 godina
neaktivan
offline
Philips 43PUS6101 mrtvi pikseli

Pa u principu ne smeta, no mene muči spoznaja da su tu. Ima li netko iskustva sa tim, da li bi to garancija pokrila ili ne, pošto neki proizvođači dozvoljavaju nekoliko mrtvih piksela dok neki ne.

Ima li tko sličnih iskustava sa konkretno Phillipsom?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Philips 43PUS6101 mrtvi pikseli

Meni ovo više izgleda kao da je neka prašina u panelu, pogledaj to malo s povećalom

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice