Novi MAXTV reciver izdvojena tema

poruka: 1.617
|
čitano: 658.353
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver

Da, uzmi i gratis D-Link wifi extender i gratis Panasonic telefon

Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
16 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
chewa kaže...
Ag008 kaže...

Max3 Biram je isti, samo uključuje MaxTVtoGo što sam ja uz Snimalicu 30 mogao uzeti za 10kn mjesečno.

(dovoljna mi je besplatna snimalica10)

Nije bitan grad, ja sam ponudu dobio preko prodajnog predstavnika koji uvijek imaju najniže cijene, neka vas nazove ili dođe do vas

https://www.hrvatskitelekom.hr/predstavnici

 

EDIT:

Uz max 3 biram trebaš dobiti minimalno 500kn poklon bon za Santa Domenicu i wifi pojačivač d-link.

Tu čak i piše da se to dobiva

https://www.hrvatskitelekom.hr/max-paketi/paketi

 Evo i ja sam dobio ponudu od prodajnog predstavnika 210 kn plus još sportske za 15 kn...

 Meni su to isto preko telefona ponudili za 350 kn

BF3:fluffy_inside
16 godina
offline
Novi MAXTV reciver

Stigao s g.o i pravac instal sve ok samo nemrem nac stavku za hbo on demand videoteku...vidim da je novost 108060p umnesto 50 i zyvuk  je cisci bolji,sve brzo i fluidno rasponzivno ...to je to ukratko i dobi se hdmi 2.0 kabel!

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.5.2017 16:19 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Novi MAXTV reciver

Stigao i meni danas, ali  imam problem, zaključan mi cijeli sport plus paket a inače ga uredno plaćam, moram sad zivkat da to riješe.

Što se tiče razlike u odnosu na onaj jedino sve fluidnije radi, slika je koliko vidim ista, spojeno sa hdmi i postavio sam na 1080p 50hz i 1080p 60hz i nema nikakve razlike u odnosu na stari uređaj, daljinac nije namjenjen onima kojima često ispada po podu(taj sam hah), a tipke su 2 levela u odnosu na stari, sve u svemu nije loše a ni čudesno.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Novi MAXTV reciver

Nit je to stvarnih 60Hz (a ni 50Hz prije toga), nit je to HDMI 2.0 kabel (jer to ne postoji) :)

 

Prodaju maglu.

 
1 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Novi MAXTV reciver
exxe kaže...

Nit je to stvarnih 60Hz (a ni 50Hz prije toga), nit je to HDMI 2.0 kabel (jer to ne postoji) :)

 

Prodaju maglu.

 

Mazanje očiju heh

16 godina
neaktivan
offline
Novi MAXTV reciver

Da, frekvencija je upscalana umjetno, STB možda i podržava, ali sadržaj im sigurno nije u 50/60Hz. Čak mislim da im je i fullHD samo upscalani 720p, al ok...

 

A što se kabela tiče, kinezi su poznati po tome da brkaju specke porta/outputa sa speckom kabela.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Novi MAXTV reciver

znaći slika nije ništa bolja , meni je čak na htv-u (i ostalim našim programima) bolja slika kad spojim običnu antenu u tv nego preko maxtv-a, cca 10% bolja

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Ak niste znali prijemnik proizvodi SAMSUNG, brendira se za HT i to to
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
15 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
PC - stručnjak kaže...
Ak niste znali prijemnik proizvodi SAMSUNG, brendira se za HT i to to

 Samsung je dobavljač, ali ne i proizvođač. 

16 godina
offline
Novi MAXTV reciver

Dakle 60hz je po output od telke

Izlazi su hdmi 2.0 kao i kabel high speed

Ima hevc encoder decoder te bolji upscale i dvbt2 output

Ukratko nije skart koji smo do sada dobivali...

P.s

Sd programi bolje i ostrije izgledaju nego prije

Hd nrznam jer nemam tu uslugu ali moze biti samo bolje...

Zvuk je cisci i bolji radi kvalitetnijeg outputa...

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.5.2017 22:05 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Novi MAXTV reciver

Sinoc narucio priko weba danas vec stiga sve 5 za novi reciver max tv :)

veoma su brzi i to mi je drago samo mi racuni nisu bas dragi lol

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver

Ja sam u srijedu oko 20h preko chata naručio, jučer nije došao, danas isto (još) nije.

Dobijete kakav sms da stiže ili?

Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
7 godina
neaktivan
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Zna netko preko koje službe stiže prijemnik(overseas ili hp) ?
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Novi MAXTV reciver

Upravo sam prije pet minuta preuzeo svoj novi received, dok ga doma instaliram, javim dojmove! 

BTW; meni je dostavljen po HP EXPRESS službi Hrvatske Pošte, znači naručen u utorak kasno navečer, dostavljen u petak nešto poslije 13.00 sati! 

Istina, dobio sam još jutros poruku da će biti danas dostava, i poziv dostavljača oko 10.00 gdje sam da dođe do mene doma, ali nisam bio doma, pa je dogovorena dostava "u letu" gdje me pronađe! 

 

BTW2; kada smo već kod T-Com-a, oli T-Mobile operatera, što možete kazati na ovo, kada i ako proradi u Hrvatskoj?! 

 

LINK; http://www.gsmarena.com/tmobile_digits_goes_out_of_beta_on_may_31_makes_phone_numbers_flexible-news-25245.php

ATJ Lučko
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver

 Za usporedbu, ja kao novi korisnik plaćam Max 3 209kn što uključuje:

-20mbps flat, osnovni maxtv, neograničene fix i mobilne razgovore bez uspostave, maxtv hd, snimalica 10

-dodatnih 15kn za Sportski Plus paket što uključuje (sve Arene HD, sve Sport Klub HD, Fight Channel itd, Brazzers TV i druge XXX kanale)

 

I još kao novi korisnik dobivam gratis: Wifi pojačivač D-LINK DAP-1520 i  Panasonic KX-TGB210.

Navodno nisam mogao dobiti 400kn za Santa Domenicu pa sam nažalost samo ova dva uređaja dobio jednokratno za 1kn. Da sam uzeo tablet Pixi ne bi imao prikaz broja u cijeni.

Ukupno:

224kn kroz 24mj za Max3

 

 

S time da sada i pojedini agenti sami kažu da je često bolje otkazati uslugu pa na drugog člana kućanstva uzeti uslugu jer se dobije više za manje novaca.

U biti, HT-u je veći interes dobiti nove korisnike jer će stari skoro uvijek ostati na HT-u.

 

Pitanje vezano za ovu ponudu/paket: sigurno je maxtv HD? Sportski plus paket? Ne nalazim taj paket u ponudi, ima 'Max Arena' (sve Arene), 'Prošireni paket' (dodatni programi) te 'Sport Klub paket' (svi SK-ovi), što točno si dobio, nisi valjda kombinaciju nekakvu? 

Zvao sam jučer i nisam niti sadržajno niti cjenovno dobio tu ponudu. Bila je nešto skuplja (ne sjećam se sad koliko) i ne sa svim ovim poklonima (mislim da je rekao samo jedan).

Pa bi molio potvrdu.

P.S.

I ja san novi korisnik (trenutno na Iskonu)

 

Unaprijed se zahvaljujem

14 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
chewa kaže...
Ag008 kaže...

Max3 Biram je isti, samo uključuje MaxTVtoGo što sam ja uz Snimalicu 30 mogao uzeti za 10kn mjesečno.

(dovoljna mi je besplatna snimalica10)

Nije bitan grad, ja sam ponudu dobio preko prodajnog predstavnika koji uvijek imaju najniže cijene, neka vas nazove ili dođe do vas

https://www.hrvatskitelekom.hr/predstavnici

 

EDIT:

Uz max 3 biram trebaš dobiti minimalno 500kn poklon bon za Santa Domenicu i wifi pojačivač d-link.

Tu čak i piše da se to dobiva

https://www.hrvatskitelekom.hr/max-paketi/paketi

 Evo i ja sam dobio ponudu od prodajnog predstavnika 210 kn plus još sportske za 15 kn...

 Koji točno sportski paket? i jel HD?

 

Da li je neko pokušao (može li se uopće) reciver koristiti kao player multimedije?

6 godina
neaktivan
offline
Novi MAXTV reciver

Jel i vama onda bijela LED-ica naprijed nenormalno blješti?!? Toliko je jaka da probija kroz konektore iza pa imaš i neke fleke po zidu. Najgore kad staviš u standby pa počne onako iritantno blinkat...

 

Za sad sam ju prelijepio crnom izolirkom (koliko sam mogao da daljinski još uvijek radi) i zagurao cijelu stvar iza TV-a... ali ono, oni kao da to nisu probali po mraku.

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Novi MAXTV reciver

meni ne smeta u eco sistemu 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver

Nazalost meni narudjba od utorka nije prošla neka greška je bila i sad sam opet narucio..sada ce kao biti ok ..pon ili uto je kod mene

16 godina
offline
Novi MAXTV reciver

prebacio  se i ja na nove pakete umjesto 315 sad 350 ali dobijem u cijeni snimalica 10, pickbox ili max to go,i mjenjanje 2 paketa + svakih 3.mj besplatno ili prije sa nadoknadom 15kn

+ za fixni 50min prema svim kontinentima +stream on za mob

 

p.s sadasnji hbo premium koji placam 40 ulazi u cijenu 

 

inace ovaj paket je 400 kn za koji nisu u magenti

 

flat+vdsl50 ostaje nepromjenjeno..

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.5.2017 20:32 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Novi MAXTV reciver

Dobija sam novi maxtv set top box i imam tri pitanja:

1.Svaki put kad upalim maxtv upali mi se glavni meni preko ekrana pa ga moram isključivat.Može li se to isključit da se glavni meni uključi kad ja pritisnem tipku glavnog menija?

2.Uređaj je tamnije slike i kad posvjetlim na tv onda mi baca na sivo .Ima li tu ikakva opcija za posvjetlit sliku?

3.U uputama piše kad je uređaj ugašen-PRIGUŠENO SVIJETLI....U mene kad izgasim uređaj lampica se gasi -pali -slabije - pa jače svijetli i tako stalno.

Eto za sada toliko,pa ako netko zna neka pomogne.Hvala.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Novi MAXTV reciver

Ja uskoro prelazim nakon 25 godina sa tcoma na Iskon paket od 239kn jer istu uslugu plaćam

sad 359kn kod tcoma, neće me valjda kao i za mobitele gnjaviti sa nekom nižom tarifom...

svaki put ih se probam riješiti, a oni čekaju da izađem iz poslovnice nakon raskida ugovora i onda

nude puno povoljnije usluge koje su do tad skrivali ispod pulta, valjda :)

It is our duty as men and women to proceed as though the limits of our abilities do not exist - Pierre Teilhard de Chardin
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
oliol kaže...

Dobija sam novi maxtv set top box i imam tri pitanja:

1.Svaki put kad upalim maxtv upali mi se glavni meni preko ekrana pa ga moram isključivat.Može li se to isključit da se glavni meni uključi kad ja pritisnem tipku glavnog menija?

2.Uređaj je tamnije slike i kad posvjetlim na tv onda mi baca na sivo .Ima li tu ikakva opcija za posvjetlit sliku?

3.U uputama piše kad je uređaj ugašen-PRIGUŠENO SVIJETLI....U mene kad izgasim uređaj lampica se gasi -pali -slabije - pa jače svijetli i tako stalno.

Eto za sada toliko,pa ako netko zna neka pomogne.Hvala.

Ad1; kod mene su uvijek uređaji ON, obzirom gasim televizor, reciver nikada ne diram! 

Ad2; kada govorimo o "uređaju", govorimo o televizoru zar ne, sada je pitanje kakav ti imaš?! 

Ad3; tvoj uređaj NIJE UGAŠEN/ISKLJUČEN, tebi je uređaj "PRIPRAVAN", e zato ja nikada ne gasim! 

ATJ Lučko
13 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
oliol kaže...

Dobija sam novi maxtv set top box i imam tri pitanja:

1.Svaki put kad upalim maxtv upali mi se glavni meni preko ekrana pa ga moram isključivat.Može li se to isključit da se glavni meni uključi kad ja pritisnem tipku glavnog menija?

2.Uređaj je tamnije slike i kad posvjetlim na tv onda mi baca na sivo .Ima li tu ikakva opcija za posvjetlit sliku?

3.U uputama piše kad je uređaj ugašen-PRIGUŠENO SVIJETLI....U mene kad izgasim uređaj lampica se gasi -pali -slabije - pa jače svijetli i tako stalno.

Eto za sada toliko,pa ako netko zna neka pomogne.Hvala.

 

1. Koliko sam u toku zasad nema te opcije.

2. Nisam primijetio tako nešto. Pa ak imaš moderniji TV sigurno ima milijon opcija da si naštimaš sliku baš kako ti paše. Uređaj sam po sebi nema opcija za to.

3. Kad u opcijama prebaciš u ekonomičan mod onda prigušeno svijetli. Dok je na standardno onda se ovako bezveze non stop pali i gasi i nervira. Jedini setback je što se jedino iz standardnog moda instant diže sučelje,

a ako je u ekonomičnom onda moraš čekati minutu dvije nakon paljenja da dobiješ sliku. Ili koristi crnu izolir traku. Ona rješava 90% problema u životu. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
Novi MAXTV reciver

Moji vrlo prvi dojmovi! 

Sam reciver ne izgleda loše, makar bih volio i dalje imati dva USB utora, a ledica neka svjetli za svaku opciju u drugoj boji, recimo plavo kada je reciver ugašen! 

Daljinac izgleda vrlo profinjeno, makar, u usporedbi sa zadnjim, kao da mu fali koja funkcija, pokoji gumbić, morati ću to ovih dana malo bolje proštundirati! 

Sam prikaz izbornika je u najmanju ruku zanimljiv dizajnom, makar tu imam prvu veću zamjerku, a možda ja neznam podesiti, kada sam u glavnom izborniku na recimo 611 kanalu "Narodni Radio" i ja bih se u izborniku prebacio na 12 kanal "Sportska Televizija", to sam u prethodnom izborniku mogao, sada moram biti "U nekom programu" da bih mogao skočiti dalje, ali nisam opet u glavnom izborniku 

Što se tiče glasa, odnosno intenziteta glasnoće, pa nekih možda i skorom 20% slabije nego na samom televizoru, što mi se čini da je stvar SW podešavanja, pa bih možda mogao zamoliti da u sljedjećem update-u to srede?! 

Isto tako, slika mi je malo pre pastelna bila barem u početku, isključivo HTV1, dok recimo NOVA TV nije, ali sam uvjerenja da je to zbog mojeg televizora iz, već sam i zaboravio otkada ga imam, jedno 2010 najmanje, ali strpiti ću se do 2020, kada kanim uzeti neki tada najnoviji gadget! 

Jedno još pitanje za kraj; onaj HDMI kabel što smo ga dobili sa reciverom, koliko je on "BOLJI" od HDMI kabela kojeg sam ja uzeo prije dvije godine i platio ga oko 100.00 kuna?! Da ostanem na onom svojem ili da ipak upregnem ovaj koji sam dobio sa reciverom?! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Novi MAXTV reciver

Zahvaljujem na informacijama, a što se tiće tamnije slike :prije nego šta sam upalija ovaj novi tvbox pogleda sam maxtv na starom i na njemu je sve bilo namišteno odlično.Svi parametri slike- boje,kontrast,svjetlina su bili ok,a posebno na HD programima.

Nakon prebačaja na novi box izgubija sam tu kvalitetu.Slika mi je tamnija,boje izgubile svježinu pa izgledaju kao isprane  i sad minjam ja parametre slike na tv-u,ali nije to dobro.Meni je to bilo puno bolje na staroj Atlanti.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Novi MAXTV reciver

stavi novi jer je on high speed odnosno hdmi 2.0

sto je bitno kad ce se prelazit na hevc enkodiranje...

Moj PC  
0 0 hvala 1
6 godina
neaktivan
offline
Novi MAXTV reciver

Radi li vama CEC?

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver

Ako ti televizija podržava CEC, raditi će.

S time da Blaupunkt tv kao ima opcije cec (uključena), ali kada sam spojio MediaPlayer a95x, nije radilo dok mi na Philipsu radi.

No ovaj novi receiver mi neće raditi, piše mi neispravan korisnički račun ili pin (ispravan je), zvao 0800 600010 (podrška za novi stb), prijavljen kvar.

Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice