Novi MAXTV reciver izdvojena tema

poruka: 1.618
|
čitano: 659.235
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan
offline
Re: Novi MAXTV reciver

Može neko provjeriti koliko internet brzine uzmu ti novi uređaji? Zvao szk i kažu da bi morali spustit brzinu na 10 mb/s da bi maxtv uredno i bez štekanja radio?! Mislim navikao sam već na 20 mb/s, sad da spuštaju nema mi veze.

What do you desire? LM
15 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
lucifer.ie kaže...

Može neko provjeriti koliko internet brzine uzmu ti novi uređaji? Zvao szk i kažu da bi morali spustit brzinu na 10 mb/s da bi maxtv uredno i bez štekanja radio?! Mislim navikao sam već na 20 mb/s, sad da spuštaju nema mi veze.

Pa koliko sam ja shvatio, poanta i je ovih novih recivera da im je potrebno manje od starijih, pa bi i adsl trebao biti rasterećeniji. 

9 godina
neaktivan
offline
Novi MAXTV reciver

Da li je netko možda testirao gledanje 2 HD kanala preko 2 receivera? S obzirom na spomenuto smanjenje opterećenja linije, možda su riješili i probleme sa profilom koji su ih zezali prošle godine kad sam uzeo Sportski Plus paket.

 

Znači, u paketu su HD sportski kanali, ali se nisu mogli gledati istovremeno na dva televizora (2 receivera), već se HD mogao gledati samo kad je jedan receiver bio ugašen. Rečeno je da je do propusnosti i nepodešenog profila pa me zanima (prije nego mi stignu receiveri) da li je netko možda to probao već ;)

 

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
ATJLučko kaže...
Ag008 kaže...

A koliko plaćaš to?

Vjerujem puno više nego Max 3xs od 200kn.

Zadnji račun po "starom obračunu" je bio oko 430.00 +- koju kunu! 

Sada će kaže biti 403.00 kuna, fiksno, barem se nadam, provjeriti ću na prvom punom računu za lipanj! 

 Za usporedbu, ja kao novi korisnik plaćam Max 3 209kn što uključuje:

-20mbps flat, osnovni maxtv, neograničene fix i mobilne razgovore bez uspostave, maxtv hd, snimalica 10

-dodatnih 15kn za Sportski Plus paket što uključuje (sve Arene HD, sve Sport Klub HD, Fight Channel itd, Brazzers TV i druge XXX kanale)

 

I još kao novi korisnik dobivam gratis: Wifi pojačivač D-LINK DAP-1520 i  Panasonic KX-TGB210.

Navodno nisam mogao dobiti 400kn za Santa Domenicu pa sam nažalost samo ova dva uređaja dobio jednokratno za 1kn. Da sam uzeo tablet Pixi ne bi imao prikaz broja u cijeni.

Ukupno:

224kn kroz 24mj za Max3

 

 

S time da sada i pojedini agenti sami kažu da je često bolje otkazati uslugu pa na drugog člana kućanstva uzeti uslugu jer se dobije više za manje novaca.

U biti, HT-u je veći interes dobiti nove korisnike jer će stari skoro uvijek ostati na HT-u.

Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
15 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Ag008 kaže...
ATJLučko kaže...
Ag008 kaže...

A koliko plaćaš to?

Vjerujem puno više nego Max 3xs od 200kn.

Zadnji račun po "starom obračunu" je bio oko 430.00 +- koju kunu! 

Sada će kaže biti 403.00 kuna, fiksno, barem se nadam, provjeriti ću na prvom punom računu za lipanj! 

 Za usporedbu, ja kao novi korisnik plaćam Max 3 209kn što uključuje:

-20mbps flat, osnovni maxtv, neograničene fix i mobilne razgovore bez uspostave, maxtv hd, snimalica 10

-dodatnih 15kn za Sportski Plus paket što uključuje (sve Arene HD, sve Sport Klub HD, Fight Channel itd, Brazzers TV i druge XXX kanale)

 

I još kao novi korisnik dobivam gratis: Wifi pojačivač D-LINK DAP-1520 i  Panasonic KX-TGB210.

Navodno nisam mogao dobiti 400kn za Santa Domenicu pa sam nažalost samo ova dva uređaja dobio jednokratno za 1kn. Da sam uzeo tablet Pixi ne bi imao prikaz broja u cijeni.

Ukupno:

224kn kroz 24mj za Max3

 

 

S time da sada i pojedini agenti sami kažu da je često bolje otkazati uslugu pa na drugog člana kućanstva uzeti uslugu jer se dobije više za manje novaca.

U biti, HT-u je veći interes dobiti nove korisnike jer će stari skoro uvijek ostati na HT-u.

Krasno, ja kao korisnik fiksne linije 25 godina i interneta 15 godina plaćam 275kn max3 paket sa 1000minuta poziva i 50 prema eu, običan maxtv paket i 20mbps flat (prije nego što smo uzeli maxtv u 1. mjesecu ove godine brzina mi je bila 30mbps). I to su me najebali u 1. mjesecu kao posebna ponuda za dugogodišnjeg korisnika, ali njih je najviše jebalo što nisam godinama hito potpisati novi ugovor za adsl. Na kraju sam uzeo ovo najviše radi staraca zbog maxtv-a. 

Koliko vidim, ekipa je za ove pare dobila i sportski paket koji bi meni odlično došao. 

13 godina
offline
Novi MAXTV reciver

Kolega Ag008, ja sam na MAX 3 Biram paketu, koji je inicijalno skuplji u samom startu! 

Ako nije problem, javno vam napisati, stavite u PP, iz kojeg ste grada čisto da cimnem ekipu i upitam ih zašto ja nisam dobio nikada ništa u ponudi za poklon?! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver

Max3 Biram je isti, samo uključuje MaxTVtoGo što sam ja uz Snimalicu 30 mogao uzeti za 10kn mjesečno.

(dovoljna mi je besplatna snimalica10)

Nije bitan grad, ja sam ponudu dobio preko prodajnog predstavnika koji uvijek imaju najniže cijene, neka vas nazove ili dođe do vas

https://www.hrvatskitelekom.hr/predstavnici

 

EDIT:

Uz max 3 biram trebaš dobiti minimalno 500kn poklon bon za Santa Domenicu i wifi pojačivač d-link.

Tu čak i piše da se to dobiva

https://www.hrvatskitelekom.hr/max-paketi/paketi

Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.5.2017 16:28 (Ag008).
6 godina
neaktivan
offline
Novi MAXTV reciver

Ključna riječ je ili.

 

  • Vrijednosni bon od x00 kn za Sancta Domenica trgovine
  • ili
  • Wi-FI pojačivač signala
  • ili
  • neki drugi koristan uređaj po super cijeni

 

Plus, zasad prodajni predstavnici ne dilaju bonovima za Sancta Domenicu, koliko znam.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Novi MAXTV reciver

Meni je doslo u roku  24h :-)

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Novi MAXTV reciver

Da li je i Vama doslo na mail dok ste narucili novi max tv prijamnik da ste aktivirali neku Halo uslugu? Danas sam ujutro oko 10h pricao sa njima i narucio novi max tv prijamnik i nismo o nicemu drugome razgovarali a na mail mi je doslo da sam aktivirao neku Halo uslugu, nista mi nije jasno.

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
hrčak kaže...

Da li je i Vama doslo na mail dok ste narucili novi max tv prijamnik da ste aktivirali neku Halo uslugu? Danas sam ujutro oko 10h pricao sa njima i narucio novi max tv prijamnik i nismo o nicemu drugome razgovarali a na mail mi je doslo da sam aktivirao neku Halo uslugu, nista mi nije jasno.

 I meni je  tako doslo danas...isto mi nije jasno...

16 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver

Mislite da vam pod moji dokumenti, imate novi Zahtjev_za_HT_uslugu_*.pdf i u njemu piše na Ugovor ili Zahtjev?

na zadnjoj stranici što vam piše, "UKLJUČENJE" čega točno?

 

Inače, ja sam jučer tražio novi maxtv preko 0800 9000, rekla cura da će u toku dana obraditi zahtjev i da je kroz ovaj tjedan kod mene, no nemam nikakvo uključenje niti išta.

Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
11 godina
offline
Novi MAXTV reciver

Ovo sam dobio.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Novi MAXTV reciver

To je i meni došlo, moraju stavit nešto za zamjenu opreme pa stave to, vidiš da imaš negdje stavke koje se ne naplaćuju pa je temi zamjena opreme ili tako nešto.

 

Druga stvar, da li netko zna kako da isključim onaj TV vodič koji se pojavi svaki put kad palim MaxTV?

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
16 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver

A što vam novo (zadnje piše) na podaci o usluzi Internet/TV/Tel?

Meni na telefonu/tel nema ništa novo, nemam tog pdf-a.

Ovo mi je zadnje na maxtv-u

 

Dodatne usluge:

...

  • Max Sport Plus HD
  • Snimalica 10 - (akcija 100%popust)
  • Ugovorna obveza MAXtv 24mj. - Snimalica 10
Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
11 godina
offline
Novi MAXTV reciver

Iskreno nemam pojima gdje to moram ici da bih vidio

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver

moj ht, televizija, podaci o usluzi

Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
11 godina
offline
Novi MAXTV reciver

Puno Vam hvala kolege na pomoci, javili su mi preko fb-a da im je to samo standardni postupak ako se naruci novi max tv prijamnik tako da nema brige.

Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Novi MAXTV reciver

se dobije hdmi kabel ili scart ?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Novi MAXTV reciver

Oboje

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Novi MAXTV reciver

Došao mi je novi prijamnik u roku od 24h i mogu reći da sam oduševljen, stvarno je odlično napravljen, daljinski pogotovo, jedino mi se čini da mu je zvuk nekak slabiji nego na prijašnjem i malo me živcira dok upalim tv da mi odmah  iskoči onaj tv vodič ili šta već, nadam se da se nekako to može isključiti

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Novi MAXTV reciver

Jeli uzima vise brzine nego onaj stari?

www.aocsource.com
13 godina
online
Re: Novi MAXTV reciver
hrčak kaže...

Došao mi je novi prijamnik u roku od 24h i mogu reći da sam oduševljen, stvarno je odlično napravljen, daljinski pogotovo, jedino mi se čini da mu je zvuk nekak slabiji nego na prijašnjem i malo me živcira dok upalim tv da mi odmah  iskoči onaj tv vodič ili šta već, nadam se da se nekako to može isključiti

 Nisam uspio pronaći opciju da se ne prikaže vodić kod paljenja. Nije da sam se baš i trudio kad ne koristim svaki dan MaxTV, ali netko je već to spominjao prije da mu smeta.

 

Zvuk je slabiji, ali sad barem imam postotak na ekranu kad pojačavam zvuk, a ne ko na starom da pola minute držim volume up da se malo pojača.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Kresimir4 kaže...

Jeli uzima vise brzine nego onaj stari?

 Ja imam Turbo 10 ali mi puštaju 7 zbog max tv-a i brzine su ostale kao i prije, barem kod mene

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.5.2017 12:22 (hrčak).
14 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Kresimir4 kaže...

Jeli uzima vise brzine nego onaj stari?

 više sigurno neće uzimati

nemam za potpis
12 godina
offline
Novi MAXTV reciver

Zvao jucer SZK i trazio zamjenu za 2 maxtv uređaja, danas stigla kutija doma, stvarno su brzi..

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Novi MAXTV reciver

Po cemu je ovaj novi bolji? Sto nudi?

www.aocsource.com
15 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver

Ima miris novog 

14 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Kresimir4 kaže...

Po cemu je ovaj novi bolji? Sto nudi?

hevc umjesto mpeg-4, a to znači jednu od dvije stvari:

- ili isti bandwidth i bolja slika.

- ili manji bandwidth i ista kvaliteta slike (više ljudi će moći imati hd i trebat će manja brzina za maxtv)

 

e sad što su oni odabrali to neznam. po meni bi najbolje bilo da svi kanali koji mogu idu u hd-u (720p), a u hd paketu idu kanali koji i do sad ali u full hd-u

nemam za potpis
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.5.2017 13:50 (tenac).
14 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Ag008 kaže...

Max3 Biram je isti, samo uključuje MaxTVtoGo što sam ja uz Snimalicu 30 mogao uzeti za 10kn mjesečno.

(dovoljna mi je besplatna snimalica10)

Nije bitan grad, ja sam ponudu dobio preko prodajnog predstavnika koji uvijek imaju najniže cijene, neka vas nazove ili dođe do vas

https://www.hrvatskitelekom.hr/predstavnici

 

EDIT:

Uz max 3 biram trebaš dobiti minimalno 500kn poklon bon za Santa Domenicu i wifi pojačivač d-link.

Tu čak i piše da se to dobiva

https://www.hrvatskitelekom.hr/max-paketi/paketi

 Evo i ja sam dobio ponudu od prodajnog predstavnika 210 kn plus još sportske za 15 kn...

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice