Samsung Galaxy Tab 2 (7.0)

poruka: 415
|
čitano: 148.568
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Samsung Galaxy Tab 2 (7.0)

pa ovako premda svi spavate i nema od vas bas pomoci.mozeli tko od vas tu koji spavate objasnit. kako da na tab 2 7,0, napravim postupak kako da uradim update

putem samsung kies.....{#}

Poruka je uređivana zadnji put uto 25.2.2014 21:29 (fight).
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Tab 2 (7.0)

Danas sam odlučio stavit CM 11 i KitKat. prvo sam napravio backup, prebacio CM 11 zip i Gapps zip na sd karticu, pobrisao cache i darvik cache, pokrenuo instalaciju CM 11 i nakon par sekundi mi izleti error.

Probam opet, ista stvar. Nakon toga sam probao napravit restore CM 10.2, njega napravi, ali mi ne želi pokrenut tablet nego me samo vraća u CWM mod.

Kaj da napravim? Već sat vremena se zezam s tim i nikako da uspijem{#} 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Tab 2 (7.0)
Moraš updaetati CMW na barem 6.4.4. da bi flash na Kitkat radio
robimarko@gmail.com
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Tab 2 (7.0)

Ah ja imam 6.0.2.7, zato mi i ne ide{#}

Dal to mogu bez obzira kaj nemrem "upalit" tablet nego me samo vraća u CWM?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Tab 2 (7.0)
Pa iz njega možeš flashati
Skini si odavde recovery:http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2548257

Zatim preko usb mounta iskopiraš i flashas unutar recoverya
robimarko@gmail.com
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Tab 2 (7.0)

Riješeno, upravo setup-am tablet{#}

 

EDIT: Još jedno pitanje, da li mogu izbrisati sve sa sd kartice? Gore je sad CM 10.2 (CM 11 zip i Gapps zip) backup kaj sam napravio prije instalacije al mi ne treba jer CM11 radi super.

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.2.2014 21:49 (lolipopmen).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Tab 2 (7.0)
Pa obriši to ionako ti netreba
robimarko@gmail.com
13 godina
offline
Samsung Galaxy Tab 2 (7.0)


pa ovako premda svi spavate i nema od vas bas pomoci.mozeli tko od vas tu koji spavate objasnit. kako da na tab 2 7,0, napravim postupak kako da uradim update

putem samsung kies.....{#}
Moj PC  
0 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Tab 2 (7.0)

Imam dva problema na tabletu.

Prvi je da mi je napuklo staklo, a drugi da mi punjač pokušava napuniti bateriju ali to traje par sekundi pa se odmah isključi i tako stalno.

Uspio sam ga u dva navrata napuniti ali poslije opet ne ide.

Preporuke da li se to može popraviti i naravno da li je uopće isplativo

Pozdrav i hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Tab 2 (7.0)
edindzk kaže...

Imam dva problema na tabletu.

Prvi je da mi je napuklo staklo, a drugi da mi punjač pokušava napuniti bateriju ali to traje par sekundi pa se odmah isključi i tako stalno.

Uspio sam ga u dva navrata napuniti ali poslije opet ne ide.

Preporuke da li se to može popraviti i naravno da li je uopće isplativo

Pozdrav i hvala

najvjerojatnije se ne isplati ali ćeš morati provjeriti u servisu

13 godina
offline
Samsung Galaxy Tab 2 (7.0)

bog drustvo mozeli mi netko ovdije pomoc i objasnit razliku izmedu jelly bean i kit kat ,kernel verzija i firmware.i  koji bih kies morao skinut ,zbog samsunga 2 7,0. jer vidim ima kies i kies3 pa sad neznam koju bih verziju trebao skinut,da mogu nadogradit samsung pomoc..

 

Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Tab 2 (7.0)
fight kaže...

bog drustvo mozeli mi netko ovdije pomoc i objasnit razliku izmedu jelly bean i kit kat ,kernel verzija i firmware.i  koji bih kies morao skinut ,zbog samsunga 2 7,0. jer vidim ima kies i kies3 pa sad neznam koju bih verziju trebao skinut,da mogu nadogradit samsung pomoc..

 

- najveća i najbitnija razlika između jb i kitakata je što kitakt ima bolje raspolaganje memorijom. ostale razlike nisu toliko bitne niti značajne.

- za tab 2 treba kies, ne kies 3 i to za instalaciju orginalnog roma, a za instalaciju bilo kojeg custom roma ti ne treba kies već odin.

- firmware je isto što i rom, a kernel je nešto kao bios kod računala. I firmware i custom rom dolaze s kernelima. Poseban kernel se može instalirati naknadno.

 

 

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Tab 2 (7.0)
igy kaže...
fight kaže...

bog drustvo mozeli mi netko ovdije pomoc i objasnit razliku izmedu jelly bean i kit kat ,kernel verzija i firmware.i  koji bih kies morao skinut ,zbog samsunga 2 7,0. jer vidim ima kies i kies3 pa sad neznam koju bih verziju trebao skinut,da mogu nadogradit samsung pomoc..

 

- najveća i najbitnija razlika između jb i kitakata je što kitakt ima bolje raspolaganje memorijom. ostale razlike nisu toliko bitne niti značajne.

- za tab 2 treba kies, ne kies 3 i to za instalaciju orginalnog roma, a za instalaciju bilo kojeg custom roma ti ne treba kies već odin.

- firmware je isto što i rom, a kernel je nešto kao bios kod računala. I firmware i custom rom dolaze s kernelima. Poseban kernel se može instalirati naknadno.

a koji je bolji android  jb ili kitkat i imali koja stranica gdije se moze preuzet,sto ja znam 4 2 2 ili 4 3{#}

 

 

16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Tab 2 (7.0)
fight kaže...

a koji je bolji android  jb ili kitkat i imali koja stranica gdije se moze preuzet,sto ja znam 4 2 2 ili 4 3{#}

 

 

svaki noviji rom je bolji ako je dobro napravljen

ti za svoj tablet imaš mogućnost službene nadogradnje na 4.2.2 na stranici samsung updates ga možeš preuzeti

a što se tiče custom roma, imaš 4.4.2 koji je dobar ali još u fazi s bugovima

13 godina
offline
Samsung Galaxy Tab 2 (7.0)

Pozdrav, imam u planu kupiti ovaj tablet koji kodiran na Tele 2 i još pod garancijom godinu dana.

Međutim ja bih koristio Tmobile karticu pa me zanima postupak odkodiravanja i korištenja Tmobile kartice.

 

Znači, da li se to u radi u servisu ili postoji kućna radinost?

 

Isprike ako već negdje piše, nisam čitao sve stranice.

 

Hvala unaprijed.

Poruka je uređivana zadnji put ned 25.5.2014 20:23 (nansale).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Tab 2 (7.0)
nansale kaže...

Pozdrav, imam u planu kupiti ovaj tablet koji kodiran na Tele 2 i još pod garancijom godinu dana.

Međutim ja bih koristio Tmobile karticu pa me zanima postupak odkodiravanja i korištenja Tmobile kartice.

 

Znači, da li se to u radi u servisu ili postoji kućna radinost?

 

Isprike ako već negdje piše, nisam čitao sve stranice.

 

Hvala unaprijed.

Probaj ovo ako ne radi javi se na PM.

14 godina
offline
Samsung Galaxy Tab 2 (7.0)

Pozdrav svima.

Jedno brzinsko pitanje:

Stavio sam CM11 nightly i Next Kernel 2.1.8.

U temi kernela piše nešto o proprietary binaries part. 

Mene zanima što je to i trebam li i to instalirati? Ako trebam, nisam nigdje vidio link za to, pa ako bi netko bio ljubazan i uputio me bio bih veoma zahvalan.

 

Edit:

Mah.. zanemarite ovaj dio da je proprietary odvojen. Nisam dobro čitao. To je tek od verzije 2.2

No i dalje bi bilo dobro da mi netko jednostavnom rječnikom objasni što to ustvari jest? :)

 

Edit2:

Još koje pitanje :) Kako nprebacivati sa Link2SD? Probao sam prebaciti jednu aplikaciju i kaže mi slijedeće:

"App2Sd is not supported by your device. Because your device has a primary external storage which is emulate from the internal storage.

You can link the app in order to move its files to your SD card."

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.5.2014 23:11 (Lourdin).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Samsung Galaxy Tab 2 (7.0)

se može win xp instalirati na njega ;) je probao netko

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy Tab 2 (7.0)

poz drustvo ovako imam samsug galaxy 2 7.0,vec otprilike neke dve ipol godine.ono sto me zanim je.

nisam nikako imao problema s njim  radio je savrseno do recimo nekih mjesec i vise dana. no uredaj je 

usporio,znaci vracao sam ga na tvornicke postavke.i opet je spor. kad zelim povuc neke aplikacije igre

kao sto su mi na  notu 4,jednostavno dobijem poruku da moj sustav nepodrzava tu verziju.ono sto me zanima sto bih trebao 

ucinit s njim dali bih trebao noviju verziju os androida ili sto.ovako android verzija je 4.1.2.

kernel verzija je 3.0.31-812001

se.infra@sep-116#1

smp preempt thu mar 21 18:53:12

kst 2013

broj verzije: jz054k.p3110xxdmc2.

zato vas molim pomoc sto bih trebao koju najbolju verziju androida kit kat ili neku drugu.i 

pomogucnosti ako je moguce upute kako to da uradim.pomocc

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Tab 2 (7.0)

nisam vlasnik istog tableta, no nema veze, ja mislim da je do OSa,proslo je 2,5god te nemas garanciju, pokusaj ici na neki "visi" os, tj noviji, mozda AOSP 5.0, AOSP ti je najbolji tip  androida, jer je to ona googleova verzija kako on zamislja android, te se nalazi na nexusima. (nisam maher, nemojte me popljuvati, znam nesto)

moje misljenje, lp

Hardwell - Young Again
9 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Tab 2 (7.0)

evo da se javim, tablet je u dolasku u moje ruke, tata ga je bas kupio, tab je stariji, al bit ce ok, dobra kondicija za samo 250kn. vjv cu instalirati 5.0/5.1 na njega. lp

Hardwell - Young Again
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Tab 2 (7.0)
Pozz. Znači dobio sam tableta, te ima crveni x na oznaci za punjenje jer nisam dobio orginalni adapter, kabel je org. A na android central forumu sam našao da je to oznaka za slabu struju. Te sam uzeo moj asusov adapter 5v2a, te se sada mnogo brže puni, no uredaj i dalje kaže da je struja pre slaba. A puni se 5+h. Sta bi ja sada trebao?
Hardwell - Young Again
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy Tab 2 (7.0)

pozdrav ovako imam tablet samsung galaxy not s10,5,znaci deset inc,sad imali tko od vas da me uputi na neku temu o tom samsugu jer ga nigdje nevidim.

a zanima me kako da sam instaliram na njega softwer,znaci rusio bih stari,i ponovo instaqlirao drugi pa me zanima gdje mogu dobit upute o tome.

i sto mio treba za to,,pomc....lp

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Tab 2 (7.0)
leon98 kaže...

nisam vlasnik istog tableta, no nema veze, ja mislim da je do OSa,proslo je 2,5god te nemas garanciju, pokusaj ici na neki "visi" os, tj noviji, mozda AOSP 5.0, AOSP ti je najbolji tip  androida, jer je to ona googleova verzija kako on zamislja android, te se nalazi na nexusima. (nisam maher, nemojte me popljuvati, znam nesto)

moje misljenje, lp

 a mozeli neki link recimo kako to da uradim i gdje mogu skinut taj softver i kako da ga instaliram recimo...lp

 

9 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Tab 2 (7.0)
Nazalost, trenutno nemam neta, do kraja slj. tjedna bih mogao nabaciti i tutorial jer kanim selit na 5.0+ iz razloga (try to not laugh..) jer nemogu pokrenuti Nokia Z launcher zbog 4.1.2... A trazi 4.2.2... Sve to ako bude neta. Lp
Hardwell - Young Again
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice