Samsung Galaxy Tab 2 (7.0)

poruka: 415
|
čitano: 148.548
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Tab 2 (7.0)
igy kaže...
Fake_Alert kaže...

 

Brzinsko pitanje,. Imam cm 10.2 zasto ne mogu prebacivati app na sd? Ima nekakav postupak a ne znam koji.

10.2 je nedorađena verzija i moguće je da ne radi zbog toga (instaliraj zadnji nightly). Postavi pitanje odnosno prijavi ovdje: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2382750

Hvala ali mislim da je neka granica od 20 postova da bi mogao pisati u dev teme koliko se sjecam.

Molio bih nekog tko zna zasto ne radi da kaze jer ne znam ako je do 10.2 ili ne. Sjecam se prije na 10.1 je negdje pisalo da nije radilo i da ne podrzavaju.

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
16 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Tab 2 (7.0)

Vi koji imate custom kernel,odakle ste ga skinuli? Jer sve koje gledam na xda su za 3100 verziju a moja je 3110.Konkretno, blackhawk NEXT 2.0 bih probao.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Tab 2 (7.0)
weks kaže...

Vi koji imate custom kernel,odakle ste ga skinuli? Jer sve koje gledam na xda su za 3100 verziju a moja je 3110.Konkretno, blackhawk NEXT 2.0 bih probao.

ako nema na xda forumu sumnjam da ćeš drugdje naći:

moj savjet: ako želiš 4.3 pričekaj sve je još u naghtly-ju 2 stvari rade dobro, 6 zbog toga ne radi

14 godina
offline
Samsung Galaxy Tab 2 (7.0)

Imam problema opet sa Cm 10.2. Ne mogu update-ati, stalno kaze da ne moze mountati sd card E: Can't Mount /sdcard In Recovery...

Ne znam sta da radim, neki kazu da napravim factory reset, ali nemam vremena vracati sve nazad.

I kako da osposobim na tabu stavljanje appova na SD karticu?

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Samsung Galaxy Tab 2 (7.0)

Ja sam malo mutav za neke stvari pa odatle i ovaj,većini vjerojatno, smiješan upit:

 

Kako na Samsung Galaxy Tab 2 ( 7.0 ) gledati filmove sa stranica koje omogućuju online gledanje filmova, bez prethodnog skidanja filmova ? Ili npr. stranice koje omogućuju stream utakmica ili nekih drugih TV kanala ?

 

Traže mi se Java i Adobe flash player koje ne mogu skinuti direktno na tablet ? Ili mogu ?

 

Unaprijed hvala.

HZV
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Tab 2 (7.0)
Fake_Alert kaže...

 

I kako da osposobim na tabu stavljanje appova na SD karticu?

Mislim da ti je za to potrebna aplikacija. Odi na Google Play i u tražilicu utipkaj flash - kad ti izađu aplikacije pročitaj im opis, možda tamo nađeš ono što ti treba

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.9.2013 16:55 (telefon 2).
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Tab 2 (7.0)
telefon 2 kaže...
Fake_Alert kaže...

 

I kako da osposobim na tabu stavljanje appova na SD karticu?

Mislim da ti je za to potrebna aplikacija. Odi na Google Play i u tražilicu utipkaj flash - kad ti izađu aplikacije pročitaj im opis, možda tamo nađeš ono što ti treba

Ne radi.

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Tab 2 (7.0)
Fake_Alert kaže...
telefon 2 kaže...
Fake_Alert kaže...

 

I kako da osposobim na tabu stavljanje appova na SD karticu?

Mislim da ti je za to potrebna aplikacija. Odi na Google Play i u tražilicu utipkaj flash - kad ti izađu aplikacije pročitaj im opis, možda tamo nađeš ono što ti treba

Ne radi.

Probaj My Backup app - Sprema navodno na sd i appove. Ili AppMgr III koji baš miče appove.

 

Ja sam jednom tražila flash player u tražilici, pa mi je izbacilo hrpu appova za spremanje na sd karticu :-|

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.9.2013 18:18 (telefon 2).
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Tab 2 (7.0)
telefon 2 kaže...
Fake_Alert kaže...
telefon 2 kaže...
Fake_Alert kaže...

 

I kako da osposobim na tabu stavljanje appova na SD karticu?

Mislim da ti je za to potrebna aplikacija. Odi na Google Play i u tražilicu utipkaj flash - kad ti izađu aplikacije pročitaj im opis, možda tamo nađeš ono što ti treba

Ne radi.

Probaj My Backup app - Sprema navodno na sd i appove. Ili AppMgr III koji baš miče appove.

 

Ja sam jednom tražila flash player u tražilici, pa mi je izbacilo hrpu appova za spremanje na sd karticu :-|

Ne brini, ne radi na cm10.2 ne znam zasto...

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Tab 2 (7.0)

Nemogu pronaci temu za galaxy note tab n8020 n8000 n8010 10.1".

Jel ima netko da mi posta link ako postoji tema na bug-u?

 

Hvala

 

Što hladnije to bolje...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Samsung Galaxy Tab 2 (7.0)

Otisao moj Samsung jednom decku,prodao ga za 900 kn sto mislim da je oke cijena,nekoristen skoro,max 1-2 puta tjedno.
Kaze da je odusevljen brzinom i glatkocom tableta i sucelja,i Cyanogenmod mu je vrh.

:) 

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Tab 2 (7.0)
Pa sa CM-om je tablet maksimalno fluidan za tako loš SOC
robimarko@gmail.com
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Tab 2 (7.0)
robimarko kaže...
Pa sa CM-om je tablet maksimalno fluidan za tako loš SOC

A kako se stavlja taj CM? I kako se roota? Ako mi netko može pomoći.

Jer ja nisam zadovoljan sa brzinom na tvorničkom Andoridu, dosta je trzav i slabo radi pa bi stavio taj CM jer svi kažu da postaje drugi uređaj i da je puno bolje radit na njemu.

Stavio sam i zadnji update 4.2.2 i ništa se nije promijenilo u brzini.

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.10.2013 16:17 (lolipopmen).
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Tab 2 (7.0)
Pa lagano,prvo ti treba CWM kojega se može staviti preko ROM Managera ako je rootan i preko odina ako nije.
A za stavljanje CM-a imaš tutorial ovdje:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2382750

Također preporučio bih ti ovaj kernel:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2285366

Daleko je bolji od stock CM kernela.
Ako imaš nekih problema pitaj
robimarko@gmail.com
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Tab 2 (7.0)
robimarko kaže...
Pa lagano,prvo ti treba CWM kojega se može staviti preko ROM Managera ako je rootan i preko odina ako nije.
A za stavljanje CM-a imaš tutorial ovdje:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2382750

Također preporučio bih ti ovaj kernel:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2285366

Daleko je bolji od stock CM kernela.
Ako imaš nekih problema pitaj

Eto uspio sam, zapravo je vrlo lagano.

Tablet je sad kao nov, odlično radi i prezadovoljan sam{#}

Žao mi je što još prije to nisam napravio, potpuno ga promijeni. Ovaj kernel nisam stavio jer sa "običnim" CM 10.2 sam jako zadovoljan po pitanju brzine.

Još jednom hvala na pomoći{#}

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Tab 2 (7.0)
Vjeruj mi Blackhawk NEXT 2.1.2 i OC na 1.2Ghz i leti svagdje.
U tom kernelu je najbitnije što je grafa OC-ana a ona je najslabiji dio
robimarko@gmail.com
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Tab 2 (7.0)
robimarko kaže...
Vjeruj mi Blackhawk NEXT 2.1.2 i OC na 1.2Ghz i leti svagdje.
U tom kernelu je najbitnije što je grafa OC-ana a ona je najslabiji dio

Ajde da i to probam onda.

Ovak skinuo sam 2.1.2 kernel, sad ga trebam fleshat preko Odina ili kopirat na karticu pa preko recovery-a fleshat?

Isto pitanje i za proprietary binaries part, fleshat preko Odina ili recovery-a? Vidim da piše da prvo treba fleshat kernel onda nakon njega taj binaries.

Da nešto ne fulam slučajno.

Poruka je uređivana zadnji put sub 5.10.2013 14:15 (lolipopmen).
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Tab 2 (7.0)
Skineš oboje i staviš na memoriju tableta i preko cwm-a flashas kernel i onda binary
robimarko@gmail.com
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Tab 2 (7.0)

Hvala ti, budem sad probao.

A da li smeta tabletu dugoročno što se procesor OC-a? Jer nije da ima hlađenje kao računalo, a povisuje mu se takt.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Tab 2 (7.0)
Ma OC ja stavim na 1.2 Ghz što procesor i ne osjeti,a napon se ne diže
Neće mu ništa biti,barem do sada nikome nije bilo ništa
robimarko@gmail.com
13 godina
offline
Samsung Galaxy Tab 2 (7.0)
Jedno pitanje vezano uz youtube app na ovom tabletu 4.2.2. Soft je na njemu i ne radi full screen kao sto je radio na 4.1.2 Vide se crte sa lijeve i desne strane i dolje je ona traka sa 3 virtualna gumba, ima neka shema da se to popravi?
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Tab 2 (7.0)
Spike1983 kaže...
Jedno pitanje vezano uz youtube app na ovom tabletu 4.2.2. Soft je na njemu i ne radi full screen kao sto je radio na 4.1.2 Vide se crte sa lijeve i desne strane i dolje je ona traka sa 3 virtualna gumba, ima neka shema da se to popravi?

S 4.2.2 je smanjena rezolucija tableta pa je moguće da je u tome problem.  Riješiti rezoluciju ćeš teško

16 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Tab 2 (7.0)

Koji program koristite za overclock? Stavio sam No frills cpu control ali s njim mogu samo procesor oc a ne i graficku.Imam NEXT kernel.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Tab 2 (7.0)
Android tuner free
robimarko@gmail.com
16 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Tab 2 (7.0)

jedan kuriozitet mozda nekom zanimljiv.  ovaj tablet sa inace dobrom baterijom isprobao sam u izdanju obicnog telefona.

 

- tele2 sim kartica

- stalno je bio na 3g signalu i nije izlazio iz kuce

- nikakvo surfanje ni sinkronizacije (jedino widget vremenske prognoze)

- ni jedan sms

- samo glasovni pozivi i ostvareno je 4 sata i 40min razgovora

- nakon 16 dana i 5 sati baterija je došla na 5%

 

 

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na bol-u.
 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Tab 2 (7.0)
Pozdrav!

Brat mi ima navedeni tablet. Zanima me kako se koristi navigacija na tom tabletu(znam da je glupo pitanje). Upalim ja GPS i uđem u navigaciju i pise nema mreze. Pa ako bi mi mogao neko objasniti. Bratu treba za Njemačku navigacija pa me zanima jel to moze sljakat?

LP!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Tab 2 (7.0)
Dolu kaže...
Pozdrav!

Brat mi ima navedeni tablet. Zanima me kako se koristi navigacija na tom tabletu(znam da je glupo pitanje). Upalim ja GPS i uđem u navigaciju i pise nema mreze. Pa ako bi mi mogao neko objasniti. Bratu treba za Njemačku navigacija pa me zanima jel to moze sljakat?

LP!

zato što ti navigacija ide preko mreže a ne GPS-a. Idi u postavkama i u GPS postavke isključi navigaciju preko mreže i uključi preko GPS-a

15 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Tab 2 (7.0)

imam pitanje u vezi ovog 4.2.2 official britanskog roma sa sammobilea, dal me ista sprecava da ga stavim na svoj tablet sa stock 4.1.2 preko kiesa, gubim li time garanciju, na koje poteskoce mogu naici pri stavljanju roma i dal se isplati ga staviti?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Tab 2 (7.0)
pavac kaže...

imam pitanje u vezi ovog 4.2.2 official britanskog roma sa sammobilea, dal me ista sprecava da ga stavim na svoj tablet sa stock 4.1.2 preko kiesa, gubim li time garanciju, na koje poteskoce mogu naici pri stavljanju roma i dal se isplati ga staviti?

preko Odina možeš staviti britanski rom bez većih problema. Velike razlike između 4.1.2 i 4.2.2 nema. Možeš izgubiti garanciju zato što nadogradnja preko Odina ne predstavlja službenu nadogradnju (koju treba čekati) kao što se radi preko Kiesa ili OTAe.

Svaka nadogradnja može poći po zlu, ali zamjena stock romova putem Odina je jednostavna ako slijediš upute... ali sve radiš na svoju odgovornost

15 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Tab 2 (7.0)
ok za odin, ali ovo je sluzbeni 4.2.2 rom na sammobile pored kojeg stoji ikona kiesa
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice