Koji tablet da uzmem? izdvojena tema

poruka: 3.688
|
čitano: 1.916.345
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Koji tablet da uzmem?

Molio bih preporuku za tablet koji ima:

- 8''

- GPS

- 3G/4G 

- min 1280/800 rezoluciju

- 2GB RAM

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
Samsung tab 4 8.0 ima sve osim 2GB RAMA
Ima 1.5GB u iskreno više mu i ne treba
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?

OK. malo preskup ...

14 godina
neaktivan
offline
Koji tablet da uzmem?

Molim infomaciju - preporuku, što ima novo na tražištu veličine kao Asus Transformer i Windowse, dobar ekran, proc, mjesta i td.

Poruka je uređivana zadnji put uto 29.12.2015 15:46 (Asta).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
Molio bih savjet. Kupiti ovo čudo ili ne? Googlam recenzije al ni slova o njemu...
VIVAX TPC-801 3G

http://hr.vivax.com/nbsp;TPC-801-3G-544.aspx
**[LG L90 D405n] [Android 5.0.2. Lollipop]**
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
djdino0402 kaže...
Molio bih savjet. Kupiti ovo čudo ili ne? Googlam recenzije al ni slova o njemu...
VIVAX TPC-801 3G

http://hr.vivax.com/nbsp;TPC-801-3G-544.aspx

 Da, za 700kn izglda dobro. I mene bi zanimala neka njegova recenzija.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
Ja riskirao i naručio ga... Sutra dolazi...
**[LG L90 D405n] [Android 5.0.2. Lollipop]**
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
djdino0402 kaže...
Ja riskirao i naručio ga... Sutra dolazi...

 Ajd napiši pokoju kad ga isprobaš. Možeš i u pp, please

 

P.S. Iz koje trgovine?

Poruka je uređivana zadnji put uto 29.12.2015 21:14 (tomislav10).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
Budem napisao recenziju! Uzeo sam na ekupi, uz neki njihov popust od 35 kn, sve skupa s dostavom 683,99.
**[LG L90 D405n] [Android 5.0.2. Lollipop]**
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?

I?

10 godina
offline
Koji tablet da uzmem?
Pozdrav !

Kupio bih tablet i najviše bi ga koristio za stream filmova i serija preko KODI-ja te za gledanje TV kanala preko IPTV-a.

Pitanje: Osim dobre internet veze ( trenutno sam na 12 mbit/s, brzo bi trebao imati 20 mbit/s ), na koje specifikacije tableta bi trebao posebno paziti ? Da li da ciljam na 2 GB RAM-a ili je za ono što meni treba dovoljan i 1 GB ? Koliko je bitan procesor u cijeloj priči te kvaliteta ekrana radi fluidnijeg i ugodnijeg gledanja ?

Može li se iz specifikacija zaključiti kakva je kvalitete hvatanja wi fi signala u prostorijama koje su malo udaljenije od routera ili ću to tek vidjeti kad ga kupim i počnem koristiti ?

Hvala.

HZV
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
**[LG L90 D405n] [Android 5.0.2. Lollipop]**
14 godina
neaktivan
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
spilice05 kaže...
Pozdrav !

Kupio bih tablet i najviše bi ga koristio za stream filmova i serija preko KODI-ja te za gledanje TV kanala preko IPTV-a.

Pitanje: Osim dobre internet veze ( trenutno sam na 12 mbit/s, brzo bi trebao imati 20 mbit/s ), na koje specifikacije tableta bi trebao posebno paziti ? Da li da ciljam na 2 GB RAM-a ili je za ono što meni treba dovoljan i 1 GB ? Koliko je bitan procesor u cijeloj priči te kvaliteta ekrana radi fluidnijeg i ugodnijeg gledanja ?

Može li se iz specifikacija zaključiti kakva je kvalitete hvatanja wi fi signala u prostorijama koje su malo udaljenije od routera ili ću to tek vidjeti kad ga kupim i počnem koristiti ?

Hvala.

 

 Za ovo što si naveo najvažniji su ti autonomija, dakle baterija i ekran. 

 

Minimalna konfiguracija neka ti bude 4-jezgreni procesor koji će osigurati dovoljnu brzini rada, 1 GB RAM-a za stabilan rad i 8 GB memorije.

 

Što se tiče ekrana, s obzirom da ćeš gledati TV minimalno 8" sa minimalnom rezolucijom 1024x600, a preporučujem 1280x800. Za svaki inč više, automatski veća rezolucija. Ni u kom slučaju ne padaj na fore 10.1" uz 1024x600, izgubit ćeš oči i vid na tome... 

 

Što se tiče baterije, dakle, na 8" minimalnih 4400 mAh, 9" 5200 mAh, 10.1" 6100 mAh itd.

 

8 inča je zlatna sredina koja nudi optimum veličine prikaza i portabilnosti uređaja.

 

Iz specifikacija nećeš shvatiti ništa oko jačini prijema wifi signala, ali ne brini, danas je teško pogoditi uređaj sa lošim prijemom, imam 3 uređaja, od 2014.godišta do 2015.i to Kineza, Korejca i Japanca i svo troje imaju identičan signal na istim punktovima.

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.1.2016 21:54 (djdino0402).
8 godina
neaktivan
offline
Koji tablet da uzmem?

kakva je informacija o kvaliteti Alcatel pop 10 ? Preko Tcoma su išli u akciji .

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Koji tablet da uzmem?

jel zna neko za kakav tablet za djevojcicu od 8 god.... samo za igrat igrice skinute sa google trgovine.... da bas ne košta puno

 a da baš nije neš bezveze... realna cijena....

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.1.2016 15:19 (Matija6114).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Koji tablet da uzmem?

Se isplati ovo uzet za 400kn? Blaupunkt Endeavour 1001

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Koji tablet da uzmem?

Nakon rijeci hvale za Pipo W2F, bia sam se odlucia za njega, kupia ga, i eto, nije dugo tribalo da izdusi... Jutros idem stisnit botun, nista se ne dogadja (a bia je na punjacu cilu noc). skinem, probam ponovo, nista... punim na powerbank (uredno indicira da puni nesto), tablet se i dalje ne pali... tako da po svemu sudeci, ide na servis... najvise mi je za bookmarka i podataka koji su na njemu jer pitanje je hocu li ih vise vidit... 

od mene dakle, thumbs down za pipo! 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Koji tablet da uzmem?

Treba mi tablet (ili možda laptop, ovisno o vašim savjetima) za tatu, nikad prije nije koristio računala, a na ovome bi upotrebljavao fb, mail, viber i skype i surfao. Na mobu ima Android. 

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
Rainalcar kaže...

Treba mi tablet (ili možda laptop, ovisno o vašim savjetima) za tatu, nikad prije nije koristio računala, a na ovome bi upotrebljavao fb, mail, viber i skype i surfao. Na mobu ima Android. 

 

Za neko nezahtjevno korištenje nemoj baciti previše love. Bio je ovaj vikend na akciji Trekstor i Focus u Technomarketu. Trekstor ti je skroz solidan, gledao sam ga ja za staru.

 

12 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
wifi kaže...

Nakon rijeci hvale za Pipo W2F, bia sam se odlucia za njega, kupia ga, i eto, nije dugo tribalo da izdusi... Jutros idem stisnit botun, nista se ne dogadja (a bia je na punjacu cilu noc). skinem, probam ponovo, nista... punim na powerbank (uredno indicira da puni nesto), tablet se i dalje ne pali... tako da po svemu sudeci, ide na servis... najvise mi je za bookmarka i podataka koji su na njemu jer pitanje je hocu li ih vise vidit... 

od mene dakle, thumbs down za pipo! 

 I moj Pipo S6 je pri prvom spajanju na punjač ciknuo, popravili ga (objašnjenje - "odvojio se ekran"). Radio je još koji tjedan i opet isto riknuo nakon spajanja na punjač. Zamijenit ću ga drugom markom...

Nisam ja ništa prčko.
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.1.2016 1:46 (Spiridon).
16 godina
neaktivan
offline
Koji tablet da uzmem?

Može mi neko reći šta misli o ovom tabletu www.links.hr/hr/wishlist/4e756163-a7f8-43f1-8495-ce4616f48f06

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
Spiridon kaže...
wifi kaže...

Nakon rijeci hvale za Pipo W2F, bia sam se odlucia za njega, kupia ga, i eto, nije dugo tribalo da izdusi... Jutros idem stisnit botun, nista se ne dogadja (a bia je na punjacu cilu noc). skinem, probam ponovo, nista... punim na powerbank (uredno indicira da puni nesto), tablet se i dalje ne pali... tako da po svemu sudeci, ide na servis... najvise mi je za bookmarka i podataka koji su na njemu jer pitanje je hocu li ih vise vidit... 

od mene dakle, thumbs down za pipo! 

 I moj Pipo S6 je pri prvom spajanju na punjač ciknuo, popravili ga (objašnjenje - "odvojio se ekran"). Radio je još koji tjedan i opet isto riknuo nakon spajanja na punjač. Zamijenit ću ga drugom markom...

 izgleda da im je kod svih boljka upravo punjenje...

13 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?

Koliko misliš da je okvirno realna cijena za to što mi treba?

8 godina
neaktivan
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
Pozz prijatelji, odlucio sam uzeti tablet pa sam razmisljao o Tab 4, valja li za gaming, podrzava li Fifu 16, Heartstone, Yugiog DuelG,...
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Koji tablet da uzmem?

Mala pomoć, jel ovo Ok cijena http://www.bug.hr/malioglasi/dell-venue-8-proprodajem-navedeni-tablet-koje/23975.aspx  meni se čini da je ali eto da pitam da nisam možda pretjerao. 

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Koji tablet da uzmem?

Kupio sam asus fonepad 7 k012 i tablet steka ko lud... Rootao sam ga i izbrisao dosta toga ali i dalje je spor. Šta napravit za ga ubrzat?

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
Već sam pisao u ovoj temi za neki tablet do 3500 kn ali srari si je uzeo mob i budžet mu se smanjio
Sada mu treba neki tablet po mogućnosti da podržava karticu
16 GB interne memorije
Neki procesor koji neće nakon 3-4 mj krenut ali vecinon će sluzit za sve što tab služi malo skypea, filmovi, čitanje i navigacija
Cijena MAX 1500 kn
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Koji tablet da uzmem?

Poz ekipa,

 

Treba mi tablet za didu, u rangu 500 kn. Njemu to treba za čitanje novina i takve sitnice pa me zanima što se može uzeti za tu cjenu.

 

Znam da će tablet po toj cjeni biti vjerojatno nekvalitetan ali dida je penzioner a ne rockefeller. Hvala!

 
3 0 hvala 0
12 godina
suspendiran
online
Re: Koji tablet da uzmem?
Swagmaster420 kaže...

Poz ekipa,

 

Treba mi tablet za didu, u rangu 500 kn. Njemu to treba za čitanje novina i takve sitnice pa me zanima što se može uzeti za tu cjenu.

 

Znam da će tablet po toj cjeni biti vjerojatno nekvalitetan ali dida je penzioner a ne rockefeller. Hvala!

Meanit tableti, moš ih nać na svakom tisku.

 

http://www.meanit.hr/proizvodi/25/Tableti

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice