Teretana

poruka: 173
|
čitano: 68.045
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Buildanje mišića
16 godina
neaktivan
offline
RE: Teretana

zanimljivo ali bolje bi ti bilo kad ti 50KG postane lagano da povečaš masu jer nečeš nita postič tako no imaš zanimljiv trening.

16 godina
moderator
offline
Teretana

Njemu je cilj da ostane isti tako da ce stalnom kilazom koju dize, prehranom i kolicinom treninga naci neki balans i to postici.


C2Duo 6400@3 GHz , 4 GB Transcend Jetram 667 MHz@750 MHz, 4-4-4-12, Radeon X1950pro@615/700, Asus P5K-E/Wifi-ap
16 godina
moderator
offline
RE: Te
metroseksualcine jedne, ko žene se brijete ispod pazuva ispod jajca, po guzi, po prsima, a od tog vjezbanja kita vam se uvukla još više, ti ces tu da spikaš meni, dodji da ti pravi muškarac sa pivskom škembom i dlakama da dlakama znaš to je ono što raste na muškima dlakeee, ako si zaboravio, pa kad mi vidiš kitu i kad te opalim i štrcnem nece ti nijedan ttvoj bjiceps trijcpes pomoc, ajde bum te ko pjicku razvalil kad te kjitom opalim po celavim mudima i celi toj bez dlakavoj.
 I ko je sad gay? hahahaha ti si ko onaj iz onog filma american beauty, mislim, sto druge napada da su gay, a ustvari on je gay. hahahhaha ja nemam problema sa svojom seksualnoscu pa me ti vasi glupi komentari ne diraju hahahaha ti razvaliti? a jesi jadan... hahahaha gejcino ja ne zelim gledati ni tvoju ni niciju drugu kitu ali ti si mi sumnjiv s tim kitama hahahah jesi fuj

C2Duo 6400@3 GHz , 4 GB Transcend Jetram 667 MHz@750 MHz, 4-4-4-12, Radeon X1950pro@615/700, Asus P5K-E/Wifi-ap
16 godina
neaktivan
offline
RE: Teretana
DrNasty kaže...
Spector Integer kaže...
 hahahah znam ja šta tebe "interesuje", tebe "interesuje" da popiješ piče u the Blue Oyster baru. Javi ako si imao sreče!!!

 Svoju inteligenciju dokazujes prvo s tim da ne razlikujes č od ć, onda s ovim komentarima za koje mislis da me vrijedjaju. Na ostale provokacije necu odgovarati jer je offtopic i ne zelim zuti karton.

 Istina, zaje... sam se. Nisam ni prijetio da sam pogrešno napisao riječ, ali to može primjetitit samo princeza kao ti. Iako ponekad kod tipkanja pogriješim pa umjesto ć kliknem č to je zato jer su ti to ona slova na tipkovnici koja su jedno pored drugug, i koja ti ne koristiš. Valjda ti ni ne trebaju jer riječ QRAC nema č ni ć. Vjerojatno će mi dati ban zbog ovog ali vrijedi. Btw slobodno si provjeri rečenicu pa ako sam opet pogriješio isprintaj to pa kad sljedeći put u teretani na benchu "vježbaš" s frendom možete se smijati meni neinteligentnome. Ajde Marina bok i nemoj se zavaravati sa nekim forama o tjelovježbi i o tome da ti to radiš zbog zdravlja. Te fore možeš prodavat nekom drugom, a ne prištavom, nerazvijenom liku koji sanja da piše zadaće nekim trebama.

-dont you look at me!
16 godina
neaktivan
offline
Teretana

Vidim da su trollovi skužili kad radim i kad nisam ovdje pa napinju svoje virtualne bicepse.

Sreca  pa  je  Goran  tu(koji  je  stroži  nego  ja  što  se  kartona  tice)  pa  korigira  i  dijeli  kartone  dok  me  nema.

Dakle  ljudi:

 

Ili  ce  ovdje  bit  nastavljen  normalan  razgovor  o  teretani  i  napumpanim  bicepsima  il  cemo  goran  i  ja  pokazat  naše.

 

Back  to  topic!


C2D@3360mhz@1,35V,GA-P35-DS4,2GB DDR2 Kingmax@960mhz@2,2V
16 godina
neaktivan
offline
Teretana

A JA JEDEM METKE!!!! RAMBOOOO!!!!

 

Sam jedno pitanje, kak vam se da ić u teretanu?! Ja sam strgo koljeno prije par godina i u gips i kasnije na fizikalnu terapiju. Svaki je*eni dan (osim vikenda i praznika) i tako pola godine sam išo na je*ene terapije gdje sam skoro sat vremena vježbao. Naravno ako uračunam put izgubio sam oko dva i pol sata. I još sam imao školu.

Kad sam završio s terapijama bio sam "The happiest man on Earth"!

 

I sad da još idem u teretanu! xD xD


volim jesti metkeeee!!!
16 godina
moderator
offline
Teretana

Ja kako radim (nekih godinu i pol) isto ne idem. Nemam vremena ni volje. Ali nakon faxa neko vrijeme bas nista radio nisam dok nisam dobio posao, tako da sam spavao 11h dnevno, trenirao i opet imao vremena da mi je bilo dosadno i nisam znao sta cu. A prosli 1. maj sam zavrsio u langeti (nogomet-koljeno) tako da je baj-baj bilo kakvo ozbiljnije treniranje.


C2Duo 6400@3 GHz , 4 GB Transcend Jetram 667 MHz@750 MHz, 4-4-4-12, Radeon X1950pro@615/700, Asus P5K-E/Wifi-ap
16 godina
neaktivan
offline
RE: Teretana

Ako pitaš koja nam je motivacija nakon nekoliko vremena kad je meni dosadilo nisam htio niti primirisat teretani  ali opet ankon nekog vremena mi je nedostajala

uvijek se pogledaj u zrcalo pa vidi sto ti nedostaje (što ti se ne sviđa) tako mi to bilderi radimo

pogledaj si na youtube roneei colman da vidiš kak se on nabrijava. (stalno vrišti)

16 godina
neaktivan
offline
Teretana

ronnie coleman je meni...neću sad biti prost pa ću samo reći vrlo gadno građen čovjek, zapravo ne razumijem mentalni sklop tih pro buildera, hebote meni je to skoro pa isto kao kad je netko ekstremno debel, samo sta si kod buildera gromada mišića, a kod debelih kugla sala :)

inace  idem  3  puta  tjedno  u  gym  zbog  sebe,  nemam  neku  veliku  masu  jer  sam  ektomorf,  ali  imam  solidnih  75kg  sa  vrlo  niskim  bodyfatom  i  meni  je  to  ok,  ne bi  se  bunio protiv  još  koje kvalitetne kile, ali doći će i to s vremenom

e  da  i  samo  bih  se  još  osvrnuo  na  ovaj  uvodni  post gdje lik spominje trbušnjake s 35kg opterećenja, sinko to ti ne valja, imat će trbuh ko oklop kornjače, znači napuhana škemba s pločicama Smijeh

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.3.2008 14:42 (mjaut).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Teretana
mjaut kaže...

ronnie coleman je meni...neću sad biti prost pa ću samo reći vrlo gadno građen čovjek, zapravo ne razumijem mentalni sklop tih pro buildera, hebote meni je to skoro pa isto kao kad je netko ekstremno debel, samo sta si kod buildera gromada mišića, a kod debelih kugla sala :)

inace  idem  3  puta  tjedno  u  gym  zbog  sebe,  nemam  neku  veliku  masu  jer  sam  ektomorf,  ali  imam  solidnih  75kg  sa  vrlo  niskim  bodyfatom  i  meni  je  to  ok,  ne bi  se  bunio protiv  još  koje kvalitetne kile, ali doći će i to s vremenom

e  da  i  samo  bih  se  još  osvrnuo  na  ovaj  uvodni  post gdje lik spominje trbušnjake s 35kg opterećenja, sinko to ti ne valja, imat će trbuh ko oklop kornjače, znači napuhana škemba s pločicama Smijeh

 

 dobro imaš pravo izgledaju kao debeljuce,kad ne bi trenirali ali opet najbolje ti je izgledat kao Bruce Lee nije niti predebeo niti prežgoljav. A da se znaš i tuči kaoon eeeee... bio bi pravi utjerivač dugova! Smijeh
16 godina
neaktivan
offline
Teretana

ja imam jedno pitanje....imam 182cm i svojih 70kg... sto uopce nemislim da je malo. No međutim svi mi govore da izgledam ko anoreksičar, iako dosta dobro jedem, nis se nece uhvatiti za mene. Cak sam i 2mj isao u teretanu i pio proteinske frape i sta ti ja znam kakve sve gluposti ne....no nista od toga. I sad mene zanima kako da se udebljam, ali ne opet da se ukrmim nego da to i na nesto lici....

16 godina
neaktivan
offline
RE: Teretana

Moraš unosit više ugljikohidrata i proteina u organizam, naravno uz trening (po meni ne više od 4 puta tjedno a može i 3 puta). Jedi svaka 2-3 sata i neka obroci budu kvalitetni.

Rezultati  moraju  biti  vidljivi  nakon  nekog  vremena

16 godina
moderator
offline
RE: Teretana
latissimus kaže...

Moraš unosit više ugljikohidrata i proteina u organizam, naravno uz trening (po meni ne više od 4 puta tjedno a može i 3 puta). Jedi svaka 2-3 sata i neka obroci budu kvalitetni.

Rezultati  moraju  biti  vidljivi  nakon  nekog  vremena

 Potpisujem, kvalitetan rad i kvalitetni obroci, ako si citao ranije postove znao bi sa koliko sam ja krenuo i gdje sam zavrsio.

Opinion is like an as*hole, everyone has it!
16 godina
neaktivan
offline
Teretana

ok vidim da si dosta pisao o ovoj temi al ja vidim da se skywlk prvi put javlja u ovoj temi i izgleda ni on nije baš pogledao prijašnje poruke.   Zato sam htio dati savjet jer i ja sam bio mršave građe jednom a sad imam 92 kg na 192 cm visine.

16 godina
moderator
offline
RE: Teretana
latissimus kaže...

ok vidim da si dosta pisao o ovoj temi al ja vidim da se skywlk prvi put javlja u ovoj temi i izgleda ni on nije baš pogledao prijašnje poruke.   Zato sam htio dati savjet jer i ja sam bio mršave građe jednom a sad imam 92 kg na 192 cm visine.

Sorry, htio sam reci da potpisujem to sto si njemu (skywlk) savjetovao i slazem se s tim (trebao sam te citirati i napomenuti da se odnosi na skywlk).
Samo hrana i teretana Cool

 

Opinion is like an as*hole, everyone has it!
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.4.2008 11:38 (DrNasty).
16 godina
neaktivan
offline
Teretana

a ok onda sve 5 Smijeh

16 godina
protjeran
offline
RE: Te

Ja idem,uglavnom dižem na bench-u...


phhh,k'o da me briga,potpis...'ko to još piše...
16 godina
offline
RE: Te
Ja u teretani najviše što podignem je laptop da mi ne smeta:)
16 godina
neaktivan
offline
Teretana

Evo upravo sam se vratio sa Scitec Nutrition natjecanja iz Bjelovara. Jel možda još netko bio ?

15 godina
neaktivan
offline
Teretana

Dobro je otić u teretanu.

Ja idem 2 put tjedno !!!!!!!!!!!

16 godina
offline
Teretana

Ja u teretanu idem 3 puta tjedno, radim 3 serije po 150 trbušnjaka, u svakoj seriji mi druge dvije manekenke sjede na bicepsima ( ak ne dođu sve na red budu ljubomorne ), kad se vracam kuci trcim 50 km (samo ak je lijepo vrijeme , po kisi mi se neda )

Kad dotrčim do doma idem u šumu balvane razbacivat jer još imam viška energije!!

Većinom mi je to dosta da se malo ispušem, a ak ne onda susjedu drzim aute u zraku dok ih on popravlja jer mu se nedavno dizalica pokvarila!!  


PC RULES!!!!
16 godina
moderator
offline
RE: Teretana
mika2210 kaže...

 

Kad dotrčim do doma idem u šumu balvane razbacivat jer još imam viška energije!!


 Ti to kao Arnold, u jednu ruku balvan a u drugu motorku?
De radje dva balvana, ovako ces se iskriviti...

Opinion is like an as*hole, everyone has it!
16 godina
offline
Teretana

normalno, samo nedaj bog da sam se prije tuduma narezal, za deset min je cijela suma dolje!!

EDIT: kad je lijepo vrijeme i manekenke idu samnom!!

 

PC RULES!!!!
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.4.2008 13:30 (mika2210).
16 godina
neaktivan
offline
Teretana

Vidim da svi imaju neku mudru izreku na tu temu pa što da i ja ne kažem svoje Cool

 

Vježbati sam počeo kad sam vidio da informatički način života ostavlja posljedice na moj profil ;-) Od onda manje-više neredovito vježbam 3-4 put tjedno s većim brojem ponavljanja (15-20).  Osobno nikad nebi radio vježbe za masu (te ideje sam imao davno kad sam bio srednjoškolac) jer ne vidim da mi mogu nešto dobro donijeti. Na benchu obično radim 5-6 serija sa 50-60 kg i to mi je sasvim dosta. Mislim da je puno važnije raditi vježbe za snagu tako da sam si složio teret pa radim nešto kao probijanja na treningu američkog nogometa. Uz sve to, trbušnjaci, vijača i trčanje i mislim da se mogu rame o rame sa mnogima koji dižu 120 na benchu.

 

Inače sam 185 sa 85 kg Namigiva

16 godina
neaktivan
offline
RE: Teretana
evo me ljudi imam 192cm 95kg
oborio sam rekord na listovima 200kg
bench 180 (6 puta)
Što je cigara? Cigara je smotak dima koji na jednoj strani ima vatru, a na drugoj budalu.
16 godina
moderator
offline
RE: Teretana
sub_zero kaže...
evo me ljudi imam 192cm 95kg
oborio sam rekord na listovima 200kg
bench 180 (6 puta)
 Na kakvom si rezimu bio kad si za 3 mjeseca dobio 16 kg? Svaka cast
Nudim profesionalne usluge: Pucanje u zrak na vjencanjima, povracanje na koncertima, opijanje na proslavama, parazitsko izlezavanje... Kontaktirajte me za kvalitetnu uslugu.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Teretana
Gledao sam sastojke jela pa sam si napravio jelovnik po ovom forumu.
http://forum.teretana.net/viewforum.php?f=2
i kupio WHEY proteine.
Što je cigara? Cigara je smotak dima koji na jednoj strani ima vatru, a na drugoj budalu.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Teretana
Koliko bi me recimo koštala neka sprava za bildanje,recimo mašina za bildanje prsnih mišića i di?
16 godina
offline
Teretana

To su ti uglavnom one benč klupice mislim da su po 600-800Kn (+ što moraš kupti šipku, ako nije priložena i utege), a i imaš one višenamijenske sprave, gdje isto možeš raditi između ostalog i prsa, dođu ti oko 3500-4500Kn. Za kupiti ih ima u svim boljim, većim sportskim prodavaonicama (Intersport, ...sport), uglavnom po većim trgovačkim centrima.

hcsc
16 godina
neaktivan
offline
RE: Teretana
Dobiju li se utezi s višenamjeskim spravama?
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Buildanje mišića
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice