Olimpijske igre 2012- London

poruka: 660
|
čitano: 71.040
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Olimpijske igre 2012- London

dosadno upaliti televiziju, nema ničega.

koje je sljedeće veliko natjecanje? rukomet svjetsko?

Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat -Atom
14 godina
neaktivan
offline
Re: Olimpijske igre 2012- London
djdomi kaže...

dosadno upaliti televiziju, nema ničega.

koje je sljedeće veliko natjecanje? rukomet svjetsko?

1 mjesec 2013, Španjolska

Let them taste the triple guns... Aye, Captain
15 godina
offline
Olimpijske igre 2012- London

Ako pricamo o svim sportovima onda je valjda skijanje sljedece.

13 godina
offline
Olimpijske igre 2012- London

US Open je za 2 tjedna. Uskoro kreću i sve moguće nogometne lige.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Olimpijske igre 2012- London
Hexfire kaže...

US Open je za 2 tjedna. Uskoro kreću i sve moguće nogometne lige.

a "najbolja" je vec odradila 4 kola {#}

There are only two races on this planet-the intelligent and the stupid.
12 godina
neaktivan
offline
Olimpijske igre 2012- London

Baš mi je žao što je gotovo. Konačno sam imao što gledat na televiziji, pogotovo kad su naši igrali. Zatvaranje je bila čista uživancija, pogotovo onaj dio sa Freddijem i kada je Muse svirao Survival (obožavam tu pjesmu). A što se tiče komentatora na zatvaranju, meni su čist oke bili, dost informacija dali, a čak su i zabavni bili.

 

I naravno čestitke svim našim sportašima!

13 godina
offline
Re: Olimpijske igre 2012- London
DamageHigh kaže...
Karijera u smislu dominacije kakvu je do sada imala. Njeni dani su prosli, iako se iskreno nadam da sam u krivu...

Pogledaj si samo Janicu kakva je bila sva strgana i sve je gazila pred sobom, Ivica također tak, stoga kaj se Blanke tiče bude ona još dugo na tronu, jedina stvar koju je propustila, a uvjeren sam da je mogla, neće srušit taj WR od 2.09m

12 godina
neaktivan
offline
Olimpijske igre 2012- London

omg koja voditeljica na dočeku{#} mislim da nije bila ni svjesna neugodnosti na kraju,koja je prouzrokovala.baš ono neugodnjak{#}

12 godina
offline
Re: Olimpijske igre 2012- London
hitmanovich kaže...

omg koja voditeljica na dočeku{#} mislim da nije bila ni svjesna neugodnosti na kraju,koja je prouzrokovala.baš ono neugodnjak{#}

  Cek kaj je bilo uopce ? Upalio sam nekih 5 min prije kraja .... I nisam nigdje niti vidio Goluzu kaj ga nije bilo ?

15 godina
offline
Re: Olimpijske igre 2012- London
hitmanovich kaže...

omg koja voditeljica na dočeku{#} mislim da nije bila ni svjesna neugodnosti na kraju,koja je prouzrokovala.baš ono neugodnjak{#}

sto je bilo?

12 godina
neaktivan
offline
Olimpijske igre 2012- London

a ono glup rastanak.sportaši jedva dočekali da siđu sa bine,a ova se dere "narod vas hoće još",a ovi ne možemo ostati.moramo na trening iliti odjebaus miki-maus{#} debilana

Poruka je uređivana zadnji put pon 13.8.2012 17:18 (hitmanovich).
13 godina
offline
Olimpijske igre 2012- London

HAHHAH, a i zaboravila je na Sandru Perković kod proglasenja osvajača medalja...

Anonymous is coming!
15 godina
offline
Olimpijske igre 2012- London

i ima neki sheban glas.

13 godina
offline
Olimpijske igre 2012- London

Ma daj, kako ih nije sram, te kreštave babe stave i na Plesu i na Trgu, ako to nije ista? Pa koja sramota, ko je nju neuku stavio da govori i još zaboravlja određene, pa puj. Bio na dočeku i žena krešti, puca ju adrenalin kao da je osvojila jackpot. Bilo ih je lijepo za vidjet, no nisam sve ni vidio kad su se neki iza sakrili...Još jednom čestitke našim Olimpijcima i nadam se još boljem uspjehu u Riu.

★★★★★
13 godina
offline
Olimpijske igre 2012- London
15 godina
offline
Olimpijske igre 2012- London

hahah kakvi kraljevi, pogotovo Karabatić. Kao da potječe iz naših krajeva.{#}

16 godina
offline
Olimpijske igre 2012- London

Onaj drugi video gdje Karabatić i Barachet skidaju novinara, koji pogled Baracheta prema novinaru... Ako taj ne igra za drugu ekipu, onda ne znam stvarno. Čoeče hebe ga pogledom {#}{#}

'Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran' - Einstein
13 godina
neaktivan
offline
Olimpijske igre 2012- London

Nisam bio aktivan na forumu pa nisam stigao prokomentirat dogadanja s OI, pa evo sa zakasnjenjem ;)

 

Svima bih cestitao na osvojenoj medalji ( da ne nabrajam zasebno, stvarno fenomenalno ), no rukometasima se popisam na broncu :)

13 godina
offline
Re: Olimpijske igre 2012- London
fakEEE kaže...

Nisam bio aktivan na forumu pa nisam stigao prokomentirat dogadanja s OI, pa evo sa zakasnjenjem ;)

 

Svima bih cestitao na osvojenoj medalji ( da ne nabrajam zasebno, stvarno fenomenalno ), no rukometasima se popisam na broncu :)

Bolje da si ostao neaktivan.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Olimpijske igre 2012- London
fakEEE kaže...

 

, no rukometasima se popisam na broncu :)

Kako te nije sram...

12 godina
neaktivan
offline
Olimpijske igre 2012- London

Čast je uopće sudjelovati na OI, no ti si prvak u mnogim disciplinama pa to znaš, uvijek si bio prvi i najbolji u svim sportovima pa omalovažavaš 3. mjesto od skoro 200 država i više od 7 milijardi ljudi.

 

EDIT: grammar

All rights reserved. Copyright (c) by Dipl. Pješak 2012.
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.8.2012 17:10 (Diplomirani pješak).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Olimpijske igre 2012- London
fakEEE kaže...

Nisam bio aktivan na forumu pa nisam stigao prokomentirat dogadanja s OI, pa evo sa zakasnjenjem ;)

 

Svima bih cestitao na osvojenoj medalji ( da ne nabrajam zasebno, stvarno fenomenalno ), no rukometasima se popisam na broncu :)

Ti si jedan lažov i pamtim te ja cijelo vrijeme. Ovakvom čovjeku kao ti u sebi nema uopće nacionalni ponos i naboj. Kao te samo nije sram to reći. Fuj. Srami se.

ELS BLAUGRANES <3
13 godina
neaktivan
offline
Olimpijske igre 2012- London

Necu se ponavljat, sve je vec receno nakon tekme s Francuzima bas u ovoj temi :)

Dopipile vise rijeci " nije bilo srece ", a zapravo treba reci " nije ni bilo mogucnosti " pokraj Francuza ;)

15 godina
offline
Olimpijske igre 2012- London

Bilo je mogucnoati ne serendaj.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Olimpijske igre 2012- London
mar123 kaže...

Bilo je mogucnoati ne serendaj.

Na papiru ih svi imaju :)

14 godina
neaktivan
offline
Olimpijske igre 2012- London

Da vuki nije išao na silu i napravio faul u napadu bilo bi 17-17. Tko zna što bi onda bilo. Još su onda bili s igračem manje.

ELS BLAUGRANES <3
14 godina
neaktivan
offline
Olimpijske igre 2012- London

I da Goluža nije stavio Balića na klupu nakon što je Balić čim je ušao imao asistenciju, gol i ukradenu loptu...

15 godina
offline
Re: Olimpijske igre 2012- London
Tommy_123 kaže...

Da vuki nije išao na silu i napravio faul u napadu bilo bi 17-17. Tko zna što bi onda bilo. Još su onda bili s igračem manje.

Da je baba muško, zvala bi se Duško. {#}

15 godina
offline
Olimpijske igre 2012- London

Glupo je sad govorit sto bi bilo kad bi bilo, ali rec da nismo imali nikakve sanse je u najmanju ruku blesavo.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Olimpijske igre 2012- London
mar123 kaže...

Glupo je sad govorit sto bi bilo kad bi bilo, ali rec da nismo imali nikakve sanse je u najmanju ruku blesavo.

Makar smo blijedo izgledali bilo je puno šansi za "prikljućak". To nije iskorišteno i hebiga. Možemo sad pričat, baš to.

ELS BLAUGRANES <3
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice