Kutak za ljubitelje Formule 1 izdvojena tema

poruka: 28.974
|
čitano: 3.250.362
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Gasly otisao u Alpine, de Vries u AT.
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ferrari je još uvijek moćan i brz. Ove sezone su napravili veliki iskorak, svaka im čast. Ako se pokaže da su ovi varali onda ovo što su oni napravili dobiva još više na težini.

U don’t have a life. They are telling me. I’m a gamer, i have many lifes.
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Nema kazne za Max-a. Očekivano moglo bi se reći.

FIA bi trebala napraviti isto što i MotoGP imaju kazne za sve. Izađeš 3 puta van staze kazna je long lap.

U F1 se ne zna ko će dobit kakvu kaznu jer ni sudije to ne znaju pa izmišljaju toplu vodu svaki race vikend.

U don’t have a life. They are telling me. I’m a gamer, i have many lifes.
Poruka je uređivana zadnji put sub 8.10.2022 10:51 (x18x05x).
22 mjeseca
protjeran
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Možda se varam, ali sve mi se ovo činilo nekako s pola snage što se Verstappena tiče. Imam neki dojam, ako kiša malo ne začini trku, da će ovo biti piece of cake za njega.

22 mjeseca
protjeran
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Incident s Norrisom je bio nesretan slučaj, nenamjeran. Verstappen je priznao grešku, a pošto su obojica bila na out lapovima možda i zbog toga nema razloga za grid penalty.

22 mjeseca
protjeran
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Hmmm izgleda da će Mick dobit pedalu. Navodno je do sada napravio dvostruko više štete od Mazepina.

16 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Jedan je legendarni Schumacher, da Mick bude kao stari, mora bi biti na razini Maxa.

12 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ekipo jel kava skuhana?

9 godina
online
Kutak za ljubitelje Formule 1

ma skuhana i popijena... kako je krenulo mogla bi se neka žestica

14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Japan uvijek ovakav. Totalno je ne zanimljiva ta utrka.

U don’t have a life. They are telling me. I’m a gamer, i have many lifes.
11 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Po meni nepotreban red flag. Nije ta kisa toliko jaka, uostalom na IM su, a ne W gumama.

14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

"I'm sorry but that kind of mistake of bringing out the tractor before Gasly had gone past is absolutely unforgivable"

zato je bio malo ljut

video

13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
loky4i4 kaže...

"I'm sorry but that kind of mistake of bringing out the tractor before Gasly had gone past is absolutely unforgivable"

zato je bio malo ljut

video

Opravdano ljut, pogotovo što znamo koliko su Jules i Pierre bili bliski.

Užas.

 

what the actually fuck?!

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
16 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Vraćajte pare lopoviiiii!!!!!! 

...ali sutra, dragi moj Samsone, trofej i slava neće nas zaobići!
13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

ja neznam zasto sam se probudio za gledati ovo smece...

13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Ja jos trcao jutros ko kreten iz pekare, da stignem prije starta i dobijem onda ovu kitu, hahahaha 

14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ovo je pravi skandal. 

U don’t have a life. They are telling me. I’m a gamer, i have many lifes.
12 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Čovjek je ni kriv ni dužan svjetski prvak

14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

malo mi je žao Maxa, ovakvo predstavljanje za osvojenu titulu, više entuzijazma dobijem kad dođem na posao od kolega 😅

14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Uništili su F1. Bravo FIA. Ako se dokaže da su ovi varali, barem malo zadovoljštine za nas navijače F1 kad im uzmu titulu i sve pobjede ovom. Ali kako su sve namjestili da ovdje Max uzme naslov ne vjerujem da će nekaj biti od svega toga.

I još dodijele sve bodove, Haha. Neki novi pravilnik danas izašao?!

U don’t have a life. They are telling me. I’m a gamer, i have many lifes.
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
x18x05x kaže...

Ovo je pravi skandal. 

 

x18x05x kaže...

Uništili su F1. Bravo FIA. Ako se dokaže da su ovi varali, barem malo zadovoljštine za nas navijače F1 kad im uzmu titulu i sve pobjede ovom. Ali kako su sve namjestili da ovdje Max uzme naslov ne vjerujem da će nekaj biti od svega toga.

I još dodijele sve bodove, Haha. Neki novi pravilnik danas izašao?!

 Ti bas ono provociras, hahahah. Bolje ti je da sutis nego da tako lupetas bez veze i seres. Mislim, FIA cirkus je stvarno teski cirkus, ali Max je naslov zasluzio 110%, ne samo 100%. 

 

Svaka cast Maxu . I sto kaze kolega, malo je zalosno sto nije bila propisna proslava, ali dobro ajde. 

13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
FileFicho kaže...

Čovjek je ni kriv ni dužan svjetski prvak

 Da, bas ono ni kriv ni duzan osim sto je sabio konkurenciju i sto rusi rekorde, hahahahha. Mislim, jel ti moze biti gluplja izjava? 

13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

dobro jel max onda dobio 19 bod ili 25? vise ne kuzim nista

sta nije da izmedu 50 i 75% pobjednik dobiva 19? a ako se ne varam pisalo je da je dobio 25? WTF? znaci poklanjaju se bodovi, da bi razlika bila veca i da se osvoji lijepo pred hondinim taborom

a da ne pricam o double stacku RB-a, how convenient kad je perezer BLOKIRAO leclerca na izlazu iz box-a (vidi se razlika u sekundama prije i poslije boxa)

namjestaljka

al opet, sve je dobro cim onaj smecarski hamilton ne osvoji utrku ni prvenstvo, tako da I'll take it

14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
itomic009 kaže...
x18x05x kaže...

Ovo je pravi skandal. 

 

x18x05x kaže...

Uništili su F1. Bravo FIA. Ako se dokaže da su ovi varali, barem malo zadovoljštine za nas navijače F1 kad im uzmu titulu i sve pobjede ovom. Ali kako su sve namjestili da ovdje Max uzme naslov ne vjerujem da će nekaj biti od svega toga.

I još dodijele sve bodove, Haha. Neki novi pravilnik danas izašao?!

 Ti bas ono provociras, hahahah. Bolje ti je da sutis nego da tako lupetas bez veze i seres. Mislim, FIA cirkus je stvarno teski cirkus, ali Max je naslov zasluzio 110%, ne samo 100%. 

 

Svaka cast Maxu . I sto kaze kolega, malo je zalosno sto nije bila propisna proslava, ali dobro ajde. 

 Sad sam ja u krivu i pun kufer drugi. Samo ti uživaj u drugoj ne zasluženoj tituli Max-a. 

U don’t have a life. They are telling me. I’m a gamer, i have many lifes.
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
RuskeGTT kaže...

dobro jel max onda dobio 19 bod ili 25? vise ne kuzim nista

sta nije da izmedu 50 i 75% pobjednik dobiva 19? a ako se ne varam pisalo je da je dobio 25? WTF? znaci poklanjaju se bodovi, da bi razlika bila veca i da se osvoji lijepo pred hondinim taborom

a da ne pricam o double stacku RB-a, how convenient kad je perezer BLOKIRAO leclerca na izlazu iz box-a (vidi se razlika u sekundama prije i poslije boxa)

namjestaljka

al opet, sve je dobro cim onaj smecarski hamilton ne osvoji utrku ni prvenstvo, tako da I'll take it

 To se sad ne računa jer je ovaj osvojio naslov. Niđe veze! Baš se vidi da je sve ljepo isplanirano.

U don’t have a life. They are telling me. I’m a gamer, i have many lifes.
22 mjeseca
protjeran
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Mogao sam sve ovo lipo prespavat.
9 godina
online
Kutak za ljubitelje Formule 1

Navodno ako se utrka završi crno-bijelom zastavom idu puni bodovi... parcijalni bodovi se dodjeljuju ako se utrka završi neprolaskom kroz startno-ciljnu.... tj. završi prekidom (ne može se nastaviti). Malo blesavo al jbg. Nisu znali ni puno upućeniji (bar bi trebali biti) od nas.

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.10.2022 11:03 (miki_the_pirat).
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
RuskeGTT kaže...

dobro jel max onda dobio 19 bod ili 25? vise ne kuzim nista

sta nije da izmedu 50 i 75% pobjednik dobiva 19? a ako se ne varam pisalo je da je dobio 25? WTF?

 

al opet, sve je dobro cim onaj smecarski hamilton ne osvoji utrku ni prvenstvo, tako da I'll take it

 koliko sam ja skužio objašnjenje pobjednik dobije 19 ako se utrka ne može nastaviti do kraja... hahahahha eto niste vi hejteri, samo pričate činjenice 

9 godina
online
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
RuskeGTT kaže...

dobro jel max onda dobio 19 bod ili 25? vise ne kuzim nista

sta nije da izmedu 50 i 75% pobjednik dobiva 19? a ako se ne varam pisalo je da je dobio 25? WTF? znaci poklanjaju se bodovi, da bi razlika bila veca i da se osvoji lijepo pred hondinim taborom

a da ne pricam o double stacku RB-a, how convenient kad je perezer BLOKIRAO leclerca na izlazu iz box-a (vidi se razlika u sekundama prije i poslije boxa)

namjestaljka

al opet, sve je dobro cim onaj smecarski hamilton ne osvoji utrku ni prvenstvo, tako da I'll take it

 nije blokirao... tako se pogodilo.... bio je u fast laneu kad je ovaj trebao izaći... jbg... desi se... i meni je zasmetalo ali je čisto. LEC spušio 2-3 sekunde. Na kraju razlika u race-paceu je bila tolika da to i tako ne bi ništa značilo (u utrci za pobjedu). Što se tiče utrke ta 2. mjesto moožda i bi... al jbg... sve čisto.

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.10.2022 11:08 (miki_the_pirat).
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
x18x05x kaže...

Uništili su F1. Bravo FIA. Ako se dokaže da su ovi varali, barem malo zadovoljštine za nas navijače F1 kad im uzmu titulu i sve pobjede ovom. Ali kako su sve namjestili da ovdje Max uzme naslov ne vjerujem da će nekaj biti od svega toga.

I još dodijele sve bodove, Haha. Neki novi pravilnik danas izašao?!

Do malo prije su Hamiltonu namještali, sad su počeli Verstappenu...Gamad.

 

Nikako da Ferrrariju namijeste koju.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice