Državna matura 2013

poruka: 1.734
|
čitano: 438.238
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Državna matura 2013

ja tv doso u 10 vratio se kuci u pola 4

sto zbog nesposobne babe sto je tipkala s 2 prsta po tipkovnici sto zbog promjene u prometu sedmice, kruzila skroz okolo, sat vremena ako ne i vise sam se vozio

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
13 godina
neaktivan
offline
Državna matura 2013

ja sam na prometu u ZG isto dugo cekao.. u 11 dosao u 2 zavrsio sa papirologijom.. Ludnica

One day, I looked up in the sky. A bird came by and shit into my eye. I didn't laugh. I didn't cry. I was just happy, that cows can't fly.
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.7.2013 0:57 (majstorSZ).
13 godina
offline
Državna matura 2013

Ja na PMF-u Geografiji sam čekao oko 2 sata vise manje zbog gnjavaže sa papirologijiom nego u čekajući. U referadi su bili ljubazni na naše brojne upite kako ispuniti formular, te da im je jednom kratkom periodu pao sistem sa onim upisnim brojevima. Po meni te forumlare za upis na faks su mogli staviti na web a mi smo ih mogli sami ispuniti doma i samo donjeti na dan upisa bilo bi 100% brze.

EDIT:

A redovi u NCVVO za podizanje svjedozbe {#} Ovak vam je to izgledalo odete na prvi kat udete u jednu veliku prostoriju gdje su postavljeni stolovi a stolovi su oznaceni A4 papirom slovima od A - G  pa H - M i tako sve do Ž. Znaci sve ukupno cca 4, 5 stolova i toliko redova. E sad škvadra uopce nije gledala koji je stol sa kojim rasponom slova i svi se stali u jedan red i nastao kaos.

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.7.2013 23:03 (zagi55).
15 godina
offline
Re: Državna matura 2013
win4crazzy kaže...

ja tv doso u 10 vratio se kuci u pola 4

sto zbog nesposobne babe sto je tipkala s 2 prsta po tipkovnici sto zbog promjene u prometu sedmice, kruzila skroz okolo, sat vremena ako ne i vise sam se vozio

Barem nisi izasao u sesvetama umjesto u maksimiru ko ja xD
pisako da vlak dolazi u maksimir u 8:26, i stanemo negdje i ja vidim na satu 8:26 i trk van iz vlaka i vidim natpis sesvete -.-
al ajde za 15 minuta je došao drugi {#} 

#yolo
13 godina
offline
Re: Državna matura 2013
sveupitni kaže...

Barem nisi izasao u sesvetama umjesto u maksimiru ko ja xD
pisako da vlak dolazi u maksimir u 8:26, i stanemo negdje i ja vidim na satu 8:26 i trk van iz vlaka i vidim natpis sesvete -.-
al ajde za 15 minuta je došao drugi {#} 

Dobro da nisi izaso u dugom selu {#}

10 godina
protjeran
offline
Državna matura 2013

Može li mi netko rješit zadatak s ovogodišnje mature? Meni ispadne -3, a treba -7 {#}

 

p.s riješio sam

Poruka je uređivana zadnji put sub 27.7.2013 23:37 (pertinax).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Državna matura 2013
Zna li netko da li onaj popis lektira koje je trebalo znati za ljetni rok vrijedi i za jesenski...
juka
10 godina
protjeran
offline
Re: Državna matura 2013
Juka_91 kaže...
Zna li netko da li onaj popis lektira koje je trebalo znati za ljetni rok vrijedi i za jesenski...

Vrijedi isti popis.

11 godina
neaktivan
offline
Državna matura 2013

jedno pitanjce: na faksu mi je rečeno da se moram odjaviti s posla maksimalno 15 dana nakon upisa... tih 15 dana je danas isteklo(upisan 18.07.), a mene šef može odjaviti tek u ponedjeljak...neki veliki problem ?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Državna matura 2013
Na www.postani-student.hr objavljen je novi Kalendar provedbe ispita u jesenskome roku. Izmijenjeni datumi polaganja vidljivi su i na poveznici Moj raspored.
juka
14 godina
offline
Državna matura 2013

Decki, ima li tko da se doma pripremao za maturu? Zanima me odkud poceti, htio bih se malo ranije poceti pripremati za maturu posto ne zelim strku i paniku zadnjih mjesec dana. Novaca se bas nema za pripreme. Imaju li kakvi videi kako lakse neke zadatke rijesiti kalkulatorom? Znam da se to uci na pripremama, ima dosta fora sa kalkulatorom koje ne znam.

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Državna matura 2013
Fake_Alert kaže...

Decki, ima li tko da se doma pripremao za maturu? Zanima me odkud poceti, htio bih se malo ranije poceti pripremati za maturu posto ne zelim strku i paniku zadnjih mjesec dana. Novaca se bas nema za pripreme. Imaju li kakvi videi kako lakse neke zadatke rijesiti kalkulatorom? Znam da se to uci na pripremama, ima dosta fora sa kalkulatorom koje ne znam.

Prolazio sam s trojkom u opcoj gimnaziji (ne zato sto sam glup nego zato sto nisam ucio).
Matematiku B sam rjesio +80% (dobio 4), a kroz sve 4 godine sam imao dvicu (nekad ni to). Pripremao sam se 2-3 dana prije tako da sam rjesio 3-4 testa od prijasnjih godina.
Hrvatski sam imao tricu sve 4 godine. Isto se pripremao dan-dva prije (procitao sazetke dijela koja mogu biti) i ponovio malo knjizevnost. Dobio sam 3 iz eseja (na A razini) i 3 iz testa (kad se zbroji obadvoje oko 60%).

Engleski se nisam uopce spremao. Dobio sam 4, isto tako +80% sam imao. (B razina)

 

U skoli smo imali pripreme, po 16 sati iz tih obveznih predmeta... bio sam svega 2 puta na hrvatskom, isto tako na matematici i jedan put na engleskom. 

xFire: rebelsy | steam: rebelsycro | origin: rebelszuka
Poruka je uređivana zadnji put uto 13.8.2013 10:17 (rebelsy).
14 godina
offline
Državna matura 2013

Super za tebe, dobro si prosao :) Planiram imati oko 700-750 bodova za građevinski fakultet. Matematika  mi nije najbolja, krenuo sam jace uciti sad treci razred i dobro je proslo, hrvatski 4, engleski 5, fiz 4. Ne znam kada da krenem sa tim pripremama, treba proc onu silnu matematiku iz prijasnjih razreda i one dosadne pisce iz hrvatskog.

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Državna matura 2013
Fake_Alert kaže...

Super za tebe, dobro si prosao :) Planiram imati oko 700-750 bodova za građevinski fakultet. Matematika  mi nije najbolja, krenuo sam jace uciti sad treci razred i dobro je proslo, hrvatski 4, engleski 5, fiz 4. Ne znam kada da krenem sa tim pripremama, treba proc onu silnu matematiku iz prijasnjih razreda i one dosadne pisce iz hrvatskog.

Za matematiku ti je po meni najbolje proći prijašnje testove mature. Ja sam par dana prije mature riješio pola tih testova i napisao sam višu za  3 (Da sam bio više skoncetriran mislim da sam mogao i za 4 napisat... u tehničkoj školi su mi ocjene bile 2,3,4,2). Za fiziku sam si našao skriptu na netu od nekih 60 stranica, malo ju proučio i pogledao još par prijašnjih testova i dobio sam 4.

 

Ovdje imaš dva roka riješena, frajer stvarno odlično objasni http://www.tonimilun.com/predmeti/drzavna-matura-matematika 

I skripta iz fizike po kojoj sam radio KLIK

MUST visit :D http://www.youtube.com/user/ZOJAmoviesProduction?feature=mhee
Poruka je uređivana zadnji put pon 12.8.2013 11:16 (zOjA26).
16 godina
odjavljen
offline
Državna matura 2013

Jedino se morate pripremati za Matematiku A, rjesavajte stare mature, ali nemojte rjesavati na sablonu nego sa svojom glavom, naravno ako imate love odite na pripreme, ako ne kopirajte skriptu sa priprema i malo rjesavajte.

 

http://isvijet.com.hr
14 godina
neaktivan
offline
Državna matura 2013

Evo stigli rezultati za domove u Zagrebu http://www.sczg.unizg.hr/

MUST visit :D http://www.youtube.com/user/ZOJAmoviesProduction?feature=mhee
15 godina
offline
Re: Državna matura 2013

Ima ko kakavu skriptu za informatiku nzn otkud bi to ucio buduci da nisam imo u skoli, uspio sam nabavit knjigu od gimnazije za prvi razred i to je to. Pa ako neko ima nesto nek stavi malo mi se zuri sad :D

You got to lose to know how to win
14 godina
odjavljen
offline
Državna matura 2013

Ja sam dobio Šaru, ima još netko?

Real Madrid
15 godina
offline
Re: Državna matura 2013

Kako ide poredak domova od boljih prema lošijem?

AC Milan - IL CLUB PIU' TITOLATO AL MONDO
15 godina
offline
Re: Državna matura 2013
imam preko 3500 bodova no napisali mi da mi je nepotpuna dokumentacija... da bar pise pokraj toga sto mi fali a ovako se mogu je*at... nit ih mozes dobit nit ist
dado
14 godina
odjavljen
offline
Državna matura 2013

Mislim da je najviša kategorija Lašćina i obnovljeni dio Save, onda idu Šara i Cvjetno, a najslabiji je stari dio Save

 

Sad gledam malo, slabo mi izgleda Lašćina pa nisam siguran koja je to kategorija

Real Madrid
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.8.2013 18:57 (piksic).
15 godina
offline
Državna matura 2013

Mogu doći na upis u dom s nekim da se upišemo u istu sobu?

AC Milan - IL CLUB PIU' TITOLATO AL MONDO
14 godina
neaktivan
offline
Re: Državna matura 2013
emerik kaže...

Mogu doći na upis u dom s nekim da se upišemo u istu sobu?

razerviraj si online... kod rezervacije sobe upišeš matični broj cimera i to je to... na dan useljenja dođete zajedno...

Potrudi se dobiti ono što voliš jer ćeš inače biti prisiljen voljeti ono što si dobio
14 godina
neaktivan
offline
Državna matura 2013

Dali se kod online rezervacije soba mora paziti na ove datume koje su napisali ili je to samo ako mislim ići u Zagreb rezervirat?

MUST visit :D http://www.youtube.com/user/ZOJAmoviesProduction?feature=mhee
15 godina
offline
Državna matura 2013

Ako rezerviram online,da li moram dolaziti 21. ili 22. u dom?

AC Milan - IL CLUB PIU' TITOLATO AL MONDO
15 godina
offline
Re: Državna matura 2013

Imaju u studentskom domu na Savi 2 stola za učenje u jednoj sobi?

AC Milan - IL CLUB PIU' TITOLATO AL MONDO
15 godina
offline
Re: Državna matura 2013

Koji su paviljoni u SD Stjepan Radić(Sava) slobodne za brucoše?

AC Milan - IL CLUB PIU' TITOLATO AL MONDO
15 godina
offline
Državna matura 2013

c-c-c-combo breaker xD
Badava pises postove, kad vise nitko ni ne cita skoro {#} 

#yolo
12 godina
neaktivan
offline
Re: Državna matura 2013
emerik kaže...

Ako rezerviram online,da li moram dolaziti 21. ili 22. u dom?

Imas na site-u  SC-a
"Vremenski rok za useljenje u rezervirane sobe je do 10. rujna 2013., nakon toga se rezervacije brišu, a studenti mogu useliti u neku od preostalih slobodnih soba."

emerik kaže...

Imaju u studentskom domu na Savi 2 stola za učenje u jednoj sobi?

Da. Imas ovdje par info. o domovima i sobama. link

emerik kaže...

Koji su paviljoni u SD Stjepan Radić(Sava) slobodne za brucoše?

Brucosi ugl dobivaju stare paviljone (1-4 i 7-9). Ako ti u rezultatima natjecaja pise samo studentski dom Stjepan Radic znaci da si dobio te stare paviljone. Ako rezerviras sobu savjet da odaberes pavoljon 7-9. Sobe u tim starim paviljonima su iste ali 1-4 paviljoni su blizi klubovima pa ti to moze bit problem

how much wood would a woodchuck chuck if a woodchuck could chuck wood?
15 godina
offline
Državna matura 2013

Upao sam u laščine i ne znam nikog pa ne kuzim ni sta vrijedi rezervirat, i jos mi je najgore to sto moram se uselit do 11.9 jer prerano mi je to ..?

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice