Raspberry Pi - Projekti, Ideje, Savjeti... izdvojena tema

poruka: 1.325
|
čitano: 493.346
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Raspberry Pi - Projekti, Ideje, Savjeti...
ive79 kaže...

Pozdrav ,molio bi ako netko zna da li negdje postoji servis za računala ili pojedinac ili sl. tko bi imao volje  pregledati uređaj sklopljen od raspberry pi za upravljanje glasom televizora ,klime i sl.  Pregledati komponente i vidjeti u čem je kvar . Bio bi vam zahvalan na bilo kakvom odgovoru  . Unaprijed hvala .

Možeš dignut homeassistant na RPi i preko njega to sve riješiti.

Rvat katolik!
8 godina
offline
Re: Raspberry Pi - Projekti, Ideje, Savjeti...
tnakir kaže...
ive79 kaže...

Pozdrav ,molio bi ako netko zna da li negdje postoji servis za računala ili pojedinac ili sl. tko bi imao volje  pregledati uređaj sklopljen od raspberry pi za upravljanje glasom televizora ,klime i sl.  Pregledati komponente i vidjeti u čem je kvar . Bio bi vam zahvalan na bilo kakvom odgovoru  . Unaprijed hvala .

Možeš dignut homeassistant na RPi i preko njega to sve riješiti.

 Čuo sam za to ,ja nemam nikakvog iskustva sa tim ...trebao bi naći nekog da mi to napravi ,naravno uz plačanje .  Znaš nekog tko bi to napravio ?

16 godina
offline
Raspberry Pi - Projekti, Ideje, Savjeti...

Odakle si?

Rvat katolik!
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Raspberry Pi - Projekti, Ideje, Savjeti...
Jel vozi neko windowse na nekom od novijih raspberrya? Il je isplativije uzeti neki nuc ili slično?
Trebam mini računalo da 24/7 vrti videonadzor, a HikVision ima dosta limitirane aplikacije odnosno ova koja meni treba ide samo na windowse..
WHITE STONES VARAŽDIN
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Raspberry Pi - Projekti, Ideje, Savjeti...
Tincha kaže...
Jel vozi neko windowse na nekom od novijih raspberrya? Il je isplativije uzeti neki nuc ili slično?
Trebam mini računalo da 24/7 vrti videonadzor, a HikVision ima dosta limitirane aplikacije odnosno ova koja meni treba ide samo na windowse..

 Pazi da su ti Raspberryiji ARM arhitekture, a ne x86, pitanje je bi li HikVision radio na ARM arhitekturi.

Say hello to my little friend
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice