Sony Ericsson Xperia X8

poruka: 3.109
|
čitano: 1.112.493
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sony Ericsson Xperia X8".
14 godina
offline
Sony Ericsson Xperia X8

prvo svim forumasima sve najbolje za bozic i novu 2012{#}

tribam pomoc oko sony ericssona xsperia 8,naime zanimame kako u postavkama

sredit da mi recimo aplikacije i ostale stvari sprema na sd karticu,sto kod skinio,dobiem

poruku da mi je hard pun,te da nemam mjesta na mobitelu molim pomoc inace

imam karticu od 16 gb unutra molim hitno pomoc pliz{#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

Preko ovoga programa app2sd

Don Believe The Tyoe
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8

za pocetnika poprilicno kompliciran postupak

 

ima ode kako http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1254225

15 godina
offline
Sony Ericsson Xperia X8

Pošto nitko nije doživio moju prijašnju poruku u kojoj tražim preporuku, evo bumpam to isto. Naime, imam priliku uzeti XPERIU X8 za kojih 500 kunića, ali neznam, možda da idem na soluciju Galaxy 3...

3 Galaxy 3
10 Xperia X8
Kada se kunem majkom možda lažem, ali kada se kunem ocem govorim istinu, majke mi! (Thumb up i HVALA su dobrodošli :D)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
badboycro kaže...

za pocetnika poprilicno kompliciran postupak

 

ima ode kako http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1254225

To je za unlock bootloadera to nema veze sa ovim što on trazi ako si to napisao njemu.

Don Believe The Tyoe
13 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

da uzmem lg optimus me,x8 ili samsung galaxy mini

maxy
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
WrongType kaže...
badboycro kaže...

za pocetnika poprilicno kompliciran postupak

 

ima ode kako http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1254225

To je za unlock bootloadera to nema veze sa ovim što on trazi ako si to napisao njemu.

pogledaj nadporuku

12 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

{#} mislio sam da si to odgovorio ovom gore kojem treba app2sd

Don Believe The Tyoe
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony Ericsson Xperia X8

Koji player podržava ručno ubacivanje prijevoda za filmove, naime

našao sam neku web stranicu s mnogo streaming fimova ali neznam kako da ubacim prijevod, koji program to može?

 

Edit: Našao sam - MX Video Player

Poruka je uređivana zadnji put sub 31.12.2011 13:40 (Milan AS).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony Ericsson Xperia X8

Jeli moguć dual touch za X8?

Imam bijeli model koji je rootan i ubačen je 2.2.1 CyanogenMod

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8
Nemogu gledat online filmove pose mi da trebam flash player a uredaj nije kompatibilan s tim sta da radim?????

Ivan Lozancic
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

Pozz, mije me bilo odavno.....

 

Dakle da krenem.

 

Ja sam izgleda nešto gadno zariba....

Triba san krekirat ovaj PowerAMP(LINK), i kako me nije išlo na ovaj "normalan" način s ovim ka programima(unlockeri i to, piše tamo Method 1), proba san na ovaj drugi(Method 2). I ja naša taj data/data/com.maxmpz.audioplayer databases/folders.db, i onda ga izbrisa(kako tamo i piše) i mobitel mi se totalno s#eba.....

Nemogu ništa, čin ga upalin ovi nekakvi errori "The application ime aplikacije has stoped working, onda tu pritisnen force close, i pootvara se još bezbroj tih da na kraju završi s tin da mi se bolin restarta!! >.<  I Tako non-stop, nemogu NIŠTA.

I kako iman custom room pokuša san uć u xrecovery(preko kojeg san i instalira room), ali neće ni to!! Koliko se sićan tu se uđe da se dok je onaj SE logo pritišće back  - da, to i radim, ali neće....

 

Stvarno neznan šta da radin.....

HOĆU NOVI NICK!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
dr. zlo kaže...

Pozz, mije me bilo odavno.....

 

Dakle da krenem.

 

Ja sam izgleda nešto gadno zariba....

Triba san krekirat ovaj PowerAMP(LINK), i kako me nije išlo na ovaj "normalan" način s ovim ka programima(unlockeri i to, piše tamo Method 1), proba san na ovaj drugi(Method 2). I ja naša taj data/data/com.maxmpz.audioplayer databases/folders.db, i onda ga izbrisa(kako tamo i piše) i mobitel mi se totalno s#eba.....

Nemogu ništa, čin ga upalin ovi nekakvi errori "The application ime aplikacije has stoped working, onda tu pritisnen force close, i pootvara se još bezbroj tih da na kraju završi s tin da mi se bolin restarta!! >.<  I Tako non-stop, nemogu NIŠTA.

I kako iman custom room pokuša san uć u xrecovery(preko kojeg san i instalira room), ali neće ni to!! Koliko se sićan tu se uđe da se dok je onaj SE logo pritišće back  - da, to i radim, ali neće....

 

Stvarno neznan šta da radin.....

nema panike, ako nisi otkljucao bootloader mob je nemoguce birckat totalno

 

ugl najjednostavnije rjesenje bi ti bilo da mob spojis na komp i premo SE update toola popravis mob, ili stavi da ti instalira novu verziju ili da vrati na tvornicke

kasnije ti nije problem opet instalirat custom rom jer se root koliko znam ne gubi prilikom tog postupka (ako i je opet nije problem)

14 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
badboycro kaže...

Da, ma proba san to.

 

Evo kako završava taj moj pokušaj.

 

Try again, a to san vće puuno puta....

HOĆU NOVI NICK!
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8

Probaj sa flashtoolom neki generički rom ugurati. (primjerice ovaj)

Više na xda.

Samo glupi i mrtvi nikad ne mjenjaju svoje mišljenje.
12 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

Ukljucis usb debug i kad spojis mob moras ukljuciti ono diljenje podataka(povezivanje telefona).Najedonostavnije ces ga vrait sa  SE Update Service

Don Believe The Tyoe
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.1.2012 10:26 (WrongType).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
Emcho kaže...
felonterx kaže...

Imam priliku uzeti ovaj mobitel gotovo nov, korišten 3 tjedna za 500 kn, jel to ok ili da rađe idem na Galaxy 3? Kakav je u radu, kak stoji s RAM-om, zanima me pošto ima "samo" 168 MB istog.

 

ima 168 mb rama ali i ugodan i ljep rad, pogotovo ako planiraš stavljat custom kernel/rom ,ako staviš custom kernel ram dolazi do 184 mb a na nekima 182 mb :) trenutno ima neslužbeni android 2.3.7 koji radi jako brzo i fluidan je ;)

 

ako te još šta zanima,pitaj :)

Jeli stabilan ovaj 2.3.7 za X8??

So say We All
14 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
84737 kaže...

Probaj sa flashtoolom neki generički rom ugurati. (primjerice ovaj)

Više na xda.

Da, mislin da bi ovo moglo pomoć. Znači šta je ovo šta je kod mene, hard brick ili soft brick? I još nešto nisan spomenia, mobitel mi se stalno reboota.

WrongType kaže...

Ukljucis usb debug i kad spojis mob moras ukljuciti ono diljenje podataka(povezivanje telefona).Najedonostavnije ces ga vrait sa  SE Update Service

Ma jesan maloprije reka da mi to neće.... A evo sad san proba i repair, na update, ali neće ni to, mislin da za to šta mi se stalno reboota.

 

Aj, iden ja tamo njih na XDA pitat....

HOĆU NOVI NICK!
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
dr. zlo kaže...
Znači šta je ovo šta je kod mene, hard brick ili soft brick? I još nešto nisan spomenia, mobitel mi se stalno reboota.

 

Aj, iden ja tamo njih na XDA pitat....

Zapravo ti je mob ušao u boot loop. Imašsličnu temu na xda pa vidi.

Samo glupi i mrtvi nikad ne mjenjaju svoje mišljenje.
14 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

Evo uspilo je sa repairom sa zadnjom verzijom PCC-a. Hvala!

 

Ughh, sad ponovo na onom običnom romu, i ponovo rootat....

A šta ima dobrog od novih custom romova? Nisan odavno stavia novi, stalno san bia na 2.2 Floyo.

HOĆU NOVI NICK!
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.1.2012 16:07 (dr. zlo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
Milan AS kaže...

Jeli moguć dual touch za X8?

Imam bijeli model koji je rootan i ubačen je 2.2.1 CyanogenMod

da moguć je, ja imam 2.3.7 GingerDX, i dual touch radi super

 

 

napravit ću koji video ak mi se bu dalo, da to malo vidite

dancy_94@hotmail.com
15 godina
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
skyreeper kaže...
Emcho kaže...
felonterx kaže...

Imam priliku uzeti ovaj mobitel gotovo nov, korišten 3 tjedna za 500 kn, jel to ok ili da rađe idem na Galaxy 3? Kakav je u radu, kak stoji s RAM-om, zanima me pošto ima "samo" 168 MB istog.

 

ima 168 mb rama ali i ugodan i ljep rad, pogotovo ako planiraš stavljat custom kernel/rom ,ako staviš custom kernel ram dolazi do 184 mb a na nekima 182 mb :) trenutno ima neslužbeni android 2.3.7 koji radi jako brzo i fluidan je ;)

 

ako te još šta zanima,pitaj :)

Jeli stabilan ovaj 2.3.7 za X8??

da potpuno je stabilan, najbolji

dancy_94@hotmail.com
14 godina
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
dancy kaže...
Milan AS kaže...

Jeli moguć dual touch za X8?

Imam bijeli model koji je rootan i ubačen je 2.2.1 CyanogenMod

da moguć je, ja imam 2.3.7 GingerDX, i dual touch radi super

 

 

napravit ću koji video ak mi se bu dalo, da to malo vidite

Ima li neki link na Youtubeu s turtorijalom kako instalirati?

15 godina
offline
Sony Ericsson Xperia X8

Jeli ovi svi noviji modeli imaju cypress ekran koji podržava multi-touch? Negdi sam pročita da samo crni imaju.

Only the brave
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

Htio bih kupiti novi bilo koji sony, ali me zanima podržavaju li novi modeli druge memor. kartice osim sonyjevih? Imam sandisk od 2 gb.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
ethernithy kaže...

Htio bih kupiti novi bilo koji sony, ali me zanima podržavaju li novi modeli druge memor. kartice osim sonyjevih? Imam sandisk od 2 gb.

podržavaju sve kartice. Koliko novca misliš potrošiti na mobitel?

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
RePlaY kaže...

Jeli ovi svi noviji modeli imaju cypress ekran koji podržava multi-touch? Negdi sam pročita da samo crni imaju.

imaju svi noviji modeli,bez obzira jesu li crni ili bijeli. Mislim da sad nemožeš uopće naletjeti na stariji model.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
15 godina
offline
Sony Ericsson Xperia X8

Ah, gotovo sad uzea sam crni.

Nego moželi se se napravit kakva veća šteta mjenjanjem romova, karnela i tih stvari, jeli uvjek mogu vratit na 2.1 kada nista nisan dira?

S tim se još nisan susreća pa nemam pojma i sve mi je trenutno komplicirano.

Koji rom i karnel preporučujete i ima li koji tut za početnika onako step by step?

Only the brave
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
antimadridista kaže...
ethernithy kaže...

Htio bih kupiti novi bilo koji sony, ali me zanima podržavaju li novi modeli druge memor. kartice osim sonyjevih? Imam sandisk od 2 gb.

podržavaju sve kartice. Koliko novca misliš potrošiti na mobitel?

Zašto pitaš? Imaš mob za ponuditi?

14 godina
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
RePlaY kaže...

Ah, gotovo sad uzea sam crni.

Nego moželi se se napravit kakva veća šteta mjenjanjem romova, karnela i tih stvari, jeli uvjek mogu vratit na 2.1 kada nista nisan dira?

S tim se još nisan susreća pa nemam pojma i sve mi je trenutno komplicirano.

Koji rom i karnel preporučujete i ima li koji tut za početnika onako step by step?

kad uzmeš mobitel,prvo ga rootaš,a onda instaliraš recovery,i kad stavljaš romove radiš backup i uvijek možeš vratiti na ono kako ti je bilo prije.

ethernithy kaže...
antimadridista kaže...
ethernithy kaže...

Htio bih kupiti novi bilo koji sony, ali me zanima podržavaju li novi modeli druge memor. kartice osim sonyjevih? Imam sandisk od 2 gb.

podržavaju sve kartice. Koliko novca misliš potrošiti na mobitel?

Zašto pitaš? Imaš mob za ponuditi?

ma ne,nego me zanima koliko planiraš potrošiti jer ima još dobrih mobitela za jako dobru cijenu sad.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice