Sony Ericsson Xperia X8

poruka: 3.109
|
čitano: 1.112.435
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sony Ericsson Xperia X8".
15 godina
offline
Sony Ericsson Xperia X8

instalirao sam ovaj ginger i mogu reči da je za sada super, molio bih samo da mi neko kaže kaj da instaliram da imam multitouch, hvala

dancy_94@hotmail.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
dancy kaže...

instalirao sam ovaj ginger i mogu reči da je za sada super, molio bih samo da mi neko kaže kaj da instaliram da imam multitouch, hvala

skini ovo http://www.multiupload.com/WRP51P3OOS 

stavi na memorijsku i flashaj sa CWM-om

15 godina
offline
Sony Ericsson Xperia X8

a jel mogu flashat sa recovery-om, jer sam sad flasho sa tim CWM-om i nije ni se mob htio upaliti, samo je došlo ono Sony Ericsson i ugasio se i ponovo to i tako stalno se resertirao, možda imam krivi CWM, daš mi link za download

dancy_94@hotmail.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8

nemozes imat krivi cwm jer se on sam instalira sa gingerDXom

i nesmijes sa recoveryom jer ces brickat mob

znaci  mroas sa CWM-om, probaj jos jedanput

15 godina
offline
Sony Ericsson Xperia X8

pa ja koristim xrecovery od kako sam instaliral ginger dx

 

dancy_94@hotmail.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8

CWM se sam instalira, nakon sta instaliras gingerDX (sa xrecoveryom)

 

15 godina
offline
Sony Ericsson Xperia X8

Imam priliku uzeti ovaj mobitel gotovo nov, korišten 3 tjedna za 500 kn, jel to ok ili da rađe idem na Galaxy 3? Kakav je u radu, kak stoji s RAM-om, zanima me pošto ima "samo" 168 MB istog.

Kada se kunem majkom možda lažem, ali kada se kunem ocem govorim istinu, majke mi! (Thumb up i HVALA su dobrodošli :D)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
badboycro kaže...

CWM se sam instalira, nakon sta instaliras gingerDX (sa xrecoveryom)

 

evo instaliral sam ponovo ginger-a ali kad restartam mob onda mi se zamrzne kod ponovnog pokretanja kod onog natpisa Sony Ericsson, i tu stoji,šta sad, oprostite što tolko smetam ali šta ja mogu kad imam do sad same probleme s tim mobom

dancy_94@hotmail.com
14 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
felonterx kaže...

Imam priliku uzeti ovaj mobitel gotovo nov, korišten 3 tjedna za 500 kn, jel to ok ili da rađe idem na Galaxy 3? Kakav je u radu, kak stoji s RAM-om, zanima me pošto ima "samo" 168 MB istog.

 

ima 168 mb rama ali i ugodan i ljep rad, pogotovo ako planiraš stavljat custom kernel/rom ,ako staviš custom kernel ram dolazi do 184 mb a na nekima 182 mb :) trenutno ima neslužbeni android 2.3.7 koji radi jako brzo i fluidan je ;)

 

ako te još šta zanima,pitaj :)

XPERIA X8 White * 2.3.7 GingerDX.v021 by doixanh*
14 godina
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
dancy kaže...
badboycro kaže...

CWM se sam instalira, nakon sta instaliras gingerDX (sa xrecoveryom)

 

evo instaliral sam ponovo ginger-a ali kad restartam mob onda mi se zamrzne kod ponovnog pokretanja kod onog natpisa Sony Ericsson, i tu stoji,šta sad, oprostite što tolko smetam ali šta ja mogu kad imam do sad same probleme s tim mobom

nesto krivo radis i tocka

ili nisi dobro rootao mobitel ili nisi dobro instalirao rom ili negdje radis greske

14 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

Imam ponovo jedan problem, ali sada je problem u gledanju videa. Kada upalim video npr. na youtube ono prikazuje samo jednu sliku i tako stoji, a zvuk se cuje normalno, ponekad samo jedna slika koja se upali na pocetku videa stoji cijelo vrijeme. Cak sam i skinuo preko opere neki video na mobitel da pogledam jeli to do internetske veze ali ista stvar. Dok ona dva videa sto sam dobio uz mobitel rade bez problema. U cemo bi bio problem? Mobitel je star par dana.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8

koji je andorid na njemu?

14 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
badboycro kaže...

koji je andorid na njemu?

2.1

Takvog sam dobio iz tele-2

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.12.2011 12:10 (shady1024).
12 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

pozdrav,

 

kako da isključim sav podatkovni promet na Experia X8?

 

Znači kad uđem u Aplikacije da nemam NIJEDNU aplikaciju aktivnu (ono odbrojavanje)?

 

Podatkovni promet je maknuta kvačica ...

 

m.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
ITSJUSTME kaže...

pozdrav,

 

kako da isključim sav podatkovni promet na Experia X8?

 

Znači kad uđem u Aplikacije da nemam NIJEDNU aplikaciju aktivnu (ono odbrojavanje)?

 

Podatkovni promet je maknuta kvačica ...

 

m.

?!?!?

"ono odbrojavanje" ti je zapravo - prikaz koliko je vremena aplikacija aktivna na mobu. I to nema apsolutno nikakve veze sa podatkovnim prometom.

Nemožeš ne imati NIJEDNU aplikaciju (proces) aktivnu. Tj. možeš ako je uređaj ugašen. {#}

Samo glupi i mrtvi nikad ne mjenjaju svoje mišljenje.
15 godina
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
badboycro kaže...
dancy kaže...
badboycro kaže...

CWM se sam instalira, nakon sta instaliras gingerDX (sa xrecoveryom)

 

evo instaliral sam ponovo ginger-a ali kad restartam mob onda mi se zamrzne kod ponovnog pokretanja kod onog natpisa Sony Ericsson, i tu stoji,šta sad, oprostite što tolko smetam ali šta ja mogu kad imam do sad same probleme s tim mobom

nesto krivo radis i tocka

ili nisi dobro rootao mobitel ili nisi dobro instalirao rom ili negdje radis greske

jel mi možeš dat linkove za download najnovijeg baseband-a za x8

dancy_94@hotmail.com
13 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

ima li iko online da malo pomogne... pokvarila sam svoj x8 ceprkanjem po njemu :P

 

popravljeno :D

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.12.2011 19:09 (nutella44).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony Ericsson Xperia X8

Kako nadograditi baseband 06 na baseband 15. Mislim da mi zbog toga nije ginger dx i njegovi modovi nisu radili

 

 

obavljen update na baseband 15

 

 

koji je bolji: GingerXperia ili Ginger DX

dancy_94@hotmail.com
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.12.2011 20:36 (dancy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

Jel postoji neki mod za pokretanje hd igrica kao npr asplaht hd?

Ivan Lozancic
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
dancy kaže...
badboycro kaže...
dancy kaže...
badboycro kaže...

CWM se sam instalira, nakon sta instaliras gingerDX (sa xrecoveryom)

 

evo instaliral sam ponovo ginger-a ali kad restartam mob onda mi se zamrzne kod ponovnog pokretanja kod onog natpisa Sony Ericsson, i tu stoji,šta sad, oprostite što tolko smetam ali šta ja mogu kad imam do sad same probleme s tim mobom

nesto krivo radis i tocka

ili nisi dobro rootao mobitel ili nisi dobro instalirao rom ili negdje radis greske

jel mi možeš dat linkove za download najnovijeg baseband-a za x8

uspio, sve radi hvala na pomoći (bio je star baseband), sad sve radi kako treba

dancy_94@hotmail.com
15 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

Ekipa imam jedno pitanje, trebam savjet.

Danas mi je prijatelj iz osvete čačkao po mobu i izmjenio boga oca na njemu, sad neznam što je gdje izmjenio i nemam volje sve tepiti jedno po jedno pa bi najradio opalio reset na tvorničke postavke, sad, budući da nemam pojma o mobu i novi sam u tome ima tko kakvu uput, savjet?

I think a lot of cynicism has dropped away from my shoulders since I stopped drinking... - Graham Coxon
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

ima li iko ideju zasto nece da mi radi gingerdx... mislim da sam napravila sve ok, ali kad ga krenem pokreniti, samo mi se iznova ucitava onaj plavi logo i ne ide dalje :(

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
nutella44 kaže...

ima li iko ideju zasto nece da mi radi gingerdx... mislim da sam napravila sve ok, ali kad ga krenem pokreniti, samo mi se iznova ucitava onaj plavi logo i ne ide dalje :(

probaj update-at baseband sigurno koristiš verziju 06  a za gingera ti treba 15

dancy_94@hotmail.com
13 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
dancy kaže...
nutella44 kaže...

ima li iko ideju zasto nece da mi radi gingerdx... mislim da sam napravila sve ok, ali kad ga krenem pokreniti, samo mi se iznova ucitava onaj plavi logo i ne ide dalje :(

probaj update-at baseband sigurno koristiš verziju 06  a za gingera ti treba 15

nope... to je ok, na 15 je

14 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
nutella44 kaže...
dancy kaže...
nutella44 kaže...

ima li iko ideju zasto nece da mi radi gingerdx... mislim da sam napravila sve ok, ali kad ga krenem pokreniti, samo mi se iznova ucitava onaj plavi logo i ne ide dalje :(

probaj update-at baseband sigurno koristiš verziju 06  a za gingera ti treba 15

nope... to je ok, na 15 je

 

napravi Full Wipe(Wipe data)  i pokreni ponovno,neće bit problema.

XPERIA X8 White * 2.3.7 GingerDX.v021 by doixanh*
13 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
Emcho kaže...
nutella44 kaže...
dancy kaže...
nutella44 kaže...

ima li iko ideju zasto nece da mi radi gingerdx... mislim da sam napravila sve ok, ali kad ga krenem pokreniti, samo mi se iznova ucitava onaj plavi logo i ne ide dalje :(

probaj update-at baseband sigurno koristiš verziju 06  a za gingera ti treba 15

nope... to je ok, na 15 je

 

napravi Full Wipe(Wipe data)  i pokreni ponovno,neće bit problema.

 

sry, ne znam bas te pojmove... vec sam bila popravljala sve tako sto sam s pc companion vratila na one orginalne postavke, i opet kad bi stavila ginger dogodila bi mi se ista stvar... sad da sve ponovo napravim, i ako mi ne bude valjalo radim full wipe?? 

14 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

kad odeš u xrecovery prije nego što instaliraš custom room napravi ful whipe piše ti tamo nemoš fulat i tek onda instaliraj gingera i neče ti bit problema :) 

"Who are you to judge the life I live? I know I'm not perfect -and I don't live to be- but before you start pointing fingers... make sure you hands are cle
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Sony Ericsson Xperia X8

nejbolji postupak ti je ovaj (tak sam i ja radil i ginger radi ko podmazan sa ovim nekim dodatnim modovima):

uđi u xrecovery i instaliraj ginger, kad ti pokaže da je instalacija roma gotova odi na ful wipe, pa na kraju reboot phone

 

i to je to

dancy_94@hotmail.com
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.12.2011 22:28 (dancy).
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
nutella44 kaže...
Emcho kaže...
nutella44 kaže...
dancy kaže...
nutella44 kaže...

ima li iko ideju zasto nece da mi radi gingerdx... mislim da sam napravila sve ok, ali kad ga krenem pokreniti, samo mi se iznova ucitava onaj plavi logo i ne ide dalje :(

probaj update-at baseband sigurno koristiš verziju 06  a za gingera ti treba 15

nope... to je ok, na 15 je

 

napravi Full Wipe(Wipe data)  i pokreni ponovno,neće bit problema.

 

sry, ne znam bas te pojmove... vec sam bila popravljala sve tako sto sam s pc companion vratila na one orginalne postavke, i opet kad bi stavila ginger dogodila bi mi se ista stvar... sad da sve ponovo napravim, i ako mi ne bude valjalo radim full wipe?? 

 

hvala puno... uspjela sam :D :D

13 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

e sad sto se tice ovih kernela... kako se dobiti otkljucan bootloader :)

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice