Samsung GT-P1000 Galaxy Tab

poruka: 49
|
čitano: 30.692
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsung GT-P1000 Galaxy Tab".
13 godina
neaktivan
offline
Samsung GT-P1000 Galaxy Tab

na koju foru je to sad mobitel

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung GT-P1000 Galaxy Tab

Moj frend je nabavio to čudo i zbilja je praktično. Lagano je i bez problema se drži u šaci, a razgovor je definitivno nepotreban -.-

AMD PII 945 3.0 GHz | Gigabyte MA790X UD3P | 2x2 GB Kingmax 1066MHz | Sapphire 4870 1GB | 640 GB HDD | Samsung Burner | Corsair TX650 | CM 334 Elite |
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
[Recenzija] PrisojeTG: Samsung GT-P1000 Galaxy Tab
GalaxyTAB sam kupio za Božić i maksimalno sam zadovoljan s uređajem. Ekran je izvrstan što ne iznenađuje s obzirom da je Samsung s AMOLED ekranima već osvojio tržište...a veličina od 7" je po meni idealna...mobilna u ovo zimsko doba a ljeti će biti zgodno u torbice tj. "pederuše"...Brzina je fenomenalna tj. iznenađujuća....Jednostavno je dobar...Čista 10-ka.
ukupna ocjena
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung GT-P1000 Galaxy Tab

koristiš ga kao mobitel jer možeš razgovarat...

14 godina
neaktivan
offline
Samsung GT-P1000 Galaxy Tab

ali samo preko sužalica :D

Budući Microsoftov Bill Gates...ili Applov Steve Jobs!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung GT-P1000 Galaxy Tab

Možeš i preko zvučnika :D (kad te Bug zove na taj telefon da si dobio LINKS-ov PC, pa se onda kur*iš na trgu bana Jelačića :DD)

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: [Recenzija] PrisojeTG: Samsung GT-P1000 Galaxy
PrisojeTG kaže...
GalaxyTAB sam kupio za Božić i maksimalno sam zadovoljan s uređajem. Ekran je izvrstan što ne iznenađuje s obzirom da je Samsung s AMOLED ekranima već osvojio tržište...a veličina od 7" je po meni idealna...mobilna u ovo zimsko doba a ljeti će biti zgodno u torbice tj. "pederuše"...Brzina je fenomenalna tj. iznenađujuća....Jednostavno je dobar...Čista 10-ka.

  galaxy tab nema amoled ekran,već tft,samo izgleda poput amoleda zbog posebno primjenjene tehnologije

13 godina
neaktivan
offline
RE: [Recenzija] PrisojeTG: Samsung GT-P1000 Galaxy

Da tft 600x1024...Koristim i S8500 amoled i vizualno je ekran isti...Sto ga više koristim sve me više oduševljava.....svaka čast za Samsung...

PrisojeTG
16 godina
offline
Samsung GT-P1000 Galaxy Tab

Jedna molba za vlasnike dotičnog Galaxy Taba: Možete li za nas ne-vlasnike i zainteresirane moguće vlasnike nabaciti nekoliko slika i napisati iskustva? Mene bi posebno (i zapravo jedino) zanimalo čitanje pdf dokumenata, časopisa i ostalih e-book dokumenata i programa za Android (Kindle, FREader, Adobe Nook reader).

Moj HTC Hero je preslab i ekran premalen za otvaranje većih dokumenata i čitanje.

Hvala

h=f^3
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: [Recenzija] PrisojeTG: Samsung GT-P1000 Galaxy
PrisojeTG kaže...
GalaxyTAB sam kupio za Božić i maksimalno sam zadovoljan s uređajem. Ekran je izvrstan što ne iznenađuje s obzirom da je Samsung s AMOLED ekranima već osvojio tržište...a veličina od 7" je po meni idealna...mobilna u ovo zimsko doba a ljeti će biti zgodno u torbice tj. "pederuše"...Brzina je fenomenalna tj. iznenađujuća....Jednostavno je dobar...Čista 10-ka.

Neznam kako mozes napisat za brzinu "fenomenalna tj. iznenađujuća"  kad uredjaj se stvarno "vuce ko crkotina" nasprem iPad-a..

 

ps. da se razumijemo, imam android i mrzim apple, ali istina je ovakva..

celeron 333mhz / 64sdram / monitor u boji
16 godina
offline
Samsung GT-P1000 Galaxy Tab

Kao prvo, iPad je u biti Iphone na kojeg je sjeo Jacques Houdek, apsolutno precijenjeni komad hardvera koji je po mnogočemu slabiji od Galaxy-a.

 

E sad nešto o samom uređaju. Na prvi pogled ogroman, međutim brzo se da naviknuti na njega. Ekran je odličan, sa mogućnošću automatskog podešavanja osvjetljenja, i gledljiv je kad sam s njim na otvorenom prostoru. Na dodir reagira brzo i bez zadrške. Puni se preko USB-a, kabel je u paketu s njim, a prekratko je kod mene da procijenim autonomiju (jutros maknut sa punjača i trenutno je baterija na 24%, cijeli dan je na 3G-u, mobilni internet T-Coma). Proizvođač tvrdi da mora prikazati 7 sati filma. Windowsi 7 su ga uredno prepoznali kod spajanja i sam transfer datoteka je brz i jednostavan (može se raditi uz pomoć Samsung Kies-a ili samo napraviti zasebne foldere i prebaciti na sami uređaj). Interna memorija je 16gb i proširiva je microSD karticom do 32gb.

 

Sami operativni sustav je Android 2.2 Froyo i radi odlično. Neke stranice (tipa Gmail, Youtube i sl.) imaju svoje posebne aplikacije i nije potrebno otvarati preglednik da im se pristupi. Uz hrpu aplikacija koja je bila instalirana dodao sam IM+ (Messaging Client) za MSN i Skype, TorrentLite, RadioLive (za slušanje online radio postaja), još nekoliko manjih aplikacija i igrica. Navigacija ide preko Google Maps-a, ali zbog loše pokrivenosti Hr-a instalirao sam CoPilot koji nudi više opcija, a i ne traži spajanje na net kod svakog ukucavanja odredišta, dok to google maps traži.

 

Glazbeni meni je jednostavan za korištenje i glazba može svirati u pozadini. Što se tiče video fileova, prebacio sam na njega hrpu HD glazbenih spotova 1080i rezolucije i rade na uređaju besprijekorno, bez zatrzavanja. Fotoaparat je 3MP sa bljeskalicom i slike su sasvim solidne, po meni čak i iznenađujuće dobre. Ali s obzirom da imam DSLR ova opcija mi nije toliko važna. Snimanje videa ide u max. rezoluciji 720x480p.

 

I ne znam šta još da istaknem... ima naravno i Bluetooth (3.0), a kad je spojen na net preko 3G-a, može poslužiti kao router za spajanje na net preko wlan-a do 5 uređaja. Postoji tu još dosta toga o čemu se može pričati, pa ako netko ima pitanja... {#}

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Samsung GT-P1000 Galaxy Tab
Mislio sam uzeti TAB prije neki dan ali sam ga probao u tmobile i odustao. Scrolanje web stranica trza i renderira stranice dosta sporo. Oboje u usporedi sa ipod touchom. Ekram mi nije nesto posebno. Mozda me razmazio retina display. Navodno se s drugim romom moze poboljsati ali ne zelim gubiti garanciju. Ne znam moze li se vratiti na orginal. Ne volim apple i ostao sam prilicno razocaran. btw, youtube i embeded flash videos su trzali.
Poruka je uređivana zadnji put pet 7.1.2011 0:08 (CroDexter).
 
1 1 hvala 1
16 godina
offline
RE: Samsung GT-P1000 Galaxy Tab
CroDexter kaže...
Mislio sam uzeti TAB prije neki dan ali sam ga probao u tmobile i odustao. Scrolanje web stranica trza i renderira stranice dosta sporo. Oboje u usporedi sa ipod touchom.

Ovako sporo ko na ovom videu (premotaj na 5:40)? Stvarno izgleda ocajno... 

Think locally, act globally...
13 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung GT-P1000 Galaxy Tab
SupremeCommander kaže...
CroDexter kaže...
Mislio sam uzeti TAB prije neki dan ali sam ga probao u tmobile i odustao. Scrolanje web stranica trza i renderira stranice dosta sporo. Oboje u usporedi sa ipod touchom.

Ovako sporo ko na ovom videu (premotaj na 5:40)? Stvarno izgleda ocajno... 

Osobno sam s prijateljem isprobao brzinu i u odnosu na iPad je skoro nemoguće utvrditi koji je brži....sve je to isto...A bitno je da nije uključen GPS i neka aplikacija koja ga onda usporava...Na ovom videu se to ne može vidjeti da li je namjera nekoga da "objektivno" prikaže...iPad je prevelik...zahtjeva nosač jer je naporan nakon određenog vremena...Moje mišljenje je da bi idealan uređaj bio s 6"....Za sve one koji sumnjaju na pohvale neka odu u T-Mobile centar i uvjere se.....Znam samo da više neću kupovati ni Večernji ni 24 sata jer iste imam za par sekundi....Tiskane novine i magazini polako će u prošlost...

PrisojeTG
13 godina
neaktivan
offline
RE: [Recenzija] PrisojeTG: Samsung GT-P1000 Galaxy
jim kaže...
PrisojeTG kaže...
GalaxyTAB sam kupio za Božić i maksimalno sam zadovoljan s uređajem. Ekran je izvrstan što ne iznenađuje s obzirom da je Samsung s AMOLED ekranima već osvojio tržište...a veličina od 7" je po meni idealna...mobilna u ovo zimsko doba a ljeti će biti zgodno u torbice tj. "pederuše"...Brzina je fenomenalna tj. iznenađujuća....Jednostavno je dobar...Čista 10-ka.

Neznam kako mozes napisat za brzinu "fenomenalna tj. iznenađujuća"  kad uredjaj se stvarno "vuce ko crkotina" nasprem iPad-a..

 

ps. da se razumijemo, imam android i mrzim apple, ali istina je ovakva..

Kud si navro...uzmi neki bijesan laptop i "trči"....meni je zaista brz...Ne znam odakle ti tako loša iskustva...Ja ga najviše koristim preko Wi-Fi i svi koji su ga probali su impresionirani a što drugo da ti kažem....Meni je idealan...uvijek pri ruci...za noćno čitanje je fenomenalan....Ništa iPad nije brži od GalaxyTab-a.....Isprobano...

PrisojeTG
14 godina
offline
RE: Samsung GT-P1000 Galaxy Tab
SupremeCommander kaže...
CroDexter kaže...
Mislio sam uzeti TAB prije neki dan ali sam ga probao u tmobile i odustao. Scrolanje web stranica trza i renderira stranice dosta sporo. Oboje u usporedi sa ipod touchom.

Ovako sporo ko na ovom videu (premotaj na 5:40)? Stvarno izgleda ocajno... 

 

Pogledaj na 5:47. Tab kasni u scrolanju. Jednostavno imamo drugacije zahtjeve. Kod Ipada scrolanje ide uz prst. Nazalost apple jos uvijek ima superiornu tehnologiju. Cak bi rekao da je zalosno koliko drugima treba da uhvate prikljucak. Nadam se da ce nesto od nobih uredjaja biti bolje ali ce im trebati dugo da dodju do nas.
13 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung GT-P1000 Galaxy Tab

aj sad nađi test di su učitavali stranicu koja na sebi nema flash sadržaj ili na tabu isključili prikazivanje flasha pa da sve bude fer i pošteno..

 

13 godina
neaktivan
offline
RE: [Recenzija] PrisojeTG: Samsung GT-P1000 Galaxy
PrisojeTG kaže...
GalaxyTAB sam kupio za Božić i maksimalno sam zadovoljan s uređajem. Ekran je izvrstan što ne iznenađuje s obzirom da je Samsung s AMOLED ekranima već osvojio tržište...a veličina od 7" je po meni idealna...mobilna u ovo zimsko doba a ljeti će biti zgodno u torbice tj. "pederuše"...Brzina je fenomenalna tj. iznenađujuća....Jednostavno je dobar...Čista 10-ka.

drago mi je da ti je tab dobar... samo jedna opaska... nema amoled ekran...

14 godina
offline
RE: [Recenzija] PrisojeTG: Samsung GT-P1000 Galaxy

Danas sam se malo igrao s njim i uređaj je skroz ok. Veličina pogođena, lipo se zavališ na kauč i igraš sa stvarčicom. Sve pohvale, ja ću ipak malo pričekat da vidimo šta će ova godina reć po pitanju tableta, ima mnogo zanimljivih uređaja a treba vidit kako će se kretat cjenovno

16 godina
offline
Samsung GT-P1000 Galaxy Tab

Imam Galaxy Tab od početka prosinca (kupio u Tele2) i odličan je uređaj. Zbog svoje veličine jednostavno je prenosiv, meni stane u svaki džep od kaputa.

Glede skrolanja oko kojeg se prepirete: Da, trza i usporava, ali samo i isključivo na stranicama bogatim Flashom, dok je na drugima gladak kao iOS. Međutim, očito je jedno: Apple je izbacio Flash iz svojih uređaja da im on ne bi trzao.

Dakle, želite li imati prikazane potpuno funkcionalne stranice bogate Flashom, a trzanje možete preboliti, Galaxy Tab je izbor (BUG.hr je jedna od takvih stranica), želite li da vas ne "frustrira" trzanje pri Flashu, jer se plašite šta će vam prijatelji koji imaju iPhone reći, kupite iPad. 

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
[Recenzija] jozobozo: Samsung GT-P1000 Galaxy Tab
Kupio pocetkom 12 mj prosle godine. Samo pohvale ...
U odnosu na iPad prednosti su:
- proširivost sa microSDHC memorijskim karticama, 16 + 32 = 48 GB
- odličan fotić, fotke su 5+ (ima i blic)
- odličana alternativa za kameru, snimao 2h videa baterija na tek na pola, HD video kvaliteta
- iako imam flash iskljucen po defaultu (da ne guta resurse, stavio sam na tap), flash je prednost jer su dostupni SVI sadržaji na internetu
- dimenzije su pogođene, stane u džep
- 380 g je manje od pola kile (iPad), na duže vrijeme se itekako osijeti
- podržava telefoniranje (koristim bluetooth slušalice, to je must have, osim ako ne zelite izgedati kao k*eten dok obavljate razgovor, barem dok ne pocne video telefonija, koju za sada operateri ne podržavaju iako uređaj podržava istu)
- video player je ultimate winner, najjači na tržištu, podržava hrpu formata, DivX sa titlovima ide bezh ikakvih podesavanja ili instalacija
... ukratko katica za sve!
Mali hint ako kupujete uređaj: birajte operatera koji podržava i telefoniranje jer neki daju samo podatkovne tarife.
ukupna ocjena
 
1 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Samsung GT-P1000 Galaxy Tab

Pozz ljudi. Evo imam priliku kupiti ovaj tablet pa me zanima dali mi ga preporučate i imate li dobra ili loša iskustva s njim. Hvala.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung GT-P1000 Galaxy Tab

E jel ima kakva zaštita za njega mislim na ono kao za ekra da ga ne izgrebeš bezveze???????????????????

.....................

Goran Anđelić
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung GT-P1000 Galaxy Tab
goran112 kaže...

E jel ima kakva zaštita za njega mislim na ono kao za ekra da ga ne izgrebeš bezveze???????????????????

.....................

Ima u Europatrade dućanima folija i super je....uopće se ne primjeti a čuva ekran od grebanja....

PrisojeTG
13 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung GT-P1000 Galaxy Tab

hvala ja mislio da ce vec bit zjb zbog ekrana jel ga ja znam ogrebat.......

a kad kupimjeftini mob onda ga ne izgrbem nista to tako ide

Goran Anđelić
14 godina
neaktivan
offline
Samsung GT-P1000 Galaxy Tab

Podržava li USB on-the-go ??

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung GT-P1000 Galaxy Tab

Zar nitko ???

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsung GT-P1000 Galaxy Tab

Možda sam glumpav ja, ali de objasni kako misliš "on the go"?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung GT-P1000 Galaxy Tab

Hehe, teško je za objasnit, ali to ti je kada uređaj prepoznaje USB stick ili USB HDD kojeg spojiš preko kabela i onda možeš pregledavati sadržaj. Ima Nokia N8 i još neki uređaji, pa pitam ima li ovaj  {#}.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsung GT-P1000 Galaxy Tab

Koliko ja znam, nema podršku za to.

Moj PC  
0 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice