HTC One X

poruka: 2.501
|
čitano: 697.430
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HTC One X".
13 godina
offline
HTC One X

dobro si i proso, ja sam imao standardni problem s wifijem i trebali su zamjenit maticnu ja sam cekao 3 tjedna

Ako si opalio TU, opali i HVALA da znam tko si
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: HTC One X
Zas su ti mjenjali maticnu za standardni problem s wifiom (koji je samo u kontaktu, a ne hw greska) :O vjerovatno nije tolko standardni problem bio :P
LoL West : KeiichiAssassin ; Nordic: ExpNinja
15 godina
offline
Re: HTC One X
Zas su ti mjenjali maticnu za standardni problem s wifiom (koji je samo u kontaktu, a ne hw greska) :O vjerovatno nije tolko standardni problem bio :P
LoL West : KeiichiAssassin ; Nordic: ExpNinja
13 godina
offline
HTC One X

nezz, napisali su da je stavljena nova maticna...odkad sam ga dobio natrag cak mi i ledica za obavijesti jace svijetli

Ako si opalio TU, opali i HVALA da znam tko si
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
HTC One X

Jel ovo lako rijesiv problem? LINK

 

Po mome iskustvu dovoljan je hardreset ili?

Ohne Audi geht es nicht..
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
HTC One X

ako bas i treba flashat bitno ti je da moze uc u bootloader, bez toga nista

Ako si opalio TU, opali i HVALA da znam tko si
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
HTC One X

imam problema sa one x-om. Dosao je sa popravka u vipu i nakon 4 dana poceo mi ekran stekat,samo se zacrni i tipke svijetle. Problem je u tome sto mi je jamstvo isteklo i to je bio zadnji put sta sam ga mogao odnijeti vipu. Kako bi se dalo to rijesit? Ima li iko takav problem? Resetiram ga, punim ga,ma svasta pokusavam al bezuspijesno.. JEdino ga nisam probao bacat na pod a vidio sam frajera na youtubeu kojemu to pomaze xD

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
HTC One X

Prije kolko dugo je mobitel bio na popravku?

Možda se možeš žaliti na njihov servis..

 

Inače ja sam bio vlasnik HTC OneX-a 5mjeseci ali nisam naišao na niti jedan problem.

 

Moj je bio zadnja serija(Bijeli 16gb)

 

Prodan prijatelju kod kojeg radi ko sat.

 

 

voltaža a.k.a. napon, amperaža a.k.a. struja, omaža a.k.a. otpor, vataža a.k.a. snaga, hercaža a.k.a. frekvencija, (mega, giga)bajtaža a.k.a. kapacitet memorije, kelvinaža a.k.a. temperatura
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One X
RaZ0R9111 kaže...

Prije kolko dugo je mobitel bio na popravku?

Možda se možeš žaliti na njihov servis..

 

Inače ja sam bio vlasnik HTC OneX-a 5mjeseci ali nisam naišao na niti jedan problem.

 

Moj je bio zadnja serija(Bijeli 16gb)

 

Prodan prijatelju kod kojeg radi ko sat.

 

 

Mob je bio pod jamstvom i to mu je bio zadnji servis prije samog isteka. Kad su ga vratili rečeno je da je matična zamijenjena i sve je funkcioniralo. Al nakon tjedan dana je počeo ponovno stekat,ekran se zacrni a Mob radi. 

13 godina
offline
HTC One X

ljudi ko oce kit kat nek proba ovo cudo, meni najbolji kit kat rom do sada, ima tolko opcija da nakon 3 dana koristenja jos uvijek otkrivam nove stvari...kazu stabilan je, uz smartmax governor baterija drzi dosta dobro, skinuo sam ga prije 3 i pol sata s punjaca i nesto malo fejsa, slikanja kamerom ovo ono, sad imam 91% baterije, ima jos i smartmax eps(extreme power saving) tu vjerojatno drzi jos bolje ali nisam ga isprobavao...jedini bug koji sam primjetio je dosta neprecizan gps, pokazuje mi da sam oko 2 kilometra od svoje kuce ali rijesit ce se i to brzo

Ako si opalio TU, opali i HVALA da znam tko si
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: HTC One X
Keiichi kaže...
A gle to je moje misljenje ... Prije nego nesto kupujes bolje da sacekas jos par ljudi da kazu kaj misle :)

Mene je eto zapao los WiFi, ide mi na zivce to kuciste sto ga je tesko otvorit, baterija je smece (definitivno najgora od svihmobova koje sam imao) touch screen mi prestao raditi na par mjesta (na zalost ne mozes zamjeniti samo digitalizer nego mora bit lcd+digitalizer sto je 30£+servis) , brzina snimanja s kompa na internu memoriju je katastrofa, pri koristenju neta mob je vrel ( da ne spominjem poslje rada iGo navigacije cca sat i po)

Anyway eto tolko s moje strane...mozda neko ima bolja iskustva...

Iskustva su ti na mjestu obzirom da se radi o poslovicno katastrofalnom nVidia Tegra2 chipsetu. Ocekivanja da baterija traje jako dugo (jel izdrzi dva i pol sata?) nisu na mjestu a vrucina je u skladu s chipsetom. No eto barem si iskren za razliku od ostatka ekipe koji ocito hvale svog konja dok ga ne prodaju. Ne bi vjerovao i dan dans ce 95% vlasnika HTC reci kako je najbolji brand ko sto su nekad isti pricali o Nokia.

13 godina
offline
HTC One X

meni se grije najvise kad instaliram s google trgovine ili kad igram nesto, do 70 stupnjeva ide temp...mogu dobit s njim oko 3h screen on-a...sto se grijanja tice dok sam na wifiju jos je ok, do 50 stupnjeva mi max ide proc ali na 3G 65 stupnjeva...imam xposed framework pa mi na status baru pokazuje temperaturu

Ako si opalio TU, opali i HVALA da znam tko si
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
HTC One X

imam problem neradi mi osvijetljenje na ekranu jedva se sta vidi jel imao tko slicnih problema

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
HTC One X

Pozdrav,

ljudi treba mi vaša pomoć...Iman čudan problem na svom HOX-u. Hardverske navigacijske tipke mi nekad rade, a nekad ne. Kada ne rade ostatak ekarana radi bez problema. Trenutni ROM mi je Android Revolution 31.2. Probao sam sa clean instaliranjem ROM-a, bez flash-a boot.img, ali i dalje se to događa. Da li je moguće da je do kernela?

Zanima me znate li neko rješenje za ovo i ako možete preporučit neki ROM kojem se mogu uključiti softverske navigacijske tipke.

Hvala!

It's nice to be important, but it's more important to be nice
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
HTC One X

Pozz...

 

Ovako imam cudan problem , sve mi radi super na mobu. Samo je problem sta na sredini ekrana nemogu nista, ili ako mogu stisnuti ono sve pocne da pobrka...  i kad odem na neki test di mogu vuci neke crte i to.. Samo na sredini mali dio ne mogu da povucem tamo ostane prazno, ili jednostavno  kao da preskoci tu sredinu, i ostane neka ono sara kao da sam namijerno zakrivio crtu... Dali to moze biti do Softvera ? Kad sam stavio mob. U Safe mod, dobio sam da mi malo radi ... i onda je opet bilo isto... Kad bi stavio drugi ROM ili sta se vec moze , dalio bi mogao to kako napraviti ? 

Finger Up
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
HTC One X

Pozdrav zanima me mogu li se one tipke ikako ugasit? Tj. da ne svijetle stalno bezveze nego samo kad pritisnem na nju?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
HTC One X

ovo govno radi na radnoj temperaturi auta, pas mater rostilj mogu pec na njemu

Ako si opalio TU, opali i HVALA da znam tko si
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
Re: HTC One X
domac5 kaže...

ovo govno radi na radnoj temperaturi auta, pas mater rostilj mogu pec na njemu

{#}

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
11 godina
neaktivan
offline
HTC One X

Koji je najbolji rom za one x? Da baterija traje cim duze,da izgleda kao i na novom htc m8 i da ima knock knock?

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One X
zanimatelj kaže...

Koji je najbolji rom za one x? Da baterija traje cim duze,da izgleda kao i na novom htc m8 i da ima knock knock?

Tesko da ce ti sa knock knockom baterija trajat duze :/

11 godina
neaktivan
offline
HTC One X

Na kojem je romu najbolja? Jer na stock 4.2.2 je koma...

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
HTC One X

ps. Ima li ko da ga prodaje, kakva je baterija nakon par godina i usporedba htc one s vs one x ako je neko ima oba...

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
HTC One X

Mob mi se ugasio i n3ce upalit a dosao mi je sa popravka iz vipa pod jamstvom naravno koje mi je sad isteklo. Sta da ja sad radim? Ne prikazuje punjenje a na pc ga nisam probao spojit. Sta bi moglo biti u pitanju?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
HTC One X
kad ga spojis na punjac ostavi ga bar 10 min i trebala bi ledica pocet blinkat crveno i onda nek bude na punjacu dok ne pocne svijetlit crveno bez blinkanja, znaci ko kad se puni...vjv ti se baterija ispraznila do te mjere da se ne moze ni pocet punit dok mobitel ne obavi taj neki svoj proces...i meni se to desavalo isto imam uredaj star 2 god, sad krajem 8. mi je istekla garancija, to mi se dogodilo na moru, ispraznio mi se navecer i nije bilo struje tu vecer i ujutro ga stavim na punjac i nista dok nisam progooglao i vidio sta trebam radit
Ako si opalio TU, opali i HVALA da znam tko si
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
HTC One X

Isto tako sam svoj, nakon mjesec dana stajanja u kutiji bez ekrana se ispaznilo do zadnjeg elektrona :P Kada sam montirao ekran nije se htio upaliti! Lud rek'o odoše pare u vjetar, kad nakon nekoliko minuta (tuširanja) se pojavila crvena lampica i upalio ga bez problema. Ako je tko zainteresiran prodajem svoj za 100€. Platio ga 700 s razbijenim ekranom + što sam zamijenio s originalnim koji je koštao ~300kn s ebay-a, stoga je cijena 750kn. Otključan - sve mreže, 32GB, gel maska + folije ekrana. Stanje 4/5. ROM: ViperX 4.1.1, a po želji stavim kojigod želite.

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
Poruka je uređivana zadnji put sub 27.9.2014 16:18 (Najbrži).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One X
domac5 kaže...
kad ga spojis na punjac ostavi ga bar 10 min i trebala bi ledica pocet blinkat crveno i onda nek bude na punjacu dok ne pocne svijetlit crveno bez blinkanja, znaci ko kad se puni...vjv ti se baterija ispraznila do te mjere da se ne moze ni pocet punit dok mobitel ne obavi taj neki svoj proces...i meni se to desavalo isto imam uredaj star 2 god, sad krajem 8. mi je istekla garancija, to mi se dogodilo na moru, ispraznio mi se navecer i nije bilo struje tu vecer i ujutro ga stavim na punjac i nista dok nisam progooglao i vidio sta trebam radit

Ne svijetli mi diodica. :(  meni je isteklo jamstvo (u vipu) al su ga uzeli zadnji dan i stavili novu maticnu kao,al ocito su nesto isfusarili i mob je ponovno crko. Sta da sad radim!?  Bas sam se razocarao :/

13 godina
offline
HTC One X

kad je njega tesko otvorit da bi stavio drugu bateriju i probo upalit da vidis jel do baterije, faking unibody kucista, pogotovo kod ovog mobitela to je umjetnost kad gledam na youtubu kako se rastavlja

Ako si opalio TU, opali i HVALA da znam tko si
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
HTC One X

Ako ti je isteklo jamstvo onda ga ili otvori ili prodaj... Samo kad ga budeš otvarao budi jako pažljiv da ne strgaš neki kabel (kao ja...) pa da poslije nemas još više problema. 

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
HTC One X

Narucio bi ja maticnu plocu al neznam di.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: HTC One X
4L4N kaže...

Narucio bi ja maticnu plocu al neznam di.

nadi na ebayu

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice