HTC One X

poruka: 2.501
|
čitano: 697.966
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HTC One X".
14 godina
offline
HTC One X

Isplati li se kupiti ovaj mobitel i koji su sve njegovi problemi?

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet | HTC Hero - iPhone 3GS - Nexus S - Nexus 7 - Htc 8S - iPhone 4 - Galaxy S2 - HTC Sensation - Lumia 625 i Nokia N8 - Dell Venue pro 8
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
HTC One X

zagrijavanje procesora i losa baterija

Ako si opalio TU, opali i HVALA da znam tko si
Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
HTC One X

jel ima iko da prodaje hox?

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
HTC One X

Pozdrav,

zanima me da li je netko stavljao jaču bateriju?

 

Do nedavno sve je radilo za 5, a od nedavno mi se mob puni od 0% do 100% nekih 4h, možda i malo više. Postoji li rjesenje za taj problem?

Naravno tu nije kraj, dosta često koristim navigaciju u zadnje vrijeme (Navigon Europe) i nema šanse da mob bez auto punjača izdrži više od 2h. Čak i dok je ukopčan u punjač, ako je svjetlina pojačana na 100% se prazni. Probao sam sigurno 5-6 kom, od skupljih pa do jeftinijih autopunjača i kod svih je isto. Ima li tko kakvu ideju/rješenje?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
HTC One X

Ak je starija od 2 god odradila je svoje,  mislim da se i ne može kupit jača jer to je unybody kućište, ne stane jača jednostavno...ali 2 sata navigacije je normalno za taj mobitel, pa meni je drzao jedva 2,5-3 h SOT-a

Ako si opalio TU, opali i HVALA da znam tko si
Poruka je uređivana zadnji put sri 29.10.2014 10:19 (domac5).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One X

Nema 2god, malo nedostaje, cca 16-17 mj je star. Čudno mi je što su se odjednom počeli problemi s predugim punjenjem događati. Mob mi odgovara, i prezadovoljan sam s njim osim baterije. Iskreno to je sramota nazvati baterijom. Prije njega sam imao Sony Xperiu S i baterija je puno, puno bolje držala, a da ne pričam o punjenju.

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.10.2014 17:09 (KiseliKrastavac).
11 godina
neaktivan
offline
HTC One X

Moze se stavit baterija sa htc one + kolko ja znam.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
HTC One X

Kopam dns malo, i nešto me kopka. Riskirao bih možda s ovim: http://www.ebay.com/itm/2680mAh-High-Capacity-Replacement-Gold-Battery-for-HTC-One-X-XT-ship-from-UK-/271538337965?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item3f38f238ad ali mob je još pod garancijom. Nisam nešto pretemeljito gledao, ali za sada još nikakva konkretna iskustva ne pronalazim, samo probleme.

Pošto sam daleko od stručnjaka, sami brojevi mi zvuče obečavajuće: HOX 1800 mAh battery, HOX+ 2100 mAh battery, ebay baterija: 2680mAh.

 

Ako se i odlucim na tu soluciju, osim gubitka jamstva, koji su jos mogući nedostatci? 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
HTC One X

nemoj to uzimat bolje, ako pase sa HOX+ onda uzmi tu.

Ako si opalio TU, opali i HVALA da znam tko si
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One X

Ok, hvala na savjetima. {#}

 Još ću razmisliti, pokušati se informirati i eventualno naći rješenje za tako dugo vrijeme punjenja. Ovo mi je stvarno iritantno postalo, a da ne spominjem žicu od autopunjača preko pol armature. Ne smeta, al me iritira. 

13 godina
offline
HTC One X

Mozda ti je kabel i qurcu, probaj s drugim micro usb kabelom punit .

Ako si opalio TU, opali i HVALA da znam tko si
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One X

Doma imam 4kom, posudio još 3 za probu. Sve isto. Mislio sam da je do punjača (zidnog) dok doma punim, pa sam i njega promjenio, prvo za univerzalni, pa sonyjev, pa nokiin, pa od lg.. da ne nabrajam, katastrofa su svi osim original koji je sa svoja 4h punjenja blaga katastrofa!

14 godina
offline
HTC One X

Pozdrav, evo danas ujutro sam se probudio (išao spavat oko 02:00 i još malo surfao na mobitelu, sve radilo najnormalnije) i probudim se, mobitel mrtav, ne mogu ga upalit, stavim ga na punjač ništa se ne dešava, čak se niti ledica crvena gore ne uključi, ništa ne reagira. Jel možda imao tko takav problem ?

 

BTW. imam garanciju jos 2 mjeseca na njega, međutim mobitel je rootan, hoće li mi to odbiti ili ? (pošto se ne može upaliti niti se može išta napravit s njim)

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
HTC One X

Ostavi ga tako neka puni neko vrijeme trebala bi pocet blinkat crveno ledica i onda ga nakon 15 minuta takvog punjenja dok blinka upali

Ako si opalio TU, opali i HVALA da znam tko si
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: HTC One X
domac5 kaže...

Ostavi ga tako neka puni neko vrijeme trebala bi pocet blinkat crveno ledica i onda ga nakon 15 minuta takvog punjenja dok blinka upali

Ma na punjaču je već 7 sati i ništa :/

13 godina
offline
HTC One X

Onda ovo napravi, imao sam isti problem i ovako sam ga rijesio, nemogu kopirat tekst zbog retardiranog foruma pa evo SS

Ako si opalio TU, opali i HVALA da znam tko si
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: HTC One X
domac5 kaže...

Onda ovo napravi, imao sam isti problem i ovako sam ga rijesio, nemogu kopirat tekst zbog retardiranog foruma pa evo SS

Hvala... Probao sam, ali nema nikakvog učinka, mob ja baš mrtav, ne daje doslovce nikakve znakove života, kad ga punim se ne zagrijava niti svijetil ona crvena ledica ništa...

11 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One X
Reedy kaže...
domac5 kaže...

Onda ovo napravi, imao sam isti problem i ovako sam ga rijesio, nemogu kopirat tekst zbog retardiranog foruma pa evo SS

Hvala... Probao sam, ali nema nikakvog učinka, mob ja baš mrtav, ne daje doslovce nikakve znakove života, kad ga punim se ne zagrijava niti svijetil ona crvena ledica ništa...

Servis ili ga rastavi i napuni "rucno"

14 godina
offline
Re: HTC One X
someguy kaže...
Reedy kaže...
domac5 kaže...

Onda ovo napravi, imao sam isti problem i ovako sam ga rijesio, nemogu kopirat tekst zbog retardiranog foruma pa evo SS

Hvala... Probao sam, ali nema nikakvog učinka, mob ja baš mrtav, ne daje doslovce nikakve znakove života, kad ga punim se ne zagrijava niti svijetil ona crvena ledica ništa...

Servis ili ga rastavi i napuni "rucno"

nažalost ne mogu ga rastaviti, gledam po yt to rade bez problema ja ne mogu i ne mogu. Hoce li imat svrhu slat mob u ZG postom ? (rootan je) mislim oni to mogu provjerit tek nakon kaj ga poprave.. 

12 godina
neaktivan
offline
HTC One X

di kupit jeftinu maticnu za onex-a i dali bi mozda pasala od onex-a +  u obican?

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One X
4L4N kaže...

di kupit jeftinu maticnu za onex-a i dali bi mozda pasala od onex-a +  u obican?

Eventualno ebay, na njuskalu mislim da nema vecinom svi traze maticnu, mislim da sa one+ nebi odgovarala nisan siguran al mi se cini da je previse razlicitih komponenti..

12 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One X
someguy kaže...
4L4N kaže...

di kupit jeftinu maticnu za onex-a i dali bi mozda pasala od onex-a +  u obican?

Eventualno ebay, na njuskalu mislim da nema vecinom svi traze maticnu, mislim da sa one+ nebi odgovarala nisan siguran al mi se cini da je previse razlicitih komponenti..

mobitel je bio u tehnosolutionu i vratili su ga sa naljepnicom na kojoj pise "nista,mrtav" hahahaha

11 godina
offline
HTC One X

Pozz..

 

Ovako imam HTC ONE X i zanima me kako bi najednostavnije mogao da ga root, napravio sam vec flash ili kako se zove, uglavnom otkljucao sam bios ... Sta je prvo trazilo... 

 

Pa me sad zanima dali ima neki jednostavni nacin to jest turijal . Pa da po njemu mogu poceti raditi  , trenutno je 4.2.2 android a pokusao bi staviti  ako je moguce 4.4.2 

 

Hvala !

Finger Up :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One X
razermario kaže...

Pozz..

 

Ovako imam HTC ONE X i zanima me kako bi najednostavnije mogao da ga root, napravio sam vec flash ili kako se zove, uglavnom otkljucao sam bios ... Sta je prvo trazilo... 

 

Pa me sad zanima dali ima neki jednostavni nacin to jest turijal . Pa da po njemu mogu poceti raditi  , trenutno je 4.2.2 android a pokusao bi staviti  ako je moguce 4.4.2 

 

Hvala !

 Znaci otkljucao si bootloader. Sad odes na xda.com ,nades hox i tamo ti je sve detaljno objasnjeno.

11 godina
offline
HTC One X

naravno uvijek nesta mora stajati na putu... kad god pokusam recovery uci .. ne moze jer dobijem poruku : htc one x faild to open usb master

 

Itko imao ranije problema ? 

Finger Up :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
HTC One X

Koji bi bio najbolji rom za One X?

 

Trenutno imam Android Revolution HD 33.1, al imam osjećaj da bi trebao postojati i bolji rom, ali naravno da je stabilan.. Osjetim dosta lagg na ovom i baterija je tak tak.. Stavio sam novu od X+ original..

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: HTC One X
lepi91 kaže...

Koji bi bio najbolji rom za One X?

 

Trenutno imam Android Revolution HD 33.1, al imam osjećaj da bi trebao postojati i bolji rom, ali naravno da je stabilan.. Osjetim dosta lagg na ovom i baterija je tak tak.. Stavio sam novu od X+ original..

Viper ROM

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
11 godina
offline
HTC One X

Stavio sam ga, odličan je svidja mi se zasada. Nadam se da bude bolji od ARHD

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One X

Može par preporuka novijih romova - lollipop

Jel ima koji bez bugova?

Ili da stavim viper?

 

Htio bih dobar battery life i nenapadan UI + ako ima FM radio aplikacija od htc-a (svi custom romovi obrišu fm radio aplikaciju, a nisam našao aplikaciju koja radi kao stock htc FM radio app)

 

Još par pitanja.

Zamijenio sam ekran, ali sam potrgao onu crnu izolir traku kod power buttona (gore desno), tako da mi sada crvena lampica svijetli normalno ali nije fokusirana, nego je velika crvena točka.

Ima neki rezervni dio s ebaya da uzmem ili da samo izolirku zalijepim?

 

Sad sam burazu uzeo bateriju i ekran sa frameom pa ću ga raskopat (ovaj ekran sam loše zakeljio, a skužio sam da je pukao frame)

 

11 godina
offline
HTC One X

Isti problem sam i ja imao s ledicom i složio sam s izolirkom i sad je super..

 

Ja imam Viper i zadovoljan sam. Mislim da ovi novi s lizaljkom nisu sigurno bas stabilni..

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice