Community review vaših web stranica izdvojena tema

poruka: 3.895
|
čitano: 630.309
|
moderatori: Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
RE: Community review vaših web stranica

apsolutno podržavam stranice s tutorijalima, jer to je ipak danas jedan od najraširenijih načina učenja, i najjeftiniji. evo ja npr radim u photoshopu već godinama, ali sam na ovoj stranici vidio nekoliko zanimljivih tutorijala. pitanje je kako se izdići iz mora sličnih stranica? da li dizajnom, da li preglednošću? ja mislim da je ono što razdvaja stranicu od stranice specifični i zanimljivi tutorijali, i ako se budeti držali tog smjera, mislim da ne možete pogriješiti.

 

nekoliko posteva ranije sam komentirao jednu stranicu, koja ima sličnu pozadinu. meni npr ne odgovaraju te "plosnate" jednolične pozadine. ja preferiram nešto u gradunet stilu. i mislim da se siva i smeđa ne uklapaju baš najbolje. možda da pokušaš s kombinacijom sivo-crno?

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.4.2010 16:33 (robisierra92).
15 godina
protjeran
offline
RE: Community review vaših web stranica
robisierra92 kaže...

apsolutno podržavam stranice s tutorijalima, jer to je ipak danas jedan od najraširenijih načina učenja, i najjeftiniji. evo ja npr radim u photoshopu već godinama, ali sam na ovoj stranici vidio nekoliko zanimljivih tutorijala. pitanje je kako se izdići iz mora sličnih stranica? da li dizajnom, da li preglednošću? ja mislim da je ono što razdvaja stranicu od stranice specifični i zanimljivi tutorijali, i ako se budeti držali tog smjera, mislim da ne možete pogriješiti.

 

nekoliko posteva ranije sam komentirao jednu stranicu, koja ima sličnu pozadinu. meni npr ne odgovaraju te "plosnate" jednolične pozadine. ja preferiram nešto u gradunet stilu. i mislim da se siva i smeđa ne uklapaju baš najbolje. možda da pokušaš s kombinacijom sivo-crno?

 

 

Što je to gradunet stil ? Šutim

http://zekidagames.webs.com /// http://www.youtube.com/user/ZeKiDaGames
15 godina
neaktivan
offline
RE: Community review vaših web stranica
APazinjan kaže...

 

Što je to gradunet stil ? Šutim

graduent, omakla mi se greška u tipkanju. prijelaz iz svjetlijeg u tamnije ili obrnuto - primjer

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.4.2010 17:25 (robisierra92).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Community review vaših web stranica
robisierra92 kaže...

apsolutno podržavam stranice s tutorijalima, jer to je ipak danas jedan od najraširenijih načina učenja, i najjeftiniji. evo ja npr radim u photoshopu već godinama, ali sam na ovoj stranici vidio nekoliko zanimljivih tutorijala. pitanje je kako se izdići iz mora sličnih stranica? da li dizajnom, da li preglednošću? ja mislim da je ono što razdvaja stranicu od stranice specifični i zanimljivi tutorijali, i ako se budeti držali tog smjera, mislim da ne možete pogriješiti.

 

nekoliko posteva ranije sam komentirao jednu stranicu, koja ima sličnu pozadinu. meni npr ne odgovaraju te "plosnate" jednolične pozadine. ja preferiram nešto u gradunet stilu. i mislim da se siva i smeđa ne uklapaju baš najbolje. možda da pokušaš s kombinacijom sivo-crno?

 

 

 

Hvala, nastaviti cemo u tom smjeru :D

 

 

Za pozadinu sam mislio staviti jednu sliku, ali problem je sta mi se slika repeat-a i malo je shebano, ali probat cu nesto izkemijat pa cemo viditi :D

15 godina
neaktivan
offline
RE: Community review vaših web stranica
robisierra92 kaže...
APazinjan kaže...

 

Što je to gradunet stil ? Šutim

graduent, omakla mi se greška u tipkanju. prijelaz iz svjetlijeg u tamnije ili obrnuto - primjer

Ne gradunet, ne graduent, nego gradient :)

15 godina
neaktivan
offline
RE: Community review vaših web stranica
galeb321 kaže...
robisierra92 kaže...

apsolutno podržavam stranice s tutorijalima, jer to je ipak danas jedan od najraširenijih načina učenja, i najjeftiniji. evo ja npr radim u photoshopu već godinama, ali sam na ovoj stranici vidio nekoliko zanimljivih tutorijala. pitanje je kako se izdići iz mora sličnih stranica? da li dizajnom, da li preglednošću? ja mislim da je ono što razdvaja stranicu od stranice specifični i zanimljivi tutorijali, i ako se budeti držali tog smjera, mislim da ne možete pogriješiti.

 

nekoliko posteva ranije sam komentirao jednu stranicu, koja ima sličnu pozadinu. meni npr ne odgovaraju te "plosnate" jednolične pozadine. ja preferiram nešto u gradunet stilu. i mislim da se siva i smeđa ne uklapaju baš najbolje. možda da pokušaš s kombinacijom sivo-crno?

 

 

 

Hvala, nastaviti cemo u tom smjeru :D

 

 

Za pozadinu sam mislio staviti jednu sliku, ali problem je sta mi se slika repeat-a i malo je shebano, ali probat cu nesto izkemijat pa cemo viditi :D

pola rješenja si već rekao jednostavno u body {background-repeat: no-repeat;} ako možeš sredi ovu prazninu iznad naslova

Lijepo li je Hrvat biti, majko hvala ti!!! | Bolje biti 100 godina bogataš nego 7 dana siromah
15 godina
neaktivan
offline
RE: Community review vaših web stranica
galeb321 kaže...

http://www.tutorials4all.org/eng/

 

Stranica je na engleskom, tek smo poceli, stranica je editirana jer bas i neznam toliko dobro da radim temu od 0, stranica je vezane za tutoriale za programe. Trenutno je stavljeno 12 photoshop tutoriala sto ce se tokom veceri povecat te 1 Visual basic :D, kritike primam i na dizajn i na sam sadrzaj stranice :D

malo mi je onaj prazan prostor gore prevelik (iznad loga).. mozda bi bilo bolje kada bi to bilo najvise 20-tak pixela.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Community review vaših web stranica
br0wn kaže...
galeb321 kaže...

http://www.tutorials4all.org/eng/

 

Stranica je na engleskom, tek smo poceli, stranica je editirana jer bas i neznam toliko dobro da radim temu od 0, stranica je vezane za tutoriale za programe. Trenutno je stavljeno 12 photoshop tutoriala sto ce se tokom veceri povecat te 1 Visual basic :D, kritike primam i na dizajn i na sam sadrzaj stranice :D

malo mi je onaj prazan prostor gore prevelik (iznad loga).. mozda bi bilo bolje kada bi to bilo najvise 20-tak pixela.

 

a neznam bas skriptu joomle, ali tu je bio jjos logo od forbs studia, ali probat cu nesto za sve napraviti sta ste mi rekli hvala vam :D

15 godina
online
RE: Community review vaših web stranica
galeb321 kaže...

http://www.tutorials4all.org/eng/

 

Stranica je na engleskom, tek smo poceli, stranica je editirana jer bas i neznam toliko dobro da radim temu od 0, stranica je vezane za tutoriale za programe. Trenutno je stavljeno 12 photoshop tutoriala sto ce se tokom veceri povecat te 1 Visual basic :D, kritike primam i na dizajn i na sam sadrzaj stranice :D

Prvo što mi je odmah upalo u oko je onaj prazan prostor na vrhu. Možda da onaj naslov Tutorials 4 All postaviš na vrh kako bi popunio prostor, a u header (tamo gdje je sad naslov) postaviš kakvu skriptu koja vrti novosti (kao na portalima). Oni Google oglasi dosta kvare dizajn pa bi bilo dobro ako se mogu ukloniti. Sad jedino što još treba je natrpati stranicu korisnim tutorialima Osmijeh

15 godina
neaktivan
offline
RE: Community review vaših web stranica
Ivan M. kaže...
galeb321 kaže...

http://www.tutorials4all.org/eng/

 

Stranica je na engleskom, tek smo poceli, stranica je editirana jer bas i neznam toliko dobro da radim temu od 0, stranica je vezane za tutoriale za programe. Trenutno je stavljeno 12 photoshop tutoriala sto ce se tokom veceri povecat te 1 Visual basic :D, kritike primam i na dizajn i na sam sadrzaj stranice :D

Prvo što mi je odmah upalo u oko je onaj prazan prostor na vrhu. Možda da onaj naslov Tutorials 4 All postaviš na vrh kako bi popunio prostor, a u header (tamo gdje je sad naslov) postaviš kakvu skriptu koja vrti novosti (kao na portalima). Oni Google oglasi dosta kvare dizajn pa bi bilo dobro ako se mogu ukloniti. Sad jedino što još treba je natrpati stranicu korisnim tutorialima Osmijeh

 

a znam taj prazan prostor i svida mi se ideja koju si mi rekao, samo da nadem tu skriptu :S, a za oglase ostaju samo ta dva moram nekako odplatiti domenu i host :D

14 godina
neaktivan
offline
Community review vaših web stranica

meni se nikako ne uklapa pozadina, probaj tu sliku koju si planirao staviti povecati u ps na dimenzije koje ti trebaju,
i po meni je naslov prevelik..

mozda pozadinsku boju malo promijeniti??

ideja odlicna, bit ce posjecena...

sve se može kad se hoće
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Community review vaših web stranica

www.hhcentar.com Stranica je posvećena Hip-Hopu. Nspišite vaše mišljenje. Što bi trebalo popraviti.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Community review vaših web stranica
vedrann kaže...

www.hhcentar.com Stranica je posvećena Hip-Hopu. Nspišite vaše mišljenje. Što bi trebalo popraviti.

ok je stranica ali mi baš i ne ide za hip-hop dodaj neku pozadinu grafita i sl. što ide uz hip-hop...

Lijepo li je Hrvat biti, majko hvala ti!!! | Bolje biti 100 godina bogataš nego 7 dana siromah
15 godina
neaktivan
offline
RE: Community review vaših web stranica
naraviti cu neku sliku velike sirine i da se na dno nastavlja neka boja kao pozadinska


popraviti cu ako uspijem naci slideshow skriptu

i hvala :D
15 godina
neaktivan
offline
RE: Community review vaših web stranica
sk8 4 life kaže...
vedrann kaže...

www.hhcentar.com Stranica je posvećena Hip-Hopu. Nspišite vaše mišljenje. Što bi trebalo popraviti.

ok je stranica ali mi baš i ne ide za hip-hop dodaj neku pozadinu grafita i sl. što ide uz hip-hop...

Već bi ja stavio pozadinu al stranica i ovako već ima oko 500kb ako staviim sliku onda će biti oko 650-700kb.

15 godina
neaktivan
offline
Community review vaših web stranica

Što mislite o ovome forumu.Što bi trebalo izmjeniti.

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.4.2010 17:35 (vedrann).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Community review vaših web stranica
vedrann kaže...

Što mislite o ovome forumu.Što bi trebalo izmjeniti.

1. staviti smf :D

15 godina
neaktivan
offline
RE: Community review vaših web stranica
galeb321 kaže...
vedrann kaže...

Što mislite o ovome forumu.Što bi trebalo izmjeniti.

1. staviti smf :D

Isprobao sam smf i ne sviđa mi se. Phpbb ima više hackova i lakše mi je za radit u back endu. Phbb3 je više za iskusnije korisnike. U phpbb-u mogu sve opcije namještati u detalje. Template je taj zbog toga što puno brže radi od drugih i zbog modova. Na ovom rade svi modovi.

www.vaserecenzije.info
Poruka je uređivana zadnji put pet 23.4.2010 19:17 (vedrann).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Community review vaših web stranica
vedrann kaže...
galeb321 kaže...
vedrann kaže...

Što mislite o ovome forumu.Što bi trebalo izmjeniti.

1. staviti smf :D

Isprobao sam smf i ne sviđa mi se. Phpbb ima više hackova i lakše mi je za radit u back endu. Phbb3 je više za iskusnije korisnike. U phpbb-u mogu sve opcije namještati u detalje. Template je taj zbog toga što puno brže radi od drugih i zbog modova. Na ovom rade svi modovi.

 

ok meni je osobno bolji smf, ali php su mi bolji iz razloga kojih kazes, ali im se dizajn nemoze napraviti mislim ja nemogu :(

15 godina
neaktivan
offline
RE: Community review vaših web stranica
vedrann kaže...

Već bi ja stavio pozadinu al stranica i ovako već ima oko 500kb ako staviim sliku onda će biti oko 650-700kb.

Dude, radi onog google oglasa, stranica se sporo učitava... Možda da razmisliš da ga skineš? Ako ne zaradiš neku lovu kroz vrijeme...nema ga smisla onda držati.

Mislim da bi se mogao fin header napraviti...

Bustin at people who said my name in vain, I got no time for them tricks, I'm heavy in the game!!! I wanna be a baller, please, But the bitches and the liquor keep on callin me...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Community review vaših web stranica
Smooth Operator kaže...
vedrann kaže...

Već bi ja stavio pozadinu al stranica i ovako već ima oko 500kb ako staviim sliku onda će biti oko 650-700kb.

Dude, radi onog google oglasa, stranica se sporo učitava... Možda da razmisliš da ga skineš? Ako ne zaradiš neku lovu kroz vrijeme...nema ga smisla onda držati.

Mislim da bi se mogao fin header napraviti...

Taj prostor mi je namjenjen za reklame a logo bi stavio umjesto onih slova hip-hopcentar pokraj bannera. U 5 mjeseci sam zaradio 44 kune. Stavio bi nećiju reklamu za 20kn mjesećno.

www.hhcentar.com-Centar Hip Hop kulture.
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.4.2010 11:31 (vedrann).
14 godina
protjeran
offline
Community review vaših web stranica

Vidim da radite tu svoje sajtove jel vi kupite domenu ili e da koji program koristite? Želim napraviti sajt na kojem mogi izložiti radove u 3D koje radim Namigiva

 

U ratu bez ikakvih interesa :D http://crotrailers.co.cc/
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Community review vaših web stranica
Daniman123 kaže...

Vidim da radite tu svoje sajtove jel vi kupite domenu ili e da koji program koristite? Želim napraviti sajt na kojem mogi izložiti radove u 3D koje radim Namigiva

 

Kupiš domenu i hosting. Program možeš koristiti neki CMS ili  možeš raditi stranicu ode početka.

www.hhcentar.com-Centar Hip Hop kulture.
15 godina
offline
RE: Community review vaših web stranica
Daniman123 kaže...

Vidim da radite tu svoje sajtove jel vi kupite domenu ili e da koji program koristite? Želim napraviti sajt na kojem mogi izložiti radove u 3D koje radim Namigiva

 

Digni to na nekakvom blogu... wordpress ili slicno...

I'm going woo woo
15 godina
neaktivan
offline
RE: Community review vaših web stranica
tnakir kaže...
Daniman123 kaže...

Vidim da radite tu svoje sajtove jel vi kupite domenu ili e da koji program koristite? Želim napraviti sajt na kojem mogi izložiti radove u 3D koje radim Namigiva

 

Digni to na nekakvom blogu... wordpress ili slicno...

 

upravo ovo, posto nisi neka poznata firma ili tako nesto koja radi vlastite cms-ove napravi si na Wordpress ili Joomli, besplatni su a odlicni :D

14 godina
neaktivan
offline
Community review vaših web stranica

napravio sam neku web stranicu pa me zanjimaju vaša mišljenja o bojama i layoutu stranice

tekst je ubačen bezveze samo da se vidi

i nije mi se dalo stavljat na net pa evo slika slika stranice :

 

http://i41.tinypic.com/ojidti.png

matek93
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Community review vaših web stranica

meni ova crvena bode oči
fora mi je u tagovima ime; <br /> treba ili je greška?? al ok, ako stranica nije za ozbiljnu upotrebu može proći.

sve ostalo vrlo jednostavno..kad budeš doradio , stavi link da komentiramo..

sve se može kad se hoće
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Community review vaših web stranica

Predlažem da se ova tema Community review stavi pod sticky. Osmijeh

 
4 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Community review vaših web stranica
Ivan M. kaže...

Predlažem da se ova tema Community review  stavi pod  sticky.  Osmijeh

slažem se, pošalji modu poruku.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Community review vaših web stranica

ovo <br/> je namjerno stavljeno

matek93
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice