Problemi sa ekranom-dell inspiron 5520

poruka: 2
|
čitano: 893
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Problemi sa ekranom-dell inspiron 5520

 Ovako poceli su mi se stvarat problemi na laptopu od kad sam stavio win 8...

Slika mi se zna na sekundu,dvije stiltat...postane naranđasta,crvena vise ni sam nezz kakve su to boje...

Uglavnom,odnio sam ga na popravak jer je jos uvijek pod garancijom i rekli su mi da je za vikend radio na full 

opterecenju i nisu nasli nikakvu gresku.

Taj problem sa slikom mi se dogodi tu i tamo,tipa mozda jednom u tjedan dana. Nije cesto ali dok je pod garancijom zasto da se zajebavam.

Sta mi vi savjetujete...da nije do windowsa ili drivera graficke...Inace win su sa Dream Spark stranice,preko studentskog accaunta i drivere sam skidao sa dellove stranice. 

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Problemi sa ekranom-dell inspiron 5520
Artiljero kaže...

 Ovako poceli su mi se stvarat problemi na laptopu od kad sam stavio win 8...

Slika mi se zna na sekundu,dvije stiltat...postane naranđasta,crvena vise ni sam nezz kakve su to boje...

Uglavnom,odnio sam ga na popravak jer je jos uvijek pod garancijom i rekli su mi da je za vikend radio na full 

opterecenju i nisu nasli nikakvu gresku.

Taj problem sa slikom mi se dogodi tu i tamo,tipa mozda jednom u tjedan dana. Nije cesto ali dok je pod garancijom zasto da se zajebavam.

Sta mi vi savjetujete...da nije do windowsa ili drivera graficke...Inace win su sa Dream Spark stranice,preko studentskog accaunta i drivere sam skidao sa dellove stranice. 

 Stavi najnoviiji driver za grafičku pa vidi jel radi. Probaj drugi OS.

Windows 8 + DVDROM
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice