PC se 'napola' upali

poruka: 5
|
čitano: 1.307
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
PC se 'napola' upali

Kad upalim PC na gumb, upali se ali niti jedan uređaj prispojen na njega ne radi, niti monitor, niti miš, tipkovnica. Prova san ram kartice prespojit ali je isto. Događalo mi se i prije, ali bi radilo kad bi ugasia napajanje i upalia. Napajanje je novo. Hvala.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PC se 'napola' upali
fico ipo kaže...

Kad upalim PC na gumb, upali se ali niti jedan uređaj prispojen na njega ne radi, niti monitor, niti miš, tipkovnica. Prova san ram kartice prespojit ali je isto. Događalo mi se i prije, ali bi radilo kad bi ugasia napajanje i upalia. Napajanje je novo. Hvala.

Ako su spojeni USB-om pokušaj reinstalirati drivere za MB među kojima će vjerojatno biti i onaj za USB.

13 godina
neaktivan
offline
Re: PC se 'napola' upali
softwaremaniac kaže...
fico ipo kaže...

Kad upalim PC na gumb, upali se ali niti jedan uređaj prispojen na njega ne radi, niti monitor, niti miš, tipkovnica. Prova san ram kartice prespojit ali je isto. Događalo mi se i prije, ali bi radilo kad bi ugasia napajanje i upalia. Napajanje je novo. Hvala.

Ako su spojeni USB-om pokušaj reinstalirati drivere za MB među kojima će vjerojatno biti i onaj za USB.

Kako ću ih reinstalirati kad mi se ne upali niti miš niti tipkovnica niti ekran, jedino kućište

15 godina
odjavljen
offline
Re: PC se 'napola' upali

Zvučnik spojen? Jel ploča ima kakav LED display ili diodice za neki error code?

 

Otišla je MBO ili proc. Ili ti je samo neki od prekidača u kratkom spoju.

 

P.S. - makni sav RAM sa ploče. Ako ne pišti kod paljenja, imaš problem.

http://nighthawk-software.blogspot.com/
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.6.2014 15:32 (Sum_of_all_fears).
13 godina
neaktivan
offline
PC se 'napola' upali

proradilo je, prova sam s jednom ram pločicom pa tek kasnije drugu stavia i radi sad normalno... hvala

Moj PC  
0 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice