Matična i CPU

poruka: 5
|
čitano: 1.846
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Matična i CPU

Komp sam kupio u 2006, i s vremenom sam ga mijenjao/nadograđivao ( izvadio CD/DVD driveove ( tko to još uopće koristi :D ); novi RAM, novi disk(ovi), grafička, napajanje, itd itd ), jedino što nisam uopće dirao je bio moj stari trustworthy Intel Pentium 4 na 3.2 GHZ, te matična upregnuta zajedno s njim ( Intel 945G ).

 

Nadogradnja CPU-a mi je bila na to-do listi već odavno, ali sam polako gubio interes za gaming/kompove, pa tako nikad nisam to uspio napravit. Al evo, ima se viška para, pa da konačno i to napravim.

 

Zanima me koji bi dual-core CPU mogao u moj matičnu ( s naznakom da je neki budget CPU, te naravno, intel ) ? Stvarno nemam ni volje ni vremena proučavati koji procovi rade na tom socketu, te uspoređivati na kraju cijene.

 

Zahvaljujem se unaprijed.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Matična i CPU

Koliko novaca misliš potrošiti?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Matična i CPU

Novac mi nije problem, ali kao što sam rekao, tražim budget CPU koji može u socket na mojoj matičnoj ( nemam pojma koji je, valja LGA775 ), nemam namjeru nabaviti neku beštiju od proca jer mi zapravo i ne treba :p

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Matična i CPU

ja prodajem phenama 560 BE za 500 kn koji se otključava u x4,vidim da imaš matičnu za intel,ali u hg spotu ti   Asrock M3A770DE dođe 400 kn,i još ga moreš klokati do 4 GHz

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Matična i CPU

Ako ti novac nije problem evo savršene nadogradnje za 1000 Kn!

Cijene su iza ADM-a:

Athlon II X3 450 489,99Kn

Asrock M3A UCC - AMD 480X CrossFire 349,99 Kn

Kingmax DDR3 1333Mhz 2GB 150,00 Kn

Ukupno: 989,98 Kn

 

Napominjem da se athlon ii x3 može otključat te posate athlon ii x4 te, ako mu se uspije otključati i L3 postane punokrvi phenom X4. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice