Hladnjak za amd phenom II x4 955 black edition AM3

poruka: 42
|
čitano: 12.786
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Hladnjak za amd phenom II x4 955 black edition AM3

Evo za prijatelja preporuka kvalitetnog hladnjaka za ovaj procesor....

 

može neki link sa cijenom....

 

Hvala!!!

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Hladnjak za amd phenom II x4 955 black edition
14 godina
protjeran
offline
Re: Hladnjak za amd phenom II x4 955 black edition
imam isti taj proc i nedavno sam kupio neki coolermaster-ov hladnjak, kad dođem doma ću pogledat pa ti kažem točno koji je...ugl odličan je
19 - ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO - 86
13 godina
online
Hladnjak za amd phenom II x4 955 black edition AM3

Ako se ne sjećam Hyper 212+ je bio 250kn prije nekoliko mjeseci.

 

Ako en planiraš OC,uzmi Katana III za 160kn-boljeg naći nećeš,

 

a što se tiče ranga do 300kn-od Ninje 3,Preforme i Mugena 2 stvarno Hyper 212+ nema što tražiti.

 

LP

I have not failed.I've just found 10,00 ways to do it wrong.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Hladnjak za amd phenom II x4 955 black edition AM3

Ja imam CM TX 3 i na 3600mhz ga hladi na 33stupnja cjelo vrijeme

zvoneXP
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Hladnjak za amd phenom II x4 955 black edition
gjurki kaže...
imam isti taj proc i nedavno sam kupio neki coolermaster-ov hladnjak, kad dođem doma ću pogledat pa ti kažem točno koji je...ugl odličan je

Arctic Cooling, ne Coolermaster{#}

 

Kakve su ti temperature, možda ga kupim(zbilja je tih), mislio sam malo više OCat CPU.

Volim jabuke :)
14 godina
protjeran
offline
Re: Hladnjak za amd phenom II x4 955 black edition
da arctic cooling...:)više ni sam neznam
19 - ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO - 86
14 godina
neaktivan
offline
Hladnjak za amd phenom II x4 955 black edition AM3

ja imam zalman performu , čak je i overkill , sa artick mx3 ga hladi ko divlja , na 4ghz , 1.55v 50c max , tako da smatram da je jedna katana skroz dovoljna i da češ s njom povuč 4ghz bez pardona ,  btw uzmi dobru pastu jer je sam kontakt hladniji od same displacije hladnjaka , proc se ionako ne grije ko stoka pa je katana skroz ok.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Hladnjak za amd phenom II x4 955 black edition
athlon64 kaže...

ja imam zalman performu , čak je i overkill , sa artick mx3 ga hladi ko divlja , na 4ghz , 1.55v 50c max , tako da smatram da je jedna katana skroz dovoljna i da češ s njom povuč 4ghz bez pardona ,  btw uzmi dobru pastu jer je sam kontakt hladniji od same displacije hladnjaka , proc se ionako ne grije ko stoka pa je katana skroz ok.

To nije arctic nego AC (arctic cooling) MX3.

 

Imaš i tvrtu Arctic koja proizvodi popularne paste Silver 5 i Ceramique, osobno koristim Silver 5 već godinama.

MSN - drazen016@net.hr , e-mail - drazen018@email.t-com.hr | Nekaže se VOLTAŽA nego NAPON FFS
13 godina
neaktivan
offline
Hladnjak za amd phenom II x4 955 black edition AM3

hvala svima, evo ovo mu javim, pa neko on odluči...

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Hladnjak za amd phenom II x4 955 black edition
Hyperion kaže...
athlon64 kaže...

ja imam zalman performu , čak je i overkill , sa artick mx3 ga hladi ko divlja , na 4ghz , 1.55v 50c max , tako da smatram da je jedna katana skroz dovoljna i da češ s njom povuč 4ghz bez pardona ,  btw uzmi dobru pastu jer je sam kontakt hladniji od same displacije hladnjaka , proc se ionako ne grije ko stoka pa je katana skroz ok.

To nije arctic nego AC (arctic cooling) MX3.

 

Imaš i tvrtu Arctic koja proizvodi popularne paste Silver 5 i Ceramique, osobno koristim Silver 5 već godinama.

moje greška xd , ja sam mislio da je artic i artic cooling ista tvrtka xd.

15 godina
protjeran
offline
Hladnjak za amd phenom II x4 955 black edition AM3

da ti nije malo pre velik napon za 4ghz meni je na 1.39 ili 1.4 a nekad i na STOCK

zvoneXP
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Hladnjak za amd phenom II x4 955 black edition AM3

Koliko para imas? 

 

Ako ne ides OC-ati onda si uzmi Scythe Katanu 3.

 

Ako zelis solidno OC-ati onda si uzmi Scythe Yasya/Mugen 2.

 

Ako zelis Exteme OC onda Noctua NH-D14.

 

Ako zelis vodeno onda Corsair H50/70.

 

Moje misljenje je da je jedna Yasya sasvim dovoljna. A sad da bas imam para uzeo bih si H70. {#}

Turbo is my heart, nos is my blood and cars are my life! .. That's Low Life !
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.3.2011 20:44 (Gman).
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Hladnjak za amd phenom II x4 955 black edition
Hyperion kaže...

To nije arctic nego AC (arctic cooling) MX3.

 

Imaš i tvrtu Arctic koja proizvodi popularne paste Silver 5 i Ceramique, osobno koristim Silver 5 već godinama.

Arctic Cooling ti je promjenio ime u Arctic, i svi njihovi proizvodi su ti od sada Arctic...

 

Stari Arctic Cooling logo:

 Novi Arctic logo:

 

Pogledaj staru web adresu:

www.arctic-cooling.com

 

Prebaci te na:

www.arctic.ac

 

Eto samo za info... Tako da te više ne zbunjuje...

Gigabyte Superman, ASRock Kryptonite http://www.mein-pc.eu/Profil/Don-Kihoty-/14184
14 godina
protjeran
offline
Re: Hladnjak za amd phenom II x4 955 black edition
Sta da ja uzmem za X6 1055T do negdje 1000kn za OC i koju pastu da uzmem za OC hladnjak?
15 godina
protjeran
offline
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Hladnjak za amd phenom II x4 955 black edition AM3

Do koliko para?

Turbo is my heart, nos is my blood and cars are my life! .. That's Low Life !
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Hladnjak za amd phenom II x4 955 black edition AM3

imam pitanje vezano uz hladnjake za black edition procesore. ne razumijem se baš u to, ali koliko sam shvatio black edition procesori dolaze bez hladnjaka jer su namijenjeni overclockiranju i pretpostavlja se da će kupac kupiti i neki bolji hladnjak od onog koji kao stock hladnjak dolazi uz taj procesor. sad me zanima ako ja kupim phenoma II x4 955 BE, a nemam nikakvu namjeru overclockirati, moram li kupiti uz to i hladnjak? do sad sam imao na popisu 6 komponenti (matičnu, procesor, grafičku, hard, memoriju, napajanje) koje kupujem, pa moram li, ako uzmem ovaj procesor, obavezno uzeti i hladnjak. hvala.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Hladnjak za amd phenom II x4 955 black edition
Liquid Silk kaže...

imam pitanje vezano uz hladnjake za black edition procesore. ne razumijem se baš u to, ali koliko sam shvatio black edition procesori dolaze bez hladnjaka jer su namijenjeni overclockiranju i pretpostavlja se da će kupac kupiti i neki bolji hladnjak od onog koji kao stock hladnjak dolazi uz taj procesor. sad me zanima ako ja kupim phenoma II x4 955 BE, a nemam nikakvu namjeru overclockirati, moram li kupiti uz to i hladnjak? do sad sam imao na popisu 6 komponenti (matičnu, procesor, grafičku, hard, memoriju, napajanje) koje kupujem, pa moram li, ako uzmem ovaj procesor, obavezno uzeti i hladnjak. hvala.

Dolazi hladnjak u kutiji nema brige.

 

Evo pogledaj:

 

13 godina
offline
Hladnjak za amd phenom II x4 955 black edition AM3

evo i ja tražim preporuku,imam isti taj proc. znači x4 955 BE ,bliži se ljeto a time i temp.rastu pa mi treba preporuka za najbolji hladnjak(jer sad imam stock koji me ne zadovoljava),po mogućnosti što tiši,cijena mi nije bitna,sviđa mi se corsair H50 recimo

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Hladnjak za amd phenom II x4 955 black edition AM3

Zelis li vodeno ili zracno?

Turbo is my heart, nos is my blood and cars are my life! .. That's Low Life !
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Hladnjak za amd phenom II x4 955 black edition
Gman kaže...

Zelis li vodeno ili zracno?

koje je bolje po tebi?

14 godina
neaktivan
offline
Hladnjak za amd phenom II x4 955 black edition AM3

Pa bolje bi bilo vodeno, ali dali ti je potrebno? Dali ces overclockati extremno, ili samo zelis imati tih, kvalitetan hladnjak koji ce fino ohladiti tvoj procesor.

Turbo is my heart, nos is my blood and cars are my life! .. That's Low Life !
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Hladnjak za amd phenom II x4 955 black edition
john_ryder kaže...

evo i ja tražim preporuku,imam isti taj proc. znači x4 955 BE ,bliži se ljeto a time i temp.rastu pa mi treba preporuka za najbolji hladnjak(jer sad imam stock koji me ne zadovoljava),po mogućnosti što tiši,cijena mi nije bitna,sviđa mi se corsair H50 recimo

Ja preporučujem Noctua NH-D14. Vrlo tiho, a vrhunske performanse, i bolje od ovih gotovih vodenih H50 i H70, a i jefitnije od H70. 600 kn je u HR, sa dostavom.

16 godina
neaktivan
offline
Hladnjak za amd phenom II x4 955 black edition AM3

jel bi meni to stalo u moje kučište?

Dok ne probam lava, svinja je za mene kralj životinja!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Hladnjak za amd phenom II x4 955 black edition
Gman kaže...

Pa bolje bi bilo vodeno, ali dali ti je potrebno? Dali ces overclockati extremno, ili samo zelis imati tih, kvalitetan hladnjak koji ce fino ohladiti tvoj procesor.

neću klokati,nije mi to potrebno,znači želim ovo što si naveo po drugo

14 godina
neaktivan
offline
Hladnjak za amd phenom II x4 955 black edition AM3

Ne treba ti onda nista jace od Scythe Katane 3. {#}

Turbo is my heart, nos is my blood and cars are my life! .. That's Low Life !
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Hladnjak za amd phenom II x4 955 black edition
jura kaže...

jel bi meni to stalo u moje kučište?

Noctua D14 bi i to onako fino na knap, doslovce neki dan sam ga ugrađivao u V4. Jedino kad ga ugradiš onda ne možeš više stavit vent na vrh kućišta, ako si ih do sad imao gore. Znači onaj da izvlači zrak iza stane bez frke, ali na ona 2 mjesta gore na krovu, e tamo više ne stanu.

john_ryder kaže...
Gman kaže...

Pa bolje bi bilo vodeno, ali dali ti je potrebno? Dali ces overclockati extremno, ili samo zelis imati tih, kvalitetan hladnjak koji ce fino ohladiti tvoj procesor.

neću klokati,nije mi to potrebno,znači želim ovo što si naveo po drugo

pa tebi bi onda čak i preporučio Noctua NH-U12P SE2. jefitniji je, i manji dosta, jednako visok, ali je single tower, za razliku od D14 koja je dual tower. Cijena nešto manje od 500 kn u HR. Sa dostavom. Ali D14 ako uzmeš si miran i praktički za sve buduće proceve, i ako te uhvati želja klokat, bilo samo malo, bilo klokat do kraja D14 sve podnosi, U12 ipak nije namijenjen za max klokanje.

14 godina
neaktivan
offline
Hladnjak za amd phenom II x4 955 black edition AM3

Imamo ovaj procesor i interesira me kod vas koji ga imate ako ste koristili stock hlađenje da li vam je proizvodilo puno buke ?

Meni u idle proizvodi zvuk kao mali usisavač a dok upalim igru ili nešto zahtjevno taj zvuk postane bar 3x puta glasniji, pogotovo sada dok počinju ljetni dani.

 

Ukoliko ste kupili novi hladnjak koji ste kupili i da li je tih?

Mobix Development - razvoj mobilnih aplikacija, http://tiny.cc/qvejf
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Hladnjak za amd phenom II x4 955 black edition
Hellmaker kaže...

Imamo ovaj procesor i interesira me kod vas koji ga imate ako ste koristili stock hlađenje da li vam je proizvodilo puno buke ?

Meni u idle proizvodi zvuk kao mali usisavač a dok upalim igru ili nešto zahtjevno taj zvuk postane bar 3x puta glasniji, pogotovo sada dok počinju ljetni dani.

 

Ukoliko ste kupili novi hladnjak koji ste kupili i da li je tih?

Istina je da proizvodi buku ko elisa od helikoptera,ako te zeliš da ti bude tih hladnjak onda kupi katanu 3...

|AMD Athlon 64 x2 4400+ @2.5ghz|Gigabyte Amd HD6850OC Edition @900mhz|2gb Kingston|Hitachi 250Gb|Thermaltake tr2 RX550w Modular PSU|Asus M4A785D-M PRO
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice