Koji od Asus-a?

poruka: 42
|
čitano: 12.536
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
RE: Koji od Asus-a?

Da, s ovim trenutnim driverima gta 4 ne radi, probao. A pisao sam nVidiji, i vratili su mi da znaju za problem, i da treba skinuti nove drivere, koji su jos uvijek u beti, pa to kad skinem javit cu radi li. Uostalom, evo cijeli odgovor:

 

Hello Ramo,

Thank you for contacting NVIDIA Customer care.

This is Shailendra, assisting you in troubleshooting the issue you are experiencing.

I understand that you are using GeForce GT 325M graphics card with Windows 7 64 bit operating system and you are experiencing issue with Optimus technology in your ASUS notebook.

In this issue I would suggest you to install the latest graphics driver version 257.51 and let me know if this fixed the issue.

I will provide you the set of instructions for downloading and installing the graphics driver.

Please visit the link below to download the display driver:

For Windows 7 64 bit: http://www.nvidia.com/object/notebook-winvista-win7-64bit-257.15-beta.html

Once you download the file, Please perform the below mentioned steps to uninstall the drivers currently installed on your PC

1. Right click on the Computer icon on the desktop or on the start menu.
2. Select properties.
3. In the next window select Device Manager.
4. On the Device Manager Window click on the (+) sign next to Display Adapters.
5. Double click on the Graphics Card Option.
6. On the Graphics Properties Page, select driver and click on Uninstall to uninstall the Graphics Drivers.

After uninstalling the older drivers, restart the computer.

After restart please double click on the driver file that you have downloaded for drivers.

Please let me know if your issue has been resolved.

Regards,
Shailendra
NVIDIA Customer Care

 

p.s. internet mi nije radio zadnja 2 dana, zato nisam prije odgovorio.

 

EDIT: Izgleda da ni ovi najnoviji driveri nisu rijesili problem. Jos uvijek gta 4 ne radi.

Poruka je uređivana zadnji put uto 25.5.2010 19:03 (Ramo).
14 godina
offline
Koji od Asus-a?

samo da se pohvalim stigao je n71jv-ty013.

 

Ako stignem ovih dana ću podijeliti dojmove sa svijetmo. :-)

 

Pozz

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Koji od Asus-a?
mali od foruma kaže...

samo da se pohvalim stigao je n71jv-ty013.

 

Ako stignem ovih dana ću podijeliti dojmove sa svijetmo. :-)

 

Pozz

pozdrav!

 

mozes rec gdje si ga kupio i koliko platio?

 

a i dojmove zeljno iscekujem.. :D

 

razmisljam si uzeti isti laptop pa me zanimaju dojmovi iz prve ruke..

 

 

15 godina
neaktivan
offline
Koji od Asus-a?
I ja također :D , jel ga ima di uzet izvan Zagreba ??
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Koji od Asus-a?

U biti nisam ni ja iz Zagreba. Studiram u Osijeku a inace sam iz Županje. Ovdje u osijeku taj asus ima u linksu ali je 6.5k dok sam vidio da u nekim trgovinama u Zgbu kosta i po 1000 manje, tak da cu ga vjerojatno uzet u zagrebu preko neta, a za razliku novca uzet jos dock i mozda jos nesto periferije.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Koji od Asus-a?

diskont24, cijena:5.077,17 kn, plaćeno internet bankarstvom i naravno dan nakon podigao lap. :-)

Što se pak tiče dojmova, to ćete se morati strpiti koji tjedan dva. Jer sad imam ludnicu na poslu i doma. :-( Tako da se ne stignem igrati s novom bebom. Plač

Evo link!

 

P.S.:

 

Evo vidim da je malo poskupio. :-(

 

16 godina
offline
Koji od Asus-a?

Evo samo da javim, izdala je nVidia nove drivere, napokon radi GTA 4. Za ostale problematicne igre ne znam, ali pretpostavljam da bi trebale raditi, sad kada radi i gta 4.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Koji od Asus-a?

Koja ti je reza,postavke, i koliko imas fps-a????

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Koji od Asus-a?

poa nisam igrao, samo pokrenuo benchmark kad sam instalirao drivere, da vidim jesu to popravili, i radi. Mada i sada pise da se koristi Intel grafika, koristi se nvidia, i pokazuje tocno videomemoriju, a ne kao prije 50 MB. Uglavnom sa postavkama koje je postavio gta 4, na 1600x900 prosjek 17 FPS. Ali GTA 4 je postavio malo preoptimisticne postavke, uglavnom high- medium. Moci ce se igrati s malo smanjenim postavkama.

15 godina
neaktivan
offline
Koji od Asus-a?
To je onda u redu grafa, jesi skinuo patch za optimizaciju igre?
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Koji od Asus-a?

Nisam, gdje to naci?

15 godina
neaktivan
offline
RE: Koji od Asus-a?
Poguglaj ;)
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice