Paranormalno

poruka: 2.051
|
čitano: 391.075
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Paranormalno

ja sam pola godine imao redovitu paralizu sna(do 2 puta tjedno) i uspio sam to zaustavit nisam ni ja sam siguran kako, ali to je bilo užasno proživljavat svako 3-4 jutro....

 

najžešče mi je kad sanjam neki zanimljivi san i probudim se prije završetka sna i onda opet zaspem i nastavim sanjat taj isti san.... mislim da se to zove "dream recall"......

 

imam i česte lucidne sanove, svašta sam radio u njima, kad sam još bio puno mlađi išao sam krasti lego kockice u dučan ......jedamput sam skočio s balkona od svoje kuće jer me baš zanimalo što če se desit....

 

neznam jel to paranormalno, ali svaki put kada mi radi vešmašina u kupaonici, u kompjuteru mi nešto zuji...

brat od habs-a
Poruka je uređivana zadnji put uto 7.4.2015 20:16 (brat od habs-a).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Paranormalno
Neophyte kaže...

Meni u noci škripe/krckaju stvari

WTF?

 meni isto....

 

brat od habs-a
13 godina
neaktivan
offline
Paranormalno

Ja mislim da se paranormalno događa zbog straha kad sam bio mali i kad sam sam bio u mraku vani  svašta sam čuo i vidio viđao sam kao neke bijele sjene oblika čovjeka mislio sam da su duhovi ali sad uopće ne obraćam pažnju na to čak i da prođe duh pored mene nebih ga ni primjetio

14 godina
neaktivan
offline
Paranormalno

- Vidiš li ih i ti?

- Da!

- Jesu li to duhovi?

- Duhovi...ma kakvi duhovi, oni su ovdje već 350 godina!     

Svi ljudi imaju svoju cijenu, samo postoje oni koji nemaju vrijednost!
8 godina
neaktivan
offline
Paranormalno

:D

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.9.2016 0:21 (wcpapir).
9 godina
offline
Paranormalno

Po istinitom događaju:

 

Na cesti Našice - Osijek vozili se dva brata u autu. Lik neki stopao i oni ga povezu. Sve bilo ok, lik pričao s njima, kao odakle su bla bla i odjednom, muk... Čovjek prestao pričati. Jedan se okrene iza da pogleda, čovjeka nema. Oni stanu sa strane, nema ga i nema.. Nemoguće da ti netko izleti iz auta u vožnji i zatvori vrata za sobom a da ne čuješ.

 

Došli su kući i ispričali roditeljima. Nakon 10tak dana jedan od te braće se objesio, nakon mjesec dana od toga objesio se drugi. jednog sam poznavao. Inače imućna obitelj, obojica studirali, imali djevojke... Za naježiti se kad sam čuo cijelu priču. Užas. Jer ovo nije slučajnost.

14 godina
offline
Paranormalno

Poz,

Da podijelim jedno čudno i izrazito jezivo iskustvo. Pošto radim mjesec dana ko čuvar jednog jednog autosalona, otud kreće priča. Kunem se svime da od riči do riči pišem točno kako sam doživia.

Inače, vjernik sam, dosta toga sam proša u životu al nisam baš vjerova u ovakve stvari, mada mi je stara, i baba čak, pričala o inim iskustvima s duhovnim bićima, energijama ili čemu već.

Radimo ja i kolega u cik-cak (12 sati smjena), od 8 navečer do 8 ujutro, dan ja dan on. Za ne falit, on mi je priča isto neke stvari nakon šta sam mu reka šta se dešavalo.

Imam tek 4 smjene odrađene, al od početka sam se osjeća čudno u tom uredu gdje radim, čudni zvukovi, lupkanja po par puta na montažnu kućicu u nekim čudnim intervalima, neobjašnjivo, izletia bi vani u gardu, računam neko je uletia, upa, lupa, nigdi nikog, pomicanje stvari, žuljanje po metalnim vratima (štok gumen, skupa vrata, prilikom otvaranja, zatvaranja a i guranja i upiranja se ne čuje ni z). I ajde, rekoh, zvukovi, ništa strašno. Al malo mi se ježila koža, i nikako se nisam osjeća lagodno.

Prijatelj mi priča da su se vrata od vanjskog WCa otvorila ko da ih je neko nogom probia, 10 metara od ureda, zaključana i zatvorena, vjetar ne puše. Da je izletia, počea trčat prema tamo da vidi ima li koga nikog. Upali mu se sam interni alarm u 03:00 i nemože da se ugasi ni manualno ni na daljinski, nakon nekog vremena ugasi se sam od sebe. Čak je mene zva šta da radi i kako da ugasi, proba sve, neće.

Salon je ograđen ogradom, kamerama svim živim. Znači, ako je osoba prisutna tu, uhvaćena će bit na kameri, a i ako ide bježat nakon nekih akcija, tipa lupanje po montažnoj kućici vratima, WC-u treba vremena za preskočit ogradu, popet se, otić, čulo bi se i vidilo.

I sinoć, izađem zapalit ispred ureda, skuvam kavu, 03:00, i zagledam se u livadu iza salona, i stvarno djeluje jezivo (slike u privitku su s upaljenim svjetlom koje obasja 2 metra livade iza ograde). Prostrana livada, mrkla mrakača, nije lagodno. I gledam, i osjetim neku jezu neobjašnjivu, te potom vidim neku sjenu/maglu kako se makne, pa se premjesti, kako se pogledam na nju, premjesti se na drugo mjesto i nikako da razaznam šta je točno... I odjednom čujem zvuk, brutalno jak, neopisiv, nakon 3 sata razmišljanja nisan moga dokučit šta bi to moglo proizvest, mješavina krika, jauka i huka, 3-4 sekunde trajalo. I zaledi mi se krv u žilama. Nemogu da maknem par sekundi, okrenem glavu čekam oće li opet išta, ništa. Pogledam opet put te livade iza ograde, i osjećaj, kunem se svime, da je nešto prisutno i da me gleda, osjećam to. Nisam sam.

I priberem se za par sekundi, neznam šta da radim, nije mi lagodno, dolazi mi da doslovno odem s posla, iz smjene. Stanem ispred vrata od ureda, između dvi montažne kućice, vjetra nema, ključa nema ni u jednim vratima, meni u jaketi ni jedan, od auta u uredu, od ureda na stolu u uredu, nigdi metala, i čujem ko da neko zvoni ključima kraj mene, ko da drži u ruci snop ključa i trese njima i paralelno s tim ko zvuk čegrtuše. Paraliza par sekundi, ulazim u kuću, sjedam za stol i mislim, koji kurac, jebote led. Doslovno stanem, izmolim vjerovanje, Očenaš, neznam šta drugo da radim. Priberem se tako malo. Nakon nekog vremena moram na wc, odem, vraćam se, dolazim ispred vrata i neka sjena se miče u tom žbunju na toj livadi, i opet ko da me nešto gleda, neopisiv osjećaj. Izvadim mobitel i idem slikat, računam poslat ću prijatelju kako je jezivo, al ne vidim šta je točno osim šta sam vidia ko da je nešto tamo i tri put se premjestilo, al nikako da uhvatim šta.

I evo slike u privitku. Standardna i zoomana. Sad, alkohol ne pijem, droge ne konzumiram, spavam uredno, nemam nikakve paralize sna i slična sranja. Jel ovo sve igra slučaja ili ne, pojma nemam, al znam da ovako nešto nikad nisam osjetia ni doživia, ni blizu.

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.4.2017 17:30 (LogicusMPS).
10 godina
offline
Re: Paranormalno
LogicusMPS kaže...

Poz,

Da podijelim jedno čudno i izrazito jezivo iskustvo. Pošto radim mjesec dana ko čuvar jednog jednog autosalona, otud kreće priča. Kunem se svime da od riči do riči pišem točno kako sam doživia.

Inače, vjernik sam, dosta toga sam proša u životu al nisam baš vjerova u ovakve stvari, mada mi je stara, i baba čak, pričala o inim iskustvima s duhovnim bićima, energijama ili čemu već.

Radimo ja i kolega u cik-cak (12 sati smjena), od 8 navečer do 8 ujutro, dan ja dan on. Za ne falit, on mi je priča isto neke stvari nakon šta sam mu reka šta se dešavalo.

Imam tek 4 smjene odrađene, al od početka sam se osjeća čudno u tom uredu gdje radim, čudni zvukovi, lupkanja po par puta na montažnu kućicu u nekim čudnim intervalima, neobjašnjivo, izletia bi vani u gardu, računam neko je uletia, upa, lupa, nigdi nikog, pomicanje stvari, žuljanje po metalnim vratima (štok gumen, skupa vrata, prilikom otvaranja, zatvaranja a i guranja i upiranja se ne čuje ni z). I ajde, rekoh, zvukovi, ništa strašno. Al malo mi se ježila koža, i nikako se nisam osjeća lagodno.

Prijatelj mi priča da su se vrata od vanjskog WCa otvorila ko da ih je neko nogom razbia, 10 metara od ureda, zaključana i zatvorena, vjetar ne puše. Da je izletia, počea trčat prema tamo da vidi ima li koga nikog. Upali mu se sam interni alarm u 03:00 i nemože da se ugasi ni manualno ni na daljinski, nakon nekog vremena ugasi se sam od sebe. Čak je mene zva šta da radi i kako da ugasi, proba sve, neće.

Salon je ograđen ogradom, kamerama svim živim. Znači, ako je osoba prisutna tu, uhvaćena će bit na kameri, a i ako ide bježat nakon nekih akcija, tipa lupanje po montažnoj kućici vratima, WC-u treba vremena za preskočit ogradu, popet se, otić, čulo bi se i vidilo.

I sinoć, izađem zapalit ispred ureda, skuvam kavu, 03:00, i zagledam se u livadu iza salona, i stvarno djeluje jezivo (slike u privitku su s upaljenim svjetlom koje obasja 2 metra livade iza ograde). Prostrana livada, mrkla mrakača, nije lagodno. I gledam, i osjetim neku jezu neobjašnjivu. I odjednom čujem zvuk, brutalno jak, neopisiv, nakon 3 sata razmišljanja nisan moga dokučit šta bi to moglo proizvest, mješavina krika, jauka i huka, 3-4 sekunde trajalo. I zaledi mi se krv u žilama. Nemogu da maknem par sekundi, okrenem glavu čekam oće li opet išta, ništa. Pogledam opet put te livade iza ograde, i osjećaj, kunem se svime, da je nešto prisutno i da me gleda, osjećam to. Nisam sam.

I priberem se za par sekundi, neznam šta da radim, nije mi lagodno, dolazi mi da doslovno odem s posla, iz smjene. Stanem ispred vrata od ureda, između dvi montažne kućice, vjetra nema, ključa nema ni u jednim vratima, meni u jaketi ni jedan, od auta u uredu, od ureda na stolu u uredu, nigdi metala, i čujem ko da neko zvoni ključima kraj mene, ko da drži u ruci snop ključa i trese njima i paralelno s tim ko zvuk čegrtuše. Paraliza par sekundi, ulazim u kuću, sjedam za stol i mislim, koji kurac, jebote led. Doslovno stanem, izmolim vjerovanje, Očenaš, neznam šta drugo da radim. Priberem se tako malo. Nakon nekog vremena moram na wc, odem, vraćam se, dolazim ispred vrata i neka sjena se miče u tom žbunju na toj livadi, i opet ko da me nešto gleda, neopisiv osjećaj. Izvadim mobitel i idem slikat, računam poslat ću prijatelju kako je jezivo, al ne vidim šta je točno osim šta sam vidia ko da je nešto tamo i tri put se premjestilo, al nikako da uhvatim šta.

I evo slike u privitku. Standardna i zoomana. Sad, alkohol ne pijem, droge ne konzumiram, spavam uredno, nemam nikakve paralize sna i slična sranja. Jel ovo sve igra slučaja ili ne, pojma nemam, al znam da ovako nešto nikad nisam osjetia ni doživia, ni blizu.

 rofl, ovo me najezilo.

nego, jel cudno kad idem doma iz skole (vecinom oko 9sati navecer po zimskom vremenu), jednostavno ima ta neka mala staza koja ima 7 ulicnih rasvjeta (povise su stavljena) i kada uvijek pokraj jedne prodjem onda jednostavno ono zablinka (oko 5-6 puta), gledao sam i druge ljude da tamo prolaze nocnih sati no zarulja ne blinka, zadnji put sam isao tamo prije 2 tjedna ali bome se vise ne usudim, inace staza se nalazi pored groblja pa je ono malo jezivo

Battleog - 191silvinjo
10 godina
offline
Re: Paranormalno
jbt ovo kad sam procitao sa kljucevima najezio sam se...haha pa jbt posao pobjegao bih odmah sa posla
14 godina
offline
Re: Paranormalno
toma20 kaže...
jbt ovo kad sam procitao sa kljucevima najezio sam se...haha pa jbt posao pobjegao bih odmah sa posla

 To, i sve se dešavalo u 3:00, i prijatelju s alarmom, i meni s ovim, vidjeh tu neku sjenu da se premješta po toj livadi, maglu sjenu, nešto, al kako pogledam prema tome, premjesti se i nikako da skužim šta je, i onda na slici koju sam iša slat kolegi vidim taj obris lica.

I onda radi ta 3 ujtutro, kad je meni bilo a i njemu, nađem sljedeće: ''E sad kakve film ima veze s tim...e pa ima. Recimo da sam djelomice dobila odgovor (naravno ako se odlučim vjerovati u tu teoriju). U filmu sve loše stvari koje se događaju-događaju se striktno u 3:00h.
Smatra se da je Isus umro u 15:00h popodne,a 3:00h ujutro je kontra od toga što znači da su demoni tada najaktivniji,u to vrijeme vragovi se igraju i izruguju svetom trojstvu,paranormalne pojave su isto tako najaktivnije,da skratim..to vrijeme je pod utjecajem demonskih zlih sila!
Čitala sam po razno raznim blogovima i forumima tuđa iskustva,i primjetila sam da postoji jako puno ljudi s istim problemom buđenja u to doba. Svaki od njih je nalik jedno na drugoga.
Ljudi izbezumljeno postavljaju pitanja,prepričavaju iskustva i sa velikim strahom žude i traže odgovor...a dobiju samo odgovor da nisu jedini.
Ne znam kako bih točno opisala ili napisala svoje mišljenje o tome a da me se shvati,ali moje mišljenje glasi...

Oduvijek postoji dobro i zlo(BOG i VRAG,crno i bijelo,noć i dan,svijetlo i tama,raj i pakao),i za njih se smatra da vode vječnu bitku!
Ako je Isus umro u 3h popodne-/dan,svijetlo,dobro,raj,bijelo/...
dali bi to značilo da je kontra od toga 3h ujutro-/noć,tama,zlo,crno,pakao...."vrag" nastupa??
Moj zaključak je da svijet ima dva "vlasnika",ljudi imaju dva "gospodara"..jer sve je podijeljeno na dva.''

A moram radit šta ću. Neće mi to dnevnicu uzet!

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.4.2017 17:34 (LogicusMPS).
10 godina
offline
Re: Paranormalno
Nece ti dnevnicu uzet al ces poludit ak se nastavi...ja bih hh
14 godina
offline
Re: Paranormalno
toma20 kaže...
Nece ti dnevnicu uzet al ces poludit ak se nastavi...ja bih hh

 Ma ne bojin se sad toga, postoji dobro, zlo, Bog, vrag. Bog je jači od svega, stvoritelj svega. Nema straha :)

9 godina
odjavljen
offline
Paranormalno

Bježi od tamo, ima drugih poslova. 

 

Zumirana slika je mutna, ali kao da je nekakva glava. Drugi put probaj slikati bliže. 

 

14 godina
offline
Re: Paranormalno
El Munjoko kaže...

Bježi od tamo, ima drugih poslova. 

 

Zumirana slika je mutna, ali kao da je nekakva glava. Drugi put probaj slikati bliže. 

 

 Al teško da je ovako plaćeno, a nemogu stalno trenutno radit radi apartmana i obaveza na otoku.

Je mutna al se vidi, vidi se i na ovoj normalnoj bez zuma, obris lica.

13 godina
offline
Paranormalno

jesi probo gadjati kamenom ko ona imocanka vuka? i da li je slucajnost sto pisem ovo u 3 ujutro

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
14 godina
offline
Re: Paranormalno
win4crazzy kaže...

jesi probo gadjati kamenom ko ona imocanka vuka? i da li je slucajnost sto pisem ovo u 3 ujutro

 Prošlo mi je kroz glavu da opalim par metaka u tom smjeru, al nisam htio da ne roknem možda koga, ne probudim ljude okolo, ipak je gluho doba noći bilo, a i ko će poslije pravdat sve to.

A to da li je slučajnost ili ne, to ti znaš :)

7 godina
neaktivan
offline
Paranormalno

Bavim se zastitarstvom 11 godina i doslovno ne poznam kolegicu ili kolegu koji nemaju slicne jezive price pogotovo u nocnim satima a tako ih i sam ima nekoliko. Prije jedno dva tjedna kolega se rabolio i isao odradit nocnu  na njegov objekat,prva smjena.ne poznam objekat. I dobro,objekat je mali,ogradjen,odmah do ceste,ima videonadzor i obidjes ga u roku dvije minute ako hodas polako. Negdje oko pola 2 ujutro ukljuci se protuprovalni alarm i pise zona "0" gledam ja po mapi gdje je ta zona pise zapad ograda,oke,idem ja u obilazak i dodjem na pola puta nestane struje na objektu,znaci mrkli mrak,posto sam prvi puta na objektu ne mogu se orijentirat(struja je nestala u cijelom bloku industrijske zone) cekam ja mislim upalit ce se agregat,nista,ja u mrklom mraku stojim i cekam,odjedom do ograde u cosku kao neki glasan jauk,izvadim mobitel upalim svjetiljku,obasjam taj dio,ne vidim nista,opet taj zvuk kao neko cviljenje,ali sada jako blizu kao da je ispred mene,okrecem se oko sebe,ne vidim nista,treci puta zvuk osjetim po licu kao da mi je netko puhnuo u lice i automatski se najezim,al ono od glave do pete,usran osjecaj,trcao sam ni sam ne znam gdje ali sam trcao,samo sam molio Boga da ne upadnem u neku rupu i da slomim nogu, u tom trenutku agregat se uklucuje,vanjska rasvjeta se pali,gledam oko sebe,cipele pune blata. Vracam se u portirnicu kamere rade posto imam ups koji odrzava vazne sustave jedno sat vremena. Palim kameru i vracam ju 10 minuta nazad da ju pregledam i tu pocinje moj uzas. Na kameri vidim sebe,onako jedva no isto tako vidim bijelu sjenu koja dolazi polako iz tog pravca iz kojeg sam cuo zvuk,zadnji puta kada me je zvuk doslovno zapljusnio bijela sjena je bila tik do mene. Nisam osoba koju se da lako zastrasiti bio sam u vojsci na "mrtvoj strazi" gdje sam 2 sata proveo u mrklom mraku i nikad se nisam bojao jer mi se takve misli jednostavno ne roje po glavi,bio sam na svakakvim objektima gdje je sve skripalo,skrckalo,puckalo isto mi nije previse smetalo no ovaj osjecaj me doslovno porazio,evo i dok ovo pisem me uhvati jeza. Nisam nikome ispricao za ovo jer pokusavam da to zaboravim. Sjena ne izgleda kao osoba nego vise ima neodredjen oblik ne mogu to objasnit,jasno se vidi da je bijela jer bas iskace ta boja u noci.Ne znam ni sam ali znam da sigurno vise na taj objekat ne idem ni po danu. Ne trosim alkohol ni u najmanjim kolicinama nikada nisam pio nekakve tablete ili koristio bilo kakve zabranjene supstance da bi to pripisao tome. Pokusvam pronaci neko racionalno objasnjenje no za sada ga ne nalazim.

12 godina
offline
Re: Paranormalno
LogicusMPS kaže...

Poz,

Da podijelim jedno čudno i izrazito jezivo iskustvo. Pošto radim mjesec dana ko čuvar jednog jednog autosalona, otud kreće priča. Kunem se svime da od riči do riči pišem točno kako sam doživia......

 Zanimljivo iskustvo. Probaj možda video snimiti, a kad fotkaš upali bljeskalicu da vidimo ima li čega kad se jače osvijetli , možda neki orbzovi (bijele svijetleće kugle). Iz svog iskustva znam da razmišljanje o nećem strašnom povečava osjećaj straha i automatski pali tj jača sva osjetila (diže se adrenalin i sve to) pa čujemo i vidimo tj primjećujemo više stvari nego obično, što ne znači da stvarno nema nečeg tamo vani, samo nam se i obične stvari čine neobičnim. Sjećam se svog prvog gledanja vještice iz Blaira, ić na wc nakon toga usred noći mi je bilo jedno od najtrašnijih iskustva ali mozak me natjerao da pogledam kroz prozor, nije bilo ničeg ali eto mozak je ovisan o adrenalinu pa bi još straha. Zato valjda volim horore, ne one krvave nego ove strašne s duhovima i to.
Što se tiče vjerske strane. Biblija nas uči da se ljudi ne vraćaju na zemlju kao duhovi, iznimno ako Bog vidi da je to potrebno, ali to je nikad, ono što mi smatramo duhovima bi prije bili demoni jer njima je ponekad dopušteno da uznemiruju ljude, ne znam zašto, ali sam čitao u nekoj knjizi analizu toga. Sa znanstvene strane sve više se otkriva da postoje hrpe energija i ne znam čega nama nevidljivoga , sve više se upoznaje mozak i njegove mogućnosti da nas zavara, tako da možda ima nešto i u tome. Svatko si interpretira svoje iskustvo u onom smjeru koji poznaje i koji živi.
Buđenje u 3. Ne znamo točno koliko je bilo sati kad je Isus umro na križu, definitivno je bio dan, a sad da li je bilo baš 3....  No buđenje u 3 je povezano sa mozgom i spavanjem, većina ljudi spava u više faza, većinom u dvije faze po 4 sata. Pošto većina ljudi ide spavat oko 23 normalno je da se bude nakon 3, neki se samo okrenu i nastave spavat a neki s lošijom prostatom ili mjehurom :P odu do wc pa se razbude. I onda kad legnu natrag čuju svašta, krckanje, zujanje koje se inače nečuje jer je noću sve drugo tiše pa čujemo zvukove koje inače nečujemo. Krckanje nakon 3 može biti zato što pred jutro noć postaje najhladnija, hlađenjem se materijali stišću, ja se ovih dana budim u 4 i 30 skoro uvijek na minutu, otvorim prozor i sve u sobi počne krckat. Tako da ne znam treba uvijek biti skeptičan i gledat prirodne stvari i pojave a kad se one izuzmu onda se već možemo zapitat kaj se događa?
Da ne misliš da ti ne vjerujem da si to doživio , vjerujem ti, usprkos svom mom skepticizmu i ja sam doživo prije par mjeseci dvije neobjašnjive noći. Prvu noć sam u svojoj sobi čuo škripanje koraka, naravno da se od straha nisam okrenuo. Nakon toga mi je pala košulja sa vješalice na pod, cijeli dan je bila na vješalici i baš je usred noći odlučila pasti. Pa nakon nekog vremena pala mi je futrola od fotoaparata na pod, nije bila ni blizu nikkavog ruba da padne, mjesecima je bila na istom mjestu. Drugu noć tj. jutro, sestra se probudila i pitala tko ju je trebao po noći i zašto nismo ušli nakon kucanja na vrata  kad je rekla da uđemo, mi smo ju samo blijedo gledali..... Rekla je da je jasno čula kucanje, rekla je uđi, pošto nikto nije ušao nego ponovno kucao rekla je glasnije no uđi i nitko nije ušao. Tako da postoje stvari koje mogu objasnit a ponekad...baš i ne.
Usput doživio sam svoju prvu paralizu sna, nevezano za ove gore događaje. Nije bilo nikakve sjene samo jaki pritisak u krevet i filing kao da mi netko pritišće rukama prvo noge pa onda cijeli tijelo, možda je nekom strašno tj . strašno je kaj se nemreš svjesno pomaknut i taj filing da je netko na tebi, ali je i strašno zanimljivo kad to doživiš.


http://d-u-d.deviantart.com http://500px.com/Dado_D https://dariodrvodelic.wordpress.com/
14 godina
offline
Re: Paranormalno
GeneralZod36 kaže...

Bavim se zastitarstvom 11 godina i doslovno ne poznam kolegicu ili kolegu koji nemaju slicne jezive price pogotovo u nocnim satima a tako ih i sam ima nekoliko. Prije jedno dva tjedna kolega se rabolio i isao odradit nocnu  na njegov objekat,prva smjena.ne poznam objekat. I dobro,objekat je mali,ogradjen,odmah do ceste,ima videonadzor i obidjes ga u roku dvije minute ako hodas polako...

 
Pročitao sam sve što si napisao. I eto, do sada nisam imao tih iskustava, doduše, nisam ni previše radio ko čuvar/stražar, jesam ko zaštitar. Čitajući tvoj upis, dođe mi da i sam pregledam kamere, al nemam dozvolu, tj. neznam ni kako/gdje pregledat, nit sam pitao za to. Kamere pokrivaju cijeli 'parking', i čak prostor ureda u kojem boravim, tu montažnu kućicu. No ne pokrivaju tu ledinu, šipražje iza objekta. Gdje sam uslikao te fotke.
I vjerujem ti da si trčao i bježao, jer ovo su situacije u kojima jednostavno neznaš što da radiš, što može da se desi, što očekivati nakon par 'nikad doživljenih' osjetilnih iskustava. Pitaš se što je sljedeće, i neznajući odgovor jednostavno bježiš. I meni je došlo da odem, al stao sam unutra, izmolio vjerovanje i Očenaš, doslovno, i tada se stvar počela smirivati, kasnije sam išao na WC vani, zapaliti još koju, opet gledao put te mrakače i nisam ništa vidio. Jeza je još malo bila tu, ali to je to.
Čak sam dosta pričao sa starom, pošto je ona baš vjernik, i ja sam, al ne toliko praktički ko ona, i rekla mi je neke zanimljive stvari, koje se mogu povezati s nekim činjenicama i razlozima zašto sam uopće došao tu raditi, koje ona nezna. Uglavnom, spomenila je da je imala i ona neka iskustva, i priče, od svojih roditelja itd, da ne ulazim u detalje, uglavnom, da nešto boravi tu i ko da smatra da je nešto tu njegovo i ne da mira ni vlasniku, ni meni ko radniku, stvari se svakakve dešavaju i tako dalje.

Idem raditi večeras u 8 pa baš javim ako šta bude.

Dud kaže...
LogicusMPS kaže...

Poz,

Da podijelim jedno čudno i izrazito jezivo iskustvo. Pošto radim mjesec dana ko čuvar jednog jednog autosalona, otud kreće priča. Kunem se svime da od riči do riči pišem točno kako sam doživia......

 Zanimljivo iskustvo. Probaj možda video snimiti, a kad fotkaš upali bljeskalicu da vidimo ima li čega kad se jače osvijetli , možda neki orbzovi (bijele svijetleće kugle). Iz svog iskustva znam da razmišljanje o nećem strašnom povečava osjećaj straha i automatski pali tj jača sva osjetila (diže se adrenalin i sve to) pa čujemo i vidimo tj primjećujemo više stvari nego obično, što ne znači da stvarno nema nečeg tamo vani, samo nam se i obične stvari čine neobičnim. Sjećam se svog prvog gledanja vještice iz Blaira, ić na wc nakon toga usred noći mi je bilo jedno od najtrašnijih iskustva ali mozak me natjerao da pogledam kroz prozor, nije bilo ničeg ali eto mozak je ovisan o adrenalinu pa bi još straha. Zato valjda volim horore, ne one krvave nego ove strašne s duhovima i to.
Što se tiče vjerske strane. Biblija nas uči da se ljudi ne vraćaju na zemlju kao duhovi, iznimno ako Bog vidi da je to potrebno, ali to je nikad, ono što mi smatramo duhovima bi prije bili demoni jer njima je ponekad dopušteno da uznemiruju ljude, ne znam zašto, ali sam čitao u nekoj knjizi analizu toga. Sa znanstvene strane sve više se otkriva da postoje hrpe energija i ne znam čega nama nevidljivoga , sve više se upoznaje mozak i njegove mogućnosti da nas zavara, tako da možda ima nešto i u tome. Svatko si interpretira svoje iskustvo u onom smjeru koji poznaje i koji živi.
...


 Studirao sam psihologiju 4 godine i slažem se s tim što pišeš, vezano za strah, panični strah, adrenalin, pojačan rad osjetila i te stvari.

Ali osobno, kad god sam gledao horore, nikad se nisam bojao, nemam strah od mraka, ne bojim se ničeg doslovno, ovozemaljskog ničeg. Bojim se jedino da poginem/umrem uzalud, bez neke više svrhe. Da znam da će sutra apokalipsa, sia bi danas nonšalantno na biciklu i odvozia 30 kilometara, i iša popit kavu. Isto tako, nisam paranoičan i u momentu kad se sve to dešavalo, i kad sam priča s kolegom/prijateljem, za kojeg znam da nikad ništa ne sere jer imamo odnos bolji nego krvna braća, nakon tih svih zvukova i sranja u početku, nisam tome pridava nikakvu pažnju, dok se večer prije ovog mog nije desilo njemu to s alarmom, i meni moje. I kad sam sta vani da zapalim i pia kavu gledajući bzvz put te mrakače, livade i šipražja, nisam o ničemu strašnom razmišlja, ono gleda bi malo tu bezveze, mozak na paši, malo bi pogleda po parkingu i tako to.

Dok nisam čua taj huk, o kojem sam pisa u prvom postu, šuškanje ključa i zvuk čegrtušinog repa, bez ikakvog objašnjivog izvora, razloga. Nakon toga sjenu koja se premješta po toj livadi/mraku, i nikako je uhvatit u fokus da razaznam šta je jer se premještala, latencija oka nije dozvolila, a ni premještanje sjene, da uvidim točno što je, kao ni mrak ni šipražje, al nešto je bilo. U tom momentu, par sekunda mrtav, zaleđen, paraliza par sekundi i dođe mi da opalim par metaka put gore da vidim šta će bit, međutim nisam htio ipak, prerizično, i ko bi se pravda i objašnjava.

I eto, nek mi neko sve objasni, i nek mi objasni slike iz uvodnog posta. Ja se kunem svojom glavom i svim svetim da tu sliku (osim ove gdje je zaokruženo to da se vidi), nisam takao, znači nema nikakvih obrada slike i tih stvari. I to samo po sebi ne bi bilo čudno da nema tih ostalih iskustava i doživljaja. Ovako bi reka možda igra sjene, posložilo se tako, ali... Ne kužim. I par prijatelja kojima sam pokazao vide isto, i nemogu vjerovat.

7 godina
neaktivan
offline
Re: Paranormalno
LogicusMPS kaže...
GeneralZod36 kaže...

Bavim se zastitarstvom 11 godina i doslovno ne poznam kolegicu ili kolegu koji nemaju slicne jezive price pogotovo u nocnim satima a tako ih i sam ima nekoliko. Prije jedno dva tjedna kolega se rabolio i isao odradit nocnu  na njegov objekat,prva smjena.ne poznam objekat. I dobro,objekat je mali,ogradjen,odmah do ceste,ima videonadzor i obidjes ga u roku dvije minute ako hodas polako...

 
Pročitao sam sve što si napisao. I eto, do sada nisam imao tih iskustava, doduše, nisam ni previše radio ko čuvar/stražar, jesam ko zaštitar. Čitajući tvoj upis, dođe mi da i sam pregledam kamere, al nemam dozvolu, tj. neznam ni kako/gdje pregledat, nit sam pitao za to. Kamere pokrivaju cijeli 'parking', i čak prostor ureda u kojem boravim, tu montažnu kućicu. No ne pokrivaju tu ledinu, šipražje iza objekta. Gdje sam uslikao te fotke.
I vjerujem ti da si trčao i bježao, jer ovo su situacije u kojima jednostavno neznaš što da radiš, što može da se desi, što očekivati nakon par 'nikad doživljenih' osjetilnih iskustava. Pitaš se što je sljedeće, i neznajući odgovor jednostavno bježiš. I meni je došlo da odem, al stao sam unutra, izmolio vjerovanje i Očenaš, doslovno, i tada se stvar počela smirivati, kasnije sam išao na WC vani, zapaliti još koju, opet gledao put te mrakače i nisam ništa vidio. Jeza je još malo bila tu, ali to je to.
Čak sam dosta pričao sa starom, pošto je ona baš vjernik, i ja sam, al ne toliko praktički ko ona, i rekla mi je neke zanimljive stvari, koje se mogu povezati s nekim činjenicama i razlozima zašto sam uopće došao tu raditi, koje ona nezna. Uglavnom, spomenila je da je imala i ona neka iskustva, i priče, od svojih roditelja itd, da ne ulazim u detalje, uglavnom, da nešto boravi tu i ko da smatra da je nešto tu njegovo i ne da mira ni vlasniku, ni meni ko radniku, stvari se svakakve dešavaju i tako dalje.

Idem raditi večeras u 8 pa baš javim ako šta bude.

 

 

Ja sigurno ne bih vise isao na taj objekat pa pod cijenu i otkaza,evo i ja radim kolega ali prvu i na svome sam objektu,hvala Bogu ovdje je sve i vise nego normalno. Ja se nekako kad razmisljam o tome svemu sjetim svoje pokojne bake koje mi je rekla zanimljivu recenicu a to je "ne boj se sinko mrtvih nego zivih"...no vjerujem da puno toga ima veze i sa nekim adrenalinom,strahom,nekim negativnim osjecajima,mislima i tko ce ga znati sto vec,no zasigurno ima dosta veze i sa misterijima pa tako i paranormalnim pojavama. Gledao sam davno jedan dokumentarac o ljudima koji su hipersenzibilni na takve pojave,jer su bas magnet za paranormalno. Nazalost nisam uspio snimit mobitelom jer imam ovlast samo 15 minuta vracanja kamere a onako u strahu nisam ni pomislio da snimim sa monitora. Jeben osjecaj...uzas....sjecam se slucaja kada je kolega koji je radio na nekom objektu u noci izasao van jer je bilo unutri prevruce,ljetno doba,objekat sav os stakla,i on izadje van zapalit malo se proseta,stane do ograde i okrene se prema katu gore i kaze vidi nekoga na katu kako oda....obisao sve nista nije nasao,dobro,zaq njega sam cuo da voli cugnit pa mozda mu se i pricinilo,evo za primjer moja kolegica kada je na momj objektu radila prvu nocnu smjenu je dobila frast od svih zvukova,zvala sluzbujuceg da imam netko na objektu,jadna sva se prepala od zvukova toliko da se zakljucala u kancelariji,no pametni kolega joj nije rekao da "zgrada zivi" odnosno da se po danu zbog topline zgrada skuplja a kad padne noc i dodju oni popularni sitni sati izmjedju 2 i 3 u noci i kada se malo zrak prohladi onda se zgrada opusta pa sve skripi i krcka...danas nakon 2 godine vise ne trza na te zvukove...no eto i sam zivot je misterija pa tako da i sve ovo sto nas se dogadja ocito trebamo pripisati zivotu i ne treba previse razmisljati o tome,jer ako dopustimo da strah prevlada onda vise ne mozemo kvalitetno zivjeti i funkcionirati...

 

14 godina
offline
Re: Paranormalno
GeneralZod36 kaže...

Ja sigurno ne bih vise isao na taj objekat pa pod cijenu i otkaza,evo i ja radim kolega ali prvu i na svome sam objektu,hvala Bogu ovdje je sve i vise nego normalno. Ja se nekako kad razmisljam o tome svemu sjetim svoje pokojne bake koje mi je rekla zanimljivu recenicu a to je "ne boj se sinko mrtvih nego zivih"...no vjerujem da puno toga ima veze i sa nekim adrenalinom,strahom,nekim negativnim osjecajima,mislima i tko ce ga znati sto vec,no zasigurno ima dosta veze i sa misterijima pa tako i paranormalnim pojavama. Gledao sam davno jedan dokumentarac o ljudima koji su hipersenzibilni na takve pojave,jer su bas magnet za paranormalno. Nazalost nisam uspio snimit mobitelom jer imam ovlast samo 15 minuta vracanja kamere a onako u strahu nisam ni pomislio da snimim sa monitora. Jeben osjecaj...uzas....sjecam se slucaja kada je kolega koji je radio na nekom objektu u noci izasao van jer je bilo unutri prevruce,ljetno doba,objekat sav os stakla,i on izadje van zapalit malo se proseta,stane do ograde i okrene se prema katu gore i kaze vidi nekoga na katu kako oda....obisao sve nista nije nasao,dobro,zaq njega sam cuo da voli cugnit pa mozda mu se i pricinilo,evo za primjer moja kolegica kada je na momj objektu radila prvu nocnu smjenu je dobila frast od svih zvukova,zvala sluzbujuceg da imam netko na objektu,jadna sva se prepala od zvukova toliko da se zakljucala u kancelariji,no pametni kolega joj nije rekao da "zgrada zivi" odnosno da se po danu zbog topline zgrada skuplja a kad padne noc i dodju oni popularni sitni sati izmjedju 2 i 3 u noci i kada se malo zrak prohladi onda se zgrada opusta pa sve skripi i krcka...danas nakon 2 godine vise ne trza na te zvukove...no eto i sam zivot je misterija pa tako da i sve ovo sto nas se dogadja ocito trebamo pripisati zivotu i ne treba previse razmisljati o tome,jer ako dopustimo da strah prevlada onda vise ne mozemo kvalitetno zivjeti i funkcionirati...

 

Zašto ne bi iša, pitam te ovo pošto si ipak iskusniji? Zbog straha?

A nije ni meni baš svejedno, al s druge strane jedva čekam da vidim oće šta bit. Ko će znat stari moj šta je, nismo dovoljno pronicljivi nit imamo sposobnosti da uvidimo postoji li šta ako postoji i da objasnimo ovakve situacije. Ja inače nisam hipersenzibilan na takve stvari, nit mi se slično šta ikad desilo u 28 godina.

Svašta može bit, al kad se masu toga posloži, neznam, stvarno. Možda je stvarno slučajnost, možda nije, al buni me jer inače nisam osjetljiv na takve stvari, paranoičan, ne zabrijavam filmove, ne bojim se mraka i tako..

Poruka je uređivana zadnji put sub 8.4.2017 17:54 (LogicusMPS).
13 godina
offline
Re: Paranormalno
Meni ono na slici izgleda kao obican pas u zbunju, mozda vuk, ono znaju ruzno zavijati :)
7 godina
neaktivan
offline
Re: Paranormalno
LogicusMPS kaže...
GeneralZod36 kaže...

Ja sigurno ne bih vise isao na taj objekat pa pod cijenu i otkaza,evo i ja radim kolega ali prvu i na svome sam objektu,hvala Bogu ovdje je sve i vise nego normalno. Ja se nekako kad razmisljam o tome svemu sjetim svoje pokojne bake koje mi je rekla zanimljivu recenicu a to je "ne boj se sinko mrtvih nego zivih"...no vjerujem da puno toga ima veze i sa nekim adrenalinom,strahom,nekim negativnim osjecajima,mislima i tko ce ga znati sto vec,no zasigurno ima dosta veze i sa misterijima pa tako i paranormalnim pojavama. Gledao sam davno jedan dokumentarac o ljudima koji su hipersenzibilni na takve pojave,jer su bas magnet za paranormalno. Nazalost nisam uspio snimit mobitelom jer imam ovlast samo 15 minuta vracanja kamere a onako u strahu nisam ni pomislio da snimim sa monitora. Jeben osjecaj...uzas....sjecam se slucaja kada je kolega koji je radio na nekom objektu u noci izasao van jer je bilo unutri prevruce,ljetno doba,objekat sav os stakla,i on izadje van zapalit malo se proseta,stane do ograde i okrene se prema katu gore i kaze vidi nekoga na katu kako oda....obisao sve nista nije nasao,dobro,zaq njega sam cuo da voli cugnit pa mozda mu se i pricinilo,evo za primjer moja kolegica kada je na momj objektu radila prvu nocnu smjenu je dobila frast od svih zvukova,zvala sluzbujuceg da imam netko na objektu,jadna sva se prepala od zvukova toliko da se zakljucala u kancelariji,no pametni kolega joj nije rekao da "zgrada zivi" odnosno da se po danu zbog topline zgrada skuplja a kad padne noc i dodju oni popularni sitni sati izmjedju 2 i 3 u noci i kada se malo zrak prohladi onda se zgrada opusta pa sve skripi i krcka...danas nakon 2 godine vise ne trza na te zvukove...no eto i sam zivot je misterija pa tako da i sve ovo sto nas se dogadja ocito trebamo pripisati zivotu i ne treba previse razmisljati o tome,jer ako dopustimo da strah prevlada onda vise ne mozemo kvalitetno zivjeti i funkcionirati...

 

Zašto ne bi iša, pitam te ovo pošto si ipak iskusniji? Zbog straha?

A nije ni meni baš svejedno, al s druge strane jedva čekam da vidim oće šta bit. Ko će znat stari moj šta je, nismo dovoljno pronicljivi nit imamo sposobnosti da uvidimo postoji li šta ako postoji i da objasnimo ovakve situacije. Ja inače nisam hipersenzibilan na takve stvari, nit mi se slično šta ikad desilo u 28 godina.

Svašta može bit, al kad se masu toga posloži, neznam, stvarno. Možda je stvarno slučajnost, možda nije, al buni me jer inače nisam osjetljiv na takve stvari, paranoičan, ne zabrijavam filmove, ne bojim se mraka i tako..

 

A slusaj ni ja se ne bojim mraka, obozavam horore pogotovo vjerske,na kraju krajeva ne mozes ni raditi ovaj posao ako si strasljiv no svatko normalan osjeca strah to je dio nas pa bilo bi glupo sa moje strane da kazem da ne osjecam strah prema tom objektu jer mi se dogodilo nesto sto nikad prije nisam dozivio. Ja sam vec 8 godina na istom objektu gdje isto radim nocne,preko vikenda sam sam na objektu i nikad al nikad nisam nista slicno dozivio a bilo je u tih 8 godina svega i pozara i poplava i pokusaja provale no evo ja kad dodem sutra u nocnu ja mogu svojim objektom prosetat u bilo koje doba noci i ne osjecat da me netko prati,gleda i sta ja znam jer jednostavno ne razmisljam o tome i to je ta sloboda koju volim,no sa druge strane kad bih ja sebe zbog nekakve nelagode ili straha morao ogranicit u kretanju objektom na kojem ja provedem 12 sati jer mi se dogodilo nesto jezivo i neobjasnjivo e pa ne bih sigurno izdrzao na takvom objektu...ovo znaci sve govorim u svoje ime i za sebe nisam mislio na tvoj objekat niti da ne bih radio na tvom objektu.  Sorry ako si pogresno shvatio i zelim ti ugodnu i mirnu noc 😁

 

14 godina
offline
Re: Paranormalno
mcf kaže...
Meni ono na slici izgleda kao obican pas u zbunju, mozda vuk, ono znaju ruzno zavijati :)



 Humanoidan oblik, dobro, svak vidi drugačije, ja vidim humanoidno lice :) Nije vuk, poznam životinje od zrikavca do slona. Odrasta sam na selu, u brdu vukovi zavijali često, čak smo i išli. Nema veze s ovim :)

+ je ovo naseljeno mjesto, ne konkretno ovo, al 100njak metara odavde su kuće, nije obitavalište vukova.

GeneralZod36 kaže...

A slusaj ni ja se ne bojim mraka, obozavam horore pogotovo vjerske,na kraju krajeva ne mozes ni raditi ovaj posao ako si strasljiv no svatko normalan osjeca strah to je dio nas pa bilo bi glupo sa moje strane da kazem da ne osjecam strah prema tom objektu jer mi se dogodilo nesto sto nikad prije nisam dozivio. Ja sam vec 8 godina na istom objektu gdje isto radim nocne,preko vikenda sam sam na objektu i nikad al nikad nisam nista slicno dozivio a bilo je u tih 8 godina svega i pozara i poplava i pokusaja provale no evo ja kad dodem sutra u nocnu ja mogu svojim objektom prosetat u bilo koje doba noci i ne osjecat da me netko prati,gleda i sta ja znam jer jednostavno ne razmisljam o tome i to je ta sloboda koju volim,no sa druge strane kad bih ja sebe zbog nekakve nelagode ili straha morao ogranicit u kretanju objektom na kojem ja provedem 12 sati jer mi se dogodilo nesto jezivo i neobjasnjivo e pa ne bih sigurno izdrzao na takvom objektu...ovo znaci sve govorim u svoje ime i za sebe nisam mislio na tvoj objekat niti da ne bih radio na tvom objektu.  Sorry ako si pogresno shvatio i zelim ti ugodnu i mirnu noc 😁

 

 Ma sve te ja razumim od riči do riči :)

Naravno, ako nemaš dozu straha, zatupljen si, glup, hvala Bogu. Ne kažem ja da nemam straha, al od nekih realnih stvari ne izražen, al od ovih neobjašnjivih, to je neka jeza, više nego strah, neznam kako da ti to opišem.

Evo sad sam trenutno na poslu, baš idem popit kavu tamo izvan di san ono slika, pa da vidin malo ima li čega.

A kad san doša na početku srea san susjede prve, odšeta baš do kuće da pitam šta je s tom zemljom iza, gore je neka napuštena kuća uglavnom, rekli su mi da je prije 10 godina neka obitelj odselila od tamo, nisu rekli zašto nit sam iša u velike razgovore, muž i žena su nešto sređivali po dvoru, tu mislim di sam pita. Pita on mene zašto pitam, ja govorim pa evo radim tu i tu, učinilo mi se da sam vidia neke likove da hodaju gore, nisan tia ništa objašnjavat ni ulazit. On kaže da tu niko ne zalazi jer je zemlja napuštena ko i kuća, a u sljedećoj kući, 50ak metara desno od te živi njegov rođak. Ja tu napuštenu jedva vidim preko te ledine tokom dana, navečer ne. A tu rođakovu ne vidim od raslinja.

To šta pričaš za nelagodu te razumim u potpunosti, i ja isto da mi se ovo počne dešavat non stop, odo laganini, oću gubit zdravlje i pamet ovde pa ne znam za kakve pare, al evo, odradit ću još pa kako bude.

Ispunile ti se želje


10 godina
offline
Re: Paranormalno
mcf kaže...
Meni ono na slici izgleda kao obican pas u zbunju, mozda vuk, ono znaju ruzno zavijati :)

 Ti bar nešto vidiš, ja na tim slikama ništ ne vidim i sad se ne osjećam kao dio ekipe. Idem buljit u ćošak. 

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
13 godina
offline
Paranormalno

Da me netko pitao prije par godina vjerujem li u paranormalno, vjerojatno bi rekao da vjerujem, ali sada, baš i ne.

Naravno, nitko ne može biti siguran postoji li paranormalno ili ne, ali više sam nagnut onima koji ne vjeruju u takve stvari.

 

Načitao sam se svakakvih priča, jedino što bi mogao reći je da je mozak zaninljiva "stvar". Voli se poigravati s nama.

A druga stvar je da te paranormalne, horor priče uglavnom pišu vjernici. Možda zato jer je lakše neke stvari pripisati nadnaravnom.

Ništa ne ostavljam nezavrš
10 godina
offline
Paranormalno

Taman sam mislio biti neaktivan par mjeseci i vidim da je ova tema oživila 

 

OT:

Prije dosta godina jedan moj prijatelj mi je pričao da je doživljavao neka čudna iskustva u gluho doba noći. Do prije nekih desetak godina živio je

u jednoj prastaroj kući,jedva 50 kvadrata je bila. Rekao mi je da je preko noći,kada bi izašao van zapaliti znao čuti neke nejasne tihe zvukove koji su dopirali iz bašće. Taj zvuk usporedio bi ko neko čudno deranje.

Išao je tamo sa svijetiljkom,tražio da nije kakva životinja no ništa nije vidio. Kada bi se približio na dva metra od zvuka to "nešto" bi se samo prestalo derati. Ništa nije vidio,ali je osjećao samo jezu od svega. Preko ljeta znao sam i ja čuti jedan takav zvuk (vjerovatno glasanje lisice). Pitao sam kolegu jeli to možda bio takav zvuk,no on mi je rekao da nije ni sličan onome kakvog je on čuo...

 

Nisam nikad imao nekih ozbiljnijih paranormalnih iskustava (hvala Bogu). Čuo sam još davno za tu teoriju da se oko 03:00h najviše događaju paranormalne pojave.

Ja,kao čovjek kojem vrag neda mira u svako doba dana i noći bio sam spreman otići u šetnju kakvigod vremenski uvijeti bili . Nikad nisam

ništa čudno vidio,no kad sam prolazio kraj te njegove bivše kuće odmah bih se prisjetio te priče i prošla bi me neka jeza.

 

 

 

Još jedno iskustvo bih podijelio,ne vezano za ovo gore.

Prije neke 2-3 godine dok sam bio na feriju kod bake,moj stari je spavao u mojoj sobi. U neko doba noći kroz san je čuo da ga netko zove (samo ime mu je spomenuo).

Stari se je trgnuo i odgovorio: "Šta je?",ali nikog nije bilo. Rekao mi je drugi dan koliko je to realno zvučalo,a još me je pitao da nisam ja slučajno ga zvao.

Nisam ni mogao jer sam taj dan već u 10 bio u krevetu pošto sam cijeli dan kolegi pomagao oko nekih poslova.

 

John Rambo
Poruka je uređivana zadnji put sri 12.4.2017 23:15 (Shumy).
8 godina
offline
Paranormalno

ljudino pusti profesionalce da odrade posao,nemoj se igrati sa para-normalnim,fino u najblizi zupni ured i trazi uplatnicu i formular(ovim redosljedom) za intervenciju Ghostbustersa !

waaagh
14 godina
offline
Paranormalno

Potaknut pricom LogicusMPS  i time što je on doživi i uslikao mobitelom neke cudene prikaze nešto slicno mojoj prici.Obožavam šetati  a dok šetam volim jako slikati mobitelom.Tako slikam sve što zapazim poneko drvo,cvijet..itd.Živim u jednom malome mjestu i ima jendo naselje napušteno.Nekad su ljudi  živjeli sad nema više nikoga.Cesta je asvaltirana ima drveca i dosta je zaraslo travom.Šetajuci oko 11.50 primjetim jednu vrbu koja mi lici kao nekakav pas (slika1) uzimam mobitel slikam i nista ne primjecujem.Dolazim kuci i nešto gledam i primjetim(slika2) u krošlji te Vrbe koja ima oblik psa oblik crnoga psa koji me promatrao dok sam slikao.Slicna prikaza kao i što je LogicusMPS na svome radnom mjestu uslikao.Pokazujem sliku ukucanima neki vide neki ne a neki su mi rekli da je to igra sjene i svega ostaloga.Malo sam istraživa i nekoliko dana išao sam u isto vrijeme sa tocno istog mjesta slikao sam istu Vrbu ali više nikada nisam primjetio ništa.I dan danas a ima skoro godinu dana od toga svako jutro i cesto preko dana prođem pored te Vrbe i slikam ali ništa.Neznam možda je stvarno igra sjene a i možda ne?

slika 1 slika 1
slika2 slika2
13 godina
offline
Paranormalno

ne vidim ništa na slici 2 :(

You have to be odd to be number one
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice