Može li se narasti u visinu? :)

poruka: 353
|
čitano: 160.202
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Može li se narasti u visinu? :)

195cm i 98kg Osmijeh

And I assure you, I did not have sexual relations with that woman!
14 godina
odjavljen
offline
Može li se narasti u visinu? :)

Radiš samo "lomljenje" kuka.

 

Vjerujem da to nisi to, jer si dosada pokazao jako lažan i sve si slagao što si rekao, pa tako i ovo.

 

High kick se nevjezba na takav način, vec se krene prvo od jačanja nožnih mišića, a tek onda do vjezbi istezanja - prvo izdrzljivosti mišića, pa kasnije do pokušaja rada špage.

 

Najbolje se postigne tako što ujutro, čim se ustane rade istezanja - Tada se jako brzo dode do forme.

 

Jednom uvjezban se relativno lako odrzava.

 

Takoder je potrebno jako raditi na ravnotezi i pravilno vjezbati udarce, jer ako opališ po liku high kick i padneš odmah na pod nisi ništa uspio osim što si se osramito.

 

P.S Osim toga na objema slikama su dva potpuno različita lika. Ti si podvojena ličnost koja je u ulozi zapravo 3 tjela?

// OFP Forever Fan // PM isključen zbog izuzetno dosadnih likova koji pitaju glupa pitanja.
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.9.2010 22:37 (Weky).
14 godina
protjeran
offline
RE: Može li se narasti u visinu? :)
Weky kaže...
SUPER :) kaže...

A ja imam 14 i 193cm sam visok

  Zašto si u profilu stavio 89' godište??

Zato sto neki ne zele da se zna njihov tocan datum.

★★★★★ Super moderator.I live to die another day
14 godina
odjavljen
offline
RE: Može li se narasti u visinu? :)
SUPER :) kaže...

Zato sto neki ne zele da se zna njihov tocan datum.

Pa onda nemoj ispunit taj podatak, jer nije obavezan. Bolje nereci ništa nego slagati ;)

// OFP Forever Fan // PM isključen zbog izuzetno dosadnih likova koji pitaju glupa pitanja.
14 godina
protjeran
offline
RE: Može li se narasti u visinu? :)
Weky kaže...
SUPER :) kaže...

Zato sto neki ne zele da se zna njihov tocan datum.

Pa onda nemoj ispunit taj podatak, jer nije obavezan. Bolje nereci ništa nego slagati ;)

Eto

★★★★★ Super moderator.I live to die another day
13 godina
protjeran
offline
RE: Može li se narasti u visinu? :)
Weky kaže...

Radiš samo "lomljenje" kuka.

 

Vjerujem da to nisi to, jer si dosada pokazao jako lažan i sve si slagao što si rekao, pa tako i ovo.

 

High kick se nevjezba na takav način, vec se krene prvo od jačanja nožnih mišića, a tek onda do vjezbi istezanja - prvo izdrzljivosti mišića, pa kasnije do pokušaja rada špage.

 

Najbolje se postigne tako što ujutro, čim se ustane rade istezanja - Tada se jako brzo dode do forme.

 

Jednom uvjezban se relativno lako odrzava.

 

Takoder je potrebno jako raditi na ravnotezi i pravilno vjezbati udarce, jer ako opališ po liku high kick i padneš odmah na pod nisi ništa uspio osim što si se osramito.

 

P.S Osim toga na objema slikama su dva potpuno različita lika. Ti si podvojena ličnost koja je u ulozi zapravo 3 tjela?

ee moj ti ja ti imam odličnu stabilnost u svim high kickovima a ako ne vjeruješ možeš se uvjeriti....

evo ti špaga u farmerkama fali mi ona 2-3 cm zato što mi je jedan debil stavio nogu ispod međunožja kao što možeš vidjeti...

 

14 godina
protjeran
offline
RE: Može li se narasti u visinu? :)
bobo_smrad kaže...

ee moj ti ja ti imam odličnu stabilnost u svim high kickovima a ako ne vjeruješ možeš se uvjeriti....

evo ti špaga u farmerkama fali mi ona 2-3 cm zato što mi je jedan debil stavio nogu ispod međunožja kao što možeš vidjeti...

 

Dobro je,dosta vise slika gimnastike.

★★★★★ Super moderator.I live to die another day
14 godina
neaktivan
offline
Može li se narasti u visinu? :)

184/78. Taman.

14 godina
offline
RE: Može li se narasti u visinu? :)
SUPER :) kaže...
bobo_smrad kaže...

ee moj ti ja ti imam odličnu stabilnost u svim high kickovima a ako ne vjeruješ možeš se uvjeriti....

evo ti špaga u farmerkama fali mi ona 2-3 cm zato što mi je jedan debil stavio nogu ispod međunožja kao što možeš vidjeti...

 

Dobro je,dosta vise slika gimnastike.

Dobro ti to ide.

 

Uglavnom vezano za temu citiram svoga starog: Lakše je narast u širinu nego u visinu.

http://www.speedtest.net/result/917164172.png
14 godina
odjavljen
offline
RE: Može li se narasti u visinu? :)

Offtopic smo. Nisi to ti. Kako da ti vjerujem kada si od 100% rečenica koje si rekao, postotak lazi je bio 100%.

 

Valjda ces i na ovaj acc dobit ban, obozavam slagati konfe.

// OFP Forever Fan // PM isključen zbog izuzetno dosadnih likova koji pitaju glupa pitanja.
13 godina
protjeran
offline
RE: Može li se narasti u visinu? :)
Weky kaže...

Offtopic smo. Nisi to ti. Kako da ti vjerujem kada si od 100% rečenica koje si rekao, postotak lazi je bio 100%.

 

Valjda ces i na ovaj acc dobit ban, obozavam slagati konfe.

ma možeš ti misliti šta god hoćeš...........adduj me na facebook ako hoćeš...

14 godina
protjeran
offline
RE: Može li se narasti u visinu? :)
Zato jer nikog nezanimaju tvoji fetisi...
Udri brigu na veselje
16 godina
neaktivan
offline
Može li se narasti u visinu? :)

Bitna je visina oba roditelja, hrana, sport i naravno roditeljska ljubav. Što se tiče visine roditelja, bilo bi poželjno da među njima nema velikih odstupanja (npr. iznad 15cm). Moji su visoki 174cm s muške strane i 172cm s ženske strane. Ja sam visok 196cm. Tako da za ono gore navedeno smatram da su veoma bitne stavke po pitanju rasta i razvoja.

13 godina
protjeran
offline
RE: Može li se narasti u visinu? :)
Weky kaže...

Offtopic smo. Nisi to ti. Kako da ti vjerujem kada si od 100% rečenica koje si rekao, postotak lazi je bio 100%.

 

Valjda ces i na ovaj acc dobit ban, obozavam slagati konfe.

nekome je krivooo..Namigiva

14 godina
offline
RE: Može li se narasti u visinu? :)
bobo_smrad kaže...
Weky kaže...

Offtopic smo. Nisi to ti. Kako da ti vjerujem kada si od 100% rečenica koje si rekao, postotak lazi je bio 100%.

 

Valjda ces i na ovaj acc dobit ban, obozavam slagati konfe.

nekome je krivooo..Namigiva

Opako želiš nasljedit Matu.

 

EDIT: Di je Mato uopće? Zna li netko njegov zadnji profil?

http://www.speedtest.net/result/917164172.png
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.9.2010 23:03 (EVO).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Može li se narasti u visinu? :)
logic kaže...
Slash 666 kaže...
ako si 12 cm visi od majke, neces vise rast

Odakle ti to majke ti ;)

Neam pojma, jednom davno sam to negdje pročitao.

hmda
15 godina
offline
Može li se narasti u visinu? :)

Hah ja sam katastrofa...193/67Iznenađen Sada sam u zadnjih par tjedana 3 kile izgubio zbog ljubavnih jadiBelji se Ali sada je novi režim prehrane, trenira se capoeira i valjda će se stanje poboljšati...meni je i 75 kila dostaSmijeh

Stoja
14 godina
protjeran
offline
RE: Može li se narasti u visinu? :)
Stoja kaže...

Hah ja sam katastrofa...193/67Iznenađen Sada sam u zadnjih par tjedana 3 kile izgubio zbog ljubavnih jadiBelji se Ali sada je novi režim prehrane, trenira se capoeira i valjda će se stanje poboljšati...meni je i 75 kila dostaSmijeh

Hahahaha...isti smo,koji broj noge nosis :)

★★★★★ Super moderator.I live to die another day
15 godina
offline
RE: Može li se narasti u visinu? :)
SUPER :) kaže...

Hahahaha...isti smo,koji broj noge nosis :)

Hah strašno xD Imam negdje 45-46 ovisi kako koja marka, Nike mi i 46 nekad premalen a neke druge mi i 44 dostaBelji se Ali sada će to kroz par mjeseci ići na jače, 6 sati capoeire na tjedan plus tjelesni na faksuOsmijeh

Stoja
14 godina
protjeran
offline
RE: Može li se narasti u visinu? :)
Stoja kaže...
SUPER :) kaže...

Hahahaha...isti smo,koji broj noge nosis :)

Hah strašno xD Imam negdje 45-46 ovisi kako koja marka, Nike mi i 46 nekad premalen a neke druge mi i 44 dostaBelji se Ali sada će to kroz par mjeseci ići na jače, 6 sati capoeire na tjedan plus tjelesni na faksuOsmijeh

aaaaa...blago ti se ja nosim 50 :(

★★★★★ Super moderator.I live to die another day
14 godina
protjeran
offline
RE: Može li se narasti u visinu? :)
SUPER :) kaže...
Stoja kaže...
SUPER :) kaže...

Hahahaha...isti smo,koji broj noge nosis :)

Hah strašno xD Imam negdje 45-46 ovisi kako koja marka, Nike mi i 46 nekad premalen a neke druge mi i 44 dostaBelji se Ali sada će to kroz par mjeseci ići na jače, 6 sati capoeire na tjedan plus tjelesni na faksuOsmijeh

aaaaa...blago ti se ja nosim 50 :(

Pitao si ga samo kako bi se pohvalio.

Slobodno klikni hvala ako sam ti pomogao.
14 godina
protjeran
offline
Može li se narasti u visinu? :)

Jeste svi neki visoki, ja 174 cm, 1. srednje..

14 godina
protjeran
offline
RE: Može li se narasti u visinu? :)
netko,netkovic kaže...

Jeste svi neki visoki, ja 174 cm, 1. srednje..

Vjerojatno ćeš još rasti, a i svjetski prosjek za muškarca je tu negdje (to je zbog Japanaca i sličnih koji su niski, a ima ih hrpa, ali je i dalje prosjek).

Slobodno klikni hvala ako sam ti pomogao.
14 godina
protjeran
offline
RE: Može li se narasti u visinu? :)
lukavg kaže...
netko,netkovic kaže...

Jeste svi neki visoki, ja 174 cm, 1. srednje..

Vjerojatno ćeš još rasti, a i svjetski prosjek za muškarca je tu negdje (to je zbog Japanaca i sličnih koji su niski, a ima ih hrpa, ali je i dalje prosjek).

Pa od 3. mj ove godine narastao sam 2 cm :)

14 godina
neaktivan
offline
RE: Može li se narasti u visinu? :)
netko,netkovic kaže...
lukavg kaže...
netko,netkovic kaže...

Jeste svi neki visoki, ja 174 cm, 1. srednje..

Vjerojatno ćeš još rasti, a i svjetski prosjek za muškarca je tu negdje (to je zbog Japanaca i sličnih koji su niski, a ima ih hrpa, ali je i dalje prosjek).

Pa od 3. mj ove godine narastao sam 2 cm :)

  Ja sam 2. srednje (iako 95-o godiste), i visok 171, 48 kila (xD), prije mi je smetalo sta sam nizak, ali sad vise ne, naraso ja ne naraso svejedno

 

Stari-187

Stara-166

Kad narastem bit ću Bill Gates, A'k ne narastem bit ću Steve Jobs
14 godina
protjeran
offline
RE: Može li se narasti u visinu? :)
Rast ćeš ti još.
Slobodno klikni hvala ako sam ti pomogao.
14 godina
offline
RE: Može li se narasti u visinu? :)
lukavg kaže...

Ja sam U 14. godini bio visok oko 165cm, do 16. Sam narastao na 190, zato sada imam problema a kralježnicom.

Blago vama! (ne zbog kralježnice nego zbog visine) i ja bih volio biti oko 190 (da mogu kucat tomahavka :D) Treniram košarku pa je visina poželjna... a sada sam visok 181 a imam 13 godina..

A što se tiče pitanja možete li narast... možete... dobijete Gigantizam Opis: Povecani rast koji nastaje zbog prekomjernog lucenja hormona rasta prije zatvaranja epifiznih pukotina, najcešce iz adenoma hipofize. Uz prekomjeran rast, obicno preko 2 m, postoji i zakašnjeli pubertet koji pridonosi longitudinalnom rastu i kasnijem zatvaranju epifiznih pukotina. Radi se o vrlo visokim mladim ljudima s nesrazmjerno dugim rukama i nogama, velikim šakama i stopalima, smanjen libido, eventualna pojava dijabetesa insipidusa.

Malo je opasnije ali vrijedi dobit... :D

“Don't do drugs, don't have unprotected sex, don't be violent... leave that to me”
14 godina
protjeran
offline
RE: Može li se narasti u visinu? :)
Mojpismonosa kaže...
netko,netkovic kaže...
lukavg kaže...
netko,netkovic kaže...

Jeste svi neki visoki, ja 174 cm, 1. srednje..

Vjerojatno ćeš još rasti, a i svjetski prosjek za muškarca je tu negdje (to je zbog Japanaca i sličnih koji su niski, a ima ih hrpa, ali je i dalje prosjek).

Pa od 3. mj ove godine narastao sam 2 cm :)

  Ja sam 2. srednje (iako 95-o godiste), i visok 171, 48 kila (xD), prije mi je smetalo sta sam nizak, ali sad vise ne, naraso ja ne naraso svejedno

 

Stari-187

Stara-166

Ma nema ti šta smetat, nije visina najbitnija u životu :),meni nikad visina nije smetala, jbg nisam ni najveći,a nisam ni najmanji, i visina me nigdje nije smetala , ni u sportu, a ni u bilo kojem segmentu života..

15 godina
odjavljen
offline
Može li se narasti u visinu? :)

Pa moze se narasti jos u visinu. Neki rastu prije, neki kasnije... Ja sam do 22 godine bio bar 30 cm manji nego sada (znaci rastao sam negdje do kada je moguce da tijelo uopce raste).

Kao sto je i sa sazrijevanjem. Ako je netko ekstremno nizak, postoje i tablete s kojima se izvuce sto se vise moze.

Uglavnom, u zivotu nije bitno jesi li visok ili nizak, dugacak ili kratak (vidjeti cete kada odrastete - mada vecina muskih nikada ne odraste), bitno je jel' palis 'corke' ili ne...

Poruka je uređivana zadnji put uto 28.9.2010 1:10 (Mrgud Veliki).
13 godina
neaktivan
offline
Može li se narasti u visinu? :)
170/150..pogodite sta je sta :p
optimizam je nedostatak informacija
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice