Može li se narasti u visinu? :)

poruka: 353
|
čitano: 160.128
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Može li se narasti u visinu? :)

pa ne samo njih nego i sve ostalo... za trbusne preporuka da drzis noge u zraku 

o__|--- (shema :D) 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Može li se narasti u visinu? :)
neznam_ime kaže...

pa ne samo njih nego i sve ostalo... za trbusne preporuka da drzis noge u zraku 

o__|--- (shema :D) 

a znam, krivo se izrazio :D mislio sam ono dodat te dipove ovome :P

a budem i tak probo to u zraku noge... al dobar je nogomet al od njega se dobiva sam ravan trbuh al otkad sam poceo ove vjezbe (citaj nedavno) pocele su se neke linije stvarat ko recimo mali prsni misici :P

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.5.2011 20:57 (uber_low).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Može li se narasti u visinu? :)
uber_low kaže...
neznam_ime kaže...

pa ne samo njih nego i sve ostalo... za trbusne preporuka da drzis noge u zraku 

o__|--- (shema :D) 

a znam, krivo se izrazio :D mislio sam ono dodat te dipove ovome :P

a budem i tak probo to u zraku noge... al dobar je nogomet al od njega se dobiva sam ravan trbuh al otkad sam poceo ove vjezbe (citaj nedavno) pocele su se neke linije stvarat ko recimo mali prsni misici :P

tzv plocice, sam tak nastavi :)

14 godina
neaktivan
offline
Može li se narasti u visinu? :)

hvala... samo se nadam da ce me ovo "vjezbanje" dugo drzat jer mi obicno sve brzo dosadi...

13 godina
offline
Re: Može li se narasti u visinu? :)
neznam_ime kaže...
uber_low kaže...
neznam_ime kaže...

nema ti od nogometa bas misica, morate shvatit da je jedini i najbrzi put do misica teretana, pravilan rad s sto je god moguce vecim masama

negovorim ja za bildanje nego neki normalan rast i razvoj... ne zelim ja bit neki napuhanko nego imat ravan trbuh itd sto se bez problema moze postic nogometom ;)

@neznam_ime reci mi dal mozda znas neki nacin na koji bi mogao povecat masu... al ne mislim salo nego bas masu...

pa gledaj ako ti se ne ide u teretanu mozes jedino sa sklekovima, dipsevima, trbusnjacima, zgibovima....al naravno moras uzimat i vise proteina npr jaja (al nemoj puno zumanjka nije zdrav) , posni sir i tako malo gledaj nutritivne vrjednosti al bez nekog treninga nemos nista

kakva bozje teretana...ko oce rast i jos je mlad ne ide u teretanu...i nije istina...od nogometa se razvijaju noge i trbusni...naravno da neces razvit gornji dio tijela al tu spajas ugodno sa korisnim...igras nogomet imas kondiciju jacas noge i plocice :D

Ne brinite se oko toga što ljudi misle, oni to rijetko rade.
13 godina
protjeran
offline
Može li se narasti u visinu? :)

Geni, geni, geni, geni, geni, geni, geni, geni, geni, geni, i samo geni...

Sting like a bee, flow like a butterfly...
12 godina
neaktivan
offline
Re: Može li se narasti u visinu? :)

Ne iskljucivo. Kad gledas tzv. genetski potencijal racunas ovako:

 

(Visna majke + visina oca)/2 i onda na to +-10 cm. Obicno ti muski izadju na ok +6,5cm ali nije iskljucivo

 

Alternativno lijepo pogledajte krivulje rasta na stranicama od CDC-a ako imate <18 godina jer one idu do 18

 

Pozdrav od nekoga tko se sad za+ebava s pedijatrijom {#}

14 godina
protjeran
offline
Re: Može li se narasti u visinu? :)

mama mi nije ni 160, tata malo preko. ja sam 189, a brat 184 ili 182. u rodbini također imam takvih primjera.

Kad bi pametni popuštali svijetom bi budale vladale. Krleža: sačuvaj me Bože hrvatske kulture i srpskog junaštva.
13 godina
neaktivan
offline
Može li se narasti u visinu? :)

Kako te potrefi :); jedan ide samnom u razred, stvarno je nizak, a ima 4 brata, svaki po 190...

Mes que un Club! FCBarcelona!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Može li se narasti u visinu? :)
PLASMAorLCD kaže...

Kako te potrefi :); jedan ide samnom u razred, stvarno je nizak, a ima 4 brata, svaki po 190...

hm, pitaj ga koliko mu je poštar visok.

13 godina
neaktivan
offline
Može li se narasti u visinu? :)

Ne možeš protiv gena, ali nismo svi jednaki. Netko završi sa rastom prije a netko poslije. Ja imam 22 godine, i tek sam nedavno skužio da sam još i porastao nakon srednje škole. Kroz srednju sam bio oko 184-185 cm a sad sam 188.

 

Mlad si, rast ćeš još sigurno. Pitanje je samo koliko.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Može li se narasti u visinu? :)
karakteran kaže...

mama mi nije ni 160, tata malo preko. ja sam 189, a brat 184 ili 182. u rodbini također imam takvih primjera.

 

Impresivno, to te uvjerljivo svrstava iznad 95 percentile {#}

Kao sto rekoh, mi koristimo ovo: http://www.cdc.gov/growthcharts/data/set2clinical/cj41l071.pdf

Sad, onako kako bi trebalo racunat tzv. "genetski potencijal rasta." Ako su tebi roditelji recimo 160 i 165, srednja je 162,5. Pretpostavljam da si musko, znaci ides mi 6,5 cm gore pa si na 169. Tvoj genetski potencijal bi bio 159-179, odnosno unutar tog raspona s obzirom na standardnu devijaciju. S obzirom da si debelo iznad toga u teoriji bi te trebalo pregledat, ali u praksi se a) ne radi s osobama kojima je visina jedini "simptom", obicno imaju i druge smetnje; i b) takvi se nikad ne javljaju, samo oni koji su preniski za dob {#}

Osim toga uvijek ima i onih zdravih visokih i niskih koji su jednostavno tako potrefili, ti si ocito jedan od tih, cestitam {#}

14 godina
protjeran
offline
Re: Može li se narasti u visinu? :)
kakve smetnje prijatelju? nemam ja nikakvih smetnji. nikave lijekove ne pijem i nemam nikakvih kroničnih bolesti. nisam znao da i one dolaze u paketu s (prekomjernom) visinom.
Kad bi pametni popuštali svijetom bi budale vladale. Krleža: sačuvaj me Bože hrvatske kulture i srpskog junaštva.
12 godina
neaktivan
offline
Može li se narasti u visinu? :)

Pa citaj sta pise - NE dolaze uvijek. Ima odredjenih bolesti koje se karakteriziraju prekomjernim rastom, ali ti ocito nisi nijedan od tih. Jednostavno ti se genetski potencijal potrefio da upadas u gornjih 1% ili cak 0,5% populacije po tome i to je to. Savrseno si zdrav, problema nema {#}

14 godina
protjeran
offline
Re: Može li se narasti u visinu? :)
pa nisam baš savršeno zdrav, mislim da nije nitko. ne žalim se, ali mi smeta što sam dosta osjetljiv na hladnoću. to mi je najveća mana, s bratom je sve ok. mislim da sam pokupio gene nekog pretka iz ko zna kojeg koljena, inače nije me poštar pravio jer i ja i brat ličimo na oca (pokojnog).
Kad bi pametni popuštali svijetom bi budale vladale. Krleža: sačuvaj me Bože hrvatske kulture i srpskog junaštva.
16 godina
offline
Re: Može li se narasti u visinu? :)
men su rekli da ne smijem pusit jer da kao necu narast.... Pusio ko turcin i naraso do 195 :D
Ako bi oni koji o meni misle loše znali šta si ja mislim o njima,bi o meni mislili još lošije.... eeehhheem...
16 godina
offline
Može li se narasti u visinu? :)

Tko zna koliko bi tek narastao da nisi pušio {#}

I'll f*ck you till' you love me! - Mike Tyson
12 godina
neaktivan
offline
Može li se narasti u visinu? :)

vi se žalite da ste niski, a ja da sam visok imam 197 cm i digod dođen najviši san i ljudi me gledaju koda san svemirac, posebno kad dođu oni japanci, kinezi u Zadar oni svaki metar i žilet ja im sunce zaklonim :O

Ivan
14 godina
neaktivan
offline
Može li se narasti u visinu? :)

Ova tema još postoji? {#}

12 godina
neaktivan
offline
Re: Može li se narasti u visinu? :)
Looka kaže...

Ova tema još postoji? {#}

Izgleda da je još živa...:O

Ivan
14 godina
neaktivan
offline
Može li se narasti u visinu? :)

neznam_ime htio bi ti se zahvalit na onim savjetima... znaci dobio sam nesta na masi i malo oblikovo tijelo... evo prilazem ti sliku... :)

8 jaja na oko dnevno xDD 8 jaja na oko dnevno xDD
14 godina
neaktivan
offline
Re: Može li se narasti u visinu? :)
uber_low kaže...

neznam_ime htio bi ti se zahvalit na onim savjetima... znaci dobio sam nesta na masi i malo oblikovo tijelo... evo prilazem ti sliku... :)

 

Takove kratke hlaće imam i ja {#} , i veću škembu {#}

&amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;quot;I've seen things you people wouldnt believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser Gate&amp;amp;am
14 godina
neaktivan
offline
Re: Može li se narasti u visinu? :)
woodgamesfx kaže...

 

Takove kratke hlaće imam i ja {#} , i veću škembu {#}

hahahaha meni je ove djed poklonio... ono uopce pa nisu XXXL al nema veze hahaha izgledam u njima ko bogac neki xDD

16 godina
offline
Re: Može li se narasti u visinu? :)
uber_low kaže...
woodgamesfx kaže...

 

Takove kratke hlaće imam i ja {#} , i veću škembu {#}

hahahaha meni je ove djed poklonio... ono 1. uopce pa nisu XXXL al nema veze hahaha 2. izgledam u njima ko bogac neki xDD

1. Ne bi čovjek rekao {#}

2.Da, sigurno Rambo {#}

 

Inače, ako si ti zadovoljan samo nastavi, za par godina će se vidjeti još i veća razlika. Ali redovito treniraj, ako prestaneš ne gine ti škembica {#}

Iskustvo je predivna stvar. Omogućava vam da prepoznate grešku kad ju ponovite.
14 godina
neaktivan
offline
Može li se narasti u visinu? :)

haha a trudim se redovito vjezbat, makar mi sad i nije neki problem kad sam stvorio naviku... na pocetku je bilo malo je*ade ono nekad ti se da, nekad ti se ne da i tak... a nista bumo vid'li xD nadam se da cu jos napredovat, ipak, tek mi je 16 :)

13 godina
offline
Može li se narasti u visinu? :)

Ja imam 163 i u 1. mjesecu cu 14 i ponosan sam {#}

Mogu se zavuc di drugi nemogu :D

...Svakin novim danom..pred kockastim ekranom...
11 godina
neaktivan
offline
Može li se narasti u visinu? :)

imam 13 godina i visok sam 152 cm xD :D

13 godina
odjavljen
offline
Može li se narasti u visinu? :)

Ja imam 16god, visok sam 190cm. Težak 78kg. Trenirao sam Tajlandski boks, sada samo idem u teretanu.

 

Zadovoljan sam :D

12 godina
protjeran
offline
Re: Može li se narasti u visinu? :)
smoki-rii kaže...

imam 13 godina i visok sam 152 cm xD :D

  LOL,ja sam tad imao oko 174cm  {#}

XxElectroFuckerxX
12 godina
neaktivan
offline
Re: Može li se narasti u visinu? :)
MARKOZD15 kaže...

Ja imam 16god, visok sam 190cm. Težak 78kg. Trenirao sam Tajlandski boks, sada samo idem u teretanu.

 

Zadovoljan sam :D


Dobar si, nešto sam mlađi od tebe i imam 178 cm.

 

Meni dovoljno (igram beka u košarci pa i nebi trebao biti viši)

Tupac Amaru Shakur Rest in Peace
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.6.2012 18:31 (donator_bubrega).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice